ΕΒΑΛΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ QUEST

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32463
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32463

Guest
είχα ένα quest για να βάλω 390 αγαθά στο θησαυροφυλάκιο της Συντεχνίας. Μπήκα άνοιξα τον κατάλογο με τα αγαθά, επέλεξα τα μετάλλια, τα κατέθεσα στο θησαυροφυλάκια αλλά το quest του Χειμώνα είναι ακόμα κλειδωμένο.... βοηθήστε με παρακαλώ γιατί χάνω ώρες από τα άλλα quest ... ευχαριστώ
 

DeletedUser29206

Guest
Η αποστολή λέει να βάλεις 390 ΑΓΑΘΑ στο θησαυροφυλάκιο της συντεχνίας σου, όχι μετάλλια
 

DeletedUser32463

Guest
ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ! όταν όμως πας στο θησαυροφυλάκιο και ανοίγεις τα ΑΓΑΘΑ τότε μεσα σε αυτόν τον κατάλογο σε αφήνει να βάλεις και μετάλλια. οπότε θεωρούνται ΑΓΑΘΑ κατά τους προγραμματιστές!!!!δεν τα ξεχωρίζει.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ε αμα δεν στα αναγνωρισε μαλλον τα ξεχωριζει τελικα. Εξαλλου αλλο αγαθα και αλλο μεταλια. Αποψη μου ειναι το οτι αφηνει να κανεις δωρεα μεταλια ΔΕΝ σημαινει οτι τα θεωρει ιδια με τα αγαθα.

Οπως και να εχει απο το φορουμ δεν θα βγαλεις ακρη. Ο σωστος δρομος ειναι να κανεις αιτηση υποστηριξης και να σου εξηγησουν οι αρμοδιοι τι ακριβως παιζει. (κανεις δεξι κλικ μεσα στο παιχνιδι και στη λιστα που σου βγαζει πατας "υποστηριξη")
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ! όταν όμως πας στο θησαυροφυλάκιο και ανοίγεις τα ΑΓΑΘΑ τότε μεσα σε αυτόν τον κατάλογο σε αφήνει να βάλεις και μετάλλια. οπότε θεωρούνται ΑΓΑΘΑ κατά τους προγραμματιστές!!!!δεν τα ξεχωρίζει.
Kαλησπερα στην αρχη -που ειχαν εμφανιστει αντιστοιχες αποστολες- αναφερομαι στον πειραματικο κοσμο -beta- εαν δεν κανω λαθος
ειχα εγω και αρκετοι αλλοι την ιδια εντυπωση με σας
ομως εαν καποιος δει προσεκτικα τι ακριβως γραφει θα παρατηρησει οτι υπαρχει πλεον σαφης διαχωρισμος *

http://prntscr.com/lsdcd9

*δεν θυμαμαι εαν απο την αρχη της εμφανισης του χαρτη ολων των εποχων υπηρχε αυτη η διευκρινιση 'η εαν προστεθηκε στην πορεια για ακριβως αυτον τον λογο
 

DeletedUser32463

Guest
Kαλησπερα στην αρχη -που ειχαν εμφανιστει αντιστοιχες αποστολες- αναφερομαι στον πειραματικο κοσμο -beta- εαν δεν κανω λαθος
ειχα εγω και αρκετοι αλλοι την ιδια εντυπωση με σας
ομως εαν καποιος δει προσεκτικα τι ακριβως γραφει θα παρατηρησει οτι υπαρχει πλεον σαφης διαχωρισμος *

http://prntscr.com/lsdcd9

*δεν θυμαμαι εαν απο την αρχη της εμφανισης του χαρτη ολων των εποχων υπηρχε αυτη η διευκρινιση 'η εαν προστεθηκε στην πορεια για ακριβως αυτον τον λογο

αυτος ο διαχωρισμός δεν υπάρχει τόσο ευδιάκριτα τώρα. ούτε λέει μετάλλια και από κάτω αγαθά! έχει ένα βελάκι με τίτλα ΑΓΑΘΑ και ανοίγει λίγο πιο πάνω τα μετάλλια και μετά όλα τα άλλα.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Αυτο που σου ειπε η Ταλα ειναι κατω απο το υπομενου που δειχνεις....
το κυριως μενου δλδ ειναι ευδιακριτο...
ανοιγοντας το υπομενου που δειχνεις διαλεγεις ποιο αγαθο θες να δωσεις...φυσικα τα μεταλλια ειναι πανω πανω και με διαχωρισμο...
εξαλλου αν θες να δεις τα αγαθα σου και ανοιξεις το μενου Αγαθων στην αποθηκη σου δεν θα δεις μεσα μεταλλια...
οποτε τα αγαθα ειναι αγαθα, και τα μεταλλια ειναι μεταλλια...
θα σου προτεινα -αν δεν το εχεις ηδη κανει- να δωρισεις τα αγαθα που θελει η αποστολη, αλλιως δεν θα περπατησεις τις αποστολες παρακατω...
καλη συνεχεια....
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ! όταν όμως πας στο θησαυροφυλάκιο και ανοίγεις τα ΑΓΑΘΑ τότε μεσα σε αυτόν τον κατάλογο σε αφήνει να βάλεις και μετάλλια. οπότε θεωρούνται ΑΓΑΘΑ κατά τους προγραμματιστές!!!!δεν τα ξεχωρίζει.

δεν ειδα να συστηνεται ο Shadow!! μπερδευτηκα! :p
 

DeletedUser32463

Guest
Αυτο που σου ειπε η Ταλα ειναι κατω απο το υπομενου που δειχνεις....
το κυριως μενου δλδ ειναι ευδιακριτο...
ανοιγοντας το υπομενου που δειχνεις διαλεγεις ποιο αγαθο θες να δωσεις...φυσικα τα μεταλλια ειναι πανω πανω και με διαχωρισμο...
εξαλλου αν θες να δεις τα αγαθα σου και ανοιξεις το μενου Αγαθων στην αποθηκη σου δεν θα δεις μεσα μεταλλια...
οποτε τα αγαθα ειναι αγαθα, και τα μεταλλια ειναι μεταλλια...
θα σου προτεινα -αν δεν το εχεις ηδη κανει- να δωρισεις τα αγαθα που θελει η αποστολη, αλλιως δεν θα περπατησεις τις αποστολες παρακατω...
καλη συνεχεια....

να βάλω 390 αγαθά? ούτε κατά διάννοια! το screenshot είναι από τη δική μου πόλη... βλέπεις ότι έχω καμιά 100 όλα μαζί... NO CHANCE!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
ε τοτε, bay-bay Ιβεντ....
και γω το ιδιο αλλωστε για αλλο λογο, οπως εγραψα και σε αλλο ποστ...:confused::mad:
σνιφ....:(:(:(
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
http://prntscr.com/lsrcox
εγω δηλ τι να πωωωωωωωωωωωωωωωω μου ζητουν να δωσω 560 υλικα
μαλλον μου ζητουν να δωσω και για την ταλα και για την μαντα
ευτυχως που ο Πουπουλενιος προσωρινα καθεται μονο στην κορυφη του καζινου και δεν μου εχουν ζητησει να πληρωσω ... ΕΝΦΙΑ και για αυτον
 

DeletedUser29206

Guest
http://prntscr.com/lsrcox
εγω δηλ τι να πωωωωωωωωωωωωωωωω μου ζητουν να δωσω 560 υλικα
μαλλον μου ζητουν να δωσω και για την ταλα και για την μαντα
ευτυχως που ο Πουπουλενιος προσωρινα καθεται μονο στην κορυφη του καζινου και δεν μου εχουν ζητησει να πληρωσω ... ΕΝΦΙΑ και για αυτον
Εγώ έβαλα καμιά 300 από παλιές εποχές και καμιά 200 από την εποχή που παράγουν αγαθά τα μ/κ μου
 
Κορυφή