Κατασταση τομεων στις μαχες ΣεΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Υπαρχει σφαλμα στην αρχικη, ενεργη κατασταση των τομεων στις μαχες ΣεΣ, με αποτελεσμα να μπορει να πατηθει το βελακι και να εμφανιστει πινακακι τοποθετησης πολιορκιας σε οποιονδηποτε τομεα. Αυτο γινεται σε ολους τους τομεις, ειτε ειναι αλλης συντεχνιας, ειτε κι αν εχουν χορηγηθει προσφατα, ειτε ειναι υπο πολιορκια, ειτε ειναι σε οποιοδηποτε μερος του χαρτη, ακομη και μακρια σε τομεα που δεν συνορευει με τομεα που ειναι στην κατοχη της συντεχνιας του παικτη.

Περιηγητής και έκδοση: Στους περισσοτερους, αν οχι, όλους τους περιηγητές
Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος: Σε ολες τις εκδοσεις των Windows
Συχνότητα του προβλήματος: Παντα

Αυτο οφειλεται στο οτι η αρχικη κατασταση ολων των τομεων ειναι με πορτοκαλι βελακι.

Αυτη τη στιγμη δεν εχω φωτο και βιντεο αλλα εχω ζητησει απο παικτη να μου στειλει. Επιφυλασσομαι να τα ανεβασω συντομα.
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Ενδεικτικες φωτο...
1. Πινακακι τοποθετησης πολιορκιας σε λευκο τομεα που δεν συνορευει με τομεα της συντεχνιας.
2. Πινακακι τοποθετησης πολιορκιας σε εχθρικο τομεα που δεν συνορευει με τομεα της συντεχνιας.
3. Πινακακι τοποθετησης πολιορκιας σε τομεα που ηδη υπαρχει πολιορκια απο αλλη συντεχνια.
 

Συνημμένα

  • ____a001.jpg
    ____a001.jpg
    208,1 KB · Προβολές: 23
  • ____a002.jpg
    ____a002.jpg
    207,3 KB · Προβολές: 23
  • ____a003.jpg
    ____a003.jpg
    211,7 KB · Προβολές: 21

lewnidaszn

Banned
και παταει ανθρωπινο χερι το πορτοκαλι βελακι τοσο γρηγορα? γιατι εγω προσπαθω να το κανω με το χερι και δεν μπορω για πες μας πως το κανεις εσυ ή δειξτο μας σε βιντεο πως το εκανες
 

lewnidaszn

Banned
εγω κεντραρω το βελακι να κανω σε ενα σημειο κλικ και δεν μπορω να πατησω το βελακι εσυ πως το κανεις τοσο γρηγορα? δειξτο μας σε βιντεο να μαθουμε πως εισαι τοσο γρηγορος
 

lewnidaszn

Banned
θελω να μας δειξεις μπροστα σε ολους πως το κανεις αυτο και αν μπορει καποιος διαχειρηστης να το κανει με το χερι αυτο που εκανες εσυ
 

dio21

Καμένος Χρήστης
παρακαλω, αυτα τα μαθηματα σε ιδιωτικες συνομιλιες...
μη μας βαζετε σε πειρασμο....:smiling_imp:
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
θα θελαμε βιντεο πως το κανεις αυτο. με φωτο οκ.
εστειλες κ πριν βιντεο με μεγαλη ευκολια φιλε.
για κανε κ τωρα ενα βιντεο να δουμε ποσο γρηγορα πατας με το ΧΕΡΙ το πορτοκαλι βελος και μενει κ το πινακακι σε αυτο το γνωστο σφαλμα.
 

finrοd

Banned
Κι άντε και το βάζει το ταινιάκι.
Κι άντε και γίνεται με χρήση λογισμικού που αυτοματοποιεί ενέργειες στο παιχνίδι και απαγορεύεται.
Τι έγινε;
Το κύριο για μένα είναι γιατί η ΙΝΝΟ να κάνει «στραβά» μάτια σε κάτι τέτοια, είτε γίνονται χειροκίνητα είτε με χρήση απαγορευμένου λογισμικού.
ΔΕΝ θα πρέπει να κάνει κάτι τέτοιο η εταιρεία, αν θέλει να προφυλάξει το λογισμικό της και την αξιοπρέπεια του παιχνιδιού.

Άντε να πέσουνε, όχι «μόνιμοι» αποκλεισμοί, μα ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ λογαριασμών που κάνουν χρήση παράνομου λογισμικού ή που έστω και χειροκίνητα έχουν βρει bug κι αντί να το αναφέρουν ως υποχρεώνονται από τους κανονισμούς, το εκμεταλλεύονται,
ΜΟΝΙΜΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.
Φαντάσου τον λογαριασμό σου Μήτσο, τόσων ετών λογαριασμό, να εξαφανιστεί από τις βάσεις δεδομένων του παιχνιδιού κι αν θες να παίξεις, φτου κι από την αρχή με πέτρες κι ακόντια να ξεκινήσεις και να μαζεύεις ένα ένα τα σχεδιάκια για να στήσεις Δία κτλ...
Ποιός φτασμένος παίκτης θα το διακινδύνευε;
Σε πόσο καιρό λες να 'χει καθαρίσει το παιχνίδι από δαύτα κι από ...δαύτους;
Το θέμα λοιπόν είναι: Θέλει η εταιρεία να το κάνει;

Εξάλλου ας μην ξεχνάμε πως ο χρήστης μποτ ποτέ δεν είναι νικητής. Το μποτ ναι. Αυτός όχι.
Αυτός έχει παραδεχτεί εξ αρχής πως είναι ΧΑΜΕΝΟΣ, πως υστερεί απέναντι στους άλλους παίκτες, πως ΑΝΙΚΑΝΟΣ να τα βγάλει στα ίσα πέρα μαζί τους είναι και καταφευγει στις ανομίες.
Η εταιρεία γιατί να τον σιγοντάρει; Γιατί να την τον στείλει αδιάβαστο για να συνεχίσουμε οι υπόλοιποι το παιχνίδι που θα αξίζει να δώσουμε και κάτι παραπάνω σε Ευρώ για να πάρουμε εικονικά διαμάντια, μιας και δεν θα γίνουμε θύματα στο παιχνίδι των απατεώνων παικτών και τα εικονικά διαμάντια θα πίάσουν τόπο;
Αυτό πες μου φίλε.

ΥΓ

Σε εισαγωγικά το «μόνιμοι» αποκλεισμοί, γιατί σαν ο λογαριασμός παραμένει στις βάσεις δεδομένων μπορεί να ενεργοποιηθεί ξανά.
Να σου θυμίσω την περίπτωση τού ???????μακακ στον β' κόσμο. Πράματα και θάματα έκανε, «μόνιμο» αποκλεισμό έφαγε, και εδώ και χρόνια παίζει πάλι από εκεί που το 'χε αφήσει!!!
Ρώτα και τον Άγγελο να σου τα πει αν σου έχουν διαφύγει. χαχαχα
Για αυτό πλήρης ΔΙΑΓΡΑΦΗ του λογαριασμού από τον κόσμο στον οποίον παρανόμησε.
Αυτή η κίνηση από την εταιρεία θα είναι κι έμπρακτη απόδειξη ότι σέβεται κι εκτιμά τα χρήματα που νομιμόφρονες παίκτες χαλαλίζουν στο παιχνίδι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Αυτη τη στιγμη δεν εχω φωτο και βιντεο αλλα εχω ζητησει απο παικτη να μου στειλει. Επιφυλασσομαι να τα ανεβασω συντομα.
θελω να μας δειξεις μπροστα σε ολους πως το κανεις αυτο και αν μπορει καποιος διαχειρηστης να το κανει με το χερι αυτο που εκανες εσυ

Στην κοσμαρα σου παλι. Διαβασε λιγο τι γραφω. Δεν το εκανα εγω, περιμενα να μου στειλουν φωτο. Ξεκολλα λιγο απο το ψεμα σου !!!
Ρωτα τον συντεχνο σου πως το κανει. Ξερεις εσυ. Υπαρχει βιντεο που το κανουν οι συντεχνοι σου στον Γ κοσμο.

Αν μου στειλουν βιντεο φυσικα και θα το αναρτησω.
Εγω απλως εντοπισα το Bug και ειμαι υποχρεωμενος να το αναφερω.
Οχι σαν μερικους που τα χρησιμοποιουν και το παιζουν ανηξεροι.


θα θελαμε βιντεο πως το κανεις αυτο. με φωτο οκ.
εστειλες κ πριν βιντεο με μεγαλη ευκολια φιλε.
για κανε κ τωρα ενα βιντεο να δουμε ποσο γρηγορα πατας με το ΧΕΡΙ το πορτοκαλι βελος και μενει κ το πινακακι σε αυτο το γνωστο σφαλμα.
Περιμενω μηπως και μου στειλουν βιντεο. Εκεινο που ανεβασα στην αλλη συζητηση δεν ηταν δικο μου βιντεο. Το ανεβασαν στην γενικη συζητηση του Γ κοσμου οταν ο Lewnidaszn καυχιοταν για το πως περνανε τις πολιορκιες 2 παικτες της συντεχνιας του. Ας μας πουν αυτοι πως το κανουν. Ας μας εξηγησουν πως μπορουν 2 παικτες να παρουν πινακακι, να βαλουν πολιορκια, να επιλεξουν στρατο, να παρουν ξανα πινακακι σε 2-3 δευτερολεπτα. Ας μας πει ο Lewnidaszn που καυχιοταν γι αυτο στο γενικο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
πες μας ποιος παικτης σου εστειλε τις φωτο και πες του να σου στειλει βιντεο να σου δειξει το πως γινετε αυτο αλλα ξεχασα κρυψου λιγο ακομη πινοκιο
 

TeTaTeT

Μέλος
Τι σημασία έχει ποιος του το έδωσε ; Ο Νικος.. ο Τακης... ο Πρασινάκης του το έδωσε.
Εδώ είναι ο τομέας που αναφέρονται τα μπαγκ. Και αυτό το μπαγκ υπάρχει και πρέπει να διορθωθεί.
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
πες μας ποιος παικτης σου εστειλε τις φωτο και πες του να σου στειλει βιντεο να σου δειξει το πως γινετε αυτο αλλα ξεχασα κρυψου λιγο ακομη πινοκιο

Και ποιος νομιζεις οτι εισαι εσυ που θα σου πω ποιος μου εστειλε τις φωτο ;
Συντεχνος σου, μου τις εστειλε. Χαχαχαχαχαχα !!!
Ξερεις εσυ ποιοι το κανουν. Καυχιοσουν γι αυτους τις προαλλες. Χαχαχαχαχα !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
Χαχαχαχαχα παλι παιζεις με τις λεξεις
Απεδειξε μας πως γινετε αυτο που δειχνεις με το χερι γιατι εγω προσπαθω να το κανω και δεν μπορω
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Χαχαχαχαχα παλι παιζεις με τις λεξεις
Απεδειξε μας πως γινετε αυτο που δειχνεις με το χερι γιατι εγω προσπαθω να το κανω και δεν μπορω

Αν εγω παιζω με τις λεξεις εσυ ξέρεις με τι παιζεις ή δεν το βλεπεις κι αυτο ;
Βρε αιντε απο δω που θα σου αποδειξουμε το οτιδηποτε... Θελεις να στο ζωγραφισουμε μηπως ;

Πες μας εσυ πως χορηγεις και ξαναβαζεις πολιορκια στον ιδιο τομεα. Εσυ το εκανες 3 φορες στον ιδιο τομεα στα μεταλλια και το καυχιοσουν κιολας. Αφου το κανατε και σε αλλους κοσμους, εμενα ρωτας να σου πω πως γινεται ; Ρωτα τους συμπαικτες σου, που το κανουν, να σου πουν πως γινεται. Εγω δεν ξερω. Απλως το εντοπισα και το ανεφερα. Θα γινει και αναφορα στον Beta και οπου χρειαστει για να διορθωθει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
με κατηγορεις για κατι το οποιο εκανες εσυ ο ιδιος στον δ κοσμο και σε εκραζαν οι φοινιξ στον γενικο του δ ετσι δεν ειναι?
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
με κατηγορεις για κατι το οποιο εκανες εσυ ο ιδιος στον δ κοσμο και σε εκραζαν οι φοινιξ στον γενικο του δ ετσι δεν ειναι?

Εγω λεω αυτο που ειδα. Ειδα οτι χορηγησατε 3 φορες τομεα με ασπιδα και τον ξαναπηρατε. Ψεματα λεω ;;
 

lewnidaszn

Banned
και ασε το τι λες για μενα απαντα σε αυτα που σε ρωτανε
αν μπορεις φυσικα
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Το τι λες για εμας ειναι ακομη ενα ψεμα για να αλλαξεις τη συζητηση και να καλυψεις το οτι εσεις το κανατε.

Τι να μας πεις ομως ;; Δεν χρειαζεται να απαντησεις, αφου το κανατε, τι να συζηταμε τωρα ;; Όλοι το ειδαν και συζητηθηκε παντου. Εσεις οι ιδιοι καυχιόσασταν στο chat οτι το κανατε. Μονοι σας τo γραψατε στο chat. Γιατι δεν το παραδεχεσαι ; Το κανατε στον Δ και μετα "σταματησατε" να παιζετε για 3 ημερες. Χαχαχαχαχαχαχαχαχα !!! Φυσικα το αν "σταματησατε" ή αν "σας σταματησαν" δεν το ξερουμε. Εσεις λετε οτι σταματησατε. Ψεματα. ή αληθεια ; Ας κρινουν αυτοι που διαβαζουν μετα απο τοσα ψεματα που εχεις πει.

Γι αυτο σου λεω... Μην ρωτας εδω. Ρωτα τους συμπαικτες σου πως γινεται. Αυτοι το εκαναν. Αυτοι ξερουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή