Ιστορική Σειρά Αποστολών 'Βαν Γκογκ'

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για την Ιστορική Σειρά Αποστολών "Βαν Γκογκ"
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα Καλη Εβδομαδα
Η mini εκδηλωση της Βανγκογκικης ..Εναστρης Νυχτας ειναι απο τις λιγες που αξιζει να την ολοκληρωσετε
Οχι γιατι θα εχετε τον Βαν Γκογκ να ζωγραφιζει και γενικα να σουλατσαρει στην πολη σας
Αλλα γιατι το τελικο δωρο εχει διαστασεις 2χ3
και το κυριοτερο δινει 1 FOE ποντο / 8h ....βρεξει/χιονισει
δηλ δεν χρειαζεται παροτρυνση
http://prntscr.com/jenq7c
 

GiotisV

Νέο Μέλος
Πότε θα σταματήσετε να βάζετε ως απαιτούμενο - και μάλιστα χωρίς τη δυνατότητα επιλογής - την κατάκτηση επαρχίας για την ολοκλήρωση των ιβέντς; Πολλοί από μας είμαστε πάρα πολύ μπροστά στον χάρτη και είναι είτε αδύνατον είτε εντελώς ασύμφορο να κατακτήσουμε επαρχία πριν πετύχουμε κάποια ισορροπία.
Ουσιαστικά, μας αφήνετε έξω απ' το κυνήγι της ολοκλήρωσης του ιβέντ. Το κάνατε με την Κλεοπάτρα, το επαναλαμβάνετε τώρα και με τον Βαν Γκογκ.
Σκεφτείτε το λίγο σας παρακαλώ.
 

DeletedUser29206

Guest
Η αλήθεια είναι όμως ότι η συγκεκριμένη σειρά αποστολών, δηαλδή η ιστορική, υπάρχει εδώ και καιρό και πλέον γνωρίζουμε πάνω-κάτω τι ζητάει σε κάθε ιστορική εκδήλωση συμπεριλαμβανομένου τις κατακτήσεις-ανιχνεύσεις. Άρα η στρατηγική να κάνουμε όλο τον χάρτη της εποχής στην οποία βρισκόμαστε δεν είναι τόσο αποτελεσματική τελικά αφού οι ιστορικές σειρές θα μας ωθήσουν να προχωτήσουμε. Τότε γιατί δεν προχωράτε στον χάρτη μόνο όταν σας το ζητάει η ιστορική σειρά αποστολών; Αφού ούτως ή άλλως θα ξεπεράσετε κάποια στιγμή και τον χάρτη της εποχή σας.
 

DeletedUser27888

Guest
Καλησπερα!! παιδια τι ωρα ξεκιναει το δρομενο να αγορασουμε κανα πινακα του...μιας και ως γνωστον...λεφτα υπαρχουν...και διαμαντικο μπολικο..
 

GiotisV

Νέο Μέλος
Η αλήθεια είναι όμως ότι η συγκεκριμένη σειρά αποστολών, δηαλδή η ιστορική, υπάρχει εδώ και καιρό και πλέον γνωρίζουμε πάνω-κάτω τι ζητάει σε κάθε ιστορική εκδήλωση συμπεριλαμβανομένου τις κατακτήσεις-ανιχνεύσεις. Άρα η στρατηγική να κάνουμε όλο τον χάρτη της εποχής στην οποία βρισκόμαστε δεν είναι τόσο αποτελεσματική τελικά αφού οι ιστορικές σειρές θα μας ωθήσουν να προχωτήσουμε. Τότε γιατί δεν προχωράτε στον χάρτη μόνο όταν σας το ζητάει η ιστορική σειρά αποστολών; Αφού ούτως ή άλλως θα ξεπεράσετε κάποια στιγμή και τον χάρτη της εποχή σας.
Ναι αγαπητέ μου, τώρα το καταλαβα, στην αρχή του παιχνιδιού όμως δεν μπορούσα εγώ αλλά και πολλοι άλλοι να φανταστούμε το πόσο μπροστά θα βρεθούμε. Έτσι, εν τω μεταξύ, αργεί η στιγμή που θα συμβαδίζω με τον χάρτη. Μέχρι τότε τι κανουμε; Δεν συμμετέχουμε στα ιβεντς. Το θεωρείτε σκόπιμο; Θα μπορούσε να λυθεί αυτό το ζήτημα, αν απλώς έμπαινε μια εναλλακτική αποστολή, έστω και δύσκολη.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Και γιατι να με αναγκαζει το παιχνιδι να προχωρησω εποχες?
υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος? κερδιζουν κατι απο τη δικη μου μεγαλυτερη εποχη?

Και αν εγω θελω να κατσω σε μια ορισμενη εποχη για να γεμιζουν τα συντεχνιακα μου ΜΚ με αγαθα το Θ, εκεινης της εποχης, δεν μπορω?
ή θα πρεπει να χασω ολα τα ΙΒΕΝΤ δλδ?
 
Κορυφή