Κατάθεση Απόψεων

  • Δημιουργός θέματος ---George---
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπερα σε ολα τα μελη του παιχνιδιου.

Η αληθεια ειναι πως τις τελευταιες μερες σκεφτομαι να ξεκινησω το παιχνιδι στον πιο προσφατο κοσμο.Ειμαι ενας παιχτης που εχει εμπειρια καθως οταν σταματησα το παιχνιδι ημουν στην εποχη του υστερου μεσαιωνα.Εγω θα ηθελα σε γενικες γραμμες οσοι περισσοτεροι γινεται να παραθεσουν τις αποψεις τους για το παιχνιδι, αν τα πραγματα δηλαδη εχουν αλλαξει, αν υπαρχει "κινηση" στον τελευταιο σερβερ που ανοιξε και διαφορα τετοια.Ο,τι ειπωθει πιστεψτε με θα μου φανει αρκετα χρησιμο οποτε μην δισταζετε.Εστω 2-3 πραγματα θα ειναι και αυτα πολυτιμα.Ελπιζω να υπαρχουν συμμετεχοντες στο διαλογο.

Σας ευχαριστω!:)

Υ.Γ:Επειδη δεν παρατηρησα και μεγαλο ενδιαφερον στο προηγουμενο νημα, το αναρτω κι εδω!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Κινηση θεωρω οτι υπαρχει σε ολους τους κοσμους και σιγουρα και στον d
ομως θεωρω οτι ειναι κατι σαν την Παροιμια: Καινουργιο κοσκινακι μου, και που να σε κρεμασω
ΦΥΣΙΚΑ ως επιλογη ο D (κατα την γνωμη μου) για εναν νεο παιχτη ειναι η ιδανικη επιλογη
Το παιχνιδι παρ ολες τις προσφατες αλλαγες δεν πιστευω οτι θα ξανα αποχτισει ποτε την λαμψη του παρελθοντος
Αφησαν να διαιωνιζονται σφαλματα κενα κλπ
Αντι σαν πρωταρχικο σκοπο να βαλλουν την διορθωση αυτων των σφαλματων κενων
τα αφησαν να συσσωρευονται προβαλλοντας το αλλοθι ..του αυριο της ...Σαρλετ Ο Χαρα
Φυσικα τελευταια προσθεσαν καποια ενδιαφεροντα νεα χαρακτηριστικα
ομως πολυ φοβαμαι οτι τα προσθεσαν πανω σε ενα οικοδομημα που ομοιαζει ΠΛΕΟΝ με πυργο του τζεγκα
 

DeletedUser

Guest
Ομολογω οτι η σταση ειναι λιγο απαισιοδοξη, αλλα εισαι εμπειρη παικτρια και δεν μπορω να το αναιρεσω ποσο μαλλον να το αμφισβητησω.Οπως και να εχει, σε ευχαρισω πολυ.

Ευελπιστω και αλλοι παικτες να παραθεσουν και εκεινοι τις αποψεις τους
 
Κορυφή