Κατασταση τομεων στις μαχες ΣεΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lewnidaszn

Banned
αν ησουν λιγο πιο εξυπνος και οχι μονο ψευτης και γλιτσας θα εβλεπες οτι μετα την φαπα που φαγατε στον δ και το ξηλωμα που φαγατε σταματησαμε να παιζουμε φοε στα κοκκινα και ο μονος κοσμος που παιζουμε πιο ενεργα ειναι ο ε απλα στην αναπτυξη οχι κατι αλλο
πας να αλλαξεις συζητηση παλι και δεν μας λες πως γινετε αυτο ή το ονομα του παικτη που το εκανε
γιατι εγω προσωπικα δεν μπορω να το κανω με το χερι κανοντας κλικ απλα σε ενα σημειο
αρα εσεις που το δειχνετε μηπως το κανετεμε καποιο κλικερ? γιατι και να υπαρχει με ανθρωπινο χερι δεν κλικαρετε με τιποτα
αρα μηπως να μας δειξετε πως το κανετε και σας το βγαζει? γιατι μονο λογια ειστε και δεν το ζηταω μονο εγω στον ζητησε και αλλος πιο πανω αλλα ξεχασα στο εστειλε αλλος και οχιι εσυ ο ιδιος
δεν ντρεπεσε κιολας να λες συνεχεια ψεματα
βαλε τον αλλο να γραψει εδω και να μας πει πως το καταφερε αλλιως μην μιλας πινοκιο του φοε
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Παλι γελασαμε. Να σαι καλα. Επαξια κατεχεις τον τιτλο. Παντα αξιος. Για ακομη μια φορα μας δειχνεις ποσο ασχετος εισαι. Εδω ειναι τομεας αναφορας σφαλματων. Εδω ανεβαζουμε αναφορες για σφαλματα που εντοπιζουμε. Αυτο κανουμε και μετα αναλαμβανουν οι προγραμματιστες. Αν νομιζεις οτι πρεπει να εξηγησουμε πως γινεται, εισαι και παλι στην κοσμαρα σου. Πως να ξερουμε πως γινεται ; Εχουμε κωδικα ή γνωσεις για το πως λειτουργει το παιχνιδι ; Εσεις ξερετε πως γινεται αφου το εχετε κανει ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ. Ολο το FOE γελαει με σενα γιατι νομιζεις οτι εισαι ο παικταρας του FOE. Σου τα λενε και αλλοι "εισαι ο καλυτερος" κλπ και συ τα πιστευεις κιολας... παναθεμα σε. Χαχαχαχαχα. Μονο με τα κλικερ και τα bug εισαι κατι και το εχεις παραδεχθει, αφου ανοιχτα παραδεχθηκατε οτι εκμεταλλευτηκατε bug πριν λιγες μερες. Επειδη λοιπον ξερεις ποιοι παιζουν μ αυτο το bug, αφου το κανουν παικτες της συντεχνιας σου (ισως και συ να το εκανες και γι αυτο "σταματησες" 3 ημερες... χαχαχαχαχα)), μπες στην κληση της συντεχνιας σου και ρωτα να σου πουν, πως το κανουν.

Οσο για τις φωτο... Στο ειπα και πριν αλλα δεν το "επιασες"... Ενα "πουλακι" απο τη συντεχνια σου, μου εστειλε τις φωτο και δεν υπαρχει περιπτωση να σου πω ποιο ειναι... ψαξε να το βρεις... βουρ στα κλαδια να βρεις το πουλακι. Καποιος παικτης της συντεχνιας σου, ειδε την αστειοτητα σας και οτι δεν ειστε τιποτα και πουθενα χωρις τα bug και τα κλικερ και αρχισε να "κελαιδαει". Εσυ λοιπον, αν ησουν λιγο πιο εξυπνος (αν και μας εχεις αποδειξει οτι δεν "κοβει" το ριμαδι), θα καταλαβαινες οτι στη συντεχνια σου υπαρχει "πουλακι που κελαιδαει" και δεν θα τριγυρνουσες να διασκεδαζεις ολο το FOE... γελωτοποιε του FOE

Και εννοειται οτι θα συνεχισω να μιλαω. Θα σας τα κοψω ολα τα Bug !!!
Μην ξεχνας οτι υπαρχει και ο Βeta. Και εκει εγινε αναφορα και ηδη ζητησαν επιπλεον στοιχεια. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
Δόθηκε προειδοποίηση για ανάρμοστη συμπεριφορά
εκτος απο κλεφτης εισαι και ψευτης? μακαρι να εχουμε ρουφιανο μεσα να σας πει πως παιζουμε μπας και μαθετε αλλα δεν εχετε ιδεα απο φοε ουτε απο στρατηγικη ενας ασχετος προγραμματιστακος της δεκαρας εισαι
οταν δειχνεις και λες κατι πρεπει να μπορεις να αποδειξεις το πως γινετε ειτε αυτος που στο εστειλε τελος παντων οχι μονο λογια γιατι εγω προσπαθω να κανω ολα οσα λες αλλα δεν γινονται με το χερι αρα κατι μας κρυβεις
οσο για τα υπολοιπα που λες δες στον καθρεφτη πρωτα πριν μιλησεις εχεις φτιαξει προγραμμα με απομακρυσμενο τροπο κλειδωματος και μιλας? αντε στην σπηλια σου
 

lewnidaszn

Banned
ααα και μην ξεχνας να βαζεις και χρησεις σε μερικους στις 45 χρησεις να σταματαει
θες και αλλα? μπορω να σε ξεφτιλισω μπροστα σε ολους
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
εκτος απο κλεφτης εισαι και ψευτης? μακαρι να εχουμε ρουφιανο μεσα να σας πει πως παιζουμε μπας και μαθετε αλλα δεν εχετε ιδεα απο φοε ουτε απο στρατηγικη ενας ασχετος προγραμματιστακος της δεκαρας εισαι
οταν δειχνεις και λες κατι πρεπει να μπορεις να αποδειξεις το πως γινετε ειτε αυτος που στο εστειλε τελος παντων οχι μονο λογια γιατι εγω προσπαθω να κανω ολα οσα λες αλλα δεν γινονται με το χερι αρα κατι μας κρυβεις
οσο για τα υπολοιπα που λες δες στον καθρεφτη πρωτα πριν μιλησεις εχεις φτιαξει προγραμμα με απομακρυσμενο τροπο κλειδωματος και μιλας? αντε στην σπηλια σου

Με αποκαλεις κλεφτη ; Με ξερεις κι απο χτες ; Εχεις να πεις κατι για μενα προσωπικα ; ΜΙΛΑ ΡΕ !!!
ΠΡΟΣΕΞΕ καλα τι γραφεις σε ενα δημοσιο forum.
Περιμενω τη δημοσια συγνωμη σου, αλλιως θα εχεις μεγαλο τρεξιμο.


Αρκετα σε ανεχτηκαμε !!! Το εαυτο σου ξεφτιλιζεις !!!
Μονο προσβολες και ουσια μηδεν !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
ρε αντε τραβα κλεψε καμια σσυντεχνια μονο αυτο ξερεις να κανεις στον δ και στον ε ξενες συντεχνιες εχεις
ανεβαζεις τα μκ σου με διπλους τριπλους κλπ και μιλας κιολας? με ψευτικα πουληματα αγαθων κοκ
αν θες τρεξτο να δουμε ποιος θα βγει χαμενος εγω δεν εχω να κρυψω κατι ολα φαινονται και το ξερεις
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Δειξτα !!! Οχι μονο λογια.
Δεν έχεις τιποτα.

Αν δεν εχεις να δειξεις κατι χειροπιαστο, μην ξαναμιλησεις... ψευτη που μας ειπες οτι "σταματησες" το παιχνιδι ενω όλοι διαβασαν στο κεντρικο τσατ οτι εφαγες μπαν επειδη χρησιμοποιεις λογισμικο και εκμεταλλευεσαι bug.

Κι οσο για τις συντεχνιες που αναφερεις... Να σου θυμισω οτι εφυγες εσυ και δεν σε διωξαμε ; Τα παρακαλια για να ζητησεις συγνωμη και να ερθεις πισω στη συντεχνια, τα ξεχασες κι αυτα η θελεις να ανεβασω φωτο για να στα θυμισω ; Να σου θυμισω οτι στον Ε την συντεχνια την ιδρυσα εγω ; ΨΕΥΤΑΡΑΚΟ !!!! Κανεις πως δεν τα θυμασαι και λες στους αλλους οτι σε βολευει. Η αληθεια ειναι μια και την ξερουν ολοι... εκτος απο εσενα που ζεις στον κοσμο σου... Η τοτε συντεχνια των Σπαρτανς ιδρυθηκε απο εμενα την 1η μερα που εγινε ο Ε κοσμος, εσυ ειχες κανει άλλη. Μετα την εκλεψε το κολληταρι σου, αλλαξε ονομα και την εκανε Alpha, και μεις φτιαξαμε νεα με ονομα παλι Σπαρτανς. Σε λιγο καιρο καναμε ενωση με τους Σκουμπι ντου, αφου μας καλεσε η Κατερινα και αλλαξαμε το ονομα σε Σπαρτανς, που ειναι μεχρι και σημερα. Ψευταρακο... αλλα λες εσυ !!!

Αλλα δυστυχως για σενα, οτι γραψεις εδω παραμενει και ολοι θα τα δουνε καποια στγμή. Σε λυπαμαι πραγματικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Εγω ανεβασα στοιχεια και απεδειξα οτι εχω κανει αναφορες απο το 2019 για τα Bug που χρησιμοποιειτε. Και σεις οι ιδιοι τα γραψατε στο κεντρικο τσατ και το επιβεβαιωσατε. Και εδω εβαλα και φωτο που δειχνουν ενα απο τα Bug. Παρε ακομη ενα link γελωτοποιε του FOE. Που εισαι μονο λογια. Εδω θα δεις οτι καποιοι κανανε αναφορες για να βελτιωσουν το παιχνιδι και οχι για να το παιζουν παικταραδες σαν και σενα.... https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Αναβάθμιση-στην-1-162.7675/

Εσυ τις εχεις να μας δειξεις, ψευταράκο... ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ; Για να σε δουμε !!!!
Χρησιμοποιεις καποιο προγραμμα και θα μας το δειξεις ;; Εεεε ;; Για δειξε μας !!!! Ποιο προγραμμα χρησιμοποιεις ;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Παιδια και δυο σας εχετε ενα προβλημα. Δεν εχετε καποια φωτογραφια στο προφιλ σας ωστε να μπορεις να ξεχωρισεις ποιος μιλαει απευθειας. Εμφανιζει και στους δυο το γκριζο φοντο με το ερωτηματικο και μπερδευομαστε. Αν ειναι να συνεχισετε την διενεξη τουλαχιστον να σας ξεχωριζουμε.
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Εχεις απολυτο δικιο. Αλλαξα το αβαταρ για να ειναι ευαναγνωστα τα σχολια.
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Lewnidaszn ... Ξεχασα και μια λεπτομερεια, για να καταλαβεις ποσο ασχετος εισαι....
Λογισμικα για το FOE υπαρχουν πολλα... Παρανομος ομως ειναι αυτος που τα χρησιμοποιει.
Γι αυτο σε προκαλω ξανα .. Αν εχεις να μας δειξεις κανενα προγραμμα που χρησιμοποιεις... δειξτο μας.
Αν δεν εχεις, γραψε κατι επικοδομητικό και παρατα μας με τις αερολογιες, τα ψεματα και τις συνομοσιολογιες σου.
 

lewnidaszn

Banned
re xalva φαρσαλων ουτε την ημερομηνια ιδρυσης της συντεχνιας δεν εχεις σωστα στο προφιλ και μιλας και σε προκαλω να βγαλεις φωτο που να παρακαλαω να ερθω εκει σε εσας γιατι εγω το μονο που θυμαμαι ειναι ο ορεστης και ο βασιλης να μου στελνουν και να μου λενε ειναι δικια σου συντεχνια και τετοια ή παλι ψεματα λεω?χαχαχχα στον ε ο σπαρτασουλ την ιδρυσε εσυ ησουν στους ανωνυμους μαζι μου που ειχε ιδρυσει ο τεο και στον ε στην συντεχνια της κατερινας ησουν τωρα δεν εισαι ουπσ ξεχασα εισαι με διπλους
οσο για τα μκ για πες μας πως δικαιολογουνται οι χιλιαδες ποντοι του σπαρτανσουλ στα μκ σου ? γιατι ακομη ειναι πολυ χαμηλα σε εποχη οπως και του χελστορμ ολα αυτα στον ε
στον δ εχεις νικολι αναστασια μονδορ και πολλα αλλα ολοι αυτοι οι χιλιαδες ποντοι πως δικαιολογουνται για πες μας ?
οσο για τα προγραμματα που λες ουτε που τα ξερω αγροτης ειμαι οχι προγραμματιστης
εσυ πρεπει να μας πεις πως γινονται αυτα που ανεβαζεις στις φωτο οχι μονο λογια αλλα πραξεις
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Αρχικα για τη συντεχνια... Και μονο που δεν ησουν στη συντεχνια και γραφεις λες και ξερεις τι εγινε, με ξεπερναει.
Στη συνεχεια ... Λες αυτα που θυμασαι εσυ και οχι αυτα που εγιναν. Αυτα λες και στους αλλους ;; Τη δικη σου εκδοχη της πραγματικότητας ; Για να μην βγαζω εδω τα σκριν σοτ ριξε μια ματια στο σκαιπ. Μπορεις να τα σβησεις, τα εχω κρατησει. Χαχαχαχα. Και διαβασε και πιο πανω που με ρωτας τι να κανεις στους χαρτες. Παικταρα μου εσυ !!! Μπαμπας του FOE ειπες ;; Χαχαχαχαχαχαχα !!! Το Γελωτοποιος, σου εμεινε !!!!

Γιατι ομως αλλαζεις παλι θεμα ;; Θελεις να ξεφυγεις απο κατι ;
Εδω συζηταμε για τα σφαλματα, για τα BUG και παραθετουμε στοιχεια.
Για πες μας. Τι κανει το προγραμμα που εχεις ; Αυτα που κανατε τις προαλλες και καυχιοσασταν στο chat ;;
Βαζει πολιορκια σε τομεα με ασπιδα που εχει χορηγηθει μετα το ρολοι ;;

Πες μας για το προγραμμα που ειπες οτι εχεις. ΜΟΥΓΚΑ για το προγραμμα ;;;
Δεν θα ξεφυγεις απο αυτο. Θα μας πεις. Τοσες φορες εχεις γραψει για το προγραμμα που εχεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Για πες μας λοιπον. Περιμενουμε να μας πεις για το προγραμμα που χρησιμοποιεις.
 

lewnidaszn

Banned
χαχαχαχαχχα ρε πες μας εσυ για τα μκ μια φορα να απαντησεις και κατι που σε ρωτανε ολο αλλαζεις θεμα και δεν μπορεις να απαντησεις σε τιποτα
και σε προκαλω να ανεβασεις σκρινσοτ που να σε παρακαλαω αλλα παλι τιποτα
και οσο για τα προγραμμα που λες και ξαναλες αν ειχα θα μπορουσα να κανω αυτα που δειχνεις γιατι με το χερι δεν γινετε τιποτα αλλα μαλλον εχεις κολλησει με τα προγραμματα που φτιαχνεις και σου ξαναλεω αγροτης ειμαι οχι προγραμματιστης ξυπνααααα
αλλα απαντησε μας τι εχει γινει με αυτους τους παικτες στα μκ σου?
 
Lewnidaszn ... Ξεχασα και μια λεπτομερεια, για να καταλαβεις ποσο ασχετος εισαι....
Λογισμικα για το FOE υπαρχουν πολλα... Παρανομος ομως ειναι αυτος που τα χρησιμοποιει.
Γι αυτο σε προκαλω ξανα .. Αν εχεις να μας δειξεις κανενα προγραμμα που χρησιμοποιεις... δειξτο μας.
Αν δεν εχεις, γραψε κατι επικοδομητικό και παρατα μας με τις αερολογιες, τα ψεματα και τις συνομοσιολογιες σου.

Όχι μη μη το κάνετε αυτό. Κωστάρα άσε τον Λεωνίδα και ας μιλήσουμε σοβαρά. Οδηγίες για κλίκερ μπορείς να ανεβάσεις για να μάθουμε να φτιάχνουμε και εμείς?
Τα απλά όχι από αυτά που φτιάχνεις εσύ και κλειδώνουν :cool:
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Εγω αλλαζω συνεχεια θεμα ;;
Οταν ξυπνησεις απο τον ληθαργο, ριξε μια ματια στο τι εχεις γραψει....

Ξεκινησες να ρωτας για το bug.
Πηγες μετα στον παικτη που μου εδωσε τις φωτο.
Στη συνεχεια μας ειπες οτι καναμε αυτο που παραδεχθηκατε οτι κανατε εσεις.
Μετα ξαναγυρισες στο Bug.
Μετα εγραψες για το τι εγινε στη συντεχνια, ενω δεν ησουν μελος.
Στο τελος, μη εχοντας κατι αλλο να πεις, πετας και ενα για παικτες που μπαινουν σε ΜΚ.
Και εφερες και τον κολλητο σου για να μας πει κι αυτος για το κλικερ που εχετε.

Σε τιποτα δεν θα σου απαντησω αν δεν απαντησεις εσυ στο ενα και μοναδικο ερωτημα... Για ποιο προγραμμα μιλας ;;

Για πες μας κολλητε, για ποιο προγραμμα μιλας εσυ ;
Ειναι το ιδιο μ αυτο που λεει οτι εχει ο Lewnidaszn ;
Ααααα... τωρα αλλαξε το τροπαρι... γραφει οτι "αν ειχα θα μπορουσα να κανω αυτα που δειχνεις" !!! Χαχαχαχα !!!

Εχετε καποιο προγραμμα η απλα γραφετε για να γραφετε ;;

ΥΓ Αν θελεις βγαλε εσυ τα σκριν σοτ... εγω απλα μεταφερω το τι εγινε...
Μετα απο την κληση που εβρισες, εφυγα απο την κληση λεγοντας "ή αυτος ή εγω"
Στη συνεχεια εκανες κλησεις στο σκαιπ...
Lewnidaszn : κληση 11.08 Σηκωσε το ενα λεπτο... Σηκωσε το ενα λεπτο... Θελω να σου πω κατι
Απαντηση : 11.08 Δεν εχω κατι να πω. Καλο βραδυ και να σαι παντα καλα.
Lewnidaszn : 11.09 Στο ζηταω σαν χαρη να τελειωνουμε μ αυτο
Lewnidaszn : κληση 11.10 Δε θες να μιλησουμε εστω για ενα λεπτο ; ΟΚ. Το σεβομαι και δεν θα σε ζαλισω αλλο αν δεν το θες.
Lewnidaszn : κληση 11.12 ΟΚ. Σορυ για την ενοχληση. Καλο βραδυ.
Και αποχωρησες απο τη συντεχνια.
Δεν παρακαλας οταν κανεις 3 κλησεις και τρως αναπαντητη... οχι... εχεις δικιο... δεν παρακαλας.

Αυτα ομως δεν εχουν καμια σχεση με το θεμα. Οπως και σχεδον ολα οσα εχεις πει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Αν δεν εχετε να αναφερετε κατι για το bug, για να βοηθησετε τη διαχειριση, απλα, μη γραφετε αερολογιες. Ειστε εκτος θεματος. Αν εχετε πονο και θελετε να τα πειτε καπου, ανοιξτε ενα θεμα στη γενικη συζητηση.
 

lewnidaszn

Banned
χαχαχαχαχα αποχωρησα μετα απο δυο μερες γιατι παρατησα το παιχνιδι αλλα και εδω ψεματα λες μια ζωη ψευτης εισαι και δεν θα αλλαζει
μπηκαμε σε κληση με ορεστη και βασιλη και θελαμε να βγαλουμε ακρη για το καλο της συντεχνιας αλλα παλι παιζεις με τις λεξεις δεν σου εχει μεινει και κατι αλλο να κανεις δεν εκανα καμια κληση για εσενα με τα παιδια μιλουσα και λεγανε να σου στειλω να μπεις αλλα δεν βγαζεις αυτα που εγραφες αλλα μια ζωη ανυπαρκτη νυφιτσα που κρυβεται πισω απο ενα πληκτρολογιο εισαι
οσο για τα αλλα τα πραγματα ειναι απλα
πες μας πως γινετε αυτο που ανεβασες στις φωτοδειξτο μας σε βιντεο αν εισαι αντρας και φορας παντελονια αλλιως μην μιλας
και δικαιολογησεμας τους χιλιαδες ποντους στα μκ σου απο τους συγκεκριμενους παικτες
και οσο για το προγραμμα που λες και ξαναλες μονος σου τα λες και τα εξηγεις πολυ καλα λες και τα ξερεις πολυ καλα βλεπω
επειδη παιζεις εσυ με προγραμμα με απομακρυσμενο κλειδωμα δεν παιζουν ολοι
επισης εξηγησε στον γρηγορη αυτο που σε ρωτησε
 
Καλή η πλακίτσα αλλά ας σοβαρευτούμε...
Κώστα πολύ καλά έκανες που ανέφερες το bug αν και το έκανες πιθανότατα γιατί προφανώς κάπου δεν σε βόλευε...
Η αλήθεια είναι ότι όλοι σας τα χρησιμοποιείτε όταν σας βολεύει, καταντήσατε το παιχνίδι μια αηδία.
Τσακώνετε ο 98,1% βρώμικος με τον 98,2% βρώμικο γιατί ο ένας κάρφωσε ένα bug που χρησιμοποιεί πιο πολύ ο άλλος.
Εσύ, ο Λεωνίδας, ο Ορέκο (γεια σου Ορέστη) και κάποια άλλα φωτεινά μυαλά είστε ακριβώς το ίδιο πράγμα, ένα καρκίνωμα στο παιχνίδι και τίποτα παραπάνω.
Φτιάξατε μια κλίκα ο καθένας για τους λόγους του και πουλάτε νταβατζιλίκι σε όλους τους σέρβερ, φτιάχνετε κλίκερ μοιράζετε λογαριασμούς παιχτών που σταμάτησαν να παιζουν και κάποιοι μάλιστα πιθανότατα βγάζετε και λεφτά από τα παραπάνω.
Η δε Inno άγνωστο γιατί δεν αντιδρά, σας αφήνει να αλωνίζετε και να καταστρέφετε το παιχνίδι.....
Μην μου παρεξηγηθείτε, την αγάπη μου!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή