Ελευθεριάζουσα Σάτιρα ή «του Σόλωνα το σκουφί» ...μπαλωμένο!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

finrοd

Banned
Οι κανόνες του φόρουμ ισχύουν σε όλους τους τομείς.
Ναι, φυσικά, ισχύει όμως και το παρακάτω:
forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Κανόνες-για-τον-τομέα.5966/#post-25300
Ενότητα «Κόσμοι».png
Μήπως να τους έριχνες μια ματιά ακόμα για να τους φρεσκαρεις?
Γνωστό είναι σε κάποια άτομα ότι τους κανόνες, φόρουμ και παιχνιδιού, έχω αποστηθίσει, κάποια συγκεκριμένη στιγμή, για κάποιον συγκεκριμένο λόγο. Κι έχω μνημονικό τ' οποίο συναγωνίζεται επάξια του ελέφαντα, του γαϊδάρου και της καμήλας ...αθροιστκά. Παρόλα αυτά ίσως κάτι να διέλαθε της προσοχής μου. Μπορείτε να μου διευκρινήσετε.... Οι εξηγήσεις και οι επεξηγήσεις ποτέ δεν έβλαψαν. Το αντίθετο.

Θα συμφωνήσω όμως πως σε τίποτε δεν έχουν σχέση τα παραπάνω με το παρακάτω! Κανένα «ξεκατίνιασμα», καμμία «κήρυξη πολέμου», κανένας λεκτικός διαξιφισμός μεταξύ δύο ή περισσότερων ατόμων. Γι' αυτό κι αναρτήθηκε στην ενότητα όπου όλα τα Γενικά, κι όχι άμεσα σχετιζόμενα με το παιχνίδι, φιλοξενεί.

Προς τι το κλείδωμα του θέματος «Ελευθεριάζουσα Σάτιρα ή «του Σόλωνα το σκουφί», μετά την ανάρτηση στην οποία οδηγει ο σύνδεσμος που στον τίτλο του περιέχεται; Ποιά ένσταση και σε ποια της φράση υπάρχει; Ποιές οι παραβάσεις σ' αυτήν;

Επειδή όμως, όπως φαίνεται και στην τελευταία πρόταση της δημοσίευσης στην άνω παρατιθέμενη εικόνα, «Η Ομάδα Διαχείρισης έχει πάντα τον τελευταίο λόγο σε όλες τις αποφάσεις.», θα ήθελα να μου διευκρινιστεί, για τη δημοσίευση που διαγράφηκε, κι αυτό:
Δεν κατανοώ όμως γιατί η ανάρτηση, όπου μια εμπειρία μου στο παιχνίδι περιγράφω, όπου ευρήματα στο παιχνίδι που ΔΕΝ αποτελούν «ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα» αναφέρω, όπου κανένα όνομα δεν αναφέρεται, έχει αφαιρεθεί.
Ποιό το μεμπτό στ' ότι μοιράστηκα αυτή μου την εμπειρία κι αυτά που βρήκα, τα οποία δεν είναι απόρρητα, με όποιο άλλο άτομο ενδιαφέρεται;
Ποιοί κανονισμοί παραβιάστηκαν και κρίθηκε αναγκαία η πλήρης διαγραφή της; Οι διευκρινήσεις θα βοηθήσουν για ν' απαλλαγούμε από τις παραβιάσεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ισχύει και το να μην ανοίγετε θέματα που έχουν κλειδωθεί προηγουμένως γιατί κρίθηκε απαραίτητο από την ομάδα υποστήριξης.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή