Καλοκαίρι 2018

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Το βασιλικό κιτ επιλογής δεν εμφανίστηκε ούτε μία φορά στον τρόχο, ενώ στον βήτα το κέρδισα 7 φορές!!!!
 

DeletedUser29206

Guest
Και δεν είναι μόνο αυτό! Αυτομάτως αχρηστεύονται και τα βασιλικά, πειρατικά και εμπορικά κιτ επιλογής
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Επιτέλους! εμφανίστηκε! και το κέρδισα!!!
Τι εννοείς όμως ότι αχρηστεύονται αυτομάτως;
 

DeletedUser29206

Guest
Επιτέλους! εμφανίστηκε! και το κέρδισα!!!
Τι εννοείς όμως ότι αχρηστεύονται αυτομάτως;
Εάν δεν γίνεται να πάρεις κιτ αναβάθμισης για το πλοίο πώς να κάνεις δεύτερο;
Εγώ πάλι δεν το βλέπω πουθενά. Έχω παρακολουθήσει τόσες ανανεώσεις μα το κιτ πουθενά, αν και δεν το κυνηγάω. Πάντως χαίρομαι που ο ναός της γνώσης δεν είναι σπάνιος σαν χρυσό βραβείο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Δεν είχα στο νου μου δεύτερο πλοίο, το βασιλικό κιτ το θέλω για τα υπόλοιπα καλούδια. Έχεις πάντως δίκιο. Στον βήτα τερμάτισα το ένα πλοίο και το δεύτερο το πήγα μέχρι το 5ο επίπεδο. Παρεμπιπτόντως, τα πλοία των δύο τελευταίων επιπέδων είναι πολύ άσχημα
 

DeletedUser29206

Guest
Και γενικώς αυτό ισχύει και στα υπόλοιπα ειδικά κτίρια που αναβαθμίζονται, εάν δεν φτάσουν στα τελευταία επίπεδα και ιδίως στο τελευταίο, δεν αξίζουν. Μπορεί να κοπιάσεις και για το τίποτα, δηλαδή να συλλέξεις έναν αριθμό σχεδίων τα υπόποια δεν είναι αρκετά. Εδώ όμως, σε αυτό το event το lv7 πλοίο κτίζεται εύκολα ενώ τα δύο προηγούμενα ήταν σχεδόν αδύνατο. Πιστεύω να κατάλαβαν ότι τα κτίρια αυτά πρέπει να κτίζονται με λίγη προσπάθεια και με ολοκλήρωση αποστολών μόνο και όχι με χρήση διαμαντιών.
 

DeletedUser29206

Guest
Αν και το event αυτό είναι ανταγωνιστικό, είναι πιο εύκολο να κερδίσεις δώρα της αρεσκείας σου σε σχέση με πολλά άλλα events. Ίσως για να βγει κερδισμένος κάποιος είναι να βγει χαμένος κάποιος άλλος. Άδικο αλλά είναι η αλήθεια!
 
Κορυφή