ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ''ΟΧΘΡΟΥΣ''

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα εκ μερους ολων των τσακπινικων Ιθακητων μου, θελω να Ευχαριστησω πολυ όλα τα παιδια
(φιλους και μη) που εστειλαν μνμ εχθες σε μενα και στα υπολοιπα Ιθακητακια μου
για να μας προειδοποιησουν για τις επιθεσεις που δεχτηκαμε
Ομως ας παρουν οτι θελουν -όχι ότι δεν με ενοχλησε ..ψεματα δεν θα πω εγραφως ορατα ποτε- από την άλλη όμως ετσι όπως παμε δεν ξερω εάν θα μας συμφερει ο ..ΕΝΦΙΑ των οικοπέδων μας
Εδω ''καιγεται'' η χωρα μου ...ας παρουν οικοπεδα σε νοερο κοσμο καποιοι ....ε και?
Εαν το κανουν για εκτονωση των καταστασεων που βιωνουν-βιωνουμε τις τελευταιες μερες στις κανονικες τους-μας ζωες χαλαλι τους
ας μου στειλουν μνμ να βαλω πιο ..κερδοφορες αμυνες να μην πηγαινουν ''στραφι'' οχι ..τα 5 υλικα που ξοδευουν αυτοι αλλα τα 1400 υλικα που ξοδεύουμε εμεις
Εαν τα κανουν ..για αλλους λογους ..τοτε μην ανησυχουν τους διαβεβαιωνω οτι
... σιγα σιγα 'η τρεχωντας δεν εχει σημασια θα ανεβουν βαθμολογικα στους φανταστικους κοσμους ενός ιντρ παιχνιδιου....ετσι ισως παρουν την ρεβανς απο την αληθινη ζωη τους
Αλλωστε τελευταια τεινω να εναρμοστω με την αποψη αρκετων ότι το παιχνιδι πλεον ..εχει σταθερη ροτα προς το να επιβιωνουν/κερδιζουν οι ''ολιγοι'' που ακολουθουν ..μοναχικα ''τυχοδιωκτικα'' μονοπατια
Ομως κατα την ταπεινη μου γνωμη (που πηγαζει απο μια εμπειρια ζωης 50 χρονων πλουσια σε λαθη επιτυχιες πτωσεις και κορυφες)
Στην μεν αληθινη ζωη αυτό που αξιζει (και στο τελος που παντα μετραει) ειναι οι αξιες και ο τροπος που τις υπερασπιζομαστες
Η διαδρομή που επιλεγουμε για να φτασουμε στην κορυφη και όχι τοσο η ιδια η κορυφη

Σε ένα ιντρ παιχνιδι δε, τα μονα που αξιζουν ειναι η διασκεδαση, η παρεα, η πρωινη Καλημέρα και η βραδυνη Καληνύχτα
Δοξα τον Θεο ΑΚΟΜΗ αυτα η Δικη μας Ιθακη τα εχει αναλλοιωτα και αλώβητα
αλλωστε το μονο που κανεις δεν μπορει να μας παρει ειναι την... ΙΘΑΚΗ ΜΑΣ και οτι αυτη πρεσβευε και θα εξακολουθεί να πρεσβευει

https://www.youtube.com/watch?v=MlcTsQky_58
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nightvisitor

Μέλος
Μανταμιτσα Σαχλαμαντα καλησπερα

-Αρχιζεις το μηνυματακι σου ναουμ με μπανικο τροπο (αλα τηςςςς) με φωτιες σε χωρες , νοερους κοσμους και αλλες τετοιες τσαχπινιες για να το παιξεις cool και nevermind που λεμε κιεμεις εδω στα χαμηλα.
-Συνεχιζεις σενια με μεγαλοψυχια αφου λογω πιθανης εκτονωσης μας τα χαλαλιζεις (αλα τηςςς Νο2)
-Ακολουθει βαθμολογικη αναφορα και μινι ψυχογραφημα (λογω αποτυχημενης real life ναουμε...) (Αποστελουμε ευχαριστιες με δωρο τα μαντηλακια για το κλαμα των 1.400 αγαθων)
-Τελος αφου επεσαν οι διαφημισεις για την Ιθακη και το ποοοσοοο φοβερα και αξιοκρατικα παιζει (Δεν θα τα στειλουμε τα μαντηλακια τελικα.. κλαιω ηδη απο το γελιο...)
πρεπει να ενημερωσω (αφου δεν ρωτηθηκα μεσα απο το παιχνιδι) οτι θα χτυπησουμε κιαλλους τομεις σας και αν θελετε απολυστε για να μην εχουμε κιαλλα κλαματα για αγαθα (αμυνες μην αλλαζετε ειναι φοβερες..)


Υ.Γ Επειδη ειδα οτι εισαι σε πολυ Καβαφοκουλτουρα (Τωρα ειναι που δεν στελνουμε τα μαντηλακια γιατι θα ξερασω) Κλεινω τσιφτικα με ατακα αναλογη του i'll be back < Aς ειμαστε η βαρβαρη λυση σας> (αλα μου Νο1)
 
Κορυφή