Μακροχρόνια απουσία αρχηγών συντεχνίας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31973
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31973

Guest
Παρακαλώ μπορεί κάποιος από τους διαχειριστές ή από τα μέλη να μου απαντήσει σε περίπτωση που λείπουν οι αρχηγοί εδώ και πολύ καιρό και δεν μπορούμε να ξεκλειδώσουμε επίπεδα σε εκστρατείες αν είναι εφικτό να δοθούν στη συντεχνία ρόλοι αρχηγού σε κάποια ενεργά μέλη? Από την πολύχρονη απουσία των αρχηγών πολλοί νέοι παίκτες αποχωρούν ενώ το ίδιο κάνουν και κάποιοι παλιοί με αποτέλεσμα η συντεχνία να έχει λίγα μόνο ενεργά μέλη.Ευχαριστώ.
 

DeletedUser29206

Guest
Παρακαλώ μπορεί κάποιος από τους διαχειριστές ή από τα μέλη να μου απαντήσει σε περίπτωση που λείπουν οι αρχηγοί εδώ και πολύ καιρό και δεν μπορούμε να ξεκλειδώσουμε επίπεδα σε εκστρατείες αν είναι εφικτό να δοθούν στη συντεχνία ρόλοι αρχηγού σε κάποια ενεργά μέλη? Από την πολύχρονη απουσία των αρχηγών πολλοί νέοι παίκτες αποχωρούν ενώ το ίδιο κάνουν και κάποιοι παλιοί με αποτέλεσμα η συντεχνία να έχει λίγα μόνο ενεργά μέλη.Ευχαριστώ.
Προσπάθησε να κάνεις μία αίτηση στην υποστήριξη για το παραπάνω θέμα.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Παρακαλώ μπορεί κάποιος από τους διαχειριστές ή από τα μέλη να μου απαντήσει σε περίπτωση που λείπουν οι αρχηγοί εδώ και πολύ καιρό και δεν μπορούμε να ξεκλειδώσουμε επίπεδα σε εκστρατείες αν είναι εφικτό να δοθούν στη συντεχνία ρόλοι αρχηγού σε κάποια ενεργά μέλη? Από την πολύχρονη απουσία των αρχηγών πολλοί νέοι παίκτες αποχωρούν ενώ το ίδιο κάνουν και κάποιοι παλιοί με αποτέλεσμα η συντεχνία να έχει λίγα μόνο ενεργά μέλη.Ευχαριστώ.

Ή φυγετε τα ενεργα μελη και φτιαξτε μια νεα συντεχια με αρχηγους απο σας που θα ναι ενεργοι.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Παρακαλώ μπορεί κάποιος από τους διαχειριστές ή από τα μέλη να μου απαντήσει σε περίπτωση που λείπουν οι αρχηγοί εδώ και πολύ καιρό και δεν μπορούμε να ξεκλειδώσουμε επίπεδα σε εκστρατείες αν είναι εφικτό να δοθούν στη συντεχνία ρόλοι αρχηγού σε κάποια ενεργά μέλη? Από την πολύχρονη απουσία των αρχηγών πολλοί νέοι παίκτες αποχωρούν ενώ το ίδιο κάνουν και κάποιοι παλιοί με αποτέλεσμα η συντεχνία να έχει λίγα μόνο ενεργά μέλη.Ευχαριστώ.
Kαλησπερα Καλη Εβδομαδα
εχει ξανασυμβει και με αλλες συντεχνειες αυτο
ειναι λεπτο θεμα και θελει ....διπλωματικους χειρισμους
Για να μπορει η διαχειριση να προσπαθησει να σας βοηθησει θα πρεπει να τους ..βοηθησετε και εσεις ετσι ωστε να εχουν ..νομιμα πατηματα
Η συμβουλη μου λοιπον ειναι να ακολουθησετε τα κατωθι βηματα
1
στο μενου συντεχνια καντε εικονα το σημειο που εμφανιζει τους ιδρυτες/αρχηγους με σημανση κοκκινη
επισυναψετε την μαζι με το αιτημα
2
-αποφασιστε ομοφωνα τα υπολοιπα ενεργα μελη σε ποιον επιθυμειτε να ανοιξουν το δικαιωμα του αρχηγου
-καντε εικονα τις απαντησεις των ενεργων μελων και επισυναψετε την μαζι με το αιτημα
3
Ο παιχτης που επελεξαν οι υπολοιποι να στειλει αιτημα (εκ μερους ολων των υπολοιπων ενεργων μελων ) στην διαχειριση
μαζι με τις εικονες 1-2 και να αναφερει οτι δεν θελετε να φυγετε απο την συντεχνια σας οι υπολοιποι
γιατι δεν θελετε να χαθουν ολα τα υλικα του θησαυροφ
οπως επισης και τα επιπεδα /μπονους( εαν υπαρχουν) της συντεχνειας για τα οποια εχετε συμβαλλει και τα υπολοιπα μελη
Τελος υπενθυμιστε τους οτι εχει ξανασυμβει και στο παρελθον αντιστοιχο/α περιστατικο/α με θετικη εκβαση του αντιστοιχου αιτηματος τους
Πιστευω οτι τα μελη της διαχειρισης θα σας βοηθησουν οσο μπορουν
ασχετο
η παρεα των Ιπποτων του Πουπουλενιου βλεπω ειναι .....ετοιμοπολεμη
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή