Εικονικό Μέλλον - μέρος 3ο

Συζήτηση στο forum 'Συζητήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος irisdp, στις 5. Φεβ 2019.

1. irisdp

irisdp Community Manager Μέλος Διαχείρισης Community Manager

Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το περιεχόμενο του 3ου και τελευταίου μέρους του Εικονικού Μέλλοντος

2. albertus magnus

albertus magnus Καμένος Χρήστης

Βγηκε λιγο τελευταια στιγμη η ανακοινωση αλλα δεν πειραζει! Οταν το δουμε με το καλο θα σχολιασουμε περαιτερω!

3. finrod

finrod Καμένος Χρήστης

Ας μη θεωρηθεί «spam». Μου άρεσε υπερβολικά!

4. talamanta

talamanta Καμένος Χρήστης

Καλημερα
    Επι προσωπικου
    Εγω ο Πουπουλενιος ο Α
    ο Πανεμορφος Τσακπινικος και ...ολιγον Στρουμπουλος (εμφαση παρακαλω στο ολιγον) Δρακος του Ελληνικου ΦΟΕ
    Θελω να δηλωσω οτι δεν ενημερωθηκα και ασφαλως ουδεποτε συναινεσα για την εκδοχη της μη ακριβης απεικονισης μου επι του ανωθεν κτηριου δηλ του νεου πολιτιστικου ''Παρελαση'' Ειναι ξεκαθαρα φωτοσοπ
    http://prntscr.com/mh9g4b
    και κυριως δεν συναινεσα για την υποτιθεμενη εργασια που δειχνει οτι εκτελω ..
    Θεωρω προσβολη να με απεικονιζουν ως αεροκομιστη (δηλ να κανω αερα) ..σε ενα κουνιστο χρυσοψαρο...
    που μεταξυ μας αντικειμενικα εαν το παρατηρησετε ως ευτραφης κοκοβιος ομοιαζει

5. Shadow-King

Shadow-King Καμένος Χρήστης

Στο θέμα του art δεν πάει πίσω το FoE. Τουλάχιστον έχετε καλούς καλλιτέχνες.

Ο/Η finrod έχει κάνει like
  6. palpatine21

palpatine21 Ενεργό Μέλος

οταν την δουμε θα την σχολιασουμε. προς το παρων γενικη ανακοινωση μας ηρθε στους κοσμους. παμε σε χατες και ερευνες εδω και ποση ωρα και πουθενα η το 3ο μερος.

7. κωνσταντινος ο ωραιος

κωνσταντινος ο ωραιος Μέλος

Καλησπερα, εχω αποριες για το ΜΚ
    Δίνει γραφετε οτι εχουμε μια πιθανότητα να κερδίσεις Λάφυρα Πολέμου μετά από έναν αριθμό νικηφόρων μαχών. Ανανεώνεται με κάθε συλλογή.
    1. Αν καταλαβα καλα δινει λαφυρα χωρις να χρειαζεται να κανουμε λεηλασια, σωστα;
    2. Ισχυει για ολες τις μαχες; Θελω να πω Εκστρατεια, Χαρτη Σεσ, και χαρτη κανονικο ή μονο στη γειτονια;

8. finrod

finrod Καμένος Χρήστης

Ναι, σωστά.
    Δια της λογικής, βάσει της ανακοίνωσης όπου δεν περιορίζεται το που γίνονται οι μάχες, ισχύει.

Εκείνο που δεν διευκρινίζεται είναι ο αριθμός των νικηφόρων μαχών, κι αν αυτός είναι απόλυτος ή προκύπτει, ως ποσοστό των νικηφόρων μαχών, ανάλογα με το που γίνονται οι μάχες, (γειτονιά, εκστρατεία συντεχνίας, χάρτη ΣεΣ, χάρτη εκστρατείας, ημερήσιες αποστολές).
    Μη σε πάρω όμως στο λαιμό μου. Περίμενε μια απάντηση από κάποιο μέλος της ΟΔ.

9. talamanta

talamanta Καμένος Χρήστης

καλησπερα
    ολα τα '' ειδη΄΄ μαχων ισχυουν
    εδω υπαρχει ενας πινακας με τα δωρα φυσικα
    αυτο ειναι ....επι του ποσοστου μπονους του ΜΚ
    το καθε επιπεδο αναφερει το ποσοστο και το χ αριθμο πρωτων μαχων που μπορει να ισχυει το εν λογω μπονους

https://prnt.sc/mdwkp1

και εδω μπορειτε να δειτε ανα επιπεδο τι δινει και για ποσες πρωτες μαχες εχει ισχυη

https://en.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Himeji_Castle

Τελευταία επεξεργασία: 7. Φεβ 2019
  10. furfante

furfante Ενεργό Μέλος

Καλησπερα,
    χμμμ κ αλλο τζογαδορικο ΜΚ !!!!!!!
    joker η lotto θα πρεπε να το λενε το παιχνιδι κ οχι Forge of Empires :p:p
    ελεος πια με τις "πιθανοτητες"..... αν και δινει σημαντικα δωρα, (να μην γραψω σε ποιους)..... εχει σχεση με το πλατος
    και κατι ασχετο.......
    εχουμε πλεων ενα σωρο event... ενα σκασμο αποστολες κ παραλληλους κοσμους...... ενα σωρο ΜΚ για ολα τα γουστα....
    αυτη η ρημαδα η ΣΕΣ ποτε επιτελους θα βελτιωθει..... ελεος πια.... εκτος κ αν επαψε πλεων να ειναι παιχνιδι στρατηγικης κ δε το χω παρει εγω χαμπαρι !!!!!!!!

Τελευταία επεξεργασία: 7. Φεβ 2019
    Ο/Η finrod έχει κάνει like
  11. finrod

finrod Καμένος Χρήστης

Ti έγινε βρε Μητσάρα; Έχεις και δεύτερο λογαριασμό στο φόρουμ; :p:p
    Αν όχι, οφείλεις να δώσεις "like" στην δημοσίευση. :cool:
    Θάρρεψα πως εσύ την έγραψες, πριν δω την υπογραφή!!!:D:D:D

Ο/Η furfante έχει κάνει like
  12. furfante

furfante Ενεργό Μέλος

Το Like στο βαλα..... αλλα να κοιτας ποιος υπογαφει :oops::oops::oops::oops:
    παντως μητσαρα ΔΕΝ με λενε χαχαχα.... εκτος κ αν με ξαναβαφτισουν :p

13. finrod

finrod Καμένος Χρήστης

:)
    Ρίξε μια ματιά σ' αυτά που κατά καιρούς έχει δημοσιεύσει ο Mitsos Nikaia7 για τα θέματα που θίγεις κι αμέσως θα καταλάβεις και θα γελάσεις κι εσύ, όπως γέλασα κι εγώ σαν την δημοσίευσή σου διάβασα! Ίδια κι απαράλλαχτα τα λέτε!;)
    Ο Μητσάρας οφείλει να δώσει "like" στη δική σου δημοσίευση! Μάλλον θα κωλύεται για να μην το 'χει κάνει ως τώρα.:cool:

ΥΓ
    Άσε όμως και το "like" που χάρισες στη δική μου. Δε με χαλάει διόλου!! :D:D:D

Τελευταία επεξεργασία: 10. Φεβ 2019
  14. furfante

furfante Ενεργό Μέλος

Δεν ειναι μονο ο Μητσος που γκρινιαζει για τη ΣΕΣ... κ εγω το κανω οποτε μου δινεται η ευκαιρια, (την παιρνω κ μονος μου σε ασχετα post)......
    κατα καιρους εχει γραψει και η Ταλα, η η Μαντα... (δεν ξερω ποια απο τις δυο):p:p:p:p

ΥΓ
    το like δεν το βγαζω:p

Κορυφή