Η Σαρανταποδαρούσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser720
  • Ημερομηνία έναρξης

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Το πεζοδρόμιο :p

Το βρηκες γρηγορα μεγαλε!!! χεχε!!

Παιδακια ελειψα λιγο καιρο αλλα να μαι ξανα στον υπολογιστακο μου! Μολις ηρθα και ειδα οτι κερδεψα και λιγα διαμαντακια με το εκπληκτικο μου σενραιο χολυγουντιανου (ή μπολυγουντιανου) επιπεδου! Ευχαριστω οσους με ψηφισαν!

Καλη και η σπαζοκεφαλια με την μεταφορα κτηριων!

Παρτε και μια λυση απο Τσαουσεσκου!!

http://news247.gr/eidiseis/viral/h-...onwn-sthn-roymania-panw-se-rages.4781122.html
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Το βρηκες γρηγορα μεγαλε!!! χεχε!!

Παιδακια ελειψα λιγο καιρο αλλα να μαι ξανα στον υπολογιστακο μου! Μολις ηρθα και ειδα οτι κερδεψα και λιγα διαμαντακια με το εκπληκτικο μου σενραιο χολυγουντιανου (ή μπολυγουντιανου) επιπεδου! Ευχαριστω οσους με ψηφισαν!

Καλη και η σπαζοκεφαλια με την μεταφορα κτηριων!

Παρτε και μια λυση απο Τσαουσεσκου!!


http://news247.gr/eidiseis/viral/h-...onwn-sthn-roymania-panw-se-rages.4781122.html
Καλησπερα εαν δεν κανω λαθος δεν ηταν η πρωτη φορα που ειχε γινει τοτε
και αυτο ηταν σχετικα ευκολο γιατι απο τοτε χρησιμοποιουσαν ενα συστημα ετοιμων προκατ πολυκατοικιων λογω σεισμικοτητας της περιοχης
Το συστημα αυτο το πρωτο χρησιμοποιησαν- σχεδιασαν για μεταφορα των Ναων
ετσι μετεφεραν κυριως τις Εκκλησιες γενικα κυριως σε ολα τα κρατη του πρωην ανατολικου μπλοκ
παρ ολο που υπηρχε ..αλλο ''επισημο'' θρησκευμα δεν τολμουσαν να αγγιξουν το εντονο ορθοδοξο συναισθημα των λαων τους
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Το εβαλα αυτο για την ρουμανια γιατι το πετυχα προσφατα και μου φανηκαν εντυπωσιακες οι φωτογραφιες. Εχω δει και ντοκυμαντερ για τις μεταφορες κτηριων και πραγματικα ειναι κατι εντυπωσιακο και συμβαινει αρκετα χρονια.

Οσο αφορα το θρησκευμα κανεις δεν μπορει να τα βαλει με την οργανωμενη θρησκεια. Ειχαμε ελεω θεου βασιλεια, ελεω θεου κοινοβουλευτισμο, ελεω θεου δικατατορια, ελεω θεου κομουνισμο, ελεω θεου κατοχη απο τους τουρκους κτλ κτλ και γενικοτερα οποιος ειναι πανω κυβερναει με τις ευλογιες των ιερεων!!
 

DeletedUser30097

Guest
Παιδακια ελειψα λιγο καιρο αλλα να μαι ξανα στον υπολογιστακο μου! Μολις ηρθα και ειδα οτι κερδεψα και λιγα διαμαντακια με το εκπληκτικο μου σενραιο χολυγουντιανου (ή μπολυγουντιανου) επιπεδου! Ευχαριστω οσους με ψηφισαν!
Σε καλή μεριά!
 

DeletedUser29206

Guest
Είναι ένας άνθρωπος στον καθρέφτη και κοιτάει την καρδιά του.
Από πια μεριά του καθρέφτη βρίσκεται η καρδιά του;
 

DeletedUser30097

Guest
Απέναντι κι αριστερά στο είδωλό του, ενώ, από τη θέση του ειδώλου τη βλέπει απέναντι και δεξιά.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Αν ειναι βρικολακας ομως??? Τοτε δεν εχει αντικατοπτρισμο καθολου!!

Επισης να πω κατι που πονηρευτηκα?? Πως "κοιταει" την καρδια του καποιος?? Δεν μπορει (because you know δερμα μυες κτλ)
 

DeletedUser29206

Guest
Αν ειναι βρικολακας ομως??? Τοτε δεν εχει αντικατοπτρισμο καθολου!!

Επισης να πω κατι που πονηρευτηκα?? Πως "κοιταει" την καρδια του καποιος?? Δεν μπορει (because you know δερμα μυες κτλ)
"Είναι ένας άνθρωπος"
 

DeletedUser29206

Guest
Απέναντι κι αριστερά στο είδωλό του, ενώ, από τη θέση του ειδώλου τη βλέπει απέναντι και δεξιά.
Άσε το "ενώ"! Το πρώτο που είπες είναι το σωστό.
Δεν ήταν πονηρή η ερώτηση αλλά θέμα λογικής.
Δε νομίζω να ήταν δύσκολο!
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εσυ που εισαι εξυπνος και ο νους σου κατεβαζει
με 5 οκαδες ζαχαρη ποσους καφεδες φτιαχνει??
 

DeletedUser29206

Guest
Ανέκδοτο:
Ήταν μία μελαχρινή, μία κοκκινομάλλα και μία ξανθιά σε ένα έρημο νησί και το πλησιέστερο νήσι ήταν 30 χλμ μακριά.
Αυτές λοιπόν είχαν αποφασίσει να κολυμπήσουν μέχρι εκεί για να επιβιώσουν.
Ξεκινά η μελαχρινή πρώτη: βουτάει μέσα και άρσισε το κολύμπι.
Μετά από 2 ώρες την βλέπουν να έρχετε πίσω.
Ρωτάνε τι έγινε και τους απάντησε πως έκανε 5 χλμ, δεν άντεξε και ήρθε πίσω.
Βουτάει στην συνέχεια η κοκκινομάλλα.
Μετά από 3εις ώρες είχε έρθει πίσω.
Ρωτάνε τι έγινε.
- Ε, έκανα 7 χλμ περίπου, δεν άντεξα και γύρισα πίσω
Βουτάει λοιπόν και η ξανθιά τελευταία.
Αυτή είχε αργήσει πάρα πολύ, έκανε περίπου 11 ώρες μέχρι να έρθει πίσω.
Ρωτάνε οι υπόλοιπες τι έγινε.
- Ε, έκανα 25 χλμ και δεν άντεξα και γύρισα πίσω
 
Κορυφή