Κύπελλο Ποδοσφαίρου FoE 2019

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το Κύπελλο Ποδοσφαίρου FoE 2019
 

DeletedUser29206

Guest
Είναι ένα σημείο στην ανακοίνωση που δεν έχει μεταφραστεί:
Every time you spend Energy Drinks to progress, you will move further up the 'League Table'. A new league round starts every 8 days. The players with the most progress will be rewarded with extra special prizes! As the event will run for 32 days, this means there will be 4 chances to win big in the Leagues!
Και μάλιστα είναι το πιο κρίσιμο σημείο, ότι η κατάταξη κατηγοριών θα ανανεώνεται κάθε 8 μέρες!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
απο την εμπειρια σας παιδια θα πρεπει να χρησιμοποιουμε τα περισσοτερα ενεργειακα ποτα για τις πασες;
 

DeletedUser29206

Guest
Τι εννοείς; Αφού μόνο για πάσες είναι. Εκτός και άμα εννοείς αν είναι καλύτερα να κάνεις πιο πολλές ή πιο λίγες πάσες πριν βάλεις γκολ. Τότε λιγότερες!
 

DeletedUser27888

Guest
Καλημερα! δεν ειδα πουθενα ποτε ξεκιναει.ξερει καποιος?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
* Σημείωση: έχει αλλάξει το ένα από τα Κιτ Επιλογής. Δε θα είναι αυτό του Κλασσικού Κήπου, αλλά του Θόλου των Ινδαλμάτων
Λυπούμαστε για την αλλαγή της τελευταίας στιγμής
 

DeletedUser32716

Guest
καλησπέρα που μπορούμε να δούμε τι ακριβώς κάνει το κάθε κτήριο?
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Τι εννοείς; Αφού μόνο για πάσες είναι. Εκτός και άμα εννοείς αν είναι καλύτερα να κάνεις πιο πολλές ή πιο λίγες πάσες πριν βάλεις γκολ. Τότε λιγότερες!
ναι αυτο εννοω.να προτιμαμε τις μακρινες πασες δηλαδη.ευχαριστω.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μαριεεεεεε.....
πηγε να ψηφισει ο ματαφραστης και δεν γυρισε ρε? ;):p
 

DeletedUser29206

Guest
χαχαχαχαχα... περιμένω συνήθως να βγουν όλες οι αποστολές (περίπου 3-4 έχουν μείνει ακόμη), αλλά τελικά μπήκε το event ενώ τρέχει και στον beta. Το βράδυ θα τα έχω έτοιμα.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
χαχαχαχαχα... περιμένω συνήθως να βγουν όλες οι αποστολές (περίπου 3-4 έχουν μείνει ακόμη), αλλά τελικά μπήκε το event ενώ τρέχει και στον beta. Το βράδυ θα τα έχω έτοιμα.

Kαλα βρε, μην αγχωνεσε...απλα διαπιστωση εκανα και αναφερθηκα....)))

Ερώτηση: http://prntscr.com/nydi1d
πρέπει να φτάσω τα 2000; Δεν πάει με τους παίκτες;

Λογικα αυτα τα νουμερα θα ειναι μεταβλητα, στη πορεια...
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
παιδια μια ερωτηση.πηρα τον κηπο των βωμων στην 5η αποστολη και ειμαι στο τελος της βιομηχανικης εποχης.αυριο που θα μπω στην προοδευτικη εποχη θα παρω ολες τις αναβαθμισεις σε αυτη την εποχη.το κτιριο οταν αναβαθμιστει ποιας εποχης θα ειναι;
 

DeletedUser29206

Guest
Ρε τι ψεύτες που είστε! http://prntscr.com/nyfqyh
Πάτησα το σύνδεσμο, συνδέθηκα στο παιχνίδι και ποτά δε μου έδωσε. Τώρα δεν γίνεται να ξαναδοκιμάσω
Αυτό έγινε και στο προηγούμενο event αλλά νόμιζα πως έκανα εγώ λάθος...
 
Κορυφή