Μάχες Τουρνουά- Χάρτης Ηπείρου

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30970
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30970

Guest
Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να μάθω αν στο χάρτη Ηπείρου που υπάρχουν οι μάχες τουρνουά για κάθε εποχή και αναφέρει ότι οι μάχες πρέπει να κερδίζονται με μονάδες απο την εποχή πως γίνεται να υπάρχουν άτομα στην πρώτη θέση που χρησιμοποιούν μονάδες απο μεταγενέστερες εποχές;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα στον πυργο της γειτονιας αναφερεσαι? και στις μαχες των επαρχιων του χαρτη των ηπειρων ?
εάν ναι
Εχω την εντυπωση ότι δεν υπαρχουν περιορισμοι στις μοναδες που θα χρησιμοποιησεις
μπορεις να χρησιμοποιησεις μικρότερης 'η μεγαλύτερης εποχης΄'η διαφορετικών εποχων
όμως οι βαθμοι θα υπολογιστουν στον πυργο της μεγαλύτερης
δηλαδή θελεις να καταχτισεις έναν τομεα από μια επαρχια της αποικιακης
ο στρατος που θα επιλεξεις μπορει να απαρτίζεται από όποιες μοναδες εσυ κρινεις
πχ από τους 8, οι 3 να είναι της αποικιακης , οι 4 του μεσου και 1 της βιομηχανικης
οι βαθμοι της νικης θα μετρησουν στον πυργο της βιομηχανικης
 
Τελευταία επεξεργασία:

CIMMERIAN 1

Νέο Μέλος
εχω κατακτησει ολες τις επαρχιες στο χαρτη ηπειρου.....και μου εχει βγαλει ενα καραβι κατω δεξια ...αλλα δεν μπορω να κανω κατι ...πως παω σε αλλο χαρτη ηπειρου?
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
εχω κατακτησει ολες τις επαρχιες στο χαρτη ηπειρου.....και μου εχει βγαλει ενα καραβι κατω δεξια ...αλλα δεν μπορω να κανω κατι ...πως παω σε αλλο χαρτη ηπειρου?
Καλησπερα ποιας εποχης χαρτη ολοκληρωσατε ?
1 πληρωσατε τα ..''οδοιπορικα'' στον τελευταιο ανιχνευτη της εποχης που τελειωσατε?
2 εαν πατησε πανω στο καραββι θα σας μεταφερει στην γενικη εικονα ολων των ηπειρων
στον χαρτη του κοσμου
http://prntscr.com/i9mra2
καντε κλικ πανω στην επομενη ηπειρο που εχετε σε αναμονη
συμβουλη ξανα κανετε ελεγχο/επιβεβαιωσης οτι εχετε πληρωσει τον ανιχνευτη
και επιβεβαιωστε οτι εχει ολοκληρωθει ο χρονος μεταφορας του στην αλλη ηπειρο
καποιες φορες θελει δυο πληρωμες
μια για να παει εκει το πλοιο
και αλλη μια απο το πλοιο στην πρωτη επαρχια
 
Κορυφή