Λειτουργία Ανοικοδόμησης

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
κατι ασχετο, για το νεο event εχουμε νεοτερα ποτε θα ερθει?
συγνωμη που ρωταω εδω απλα δεν γνωριζω που αλλου μπορουσα να κανω αυτη την ερωτηση
ευχαριστω πολυ

Θα ανακοινωθεί σύντομα
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Μπορεί να μην είναι χρήσιμο για εσένα αλλά για τους περισσότερους είναι πολύ σημαντικό, άμα δε σου κάνει μην το χρησιμοποιείς. Στο φτιάξιμο το λες και μόνος σου ότι είναι πιο γρήγορα με την ανοικοδόμηση, την άλλη 1 ώρα την έχασες τζάμπα γιατί πολύ απλά μπορείς να ακυρώσεις την ενέργεια πριν φυσικά αποθηκεύσεις τις αλλαγές.
Μαριε μου το βασικο ηταν μην καταρριψει το ..ρεκορ της 1,30 ωρας
μεταξυ μας πιστευω οτι πλάκα εκανε

υπερ ειναι καταβαθως απλως δεν θελει δημοσια να το παραδεχτει .....για να μην χασει τον τιτλο του γκρινιαρη
προσπαθει να συναγωνιστει την μαντα σε αυτο το σπορ
ορα την τελευταια του φραση
http://prntscr.com/kres6w
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Μπορεί να μην είναι χρήσιμο για εσένα αλλά για τους περισσότερους είναι πολύ σημαντικό, άμα δε σου κάνει μην το χρησιμοποιείς. Στο φτιάξιμο το λες και μόνος σου ότι είναι πιο γρήγορα με την ανοικοδόμηση, την άλλη 1 ώρα την έχασες τζάμπα γιατί πολύ απλά μπορείς να ακυρώσεις την ενέργεια πριν φυσικά αποθηκεύσεις τις αλλαγές.

Νομίζω ότι πήρες στα σοβαρά την πλάκα που έκανε ο mitsos ΧD

(περα απο την πλακα ειναι κατι που εγινε ΥΠΕΡ του παιχτη μετα απο πολλα χρονια...πηξαμε τα τελευταια χρονια με πραγματακια κατα του παιχτη οπως οι πιθανοτητες...)
 

DeletedUser29206

Guest
Χχαχαχα, βλέπω ότι με πήρατε μονότερμα. Τι να κάνουμε... έχω και εγώ αυτό το κουσούρι :p
Πάντως χαίρομαι που είναι όλοι ικανοποιημένοι με ενα νέο χαρακτηριστικό.
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Χχαχαχα, βλέπω ότι με πήρατε μονότερμα. Τι να κάνουμε... έχω και εγώ αυτό το κουσούρι :p
Πάντως χαίρομαι που είναι όλοι ικανοποιημένοι με ενα νέο χαρακτηριστικό.
Ουπς! Τώρα με την ανανέωση της σελίδας είδα την απάντηση της tala (ή μήπως ήταν της manta?)
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
κατι ασχετο, για το νεο event εχουμε νεοτερα ποτε θα ερθει?
συγνωμη που ρωταω εδω απλα δεν γνωριζω που αλλου μπορουσα να κανω αυτη την ερωτηση
ευχαριστω πολυ

https://forum.en.forgeofempires.com/index.php?threads/fall-event-2018.36244/
Αναφέρεται στην τελευταία σειρά της πρώτης παραγράφου ότι θα ξεκινήσει στις 12 Σεπτεμβρίου.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager

DeletedUser29206

Guest
Μετά από τόσο καιρό λειτουργίας της, εγώ πρόσφατα το χρησιμοποίησα για σημαντικές αλλαγές.
Πραγματικά πολύ χρήσιμο και με βοήθησε πάρα πολύ!
Μακράν από τα καλύτερα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού!
Μια πρόταση: Θα βοηθούσε αν υπήρχε μία επιλογή η οποία θα αποθήκευε όλα τα κτίρια της πόλης με την μία. Αυτό γιατί θα μας απάλλαγε από το να μαζεύουμε ένα-ένα τα κτίρια, ιδίως οι δρόμοι, παίρνουν αρκετό χρόνο όλα αυτά.
 
Κορυφή