Η Μεγαλη συντεχνια ΑΒΑΤΟΝ πως να πας πρωτος οταν δεν μπορεις μονος σου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser796
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser796

Guest
http://prntscr.com/5m5r4x
http://prntscr.com/5m7m1q
Στο 1ο πριντσκριν το μελος τον αβατον δηλωνει πως ηταν αδυνατον να πανε πρωτοι και χρησημοποιησαν σαν δεκανικια τους επιλεκτους
παρακατω δηλωνει ποσο εκτιμα τα δεκανικια και πως καταφεραν να παρουν υπο τον ελεγχο τους την αβατον2 πρωην παναθηναικο ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΗΘΟΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30573

Guest
πριν την απαντηση υπαρχουν και αλλα
 

DeletedUser28453

Guest
Καλησπέρα σε όλους
H ΑΒΑΤΟΝ – ΑΡΧΟΝΤΑΣ συμπαίκτη Κώστα ήταν πρώτη με τη δύναμη της ,,,, με χτυπήματα με τον ήλιο και με ΗΘΟΣ που όλο το forge αναγνωρίζει … Αυτά που λέει ο παίκτης LXS είναι ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΑ και οφείλει δημόσια να ζητήσει ΣΥΓΝΩΜΗ από τα παιδιά στους ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ και από τα παιδιά της ΑΒΑΤΟΝ 2 ,,, Αν υπήρχε αυτή η συνεργασία θα μεταφραζόταν με κοινά χτυπήματα … πως κάνετε εσείς δηλαδή με τις συντεχνίες ΜΑΥΡΟΓΑΤΟΙ – ΙΝΚΑΣ – ΚΟΥΚΟΙ – ΚΑΜΙΝΙΑ – ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ που να θυμηθώ ,,,, περιφέρεστε ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ να πάρετε ΤΟΜΕΙΣ με 5 αγαθά … Και μιλάτε εσείς για ήθος όταν υπάρχουν στα προφίλ σας σεξουαλικά υπονοούμενα για όλες τις συντεχνίες ,,,, ότι μας γλεντήσατε όλες τις συντεχνίες ,,,, όταν μιλάτε για ΑΡΠΑΧΤΟΝ ΚΑΙ ΑΜΠΑΛΟΝ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΤΟΝ ???? Νομίζετε ότι πολλοί δεν βλέπουν τη συμπεριφορά σας ???? Για αυτό σας αντιπαθούν και όποιος σας αντιπαθεί τον ανεβάζετε στο άρμα της ΑΒΑΤΟΝ για να έχετε δικαιολογίες για τις απώλειες σας … Η ΑΒΑΤΟΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ … ΧΩΝΕΨΤΕ ΤΟ ….. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΟΥ ,,,, και να είσαι σίγουρος ότι ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΒΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ . Αυτά από μένα και ΔΕ θα επανέλθω . Καλή χρονιά σε όλους .
 

DeletedUser27362

Guest
πεσε κοιμησου φιλε μου ησυχος και θα ερθω να σας σκεπασω το βραδυ κατα τις 4
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser28327

Guest
Tequila sunrise
επιλεκτοι
αβατον 2
βετερανοι
λουκυ λουκ
κατω παρταλι
νορθ
αελλασελτικ

αλλα κατα τα αλλοι μονοι σας..
γελαει ο κοσμος....

δεν εχετε κανει κοινα χτυπηματα επιλεκτοι και αβατον και τεκιλα
δουλευομαστεεεε?????

καληνυχτα νικο...
 

DeletedUser796

Guest
η αβατον αρχοντας συμπαιχτη νικο ολυμπιακε που μπηκες και ασελγησες εις βαρος καποιον καταπτυστων που ηθελαν να φερουν το ονομα παναθηνιαικοσ που πιλεμουν ακομα μαζι σου και δεν πανε να κρυφτουν σε καμια τρυπα να μην τους βλεπει το φως του ηλιου , τα μυνηματα που στελνει ο παιχτης lsx ειναι σαν αυτα που στελνουν τα περισσοτερα μελη σας και αυτα διαμορφουν την ηθικη σας και οχι οι φαμφαρολογιες , κανατε χτυπηματα κοινα στην συνχρονη και μεταμντερνα με επιλεκτους και το πασιφανεστερο στον υστερο που εκαναν παραχωρισεις και απο πισω τα παιρνατε εσεις τα ειδαν ολοι και ο κοσμοσ το χει τουμπανο και σεισ κρυφο καμαρι , επισης μια σειρα απο συντεχνιεσ μας συμπαθουν γιατι εχουμε στοχο την πρωτια αλλα οχι με καθε μεσο αυτο μπορει να στο πουν οι πρωην μασ συμμαχοι εlite of foe και ουδεποτε τους χτυπησαμε παραμενοντας 3οι 4οι λογω εγκοβισμου απο συμμαχους στις εποχες -χωρις δολο- εγω ζητω συγνωμη απο τον λχσ που τον εξεθεσα δεν υπαρχει λογος να ζητησει συγνωμη ειναι απλα η αποψη του και ωντας μελος σας η αποψη η δικη σας απλος αυτος ειχε τα καρυδια να βγει να το πει
επισεις ειμαι περιφανος που πολεμω μαζι τις παραπανω συντεχνιες που αναφερεις συν κρητη- cashbah - μαυρογατουσ τους οποιους παω τρελα -selfish people και αλλοι πολλοι που ξεχνω και τον τζιμ τον αρχηγο μας που σας παει καροτσακι στην μεταμοντερνα με τον ανουλου , φιλια σε ολους απο τους ανταρτες με αγαπη χρονια πολλα ευτυχια και υγεια
 

DeletedUser30573

Guest
εγω προσωπικα και σαν μελλος την συντεχνιας ΜΑΥΡΟΓΑΤΩΝ εχω ανακοινωση προ καιρου της μαχες εναντιων ΑΒΑΤΟΝ και θα συνεχειστουν επ αοριστον και θα ειναι τιμη μου να πολεμησω διπλα απο οποιανδηποτε συντεχνια δει ποιοι πραγματικα εισαστε
και θυμηζω τον χαρακτηρισμο του αρχηγου σας προς εμενα < ασχετος> και ειναι ο λογος της συνεχειας

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

DeletedUser

Guest
Ένα δακρυ κυλησε μολις διαβασα το μηνυμα του παικτη της συντεχνίας αβατον που αληθεια δεν εχω καταλλαβει ακομα αν είναι απλο μελος η του συμβουλιου της επικρατειας της συντεχνίας του.και επειδη οπως λεει οτι οτι εκανε η συντεχνια του το εκανε στον ηλιο αυτη τη στιγμη εβαλα γυαλια ηλιου απο το πολυ φως.φιλε νικο το δουλεμα που κανετε το εχουν παρει χαμπαρι ολοι..εμεις εχουμε μια διαφορα με σας.τις συμφωνιες τις κραταμε.τον λογο μας τον κραταμε.τα λογια μας δεν τα μασαμε.δεν κρυβομαστε πισω από το δακτυλο μας.και αν ενας παικτης μας εκανε αυτό που εκανε ο lxs δεν θα τον διναμε όπως εσυ.το επομενο που θα πειτε είναι το γνωστο σε ολο το φοε.ότι είναι ένα απλο μελος και δεν μιλαει εκ μερους της συντεχνιας αβατον.ειτε ηταν λαθος αυτό που ειπε ειτε σωστο είναι η αληθεια και εσυ δεν εχεις κανενα δικαιωμα να τον αναγκασεις να ζητησει συγνωμη.αντίθετα πρεπει να τον στηρίξεις.τους συντεχνους τους στηρίζουμε στα καλα και στα ασχημα και όχι όταν μιλανε και λενε τη γνωμη τους να τους κραζουμε.
 

DeletedUser17589

Guest
Χρονια Πολλα σε ολους.Καλο παιχνιδι να εχουμε.
Η καθε συντεχνια ειναι διαφορετικη και σε αυτο παιζουν ρολο τα ατομα.Στην Αβατον ειμαστε μια χαρα και το επιπεδο των ανθρωπων ειναι παρα πολυ καλο.Υπαρχει μια φοβερη παρεα εδω,και αυτο δεν αλλαζει.Ευχομαι και οι αλλες συντεχνιες να ειναι ετσι.το θεμα ειναι να χαιρονται ολοι το παιχνιδι.Να περναμε καλα και οτι ειναι να γινει,θα γινει.
 

DeletedUser1164

Guest
Μάγκας:
"Σήμερα ο ίδιος όρος εφαρμόζεται, μεταφορικά, για τον λαϊκό παλικαρά, άτομο που επιδεικνύει προκλητικά ή επιθετικά τη δύναμή του (τη «μαγκιά» του) στον κοινωνικό περίγυρο. Χρησιμοποιείται καμιά φορά και υποτιμητικά σε φράσεις όπως «κάνει το μάγκα», «τζάμπα μάγκες». Επίσης συνηθίζονται οι σύνθετες λέξεις «βαρύμαγκας» και «ψευτόμαγκας»."
Ποιοί άραγε απ τους προλαλήσαντες διακρίνονται με αυτά τα χαρακτηριστικά και συνεπώς χαρακτηρίζεται αντίστοιχα και η συμμαχία τους? Σίγουρα δεν είδα κανέναν από την ΑΒΑΤΟΝ...
 

DeletedUser20802

Guest
εγω λεω να βγειτε να σας χτυπησει ο αερας . τι ειν αυτο ; πμ με μικρακι στο beta οπου μετεφεραν με τον ccosta το ζορι τους απτην αρβα , στην ελληνικη συντεχνια . κ που αντι να απαντησω για τα δικα τους στο κυκλικο οπου εγραφαν, εστειλα πμ μπας κ τα βρουμε. τοσο αρρωστοι ; ναι οταν η διαφορα στη βαθμολογια ηταν μικρη μετρουσαν οι περιοχες των επιλεκτων σε αποικιακη κ υστερο. κ; (το καναν κ αλλου κ μαλλους) και τι; ποιος χαιρεται κ ποιος διαμαρτυρεται μαυτο κ γιατι; για τον παναθηναικο φιλε ψευτη δε "δηλωνω πώς τον πηρε με το μερος της η αβατον" γιατι δεν το γνωριζω. αλλα της απαντω σε ενα διαλογο που μου στειλε που ειχε με εναν "νικο" της που ηταν εκει. (τρεχα γυρευε). βγαλτον να δουμε αν το σχολιο μου ταιριαζει γαντι η οχι .
αλλα τετοιοι γινεστε. καθεστε κ χαιρεστε με τιτλους : "δειτε πως παει 1η η αβατον" . λες κ το σκανδαλο που ανακαλυψατε !
πατε λοιπον εσεις με τον καθαρο σας τροπο. με 200 πολιορκιες 20:00.
κ χωρις δεκανικια (καμια 8-9 μονο) μονοι σας οπως παντα. να κοψω λογια της μικρακι που λεει "ναι ημασταν συμμαχοι με το μισο Αρβαχολ"; λες κ θα βγαλω καμια ειδηση.
 

DeletedUser796

Guest
Μάγκας:
"Σήμερα ο ίδιος όρος εφαρμόζεται, μεταφορικά, για τον λαϊκό παλικαρά, άτομο που επιδεικνύει προκλητικά ή επιθετικά τη δύναμή του (τη «μαγκιά» του) στον κοινωνικό περίγυρο. Χρησιμοποιείται καμιά φορά και υποτιμητικά σε φράσεις όπως «κάνει το μάγκα», «τζάμπα μάγκες». Επίσης συνηθίζονται οι σύνθετες λέξεις «βαρύμαγκας» και «ψευτόμαγκας»."
Ποιοί άραγε απ τους προλαλήσαντες διακρίνονται με αυτά τα χαρακτηριστικά και συνεπώς χαρακτηρίζεται αντίστοιχα και η συμμαχία τους? Σίγουρα δεν είδα κανέναν από την ΑΒΑΤΟΝ...[/QUOTE
Τα περι μαγκιας ας αφησουμε στους ΑΝΤΡΕΣ οι γυναικες δεν φερουν τον τιτλο αυτο , και στην περιοχη μου δεν εχει τραινο να μας πατησει γιαυτο ειμαστε αρκετοι , αν και μιλας για πιστευω για τον τζιμ που τον ξερεις και κατ ιδιαν νομιζω θα επρεπε να βουτιξεις τη γλωσσα στο μυαλο σου πριν μιλησεις
να βγει να μας πει οποιος θελει ποτε ο τζιμ και εμεις στους ανταρτες κατ επεκταση ΑΘΕΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΜΑΣ κατα τα αλλα ασχετα με το θεμα τα παραπανω
 

DeletedUser1164

Guest
Εγώ ποτέ δεν ανέφερα όνομα... αλλά για να το λες εσύ κάτι ξέρεις ατιμούτσικο...
 

DeletedUser29484

Guest
Επειδη βλεπω πολλα να γραφετε ολοι σας και ισως υπαρχουν πολλες ασαφειες θελω να τοποθετηθω σαν ιδρυτης της αβατον-2 (πρωην παναθηναικου) στον αρβαχαλ.
ειμαστε αβατον πλεον γιατι ετσι συμφωνησαμε σαν συντεχνια.
ξεραμε τι καναμε και ξεραμε πολλα αξιολογα ατομα απο την αβατον 1 για να το κανουμε αυτο...
με τον παναθηναικο δεν εχετε καμια δουλεια να ασχολησετε οσοι το κανετε.
εμεις το διαλεξαμε γιατι ετσι θελαμε.
καλες γιορτες να εχετε ολοι και καλη χρονια με υγεια.-
 

DeletedUser30568

Guest
Επειδη βλεπω πολλα να γραφετε ολοι σας και ισως υπαρχουν πολλες ασαφειες θελω να τοποθετηθω σαν ιδρυτης της αβατον-2 (πρωην παναθηναικου) στον αρβαχαλ.
ειμαστε αβατον πλεον γιατι ετσι συμφωνησαμε σαν συντεχνια.
ξεραμε τι καναμε και ξεραμε πολλα αξιολογα ατομα απο την αβατον 1 για να το κανουμε αυτο...
με τον παναθηναικο δεν εχετε καμια δουλεια να ασχολησετε οσοι το κανετε.
εμεις το διαλεξαμε γιατι ετσι θελαμε.
καλες γιορτες να εχετε ολοι και καλη χρονια με υγεια.-

Δεν παίρνω θέση για την μεταξύ Αβατον, Ανταρτών ή όποιων άλλων αντιπαράθεση.
.....αλλά.... νομίζω οι Παναθηναικοί δεν μπορούν να αλλάξουν όνομα. Όσοι θέλουν να συμμετέχουν σε άλλη συντεχνία, φεύγουν ιδρύουν άλλη και δεν μετονομάζουν. Αυτό εξ' άλλου φαινόταν και από το προφίλ της συντεχνίας "Παναθηναικός". Σαν Παναθηναικός (αν και μέλος άλλης συντεχνίας), το θεωρώ πολύ υποτιμητικό. Εγώ, φίλε phantom13, μπορώ να ασχολούμαι με τον Παναθηναικό και εσείς πλέον, οι της Αβατον 2, δεν θα πρέπει να ασχολείστε.
Το γεγονός της μετονομασίας είναι πολύ στενάχωρο, ανεξήγητο και τουλάχιστον εντυπωσιακό, αφού τόσα άτομα παναθηναικοί μπορέσατε να συμφωνήσετε και να δεχτείτε όλοι, την αλλαγή του ονόματος.... κρίμα παλληκάρια μου.
Καλές γιορτές και καλή χρονιά σε όλους.
 

DeletedUser29484

Guest
Δεν παίρνω θέση για την μεταξύ Αβατον, Ανταρτών ή όποιων άλλων αντιπαράθεση.
.....αλλά.... νομίζω οι Παναθηναικοί δεν μπορούν να αλλάξουν όνομα. Όσοι θέλουν να συμμετέχουν σε άλλη συντεχνία, φεύγουν ιδρύουν άλλη και δεν μετονομάζουν. Αυτό εξ' άλλου φαινόταν και από το προφίλ της συντεχνίας "Παναθηναικός". Σαν Παναθηναικός (αν και μέλος άλλης συντεχνίας), το θεωρώ πολύ υποτιμητικό. Εγώ, φίλε phantom13, μπορώ να ασχολούμαι με τον Παναθηναικό και εσείς πλέον, οι της Αβατον 2, δεν θα πρέπει να ασχολείστε.
Το γεγονός της μετονομασίας είναι πολύ στενάχωρο, ανεξήγητο και τουλάχιστον εντυπωσιακό, αφού τόσα άτομα παναθηναικοί μπορέσατε να συμφωνήσετε και να δεχτείτε όλοι, την αλλαγή του ονόματος.... κρίμα παλληκάρια μου.
Καλές γιορτές και καλή χρονιά σε όλους.


το να απαξιωνεις εσυ ο παναθηναικαρας,οπως λες,εμας δεν ειναι και πολυ τιμιο...
δεν εχεις ιδεα ουτε τι εγινε ουτε γιατι εγινε.οποτε επανερχομαι οτι δε σας πεφτει λογος τους απ'εξω.
εσυ δηλαδη αν ειχες ιδρυσει μια συντεχνια που λεγοτανε καβαλα δε θα ειχες το δικαιωμα να τη μετονομασεις γιατι θα προσεβαλες ολους τους καβαλιωτες;
το κριμα λοιπον πεφτει σε σενα φιλε μου και οχι σε μας.
ειναι τουλαχιστον προσβλητικο να νομιζει ο οποιοσδηποτε οτι μπορει να κρινει μια ομαδα ατομων...
καλη χρονια και καλα μυαλα σε ολους...
ειναι απλα ενα παιχνιδι.αν δεν μπορειτε να το δεχτειτε μην παιζετε.
 

DeletedUser30568

Guest
το να απαξιωνεις εσυ ο παναθηναικαρας,οπως λες,εμας δεν ειναι και πολυ τιμιο...
δεν εχεις ιδεα ουτε τι εγινε ουτε γιατι εγινε.οποτε επανερχομαι οτι δε σας πεφτει λογος τους απ'εξω.
εσυ δηλαδη αν ειχες ιδρυσει μια συντεχνια που λεγοτανε καβαλα δε θα ειχες το δικαιωμα να τη μετονομασεις γιατι θα προσεβαλες ολους τους καβαλιωτες;
το κριμα λοιπον πεφτει σε σενα φιλε μου και οχι σε μας.
ειναι τουλαχιστον προσβλητικο να νομιζει ο οποιοσδηποτε οτι μπορει να κρινει μια ομαδα ατομων...
καλη χρονια και καλα μυαλα σε ολους...
ειναι απλα ενα παιχνιδι.αν δεν μπορειτε να το δεχτειτε μην παιζετε.

ΟΧΙ... ούτε και για την Καβάλα.
και.... πάλι κρίμα σας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

AGALITSAS

Μέλος
Καλησπέρα σε όλους
H ΑΒΑΤΟΝ – ΑΡΧΟΝΤΑΣ συμπαίκτη Κώστα ήταν πρώτη με τη δύναμη της ,,,, με χτυπήματα με τον ήλιο και με ΗΘΟΣ που όλο το forge αναγνωρίζει … Αυτά που λέει ο παίκτης LXS είναι ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΑ και οφείλει δημόσια να ζητήσει ΣΥΓΝΩΜΗ από τα παιδιά στους ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ και από τα παιδιά της ΑΒΑΤΟΝ 2 ,,, Αν υπήρχε αυτή η συνεργασία θα μεταφραζόταν με κοινά χτυπήματα … πως κάνετε εσείς δηλαδή με τις συντεχνίες ΜΑΥΡΟΓΑΤΟΙ – ΙΝΚΑΣ – ΚΟΥΚΟΙ – ΚΑΜΙΝΙΑ – ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ που να θυμηθώ ,,,, περιφέρεστε ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ να πάρετε ΤΟΜΕΙΣ με 5 αγαθά … Και μιλάτε εσείς για ήθος όταν υπάρχουν στα προφίλ σας σεξουαλικά υπονοούμενα για όλες τις συντεχνίες ,,,, ότι μας γλεντήσατε όλες τις συντεχνίες ,,,, όταν μιλάτε για ΑΡΠΑΧΤΟΝ ΚΑΙ ΑΜΠΑΛΟΝ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΤΟΝ ???? Νομίζετε ότι πολλοί δεν βλέπουν τη συμπεριφορά σας ???? Για αυτό σας αντιπαθούν και όποιος σας αντιπαθεί τον ανεβάζετε στο άρμα της ΑΒΑΤΟΝ για να έχετε δικαιολογίες για τις απώλειες σας … Η ΑΒΑΤΟΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ … ΧΩΝΕΨΤΕ ΤΟ ….. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΤΟΥ ,,,, και να είσαι σίγουρος ότι ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΒΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ . Αυτά από μένα και ΔΕ θα επανέλθω . Καλή χρονιά σε όλους .

Που'σαι Νικολάκη Μπουκλωτέ της ΑΒΑΤΟΝ, για να πιάσεις τη συντεχνία ΣΟΦΙΑ στο στόμα σου ξανά, πρέπει να έχεις πλύνει το στόμα σου πρώτα με ροδόνερο παλικαράκι μου. Σήμερα είδα την αναφορά σου στο όνομα μας μιας και δεν μπαίνουμε να ασχολούμαστε στο φόρουμ..Το λιγότερο που μπορώ να σε χαρακτηρίσω είναι πως είσαι ένας αρρωστημένος ψεύτης, πως θα μας πεις πως είμαστε δεκανίκια των ΑΝΤΑΡΤΩΝ και κάναμε μαζί κοινά χτυπήματα..Εκπροσωπώντας τη συντεχνία ΣΟΦΙΑ και μέλος της ανελλιπώς από ιδρύσεως της, είμαι σε θέση να γνωρίζω πως τέτοιο πράγμα ΔΕΝ έχει γίνει ποτέ..Επιλογή μας είναι να μην ασχολούμαστε με τους χάρτες όπως κάνετε όλοι εσείς οι "μεγάλοι", μεμονωμένα μόνο όποιο παιδί θέλει κι αν έχει όρεξη, "γυροβολιές" στο χάρτη για άγρα βαθμών μόνο και τίποτα άλλο...!!!
 

DeletedUser28453

Guest
καλησπέρα σε όλους .
συμπαίκτη agalitsas εδώ είμαι και οι χαρακτηρισμοί σου είναι απαραδεκτοι και μαρτυρούν άγνοια των γεγονότων ....
α) στον μέσο μεσαίωνα ( στον 3,58 ) και στην αποικιακή ( στον τομέα 11,14 ) έχετε δεκάδες φορές χτυπήσει την αβατον - αρχοντασ παράλληλα με τη συντεχνία μαυρόγατοι . επίσης στη μοντέρνα και στη σημερινή υπήρξατε ασπίδα των ανταρτών στα προσβάσιμα . τώρα αν παίζεις με τις λέξεις και λες ότι δεν ήταν όλη η συντεχνία αλλά μεμονωμένα άτομα 3-4 νομίζω ότι δεν έχει σημασία .
β) και πιο σημαντικο ..... πιο κάτω από την αρχική μου καταχώρηση ένα σημαντικό στέλεχος των ανταρτών μου λέει ότι είναι περήφανο που πολεμάει και μαζί με τη συντεχνία σας .... δε μου διέψευσε κάτι .... μήπως να χαρακτηρίσεις και αυτόν λοιπόν αρρωστημένο ψεύτη ???
γ) μακάρι να ήμουν παλικαράκι όπως λες , αλλά είμαι γαιδουράκι 39 ετών .
δ) το τι έχω κάνει προσωπικά για τη συντεχνία σας σε ανθρωπιστικο και εκτοσ παιχνιδιου επίπεδο μπορώ να σου εξηγήσω σε προσωπικό μήνυμα . για αυτό αν δεν ξέρεις εναν ανθρωπο δεν είναι σωστό να χαρακτηρίζεις .
αυτά από εμένα .... δεν θα επανέλθω όσους χαρακτηρισμούς και αν συνεχίσεις να εκτοξεύεις .
 
Κορυφή