** ΚΑΦΕΝΕΣ **

dio21

Καμένος Χρήστης
Νομιζω οτι χρειαζομαστε ενα καφενεδακι ε?

- θεμα:
Παρατηρησα οτι εχω "λαικ" σε καποιο ποστ μου απο παικτη που λεγετε "διαγραμμενο μελος"....:confused:
τι ειναι αυτο?
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Πω πω τι να πωωω;;; Δεν έχω λόγιααααα. 925 ΠΑΠΥΡΟΥΣ έκανα εργαλεία και μία φορά την ημερήσια ανταμοιβή δεν έτυχα!!!!! Πόσο πιο εναντίον μας μπορούν να είναι οι πιθανότητες;;; Δηλαδή τι να πω;;;; Η πιθανότητα της ημερήσιας ανταμοιβής είναι 7 ή 10%, μ.ο.=8,5% δηλαδή για να τύχεις σίγουρα την ημερήσια ανταμοιβή θες πάνω κάτω 15 αμφορείς σωστά;;; Ε σίγουρα άνοιξα τόσους αλλά ΤΙΠΟΤΑ... Δηλαδή έλεοςςςςςς. Λίγο αξιοπρέπεια να πούμε. Εκτός του ότι θεωρώ πολύ μικρή την πιθανότητα εντάξει δεν είπα κάτι γι'αυτό. Αλλά ξεχείλισε το ποτήρι!!!

ΥΣ. Τι σημαίνει αυτό;τελευταίο.png Θέλω να πιστεύω πως είναι ο επόμενος χαρακτηρισμός μετά το καμένος χρήστης!!! Δεν μπορώ να σκεφτώ ότι τον αποβάλλατε;;;;;
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Γίνεται διαγωνισμός για την χριστουγεννιάτικη εκδήλωση;! Και δεν είναι στο forum;;;!!! Τι να πω. Εγώ νομίζω πως με κάθε διαγωνισμό ενισχυόταν και το forum αφού για να απαντήσεις έπρεπε να έχεις λογαριασμό. Τώρα γιατί να είναι στο facebook(μόνο) δεν μπορώ να καταλάβω. Μ'αρέσει που βγήκε και ανακοίνωση εδώ για να πάμε στο facebook για τον διαγωνισμό... Θα μου πεις, "γιατί, δεν θέλουν να ενισχύσουν και τον λογαριασμό του παιχνιδιού στο facebook;" Ε ναι, εντάξει. Τότε και στα δύοοοοοοο.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Γίνεται διαγωνισμός για την χριστουγεννιάτικη εκδήλωση;! Και δεν είναι στο forum;;;!!! Τι να πω. Εγώ νομίζω πως με κάθε διαγωνισμό ενισχυόταν και το forum αφού για να απαντήσεις έπρεπε να έχεις λογαριασμό. Τώρα γιατί να είναι στο facebook(μόνο) δεν μπορώ να καταλάβω. Μ'αρέσει που βγήκε και ανακοίνωση εδώ για να πάμε στο facebook για τον διαγωνισμό... Θα μου πεις, "γιατί, δεν θέλουν να ενισχύσουν και τον λογαριασμό του παιχνιδιού στο facebook;" Ε ναι, εντάξει. Τότε και στα δύοοοοοοο.
Καλησπερα αν και λιγο αργα ..για καφε αλλα μια που μπηκα λεω να πιω εναν ντεκαφεινε...
αυτα συμβαινουν εαν λειπει η ..ταλα
οκ θα τους επαναφερω στην ...φοεκικη ταξη
ασχετο επιτελους εχω 4 μερες αδεια ετοιμαστειτε ...θα το καψω παλι το φορουμ
 

dio21

Καμένος Χρήστης
ωχωχ ωχ....καλως τα παιδια τα καμμενα...χαχαχαχαχ
ειχα αρκετο καιρο και εγω να μπω φορουμ....
ειχα ξεχασει και τον καφενε μου, φανταστητε....
**Τελικα δεν πρεπει να λεμε ΣΙΓΗ ΙΧΘΥΟΣ....σιγη Στρουθοκαμηλου, καλυτερα μου καθετε....)))


Λοιπον, με το καλο να μας φυγει το 2021 (οπως στο καλο πηγε και το 20) και να ευχυθω σε ολους μια καλυτερη χρονια με πολλα Diaρια....:p
Με το καλο να μας ερθει το 2022...!!!!
Καλα να περασετε οτι και να κανετε ολοι σας, μη αφηνετε να σας τρομαξουν οι Ιοι και οι κορες....
ΥΓΕΙΑ και ΕΥΤΥΧΙΑ σε ΟΛΟΥΣ και σε ολο το κοσμο....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

panostall

Banned
Γίνεται διαγωνισμός για την χριστουγεννιάτικη εκδήλωση;! Και δεν είναι στο forum;;;!!! Τι να πω. Εγώ νομίζω πως με κάθε διαγωνισμό ενισχυόταν και το forum αφού για να απαντήσεις έπρεπε να έχεις λογαριασμό. Τώρα γιατί να είναι στο facebook(μόνο) δεν μπορώ να καταλάβω. Μ'αρέσει που βγήκε και ανακοίνωση εδώ για να πάμε στο facebook για τον διαγωνισμό... Θα μου πεις, "γιατί, δεν θέλουν να ενισχύσουν και τον λογαριασμό του παιχνιδιού στο facebook;" Ε ναι, εντάξει. Τότε και στα δύοοοοοοο.
Εχουν πολλες δουλειες με τα μπαναρίσματα τώρα. Κανε υπομονή σε κανα μηνα θα εχει μπει και ο διαγωνισμος
 

panostall

Banned
Καλησπερα αν και λιγο αργα ..για καφε αλλα μια που μπηκα λεω να πιω εναν ντεκαφεινε...
αυτα συμβαινουν εαν λειπει η ..ταλα
οκ θα τους επαναφερω στην ...φοεκικη ταξη
ασχετο επιτελους εχω 4 μερες αδεια ετοιμαστειτε ...θα το καψω παλι το φορουμ
Ταλαμαντα ριξτους ενα μπαν και εσυ να υσηχάσουν μιας και αδειέυεις και εχεις χρόνο τωρα
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Εχουν πολλες δουλειες με τα μπαναρίσματα τώρα. Κανε υπομονή σε κανα μηνα θα εχει μπει και ο διαγωνισμος
Οποιαδήποτε αναφορά σε αποκλεισμό εντός του παιχνιδιού, συζήτηση για αποκλεισμό στο φόρουμ ή κλέψιμο απαγορεύεται.
 

panostall

Banned
Οποιαδήποτε αναφορά σε αποκλεισμό εντός του παιχνιδιού, συζήτηση για αποκλεισμό στο φόρουμ ή κλέψιμο απαγορεύεται.
Ποιες αλλες λεξεις μας απαγορευεται εκτος απο την λεξη μπαναρισμα που ειναι απαγορευμενη για εσας ? Δημοκρατια εχουμε μην το ξεχνατε αυτο εκτος αν ζουμε αλλο πολιτευμα εδω στην Ελλαδα και το εχω ξεχασει.
 

dio21

Καμένος Χρήστης

Σημερα Δευτερα, με ληξη στα Πεδια και στη Ζουγκλα συγχρωνως...
Δεν θελω να βαραω γειτονες, δεν γινετε να ΜΗΝ περιμενουν οι προγραμματιστες αυτες τις μερες για τετοιες ημερησιες?
καποτε τα προσεχαν αυτα, τωρα θελουν "αιμα" μεταξυ μας? :eek::rolleyes:

ΥΓ...σορρυ γειτονοπουλα, αλλα θα κοπανισω, θελω την ημερησια....:smiling_imp:
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής

Σημερα Δευτερα, με ληξη στα Πεδια και στη Ζουγκλα συγχρωνως...
Δεν θελω να βαραω γειτονες, δεν γινετε να ΜΗΝ περιμενουν οι προγραμματιστες αυτες τις μερες για τετοιες ημερησιες?
καποτε τα προσεχαν αυτα, τωρα θελουν "αιμα" μεταξυ μας? :eek::rolleyes:

ΥΓ...σορρυ γειτονοπουλα, αλλα θα κοπανισω, θελω την ημερησια....:smiling_imp:
Καλημέρα, μπορείτε να κάνετε τις μάχες και στην Αρένα PVP... ;) ;) ;)
 

SMARTDODO

Νέο Μέλος
καλησπέρα, χθες κρασαρε ολος ο γ κόσμος στις 20.06 . για 5 λεπτά δεν μπορούσε κανένας να μπει , απίστευτο και όμως αληθινο !!!
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
καλησπέρα, χθες κρασαρε ολος ο γ κόσμος στις 20.06 . για 5 λεπτά δεν μπορούσε κανένας να μπει , απίστευτο και όμως αληθινο !!!
Καλησπέρα, σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση θα προωθηθεί στο τεχνικό τμήμα.
 
Κορυφή