Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2017

dio21

Καμένος Χρήστης
Και γω στον Α κοσμο μονο το Συντριβανι Ελεφαντας δεν εχω....το ειχε βγαλει μια φορα στην αρχη στο τροχο και απο τοτε ποτε...
ενω εχει δωσει απειρες φορες πχ κηπος Τσατρι...εχω καμμια 6-7 στην αποθηκη μου...το εχω πετυχει και 2 φορες το ιδιο στον ιδιο τροχο...
δλδ ολα τα κτηρια του Ιβεντ βγαινουν με διαφορετικη Συχνοτητα?
Δεν μας τα ελεγε ετσι η παρουσιαση νομιζω...
τι να λεμε ρε Ζαχαρια...?
οπως τα λες...
 

DeletedUser30097

Guest
Εγώ στον γ' κόσμο παιδεύτηκα να βρω το μπαντάρ. Στην αρχή δοκίμασα να το πετύχω με συνεχείς ανανεώσεις του τροχού. Ξόδεψα περίπου 12 λαχνούς και δε το πέτυχα. Στη συνέχεια απλώς έκανα υπομονή, μάζευα λαχνούς, επισκεπτόμουν πιο συχνά τον τροχό για να δω τη σύνθεση των δώρων του, δεν προσπαθούσα ν' αποκτήσω τίποτε άλλο -όσο δελεαστικό κι αν ήταν- κι έτσι πριν από δύο μέρες το πέτυχα κι αυτό.
Στους άλλους κόσμους δε συνάντησα καμμία καθυστέρηση στην εμφάνιση των μερών των δύο ομάδων κτιρίων.
 

DeletedUser29206

Guest
Ε, είναι καθαρά θέμα τύχης!
Άσε που κάποιες φορές σου γυρνάνε τον τροχό :mad:
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ευχαριστω Φορουμ...;)
απο την ωρα που το ανεφερα εδω, μονο Συντριβανια Ελεφαντες μου γυρναει ο τροχος στον Α...
πρεπει να εχω παρει 2-3....:D
κομπλε, παιδες....
 

DeletedUser31421

Guest
Με το τέλος της εκδήλωσης, μπορώ ν' αναφέρω και επίσημα πως ήταν η χειρότερη όλων!
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα εβαλα 2 φορες του ελεφαντα και 1 το παλατι για να βαλω το παλατι πεταξα το ναο του τζογου(κειμηλια) Οπως λεει κι ο Γιωργος ο καθενας μας κρινει τι θεωρει απαραιτητο με τον τροπο που παιζει και τον προσανατολισμο που εχει για το παιχνιδι(πολεμο η φαρμα)
 

DeletedUser29206

Guest
Για αυτό τον λόγο πρότεινα αυτήν την αγορά (shop) που θα μας επέτρεπε την δυνατότητα πώλησης και αγοράς κτιρίων από την απογραφή.
Με αυτό ποιος θα είχε πρόβλημα με τα ειδικά κτίρια; Όποιος δεν είχε τι να τα κάνει θα μπορούσε να τα πουλήσει και να αγόραζε αυτό που ήθελε. Μα δεν πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο :confused:
 
Κορυφή