Ερώτηση σχετικά με τους κανονισμούς του Forum

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29206
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29206

Guest
Πρώτα από όλα θέλω να μου πει κάποιος και συγκεκριμένα από την ομάδα διαχείρισης εάν έχω κάνει κάτι που είναι εκτός των κανονισμών του Forum. Είναι συμαντικό για μένα διότι θέλω να είμαι συνεπής. Αυτό που παρατήρησα εγώ τώρα: Ξέρουμε όλοι πως η υπογραφή μου είναι μία ιστοσελίδα (φυσικά χωρίς διαφημιστικούς ρόλους, είναι απλώς για ενημέρωση του συγκεκριμένου παιχνιδιού) που σε αυτή την ιστοσελίδα κάνω "spoiler" (τι θα γίνει) για το θέμα των event. Την υπογραφή την κρατάω για να καταλάβετε. Όσοι δεν το ξέρουν κυρίως η διαχείριση, το λέω τώρα γιατί πρέπει (ασχέτως άμα θέλω) να λέω τι κάνω στο forum και όχι να κρύβομαι. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι άμα είναι εκτός των κανονισμών του Forum σύμφωνα με αυτό: http://prntscr.com/ep54hl. Άμα ναι, ενημερώστε με σας παρακαλώ να το βγάλω αμέσως και άμα είναι κάτι που είναι αυστηρό μην διστάσετε να μου βάλετε και την κατάλληλη τιμωτία/ποινή. :)
 

DeletedUser30097

Guest
Πρώτα από όλα θέλω να μου πει κάποιος και συγκεκριμένα από την ομάδα διαχείρισης εάν έχω κάνει κάτι που είναι εκτός των κανονισμών του Forum. Είναι συμαντικό για μένα διότι θέλω να είμαι συνεπής. Αυτό που παρατήρησα εγώ τώρα: Ξέρουμε όλοι πως η υπογραφή μου είναι μία ιστοσελίδα (φυσικά χωρίς διαφημιστικούς ρόλους, είναι απλώς για ενημέρωση του συγκεκριμένου παιχνιδιού) που σε αυτή την ιστοσελίδα κάνω "spoiler" (τι θα γίνει) για το θέμα των event. Την υπογραφή την κρατάω για να καταλάβετε. Όσοι δεν το ξέρουν κυρίως η διαχείριση, το λέω τώρα γιατί πρέπει (ασχέτως άμα θέλω) να λέω τι κάνω στο forum και όχι να κρύβομαι. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι άμα είναι εκτός των κανονισμών του Forum σύμφωνα με αυτό: http://prntscr.com/ep54hl. Άμα ναι, ενημερώστε με σας παρακαλώ να το βγάλω αμέσως και άμα είναι κάτι που είναι αυστηρό μην διστάσετε να μου βάλετε και την κατάλληλη τιμωτία/ποινή. :)
Προσωπικά, δε νομίζω πως υπάρχει παράβαση του συγκεκριμένου κανονισμού, ο οποίος, αν σωστά τον εννόησα, αναφέρεται στις διαστάσεις των περιεχομένων της υπογραφής και στο συνολικό μέγεθος αυτής.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Πρώτα από όλα θέλω να μου πει κάποιος και συγκεκριμένα από την ομάδα διαχείρισης εάν έχω κάνει κάτι που είναι εκτός των κανονισμών του Forum. Είναι συμαντικό για μένα διότι θέλω να είμαι συνεπής. Αυτό που παρατήρησα εγώ τώρα: Ξέρουμε όλοι πως η υπογραφή μου είναι μία ιστοσελίδα (φυσικά χωρίς διαφημιστικούς ρόλους, είναι απλώς για ενημέρωση του συγκεκριμένου παιχνιδιού) που σε αυτή την ιστοσελίδα κάνω "spoiler" (τι θα γίνει) για το θέμα των event. Την υπογραφή την κρατάω για να καταλάβετε. Όσοι δεν το ξέρουν κυρίως η διαχείριση, το λέω τώρα γιατί πρέπει (ασχέτως άμα θέλω) να λέω τι κάνω στο forum και όχι να κρύβομαι. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι άμα είναι εκτός των κανονισμών του Forum σύμφωνα με αυτό: http://prntscr.com/ep54hl. Άμα ναι, ενημερώστε με σας παρακαλώ να το βγάλω αμέσως και άμα είναι κάτι που είναι αυστηρό μην διστάσετε να μου βάλετε και την κατάλληλη τιμωτία/ποινή. :)
Καλημέρα σίγουρα δεν μπορώ να απαντήσω εκ μέρους της διαχείρισης ..άλλωστε ουδέποτε ανήκα στα μέλη της
Όμως ως ´´γαλή´ θα συμβούλευα τον αγαπημένο μου φίλο Μάριο
για να μην υπάρχει καμμία ... μα καμμία πιθανότητα
1 να αντικαταστήσεις την λέξη αποστολή με μια φράση του στιλ
οι κερασιές άνθισαν η να την παραλείψεις εντελώς
την ιστοσελίδα άφησε την ως εχων
Ασφαλώς και με τα 4 χειροπόδαρα μου σε χειροκροτώ για την προσπάθεια σου να βοηθήσεις όλους τους υπόλοιπους παίκτες
Να μην πω και η ουρίτσα μου κουνιέται ως βεντάλια κάθε φορά που βοηθάς όλους και με έμμεσο τρόπο δείχνεις ιπποτικά την έμφυτη ευγενεια που σε διακρίνει
ακόμη και το μνμ σου και ο τρόπος με τον όποιον έθεσες το ερώτημα σου είναι μια απόδειξη
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
:oops::oops::oops: Μου αρέσει να βοηθάω με όποιον τρόπο μπορώ! :D
 

DeletedUser28896

Guest
Mario Touloupis, επικοινωνήστε με την Ομάδα Διαχείρησης και θα ενημερωθείτε από αυτήν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή