spoiler Η Βίλλα του . . Κυβερνήτη

Gabath

Ενεργό Μέλος
Έχει διαστάσεις 5χ6
Στο επίπεδο 9 δινει
8 forge ποντους
35 υλικα της εποχης του κτιρίου
4 μονάδες της εποχής του κτιρίου
ΚΑΙ επίθεση επιθετικου στρατού ξεκινώντας με 16% στην εποχή χαλκού και ανεβαίνει κατα 1% για κάθε εποχή.
Εκτός αυτών, προσφέρει πληθυσμό όσο περίπου 6-8 οικιστικά κτίρια κάθε εποχής, παραπάνω χαρά απο την χρειαζούμενη για τον πληθυσμό που δίνει, και κάποια εξτρα νομίσματα !
αυτα :)
 

finrοd

Banned
Την ατυχία μου μέσα! 4χ6 διαθέτω χώρο, μιας και ο στρατώνας για τα πυραυλάκια τής σημερινής για ειδικό σκοπό και περιορισμένο διάστημα μπήκε.
Ουφφφφ. Ναι 'σαι καλά. Τώρα θα έχω περισσότερο χρόνο για να βρω λύση στο πρόβλημα της ένταξής της στην πόλη.
Πάντως καλό είναι. Πολύ καλό. Συναγωνίζεται την κορακοφωλιά.
Στα δώρα τού τροχού, φρουροί οικισμού «παίζουν»;
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager

R_SS_MultiAge_SummerBonus20i.png


Περισσότερες λεπτομέρειες στη wiki ---> Η Βίλα του Κυβερνήτη
 

Gabath

Ενεργό Μέλος
Ρε iris τσαμπα με βαζεις και τα γραφω αχαχα ! Δεν ηξερα οτι εχετε ετοιμασει wiki και ειπα να ειμαι σωστος :p
finrod εννοειτε εχει φρουρους οικισμους, ολες οι εκδηλωσεις εχουν και φρουρο + αναβαθμιση . .
ο φρουρος οικισμου επιπεδο 1 ειναι στα χρυσα δωρα και η αναβ'αθμιση του στα αργυρα :)
 

finrοd

Banned
Ρε iris τσαμπα με βαζεις και τα γραφω αχαχα ! Δεν ηξερα οτι εχετε ετοιμασει wiki και ειπα να ειμαι σωστος :p
Ούτε κι εγώ το πήρα πρέφα. Κάνω απουσίες τελευταίως από την ΦοΕπαίδεια....
Σαν το ειδα προσθεσα και το υστερόγραφο στη δημοσίευση το θέμα συζήτησης.
Πάντως, αυτά εξ αρχής, πριν ακόμη ανακοινωθεί οτιδήποτε μπορούν εδώ να αναρτώνται, με την επιφύλαξη ότι ίσως υπάρξουν αλλαγές κατά την ένταξή τους στην κανονική-τελική έκδοση του παιχνιδιού. ;)
Έτσι, μόνο τζάμπα δε θα πάει ο κόπος Σας:p
 
Κορυφή