Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2017

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να μας πείτε τη γνώμη σας για την Καλοκαιρινή Εκδήλωση.
Όπως πάντα, απαγορεύεται η εκ των προτέρων δημοσίευση των αποστολών και οι ανταμοιβές τους
(ακόμα και στην υπογραφή σας).
Καλή Διασκέδαση
 

DeletedUser29206

Guest
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να μας πείτε τη γνώμη σας για την Καλοκαιρινή Εκδήλωση.
Όπως πάντα, απαγορεύεται η εκ των προτέρων δημοσίευση των αποστολών και οι ανταμοιβές τους
(ακόμα και στην υπογραφή σας).
Καλή Διασκέδαση
:D:D:D. Εντάξει το έπιασα!

Παιδιά κτίστε ό,τι μπορείτε! Τα σετ κτιρίων είναι δύο αλλά σας συμβουλεύω να προσπαθήσετε περισσότερο για το Παλάτι. Αυτό θα το δείτε στην πορεία, δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω. Δυστυχώς δεν γίνεται να βλέπετε πια στην υπογραφή μου τον σύνδεσμο με τις αποστολές (άλλα θα υπάρχει για όσους τον ξέρουν και βρίσκεται στην προσωπική μου σελίδα στο προφίλ μου). Μάλλον δεν θα είναι τόσο δύσκολο η κατασκευή αυτών των κτιρίων λόγω του τροχού. Υπομονή και Επιμονή! Καλό καλοκαίρι και καλές στροφές! :):):)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα Καλη Επιτυχια σε ΟΛΟΥΣ
Ειναι απο τις ελαχιστες φορες που δεν θα συμφωνησω με τον Μαριο
1 - Το καλυτερο μακραν ολων ειναι το σετ με το Ινδικο Συντριβανι
http://prntscr.com/fnktrc
2 - Δεν νομιζω οτι θα ειναι και παρα πολυ ευκολο να πετυχει καποιος ολα τα κομματια των σετ
ναι κομματια απο σετ σιγουρα θα πετυχετε ευκολα
ομως θα δυσκολευτειτε αρκετα για να πετυχετε το τελευταιο κομματι που θα σας λειπει για να ολοκληρωθει το καθε σετ
για αυτο μην βιαζεστε καθε μερα να εξαργυρωνετε τα εισιτηρια σας

και το ασχετο
η μαντα ως ειθισται
με βοηθο πλεον τον Πουπουλενιο
θα κανουν μια προσπαθεια
να παιξουν το καλοκαιρινο παιχνιδι των γριφων
α κι ταλα τι θα κανει?
ως γνωστον θα τραβαει τα μαλλια της με αυτους που εχει ''μπλεξει''
και για καλο και για κακο
θα τους ετοιμαζει τις ''ριγε'' στολες
 

DeletedUser29206

Guest
Καλού κακού θα σου πω αυτό:
Κάποιοι γρίφοι που θα γράψεις (1-2 γρίφοι) μπορεί να μην είναι σωστοί διότι μπορεί να έκανα εγώ λάθος στην μετάφραση αφού είχα να γράψω βασικές και επιπρόσθετες αποστολές (περίπου 20+20). Μία ώρα παιδευόμουν και είχε γίνει το κεφάλι μου καζάνι. Ε, άνθρωπος δεν είμαι και εγώ; Δεν δικαιούμαι και κανένα λαθάκι; Δεν είναι σίγουρο όμως, ενημερωτικά το λέω. Θυμάμαι πως είχαμε κάποια λαθάκια στην χειμερινή εκδήλωση τότε ;). Μπορεί να κάνω έλεγχο και διόρθωση για σιγουριά.
 

DeletedUser25588

Guest
Τι να σχολιάσεις; για το ιβεντ; λιγο ντροπη απλα....
Συγνώμη κιολας αλλα εκει που μπορούσες να πάρεις ένα δώρο 4 φορες στον ιδιο τροχο μεχρι να αλλαξει τελειως περσυ και τις αλλες χρονιες, τωρα το καναν αν βγει καλο δωρο να το παρεις μια φορά μονο και μετά τερμα; θα πρεπει να κανεις 5.000 ανανεώσεις μέχρι να σου έρθει για παράδειγμα λουα λουα η ναος....
οκ.....
και απο την αλλη κτηριο που πιανει 8χ12 ακομα ποιο τεραστιο απο το αλκατραζ και στο εχει σε 10 κομματια επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να τα παρεις με καμαι δυναμη αλλα επειδη θα σου λειπει ενα κομματι η 2 θα αναγκαστεις να σκασεις διαμαντια για να το παρεις....
Σορρυ αλλα αυτό λέγεται κοροιδία.....
Πλεον το ενα ιβεντ μετα το αλλο ξενερωνει ολο και περισσότερους παιχτες.....
Υ.Γ. Αλλα απο την αλλη θα μου πεις οτι τα ιβεντ ειναι δωρα. οποτε απο το ολοτελα καλη και η παναγιωτενα που λενε... γιαυτο το καταπινουμε και παμε παρακατω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30097

Guest
Όπως πάντα, απαγορεύεται η εκ των προτέρων δημοσίευση των αποστολών και οι ανταμοιβές τους (ακόμα και στην υπογραφή σας).
Τώρα εδώ υπάρχει ένα θεματάκι. Μικρό μεν, θεματάκι δε. Τι εννοώ; Όσοι στο διακομιστή των δοκιμών έχουν πρόσβαση, γνωρίζουν και τις αποστολές και τη σειρά τους και τις ανταμοιβές από την ολοκλήρωσή τους.
Ήδη υπάρχουν αναρτήσεις στο διαδίκτυο όπου τα παραπάνω έχουν δημοσιευθεί.
Θεωρώντας πως οι παίκτες που έχουν, για οποιοδήποτε λόγο, αδυναμία εύρεσης και γνώσης των αποστολών της καλοκαιρινής εκδήλωσης είναι θύματα αθέμιτου ανταγωνισμού από τους παίκτες που ήδη τις κατέχουν προτείνω, και νομίζω πως δεν παραβιάζω κανένα κανόνα του φόρουμ, σ' όποιον παίκτη θέλει να έχει πρότερη γνώση των αποστολών της εκδήλωσης να μου στείλει προσωπικό μήνυμα σ' οποιοδήποτε κόσμο της ελληνικής κοινότητας του FoE, μέσω του κέντρου μηνυμάτων. :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30097

Guest
Συγνώμη κιολας αλλα εκει που μπορούσες να πάρεις ένα δώρο 4 φορες στον ιδιο τροχο μεχρι να αλλαξει τελειως περσυ και τις αλλες χρονιες, τωρα το καναν αν βγει καλο δωρο να το παρεις μια φορά μονο και μετά τερμα; θα πρεπει να κανεις 5.000 ανανεώσεις μέχρι να σου έρθει για παράδειγμα λουα λουα η ναος....
Αν κατανόησα σωστά την ανακοίνωση της irisdp τώρα ΚΑΘΕ τροχός θα περιλαμβάνει κι από ένα σημαντικό δώρο. Δηλαδή ΔΕΝ θα υπάρχει τροχός που να μην περιέχει δώρο που να αξίζει.
Αυτό, θαρρώ, είναι καλό.
 

DeletedUser25588

Guest
Αν κατανόησα σωστά την ανακοίνωση της irisdp τώρα ΚΑΘΕ τροχός θα περιλαμβάνει κι από ένα σημαντικό δώρο. Δηλαδή ΔΕΝ θα υπάρχει τροχός που να μην περιέχει δώρο που να αξίζει.
Αυτό, θαρρώ, είναι καλό.


λαθος.... και οποιος καταλαβε οτιδηποτε αλλο σορρυ αλλα πρεπει να αναθεωρησει..... η καθε ανανεωση τροχου περιλαμβανει ακριβως τα ιδια δωρα με τον περσινο... η μονη διαφορα ειναι οτι τα καλα δωρα οπως κα ιολα τα δωρα τα επερνες εως και 4 φορες. τωρα μια και κλειδώνει.
λεει η ανακοινωση οτι βγζει συνεχεια δωρα.... δωρα θεωρούνται τα 10 κομματια που θελει το παλατι για να γινει;; οκ; να τα χαιρόμαστε αυτα τα δωρα....
θα σου πω το εξης... στον μπετα ειχα 100 εισητηρια. γιατι αγορασα κιολας. στις 100 ανανεώσης μονο μια φορα εβγαλε ναο της γνώσης, και καμια φορα λουα λουα. ενω λεγεται οτι υπαρχει λουα λουα στα δωρα.....
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Τώρα εδώ υπάρχει ένα θεματάκι. Μικρό μεν, θεματάκι δε. Τι εννοώ; Όσοι στο διακομιστή των δοκιμών έχουν πρόσβαση, γνωρίζουν και τις αποστολές και τη σειρά τους και τις ανταμοιβές από την ολοκλήρωσή τους.
Ήδη υπάρχουν αναρτήσεις στο διαδίκτυο όπου τα παραπάνω έχουν δημοσιευθεί.
Θεωρώντας πως οι παίκτες που έχουν, για οποιοδήποτε λόγο, αδυναμία εύρεσης και γνώσης των αποστολών της καλοκαιρινής εκδήλωσης είναι θύματα αθέμιτου ανταγωνισμού από τους παίκτες που ήδη τις κατέχουν προτείνω, και νομίζω πως δεν παραβιάζω κανένα κανόνα του φόρουμ, σ' όποιον παίκτη θέλει να έχει πρότερη γνώση των αποστολών της εκδήλωσης να μου στείλει προσωπικό μήνυμα σ' οποιοδήποτε κόσμο της ελληνικής κοινότητας του FoE, μέσω του κέντρου μηνυμάτων. :cool:

παντα μου αρεσαν οι διχονοιες...ιρις? ο finrod σε ψιλοχοντροαγνοει...
 

DeletedUser29206

Guest
Τώρα εδώ υπάρχει ένα θεματάκι. Μικρό μεν, θεματάκι δε. Τι εννοώ; Όσοι στο διακομιστή των δοκιμών έχουν πρόσβαση, γνωρίζουν και τις αποστολές και τη σειρά τους και τις ανταμοιβές από την ολοκλήρωσή τους.
Ήδη υπάρχουν αναρτήσεις στο διαδίκτυο όπου τα παραπάνω έχουν δημοσιευθεί.
Θεωρώντας πως οι παίκτες που έχουν, για οποιοδήποτε λόγο, αδυναμία εύρεσης και γνώσης των αποστολών της καλοκαιρινής εκδήλωσης είναι θύματα αθέμιτου ανταγωνισμού από τους παίκτες που ήδη τις κατέχουν προτείνω, και νομίζω πως δεν παραβιάζω κανένα κανόνα του φόρουμ, σ' όποιον παίκτη θέλει να έχει πρότερη γνώση των αποστολών της εκδήλωσης να μου στείλει προσωπικό μήνυμα σ' οποιοδήποτε κόσμο της ελληνικής κοινότητας του FoE, μέσω του κέντρου μηνυμάτων. :cool:
Ο καλύτερος τρόπος για να γίνει αυτό είναι η επικοινωνία από άλλο μέσο δηλαδή μέσω των social media κλπ. Με αυτόν τον τρόπο δεν παραβιάζεται κανένας κανόνας αφού η δημοσίευση δεν γίνεται στο παιχνίδι, forum κλπ. Καλό είναι να το αποφεύγεις αυτό.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Τι να σχολιάσεις; για το ιβεντ; λιγο ντροπη απλα....
Συγνώμη κιολας αλλα εκει που μπορούσες να πάρεις ένα δώρο 4 φορες στον ιδιο τροχο μεχρι να αλλαξει τελειως περσυ και τις αλλες χρονιες, τωρα το καναν αν βγει καλο δωρο να το παρεις μια φορά μονο και μετά τερμα; θα πρεπει να κανεις 5.000 ανανεώσεις μέχρι να σου έρθει για παράδειγμα λουα λουα η ναος....
οκ.....
και απο την αλλη κτηριο που πιανει 8χ12 ακομα ποιο τεραστιο απο το αλκατραζ και στο εχει σε 10 κομματια επειδη δεν υπαρχει περιπτωση να τα παρεις με καμαι δυναμη αλλα επειδη θα σου λειπει ενα κομματι η 2 θα αναγκαστεις να σκασεις διαμαντια για να το παρεις....
Σορρυ αλλα αυτό λέγεται κοροιδία.....
Πλεον το ενα ιβεντ μετα το αλλο ξενερωνει ολο και περισσότερους παιχτες.....
Υ.Γ. Αλλα απο την αλλη θα μου πεις οτι τα ιβεντ ειναι δωρα. οποτε απο το ολοτελα καλη και η παναγιωτενα που λενε... γιαυτο το καταπινουμε και παμε παρακατω

φιλε μου τα εβεντ ειναι καθε περσι κ πολυ καλυτερα...εγω δεν μπορω να καταλαβω κατι...ποιος ειπε στους σχεδιαστες οτι αυτη η μοδα με τα κομματιασμενα κτιρια μας αρεσει?εγω παντως οχι! πολυς χωρος για το τιποτα...φυσικα κ δεν θα κηνυγισω κανενα απο τα συγεκριμενα δωρα...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα ο Πουπουλενιος ειναι σκεπτικος πολυ
δεν ξερει τι να κανει
Για αυτο βοηθεια απο εσας ζητα
εσας ρωτα κατι στην γενικη συνομιλια του καθε κοσμου
http://prntscr.com/fot9lz
για κοιταξτε καλα εκει
μηπως τα εγγυς μελλουμενα μαζι με αυτον τα βρειτε

το ασχετο
της φυλακης τα σιδερα ειναι για Πουπουλενιους
γιατι κι αυτος με τον finrod συμφωνει
την ιδια γνωμη περι ''ατου'' χρονια τωρα εχει
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30097

Guest
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να μας πείτε τη γνώμη σας για την Καλοκαιρινή Εκδήλωση.
Όπως πάντα, απαγορεύεται η εκ των προτέρων δημοσίευση των αποστολών και οι ανταμοιβές τους
(ακόμα και στην υπογραφή σας).
Δεν υπάρχει ουδεμία απαγόρευση ενημέρωσης, σχετικά με τις αποστολές της καλοκαιρινής εκδήλωσης, χρησιμοποιώντας το κέντρο μηνυμάτων. Περί δημοσίευσης γράφει η irisdp και μάλιστα στο φόρουμ.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Απο οτι ειδα στο μπετα καθε τροχος εχει κομματι του ηβεντ....αλλα σπανια αυτο που σου λειπει,,,,,,,,,,ειχα μερες να μπω αλλα βρηκα πολλα σχολια σημερα μπραβο...στο τελος του ηβεντ θα δουμε τι θα εχει το καλαθι μας....ξαναλεω ομως...ολα μια ιδεα ειναι...ολα αυτα δεν κανουν καλυτερο το παιχνιδι ουτε την πολη μας...οποτε αν λεω....γυρισουμε πλατη στα ηβεντ...θα εχουμε κερδισει σιγουρα την ησυχια μας...ηδη για ορισμενα εχω σφυριξει αδιαφορα...2 πραγματα ειναι σταθερες αξιες στο παιχνιδι οι ποντοι και οι επεκτασεις...αυτα τα 2 κανουν τη διαφορα..ολα τα αλλα ειναι να χουμε να λεμε...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30097

Guest
Αλλαγές σε σχέση με πέρυσι:
Κάτι που είδαμε να συμβαίνει κάποιες φορές πέρυσι ήταν ότι μερικοί τροχοί στη σειρά δεν είχαν κάποια από τις κορυφαίες ανταμοιβές. Θέλαμε να εξασφαλίσουμε ότι αυτό δε θα συμβεί φέτος και σχεδόν κάθε τροχός θα μπορεί να είναι συναρπαστικός.

Παραδείγματα αλλαγών:
  • Κάποια από τα πιο πολύτιμα βραβεία δεν είναι σε ένα τροχό 4 φορές, αλλά είναι μοιρασμένα σε πολλαπλούς τροχούς.
  • Ως συνήθως, υπάρχουν πολλά νέα βραβεία σε σύγκριση με πέρυσι. Τα πιο σπουδαία είναι τα σετ του Ινδικού Παλατιού και του Ινδικού Σιντριβανιού, αλλά υπάρχουν επίσης και άλλα όπως αντικείμενα ενισχύσεων.
  • Μειώσαμε την ποσότητα των γενικά λιγότερο επιθυμητών βραβείων όπως προμήθειες και νομίσματα.
η καθε ανανεωση τροχου περιλαμβανει ακριβως τα ιδια δωρα με τον περσινο... η μονη διαφορα ειναι οτι τα καλα δωρα οπως κα ιολα τα δωρα τα επερνες εως και 4 φορες. τωρα μια και κλειδώνει.
λεει η ανακοινωση οτι βγζει συνεχεια δωρα.... δωρα θεωρούνται τα 10 κομματια που θελει το παλατι για να γινει;; οκ; να τα χαιρόμαστε αυτα τα δωρα....

Εξακολουθώ να θεωρώ, βάσει των όσων διαβάζω στο απόσπασμα από το κείμενο της irisdp που παραθέτω, πως ο επιμερισμός των κορυφαίων δώρων στους τροχούς θα είναι καλύτερος.
ΔΕΝ θα υπάρχει τροχός δίχως κορυφαίο δώρο.
Ακόμη κι αν ένα κορυφαίο δώρο έχει ήδη παρθεί από κάποιον τροχό, δε κοστίζει επιπλέον η ανανέωση των δώρων τού τροχού, και μάλιστα, στη φετινή εκδήλωση, είμαστε σίγουροι, βάσει της ανακοίνωσης, πως μετά την ανανέωση των δώρων τού τροχού ανάμεσά τους θα υπάρχει ένα, τουλάχιστον, κορυφαίο.
 

DeletedUser31411

Guest
Καλημέρα σας, ξέρει κάποιος τι ώρα ξεκινάει η καλοκαιρινή εκδήλωση;
Το ψάχνω στο φόρουμ αλλά δεν βρήκα ακόμη κάποια δημοσίευση που να το αναφέρει.
 

DeletedUser25588

Guest
Εξακολουθώ να θεωρώ, βάσει των όσων διαβάζω στο απόσπασμα από το κείμενο της irisdp που παραθέτω, πως ο επιμερισμός των κορυφαίων δώρων στους τροχούς θα είναι καλύτερος.
ΔΕΝ θα υπάρχει τροχός δίχως κορυφαίο δώρο.
Ακόμη κι αν ένα κορυφαίο δώρο έχει ήδη παρθεί από κάποιον τροχό, δε κοστίζει επιπλέον η ανανέωση των δώρων τού τροχού, και μάλιστα, στη φετινή εκδήλωση, είμαστε σίγουροι, βάσει της ανακοίνωσης, πως μετά την ανανέωση των δώρων τού τροχού ανάμεσά τους θα υπάρχει ένα, τουλάχιστον, κορυφαίο.



Καλημέρα.... διάλογο κάνουμε και ανταλλάσουμε απόψεις εδω πέρα και τίποτα παραπάνω.
απλα εγω καταθέτω την άποψη μου για το ιβέντ.
Finrod ξερω οτι παιζεις καιρο το παιχνιδι ιπως και εγω απο τοτε που ξεκίνησε στην ελλάδα πριν 5 χρονια πανω κάτω....
μιλας και απευθύνεσαι σε έμπειρους παιχτες οπως και εγω.... ολοι ξέρουμε ποια ειναι τα καλά δώρα στα ιβεντ πλέον... οτι κτήριο δίνει ποντους.... ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ δώρα...... οτιδηποτε περα απο αυτο.
Σου λέει η εταιρια. ναι παλια έπερνες 4 δώρα σε εναν τροχό οποτε έσκαγες 1 εισητηριο και αν σου καθόταν ναος μπορουσες να τον γυρησεις πολλες φορές τον τροχο και θα έπερνες ναο η λουα λουα....
οι έμπειροι παιχτες λοιπον κανεις μα κανεις δεν θα παει να παρει την βλακεια το δωρο του ιβεντ 8χ12 και μονο 7 ποντους; σοβαρα;;;;;;;
οποτε θα πανε ολοι για λουα λουα η ναους.... και καθε ποτε βγάζει λουα λουα η ναους; σου ειπα, στον μπετα 100 ανανεώσεις και έβγαλε μια φορά ναό και καμια λουα λουα..... συνεχεια τα δωρα του παλατιου και άλλες βλακείες....
οποτε αν πεις οτι θελω να παρω ναους θα πρεπει να σκασεις με τα ποσοστα που ειχα στον μπετα, 400 ειστηρια για να παρει 4 ναους ενω με ενα εισητηριο στο προηγουμενο θα μπορουσες να έπερνες 4.... 1650 διαμαντια ειναι τα 20 εισητήρια. αρα βγαλε ποσοστα και διαμαντια και μετα ελα και πες μου για τον σκοπο της εταιριας απο τα ιβεντ....
οποτε μην μου υποστηρίζεις την εταιρία γιατι ολοι ξέρουμε οτι κάνει τα πάντα για να βγάζει λεφτά ξενερόνοντας τους παιχτες ιδίως τους παλιούς.... δικαιωμά της, αλλά και δικαίωμα του κάθε πελάτη να έχει τις απαιτήσεις τους. ΄λλωστε το ο πελάτης έχει παντα δικιο έτσι ειναι. απο την στιγμή που σε πληρώνω Α-ΠΑΙ-ΤΩ, σεβασμό. αλλιώς ο πελάτης θα φύγει πολυ απλα.....

κάνω λάθος;

Υ.Γ. Και πάλυ όπως έγραψα διάλογο κάνουμε εδω περα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημέρα σας, ξέρει κάποιος τι ώρα ξεκινάει η καλοκαιρινή εκδήλωση;
Το ψάχνω στο φόρουμ αλλά δεν βρήκα ακόμη κάποια δημοσίευση που να το αναφέρει.
Δεν αναφερεται η ακριβη ωρα
συνηθως ομως μεσημερι ξεκινανε οι εκδηλωσεις
πιστευω μαζι με την νεα αναβαθμιση

Σγμ που θα παρεμβω στην πιο πανω συζητηση
Συμφωνω μεν ως προς το πιθανον ζητουμενο των υπευθυνων και ''αιτουμενο'' δικο μας
ομως το σετ δεν ειναι ενα αλλα δυο ανεξαρτητα σετ που λειτουργουν αυτονομα
επισης η πυλη συντριβανιου μπορει να λειτουργησει ανετα χωρις το κεντρικο κτιριο και να δωσει τον 1 ποντο
http://prntscr.com/fp1kqm
και ειλικρινα αρκετοι μεγαλοι παιχτες τα εχουν βαλει ..
http://prntscr.com/fp1kqm
εικονα πολης ειναι απο μεγαλο λογαριασμο -αρχηγο παρα πολυ μεγαλης συντεχνειας με τα πιο πολλα τροπαια

Καποιο απο τα καλα δωρα που προαναφερατε δεν ηταν μονο ενα σε καθε τροχο ηταν 2-3 (δεν θυμαμαι καλα)
εγω σε ιδιο τροχο ειχα πετυχει 2 ναους για να σκεφτειτε πηγαινα για αλλο δωρο που ειχε ο τροχος ..και δεν το πετυχα
http://prntscr.com/fp23p2
αυτο κυνηγουσα γιατι σε συνδυασμο με το αντιστοιχο μπονους ταβερνας μου δινει για 8 ωρες το αποτελεσμα ενος επιπλεον 48 Δια (ως προς το μπονους επιθεσης)
ομως εφευγαν σε χρονο ντετε /dt πρν καλα καλα τελειωσει το πρωτο γυρισμα ειχαν ηδη εξαφανιστει ολα τα καλα
'η αλλαζαν καποιοι σκοπημα τον τροχο για να μην τα πετυχει αλλος (σαν την κατσικα του γειτονα ενα πραγμα δηλ)
αφου καποιοι ειχαν προλαβει σε καποιο σφαλμα παλιας εκδηλωσης να μαζεψουν ...πολλες δεκαδες ναους γνωσης
τωρα 'η αλλαξε στην πορεια 'η πετυχα σφαλμα (τι να πω)
αναγκαστηκα να παιζω οταν ηταν ωρα ''υπνου'' στις αλλες χωρες
για να μπορω να πετυχω αυτα που ηθελα με την ησυχια μου
και ετσι μαζεψα τα κομματια που ηθελα καπως πιο ευκολα
Το τελευταιο ειναι και η συμβουλη μου προς ολους για να αυξησετε τις πιθανοτητες να παρετε αυτο που επιθυμειτε
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31521

Guest
Επειδή πρώτη φορά παίρνω μέρος σε τέτοιο διαγωνισμό και έχω πετύχει ήδη 3 άχρηστα δώρα,,,,,, υπάρχει κάποιος τρόπος να πετύχεις αυτό που θέλεις? Επίσης,,,,, αν κάποιος γείτονας πάρει ένα δώρο, μπορείς να το πάρεις και εσύ ή πρέπει να ανανεώσεις τον τροχό?

Επίσης,,,, αν κάνεις ανανέωση, υπάρχει πιθανότητα να ξαναπετύχεις κάποτε τα ίδια δώρα ή τα χάνεις για πάντα?
 
Κορυφή