Καραβι που φέρνει προμήθειο να φέρνει και άλλα Πράγματα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25588
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25588

Guest
Καλησπέρα. όταν στέλνεις ένα καράβι σου φέρνει προμήθειο. ωραια δεκτό και τα λοιπά.
Αλλά καλό θα ήταν όταν στέλνεις ένα καράβι σε μια αποστολή μακριά στα ξένα να σου φέρνει και άλλα. π.χ. ανακαλύψαμε ένα μικρο νησί και φέρνουμε πίσω 25 προμήθειο και 2 φοργκ ποντους....

άλλη αποστολη
ανακαλύψαμε ένα μεγάλο νησι και πήραμε 70 προμήθειο 25.000 νομίσματα και 15 αγαθα....

άλλη αποστολή:
η αποστολη είχε μεγάλη επιτυχία. μπορεσαμε να πάρουμε 100 προμήθειο 50 αγαθα και 10 φοργκ πόντους....


ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ με την ιδέα. να στελνεις αποστολες να κερδίζεις και άλλα πράγματα εκτός απο το προμήθειο. να έχεις πιθανότητες αναλογα το τι θα φέρεις.... 5% να πεσεις σε μεγαλο νησι και να φέρεις αρκετα δωρα μεγαλο πακετο...

10% να πεσεις σε μεσσαιο νησι και να φέρεις αυτο που γράφω στην δευτερη αποστολη η παρεμφερες

και 30% να πεσεις σε μικρο νησακι και να φέρεις κατι απο αυτα που έγραψα στην πρώτη αποστολη...

κατι τετοιο πανω κατω
 

DeletedUser29206

Guest
Καλησπέρα. όταν στέλνεις ένα καράβι σου φέρνει προμήθειο. ωραια δεκτό και τα λοιπά.
Αλλά καλό θα ήταν όταν στέλνεις ένα καράβι σε μια αποστολή μακριά στα ξένα να σου φέρνει και άλλα. π.χ. ανακαλύψαμε ένα μικρο νησί και φέρνουμε πίσω 25 προμήθειο και 2 φοργκ ποντους....

άλλη αποστολη
ανακαλύψαμε ένα μεγάλο νησι και πήραμε 70 προμήθειο 25.000 νομίσματα και 15 αγαθα....

άλλη αποστολή:
η αποστολη είχε μεγάλη επιτυχία. μπορεσαμε να πάρουμε 100 προμήθειο 50 αγαθα και 10 φοργκ πόντους....


ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ με την ιδέα. να στελνεις αποστολες να κερδίζεις και άλλα πράγματα εκτός απο το προμήθειο. να έχεις πιθανότητες αναλογα το τι θα φέρεις.... 5% να πεσεις σε μεγαλο νησι και να φέρεις αρκετα δωρα μεγαλο πακετο...

10% να πεσεις σε μεσσαιο νησι και να φέρεις αυτο που γράφω στην δευτερη αποστολη η παρεμφερες

και 30% να πεσεις σε μικρο νησακι και να φέρεις κατι απο αυτα που έγραψα στην πρώτη αποστολη...

κατι τετοιο πανω κατω
Πιθανότητες; Μην το ξανακούσω αυτό! Οι πιθανότητες έπρεπε να είναι στα δώρα που ανοίγεις σε ένα event πουθενά αλλού. Σε λίγο θα βάλουν πιθανότητα να επιτήθεσαι σε μονάδα (75% πιθανότητα να λαβώσεις γρήγορες μονάδες άμα έχεις βαριά, βάλε 20 διαμάντια για να έχεις 100% πιθανότητα), τους έχω ικανούς :D
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα. όταν στέλνεις ένα καράβι σου φέρνει προμήθειο. ωραια δεκτό και τα λοιπά.
Αλλά καλό θα ήταν όταν στέλνεις ένα καράβι σε μια αποστολή μακριά στα ξένα να σου φέρνει και άλλα. π.χ. ανακαλύψαμε ένα μικρο νησί και φέρνουμε πίσω 25 προμήθειο και 2 φοργκ ποντους....

άλλη αποστολη
ανακαλύψαμε ένα μεγάλο νησι και πήραμε 70 προμήθειο 25.000 νομίσματα και 15 αγαθα....

άλλη αποστολή:
η αποστολη είχε μεγάλη επιτυχία. μπορεσαμε να πάρουμε 100 προμήθειο 50 αγαθα και 10 φοργκ πόντους....


ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ με την ιδέα. να στελνεις αποστολες να κερδίζεις και άλλα πράγματα εκτός απο το προμήθειο. να έχεις πιθανότητες αναλογα το τι θα φέρεις.... 5% να πεσεις σε μεγαλο νησι και να φέρεις αρκετα δωρα μεγαλο πακετο...

10% να πεσεις σε μεσσαιο νησι και να φέρεις αυτο που γράφω στην δευτερη αποστολη η παρεμφερες

και 30% να πεσεις σε μικρο νησακι και να φέρεις κατι απο αυτα που έγραψα στην πρώτη αποστολη...

κατι τετοιο πανω κατω
Καλησπερα
αυτη η δυνατοτητα εαν δεν κανω λαθος υπαρχει ηδη απο το 3 μερος της αρκτικης
εαν επιλεξεις τον ρακοσυλλεκτη Josh ως μελος του πληρωματος θα σου φερει πισω ενα απο αυτα που δειχνει η εικονα
http://prnt.sc/dzu37s
* η εικονα ειναι απο την πολη μου στον α κοσμο εκει ειναι ακομη στο 1 επιπεδο
οσο μεγαλωνει επιπεδο αυξανει αντιστοιχα και ο αριθμος των δωρων
Εκτος εαν εννοεις επιπλεον απο αυτα τα εξτρα δωρα του ρακοσυλλεκτη ομως τοτε δεν ξερω εαν θα ειχε λογo υπαρξης ο Josh
 

DeletedUser29206

Guest
Καλησπερα
αυτη η δυνατοτητα εαν δεν κανω λαθος υπαρχει ηδη απο το 3 μερος της αρκτικης
εαν επιλεξεις τον ρακοσυλλεκτη Josh ως μελος του πληρωματος θα σου φερει πισω ενα απο αυτα που δειχνει η εικονα
http://prnt.sc/dzu37s
* η εικονα ειναι απο την πολη μου στον α κοσμο εκει ειναι ακομη στο 1 επιπεδο
οσο μεγαλωνει επιπεδο αυξανει αντιστοιχα και ο αριθμος των δωρων
Εκτος εαν εννοεις επιπλεον απο αυτα τα εξτρα δωρα του ρακοσυλλεκτη ομως τοτε δεν ξερω εαν θα ειχε λογo υπαρξης ο Josh
Μέχρι και εκεί υπάρχουν ποσοστά; Επειδή δεν είμαι στην αρτική για αυτό δεν ξέρω :eek:
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Μέχρι και εκεί υπάρχουν ποσοστά; Επειδή δεν είμαι στην αρτική για αυτό δεν ξέρω :eek:
Ναι ..παντου ε για αυτο και γω για να ειμαι ασορτι .. ομιλω -εγραφως ορατα- με ''ποσοστωση''
τυχαια νομιζει 49,9% ειμαι η talamanta 25% η..ταλα , 25% η μαντα (καλα αυτη εχει αλλαξει επιπεδα και κατεχει πλεον το 70%) και 0.1% η μανταλα
 
Κορυφή