Εικονικό Μέλλον - Μέρος 1ο

D-force The Great

Νέο Μέλος
Απογοήτευση με την εκστρατεία. Ειδικά στο 4ο επίπεδο. Το κανατε πολυ δυσκολο εαν οχι ακατορθωτο σε συγκρηση με τα δεδομενα των προιγουμενων μεταβασεων απο εποχη σε εποχη. Η μεταβαση απο ωκεανιο σε εικονικη εποχη προυποθετει πολυ ψηλα επιθετικα ΜΚ που να ξεπερνα κατα πολυ το ποσοστο που αναλογουσε απο προιγουμενες και αναλογες περιπτωσεις. Ειναι απαραδεχτο ακομα και με το πιλινο στρατο και το δωρακι του τζεγκις χαν να μην μπορεις να περασεις το 4ο επιπεδο. Και μιλαμε με ολα τα επιθετικα ΜΚ σε πολυ καλο επιπεδο. Επισης με τα ιδια δεδομενα προσθεσα 40% επιθεση απο ταβερνα και φιλτρο επιθεσης και εκτισα το κτηριακη απο το ιβεντ του Χαν και το αποτελεσμα ηταν χειροτερο απο το μην εβαζα καθολου. Ελεος δηλαδη τι κανουν η ταβερνα και τα φιλτρα; ειναι διακοσμητικα; ελεος για να περασει κανεις την εκστρατεια τι πρεπει να κανει να αγορασει διαμαντια; Να ανεβασει το Μοντε στο 80; Τι κανετε επι τουτου; Για να καταλαβετε την εκταση του προβληματος, εβαλα 50% εχτρα μπονους επιθεσης και ειχα το ιδιο αν οχι χειροτερο αποτελεσμα στην 59 μαχη της εικονικης εποχης απο οτι πριν τα βαλω. Αυτο κι αν ειναι αδικια. Μπορειτε να δειτε τι επιθεση και τι αμυνα εχω.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Παντως εδω και αρκετο καιρο, εχω ξαναγραψει για το θεμα....
εγω νομιζω οτι με το μπονους της ταβερνας και τα φιλτρα, μαλλον χειροτερα ειναι η επιθεση μας....
ή καλυτερα, μαλλον ανεβαινουν -στα κρυφα- και τα ποσοστα του αντιπαλλου npc στρατου....(αυτουνου που εχει ιδια μπονους επιθεσης και αμυνας και γω ποτε δεν θα το καταφερω αυτο :mad:)....και γινετε σφαγη...:confused::confused::mad:
ισως να κανουν δουλεια αυτα τα μπονους, μονο pvp....Σεσ, γειτονια δλδ...:rolleyes:
εγω τα εκοψα παντως...αποτοξινωση....δεν πινω τπτ, και παω οπως ειμαι...;)
 
Κορυφή