Η ταβέρνα

ΜΚ80

Μέλος
Καλημέρα σας, ξεκίνησα μια σειρά εκπαιδευτικών βίντεο, οδηγών στο κανάλι μου Bitmarin στο YouTube, στα Ελληνικά :)
Θα χαρώ να σαν ιδρυτής της συντεχνίας Ethereum να απαντάω σε απορίες και να βοηθάω όχι μόνο τους συμπαίκτες μου αλλά και τους παίκτες άλλων συντεχνιών.
Στο παιχνίδι με βρίσκετε με το nickname ΜΚ11.
Η Ταβέρνα
Μετά τιμής
Μαρίνος
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Καλημέρα σας και καλώς ήρθατε στην παρέα μας,θέλουμε να σας ενημερώσουμε με βάση τον κανονισμό του φόρουμ περί των διαφημίσεων ότι θέματα και/ή δημοσιεύσεις που έχουν δημιουργηθεί αποκλειστικά με σκοπό τη διαφήμιση άλλων ιστοσελίδων που δε σχετίζονται με το Forge of Empires ή την InnoGames GmbH απαγορεύονται, παρόλαυτα μπορείτε να υλοποιήσετε την όμορφη ιδέα σας και την πολύτιμη βοήθεια σας εδώ στην παρέα μας στο φόρουμ :).
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΜΚ80

ΜΚ80

Μέλος
Ευχαριστώ πολύ για την Άδεια της διαχείρισης, και αν τρόπο τεινά παρουσιαστεί οποιοδήποτε πρόβλημα θα είμαι στην διάθεση σας!
Εύχομαι να βοηθήσω αρκετά με τα βιντεάκια μου και τους παλιούς να θυμηθούν και τους νέους παίκτες να μάθουν!
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Σαν δραστήριος χρήστης του youtube που είσαι,μπορείς να μας ακολουθείς στο κανάλι του Forge Of Empires,κάνε εγγραφή ενεργοποίησε την επιλογή ειδοποιήσεων και μαθε πρώτος τα νέα μέσα από ωραία βίντεο,https://www.youtube.com/ForgeOfEmpiresTV
 
  • Love
Αντιδράσεις: ΜΚ80
Κορυφή