ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32029
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32029

Guest
Αφήστε για λίγο το παιχνίδι και πείτε μια γνώμη τι σκέφτεστε για την ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ μας.
Δεν θα γίνουμε Σκοπιανοί Σλάβοι σε μία νύχτα. Δεν το δέχομαι.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29206

Guest
Μόνο για την Μακεδονία; Το Αιγαίο; Την Ήπειρο; Και ποιος ξέρει και πόσες περιοχές ακόμη :(
Εύχομαι να είμαστε μακριά από πολέμους και συγκρούσεις!!! Ο άμαχος πληθυσμός ακόμη και ο αναγκαζόμενος μαχόμενος πληθυσμός δεν φταίει σε τίποτα!
 

DeletedUser32029

Guest
Φυσικά και έχεις δίκιο η Ελλάδα είναι ΜΙΑ και κάθε ανθρώπινη ζωή μετράει , εύχομαι σε κανέναν να μην ζήσει πόλεμο , όμως ας μην χάσουμε την Μακεδονία μας τώρα γιατί πολύ φοβάμαι ότι αν ξεκινήσουμε να παραδίδουμε την ιστορία μας πολύ φοβάμαι ότι τα παιδιά των παιδιών μας δεν θα ξέρουνε την καταγωγή τους και υπεύθηνοι θα είμαστε όλοι εμείς. Δεν πρέπει να κρυβόμαστε και άν λέω ΑΝ χρειαστεί εγώ θα δώσω το αίμα μου για την πατρίδα μου και για τα δυο παιδιά μου ώστε να μπορέσουν να ζουν ελύθερα και να είναι περήφανα που είναι ΕΛΛΗΝΕΣ .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dio21

Καμένος Χρήστης
400 χρονια σκλαβιας (?) στους Οθωμανους, και δεν χασαμε την Ιστορια μας...
Τι σας κανει να λετε οτι θα την χασουμε τωρα?
Μεχρι και οι IRON MAIDEN την ξερουν την Ιστορια μας....
ΕΛΕΟΣ.... η ΙΣΤΟΡΙΑ δεν σβηνει, ουτε αλλαζει....
και μας θα μας γραψει η Ιστορια για το πως φερομαστε... αυτο θα ξερουν τα παιδια των παιδιων μας....
 

DeletedUser29206

Guest
Εμένα όλο αυτό με παραπέμπει στους Βαλκανικούς Πολέμους.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Να φοβαστε ΜΟΝΟ το σκοταδι.....
Σε ολες τις εκδοχες του.....;)




και εντελει απο τον Μεγα Bruce...αυτος ξερει -τουλαχιστον- καλη Ιστορια....

 

DeletedUser32029

Guest
400 χρονια σκλαβιας (?) στους Οθωμανους, και δεν χασαμε την Ιστορια μας...
Τι σας κανει να λετε οτι θα την χασουμε τωρα?
Μεχρι και οι IRON MAIDEN την ξερουν την Ιστορια μας....
ΕΛΕΟΣ.... η ΙΣΤΟΡΙΑ δεν σβηνει, ουτε αλλαζει....
και μας θα μας γραψει η Ιστορια για το πως φερομαστε... αυτο θα ξερουν τα παιδια των παιδιων μας....



δεν καταλάβατε μετά έχει σειρά να βγει στην επιφάνεια θέμα μακεδονικής γλώσσας από ένα σλάβικο κράτος με όνομα ελληνικό και με ένα ποσοστό πάνω απο 70% σκοπιανούς με αλβανικές ρίζες και καταγωγή αν αυτό δεν λέει τίποτα ας πάρουν και την θράκη και κάποια νησιά οι τούρκοι την ήπειρο οι αλβανοί και μετά ας είμαστε ύσηχοι ότι όλα βαίνουν καλώς. Δεν είμαι ούτε ακροδεξιός ούτε μιλάω κάτω από την σκέπη κάποιας πολιτικής ιδεολογίας , τα απεχθάνομαι αυτά , προβληματίζομαι απλώς και παραθέτω εύλογες σκέψεις.
 

DeletedUser32029

Guest
Εμένα όλο αυτό με παραπέμπει στους Βαλκανικούς Πολέμους.


Μην αποκλείεις τίποτα εγώ παρόλο τα 48 μου χρόνια εδώ θα είμαι στην πρώτη γραμμή πάντα στο όνομα των παιδιών μου . ΤΗΝ απεύχομαι τέτοια εξέλιξη.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
ακόμα και στο off topic απαγορεύονται οι πολιτικές συζητήσεις.
Λυπάμαι, αλλά θα σας το κλειδώσω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή