Κυνηγός θησαυρού

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31751
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31751

Guest
Στο τηλέφωνο μου (android) Δεν φαίνεται το εικονίδιο του κυνηγού θησαυρού. Δεν ξέρω αν φταίω κάπου εγω, ή δεν προβλέπεται. Το app το κατέβασα από το Google store. Στον υπολογιστή δεν έχω κανένα πρόβλημα. Αν αυτό είναι παράβλεψη πιστεύω ότι θα είναι καλό να διορθωθεί.
 

DeletedUser29206

Guest
Στο τηλέφωνο μου (android) Δεν φαίνεται το εικονίδιο του κυνηγού θησαυρού. Δεν ξέρω αν φταίω κάπου εγω, ή δεν προβλέπεται. Το app το κατέβασα από το Google store. Στον υπολογιστή δεν έχω κανένα πρόβλημα. Αν αυτό είναι παράβλεψη πιστεύω ότι θα είναι καλό να διορθωθεί.
Και άμα σου πω πως δεν υπάρχει;
Το παιχνίδι είναι για υπολογιστή, εκεί υπάρχουν τα πάντα!
Αργότερα δημιουργήσανε εφαρμογή για λειτουργικό σύστημα ios και αργότερα για android.
Σε αυτά τα δύο λειτουργικά συστήματα έχουμε αυτό το πρόβλημα στο FoE:
Δεν είναι τελειοποιημένα, λείπει υλικό που ένα από αυτά είναι το κυνήγι θησαυρού.
Με λίγα λόγια δε φταις εσύ.
 

DeletedUser30097

Guest
Στο τηλέφωνο μου (android) Δεν φαίνεται το εικονίδιο του κυνηγού θησαυρού. Δεν ξέρω αν φταίω κάπου εγω, ή δεν προβλέπεται. Το app το κατέβασα από το Google store. Στον υπολογιστή δεν έχω κανένα πρόβλημα. Αν αυτό είναι παράβλεψη πιστεύω ότι θα είναι καλό να διορθωθεί.
Για την πληροφόρησή σου σχετικά με το θέμα που αναφέρεις ακολούθησε τον παρακάτω σύνδεσμο:
Χαρακτηριστικά που δεν είναι διαθέσιμα στην εφαρμογή
 

DeletedUser29206

Guest
Ερώτηση...
Κυνήγι Θησαυρού ποιος κάνει;
Δεν νομίζω να συμμετέχουν και πολλά άτομα σε αυτό.
 
Κορυφή