Ενσταση σχετικα με τα αποτελεσματα του τελευταιου διαγωνισμου

talamanta

Καμένος Χρήστης
Θεωρω οτι το αποτελεσμα που επισημα εχετε δωσει ειναι λαθος
εχετε παραλειψει στην καταμετρηση μια μπαλα

1614673232597.png

Ακολουθει ασχετο
φυσικα εδω κατα την γνωμη μου πρεπει να ... υπαρχει και η εφαρμογη της ρησης
μετα την απομακρυνση εκ του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται
και παραλληλα να εφαρμοστει και μια αλλη σοφη ρηση
...τα λαθη πληρωνονται ακριβα
...για ποιον αραγε φοεκητακια μου κτυπα η .....κουδουνα σχετικα με την δευτερη ρηση?
ακολουθει ''τυχαιο΄΄ ασχετο .....ιρις με ακουςςςςςςςςςςςςςςςςς ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Όοοοχιιιι!!!! Πρέπει να κρατήσουν τα διαμάντια τα παιδιά στα οποία πιστώθηκαν (και ας ήταν λάθος απαντήσεις) και να πιστωθεί Ο ΊΔΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ και σε εμάς που βρήκαμε και την 72ρη μπάλα!
Τα λάθη πληρώνονται!!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Όοοοχιιιι!!!! Πρέπει να κρατήσουν τα διαμάντια τα παιδιά στα οποία πιστώθηκαν (και ας ήταν λάθος απαντήσεις) και να πιστωθεί Ο ΊΔΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ και σε εμάς που βρήκαμε και την 72ρη μπάλα!
Τα λάθη πληρώνονται!!!
kalhspera =Καλησπερα αυτο ακριβως λεω ...το οχι που παει?
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
kalhspera =Καλησπερα αυτο ακριβως λεω ...το οχι που παει?
Το "όοοοχιιι" δεν υποδηλώνει άρνηση σε αυτό που λες.
Στο "μετά την απομάκρυνση εκ του ταμείου ουδέν λάθος αναγνωρίζεται" πάει.
Έγινε λάθος, αναγνωρίστηκε (από εμάς που την πατήσαμε) και πρέπει να πληρωθεί.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Λυπάμαι, αλλά ισχύει ότι έχει δημοσιευτεί ως απάντηση στο διαγωνισμό.
Συγχαρητήρια για την παρατηρητικότητα σας, αλλά δε μπορεί να αλλάξει κάτι στο αποτέλεσμα
 

finrοd

Banned
Τι «θαυμάζεις» φιλαράκι;
Έτσι είναι!! Μετά την απομάκρυνση από το ταμείο....
Ανακοινώθηκε η απάντηση, επιλέχθηκαν οι νικητές, δόθηκαν τα έπαθλα και ...τέλος. Τώρα τ' ότι τα τόπια ήταν και παραμένουν 72, ...ψιλά γράμματα!
Μόνο τού Μήτσου, μετά την απομάκρυνση από το ταμείο, ανακάλεσαν την ανακήρυξη ως νικητή σε διαγωνισμό παίρνοντας πίσω τα 500 διαμάντια που του 'χαν απονεμηθεί ως έπαθλο.
Κι ας ήταν πρωτότυπη η δική του συνταγή κι όχι κόπι-πάστε που λες κι εσύ! (Τον αδίκησαν εκεί. Πρωτότυπη η συνταγή του και έβγαλε και γέλιο).
«Φασολάδα αλά κρεμ», κάτι σαν το ...FoE όπως εδώ και καιρό το «μαγειρεύουν» :smiling_imp:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Ναι, παιδιά, ισχύει ό,τι ειπωθεί από τα κεντρικά της ιννο και είναι αμετάβλητο. Έχει συμβεί κι άλλη φορά... κάτι τους είχε ξεφύγει και πάλι... για αυτό και η απάντησή μου σε αυτόν τον διαγωνισμό ήταν τόσο αναλυτική και δεν περιορίστηκα σε έναν αριθμό.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Φιλτατη μου hmmm μεταξυ μας και τι εγινε ...η αναλυτικη απαντηση
ο αριθμος 71 μετρησε
εαν εγραφες το αυτονοητο 71+1=72 τοτε δεν θα ειχες κερδισει
ασε που η +1 μπαλα δεν αναφεροταν στην ΄΄πισωπλατη'' μπαλα αλλα στην ολοφανερη των χεριων

Εδω φυσικα μιλαμε για ευκολως μετρημενα ...κουκιομπαλακια
δηλ για εναν διαγωνισμο που απαιτει εναν αριθμο για απαντηση
και το μονο που επρεπε να κανει καποιος ηταν να μετρησει τα .....κουκια
*το καποιος συμπεριλαμβανει και τον υπευθυνο της επισημης απαντησης του διαγωνισμου
Το κειμενο του διαγωνισμου δεν ελεγε ποσες ολοκληρες μπαλες υπαρχουν


ακολουθει ασχετο

Λυπάμαι, αλλά ισχύει ότι έχει δημοσιευτεί ως απάντηση στο διαγωνισμό.
Συγχαρητήρια για την παρατηρητικότητα σας, αλλά δε μπορεί να αλλάξει κάτι στο αποτέλεσμα

Τωρα ειλικρινα αγαπημενη μου Ειρηνη περιμενες οτι η γνωστη κομπανια θα την αφηε χωρις σχολιασμο την απαντηση σου?
αφου μετα απο τοσα χρονια ...ξερεις καλα το ....βιος σου αστο να παει αστο τι απαντας ?
Εαν η ιννο φοεκητακια μου δεν μπορει ουτε τις μπαλες να καταμετρησει σωστα
ενος δικου της παιδικου στυλ διαγωνισμου
απορω για ποιον λογο διαμαρτυρωμαστε ... για τα υπολοιπα μη σωστα φοεκικα δρωμενα
τι περιμενουμε δηλ να μετρατραπει αιφνιδιως σε μαθηματικη ....διανοια
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
απορω για ποιον λογο διαμαρτυρωμαστε ... για τα υπολοιπα μη σωστα φοεκικα δρωμενα
Εξ αυτού ο γέλωτας!

Πάντως, αν δεν «μετρά» η 72η, που ελάχιστα φαίνεται, δεν θα έπρεπε να μετρά και η 53η, που επίσης ελάχιστα φαίνεται.

ό,τι ειπωθεί από τα κεντρικά της ιννο και είναι αμετάβλητο.
Θα λεγα τώρα κάτι για τα «κεντρικά τής ΙΝΝΟ» αλλά τέλος πάντων... Ειλικρινά το σκέφτομαι να μαζέψω τα «στρατά» ,μου και να την «πέσω» στης ΙΝΝΟ τα κεντρικά, να τα κάνω σαν το «μπουρί τής Ωραίας Κοιμωμένης», το τι σημαίνει η έκφραση ξηγώντας τους.:smiling_imp:

Η έκφραση «μπουρί τής Ωραίας Κοιμωμένης» από την ελληνική μεταγλώττιση της ταινίας κινουμένων σχεδίων «Αυτοκίνητα» της Disney/Pixar, παρμένη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dio21

Καμένος Χρήστης
Μη λετε και πολλα, θα σας στειλει η ΙΝΝΟ τους διαδες της και θα σας κανουν τοπι στο ξυλο....o_Oo_Oo_O
που δεν φορατε και τις μασκες σας, οταν γραφετε στο Φορουμ, παλιοπαιδια...χαχαχαχαχ

Νεα ηθη, νεα εθιμα στη καθημερινοτητα μας, διαδυκτιακη και πραγματικη...
η επιβολη (ασχετως με το αν ειναι σωστο ή λαθος, αυτο που επιβαλετε) πλεον, στη καθημερινοτητα μας...
Γιαυτο Θαυμασα, φιλε Γιωργη....

Μη λυπασαι Iris, δεν αξιζει...λιγα διαμαντια ηταν...
Να σαι καλα παντως για τα συγχαρητηρια που εδωσες, ηταν το καλυτερο - και το λιγοτερο- που θα μπορουσε να κανει καποιος για να δωσει -εστω- το δικαιο σε οσους παρατηρησαν και αφιερωσαν χρονο στο διαγωνισμο της ΙΝΝΟ...

Αρα "φοεκητακια της" (Ταλας) εδω ισχυει οτι τα λαθη πληρωνονται μονο απο τους "αδυναμους"...αυτοι που εχουν τη δυνατοτητα δεν τα πληρωνουν, ε?
Εγω λεω οτι απο τις "μπαλλες" αρχιζει η επιχειρηση....
Γιωργη επανω τους...χαχαχαχαχ... και το μπουρι της σομπας να ηταν φιλε, οκ θα ελεγα εγω....:smiling_imp:

ΥΓ... δεν πηρα μερος στο Διαγωνισμο, δεν διεκδικω τπτ απο κανεναν...

ΥΓ2...πιστευω οτι πρεπει να κλεισει το θεμα, εδω....
 

finrοd

Banned
Όλα καλά, μα το θέμα γιατί να κλείσει; Πού θα το «κάψουμε» μετά; LOLLOL
Δεν είναι για τα διαμάντια, από το τραπέζι μας το ψωμί δεν θα λείψει, ούτε κι από δαύτα τα διαμάντια οι πορείες των λογαριασμών στον παιχνίδι θα κριθούν.
Ας μείνει το θέμα να λέμε από κανένα «χαζό» να περνά η ώρα ευχάριστα. Αυτό.

Και, με την ευκαιρία, τώρα που το θυμήθηκα!
Θυμάστε εκείνα τα γυαλιά ΙΝΝΟ που δίνανε ως έπαθλο σε κάποιον άλλον διαγωνισμό πέρσι.
Να δέιτε που σαν μέτραγαν τις μπάλες τα φορούσαν οι ιθύνοντες του διαγωνισμού στην ΙΝΝΟ και γι\ αυτό τις μέτρησαν 71. :p
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή