Καρναβάλι 2019

DeletedUser25588

Guest
βρε μια χαρα ξερει αυτη που απαντησε..... ας παμε παρακατω... οποτε συνοψιζοντας. 2 ειναι τα σχεδια... πφφφ
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα για να σας ξεκαθαρισω ανεπισημα** μεν
αλλα ορθα το θεμα των αμοιβων απο τις κατηγοριων των νικητων
Στον βετα δεν το εχω στησει το σετ μεν αλλα ημουν εντος της χρυσης κατηγοριας
Στην αποθηκη μου εχω 3 σετ (μαλλον 2 απο το πακετο της αμοιβης της χρυσης κατηγοριας και 1 απο τις αποστολες )
απο το καθε σετ νικητη μπορω να επιλεξω 1 κτηριο 'η 1 αναβαθμιση
http://prntscr.com/mr6605
http://prntscr.com/mr68as

εαν δουμε την εικονα των νικητων δειχνει δυο σετ και στην χρυση και στην ασημενια
http://prntscr.com/mr6ax7

αρα λογικα και η ασημενια κατηγορια περιεχει αντιστοιχα 2 σετ
στην χαλκινη κατηγορια δειχνει 1 σετ
Σε καθε σετ νικητη εχετε το δικαιωμα να επιλεξετε εσεις ποιο απο ολα τα κτηρια θα σας δωσει
'η ποιο κιτ αναβαθμισης θα χρησιμοποιησετε
Τωρα αυτο που σας μπερδευει ειναι η απεικονιση του καθε σετ
http://prntscr.com/mr6c95

που δειχνει σαν να περιεχει ..πολλα τα κτηρια και αντιστοιχα κιτ αναβαμισης
αλλα εννοει οτι μπορειτε να επιλεξετε 1 μεν, αλλα οποιο θελετε απο αυτα

** γιατι δεν ανηκα , δεν ανηκω και δεν θα ανηκω ποτε στα μελη της διαχειρισης

Στην αρχη ειχα την εντυπωση οτι τουλαχιστον το καθε σετ τουλαχιστον
θα περειχε 1 κτηριο + 1κιτ ομως ..δεν ισχυει

απο το καθε σετ μπορειτε να επιλεξετε 1 κτηριο 1 κιτ

ακολουθει ..παραπονιαρικο ασχετο
..καλα εμας που μας εχετε (δηλ την ταλα την μαντα και την λοιπη γνωστη παρεα )
να ..μελετουμε στον βετα και να λεμε εδω για τα δρωμενα
αντι να μας ''πληρωνετε'' με το κατι τις (πχ μια τσαντα Chan.. κλπ)
μας τιμωρειτε κι ολας κατα διαστηματα (εν κρυπτω οφθαλμων βλεποντος f. foe)
και μας βαζετε ...στον παγο
αχ αχ να δω τι θα κανετε χωρις εμας
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser27888

Guest
καλησπερα σε ολους !! Παρακολουθω το δρομενο,και κυριως τα κομματια του παζλ (γιατι μονο αν τα εχεις ολα αξιζει τον κοπο να το βαλεις στην πολη σου).
Παρακολουθω στενα ολα τα κομματια και μεχρι σημερα δεν εχει ερθει το συντριβανι.εχω δει μια δυο αναβαθμισεις,αλλα οχι το αρχικο του..και αρχιζω και ανυσηχω πλεον....θα το δουμε ποτε??? η θα μας κανετε πρωτα τεστ αντοχης κοπωσης,νευρων και πιθανου εμφραγματος πια??? να βγαλω στην ακρη τα υπογλωσια?? τι να κανω??
Και κατι ακομα... εχω βαρεθει στην κυριολεξια να ειναι ολα θεμα τυχης.κανω ολες τις αποστολες...χαλαω την πολη μου για αυτο δεκαδες φορες...και τελικα ακομα και να καταφερεις να μαζεψεις καποια φιορινια ,κανενας δεν σε βεβαιωνει οτι θα σου κατσει το κομματι που θελεις στο μπαουλο.. εκει πρεπει πια να εισαι ο (γκαστονε) ,να εχεις απιστευτη τυχη,το κοκκαλακι της νυχτεριδας η ολη την νυχτεριδα...και παλι...
7.000 φιορινια εφυγαν και μου εμεινε στην αποθηκη οτι σαβουρα μπορει να εχει κανεις...
Θελω να καταληξω τελικα οτι ναι...να κανουμε τις αποστολες..ναι να συμμετεχουμε,αλλα να μην ειναι ολα ρωσικη ρουλετα πια...και θεμα τυχης.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
φυσικα και οι πιθανοτητες δεν αθροιζονται.φυσικα και καθε φορα που ανοιγεις μπαουλο με 10% πιθανοτητα εχεις1/10 πιθανοτητα επιτυχιας.αλλα αν ανοιξεις 100 μπαουλα με 10% το καθε μπαουλο θα πρεπει να κερδισεις τα 10.αντε και δεν κερδισες τα 10.τα 5 σιγουρα.εδω εχω ανοιξει 100 μπαουλα τουλαχιστον και εχω παρει μονο 1.ΜΟΝΟ 1!!!!!!!!!!!!!.
η εκδηλωση αυτη ειναι μακραν η χειροτερη μιας και οι πιαθνοτητες ειναι απειροελαχιστες και οχι αυτες που εμφανιζει το συστημα.ας λεει λοιπον η εταιρεια οτι η πιθανοτητα ειναι 0,00001% και να μην μας κοροιδευει ετσι ασυστολα.να ξερουμε τι να περιμενουμε.οι προηγουμενες εκδηλωσεις τουλαχιστον ηταν καλυτερες μιας και κερδιζες τα δωρα που ειχε σιγουρα.οπως στο forgebowl.απλα ανοιγες μπαουλα μεχρι να φτασεις στο τερμα και εκει επαιρνες την αναβαθμιση.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
καλησπερα σε ολους !! Παρακολουθω το δρομενο,και κυριως τα κομματια του παζλ (γιατι μονο αν τα εχεις ολα αξιζει τον κοπο να το βαλεις στην πολη σου).
Παρακολουθω στενα ολα τα κομματια και μεχρι σημερα δεν εχει ερθει το συντριβανι.εχω δει μια δυο αναβαθμισεις,αλλα οχι το αρχικο του..και αρχιζω και ανυσηχω πλεον....θα το δουμε ποτε??? η θα μας κανετε πρωτα τεστ αντοχης κοπωσης,νευρων και πιθανου εμφραγματος πια??? να βγαλω στην ακρη τα υπογλωσια?? τι να κανω??
Και κατι ακομα... εχω βαρεθει στην κυριολεξια να ειναι ολα θεμα τυχης.κανω ολες τις αποστολες...χαλαω την πολη μου για αυτο δεκαδες φορες...και τελικα ακομα και να καταφερεις να μαζεψεις καποια φιορινια ,κανενας δεν σε βεβαιωνει οτι θα σου κατσει το κομματι που θελεις στο μπαουλο.. εκει πρεπει πια να εισαι ο (γκαστονε) ,να εχεις απιστευτη τυχη,το κοκκαλακι της νυχτεριδας η ολη την νυχτεριδα...και παλι...
7.000 φιορινια εφυγαν και μου εμεινε στην αποθηκη οτι σαβουρα μπορει να εχει κανεις...
Θελω να καταληξω τελικα οτι ναι...να κανουμε τις αποστολες..ναι να συμμετεχουμε,αλλα να μην ειναι ολα ρωσικη ρουλετα πια...και θεμα τυχης.

το εβγαλε τωρα το συντριβανι.5600 φιορινια ξοδεψα (οσα μαζευα με κοπο για μερες) και δεν το πετυχα....καλη επιτυχια σε σενα
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Γράφω για το δωροοο
Καλησπερα
σε ποιο δωρο αναφερεστε?
εδω ηταν η συζητηση για μια παλια εκδηλωση η οποια εχει τελειωσει εδω ..και 8 μηνες
εαν αναφερεστε στον διαγωνισμο του halloween
δεν ειναι εδω η σελιδα του διαγωνισμου
μπορει να απαντησετε στο τμημα του διαγωνισμου halloween
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?forums/FoE-HAL19-Threads/
 
Κορυφή