Έχει απορριφθεί Μετονομασία τού FoE

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

finrοd

Banned
Δόθηκε προειδοποίηση
Έχοντας υπ' όψιν το εντός τής παράθεσης στο τέλος, προτείνω τη μετονομασία τού παχνιδιού σε:
CCaC = Clear Cookies and Cache
="finrοd, post: 51491, member: 32999"]
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: finrod

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
ε αφου δεν ειναι διαθεσιμη τι την πατας κ εσυ ολη την ωρα?χαχαχαχαχαχα
 
Ρε μην πιάνεστε κορόιδα, το παιχνίδι πρέπει να μετονομαστεί σε Forge of GKCollect, the king of clickers & weasels!
Είναι κρίμα αυτός ο άγιος καλόβουλος γεροντάκος να μην δει τους κόπους του να αναγνωρίζοντε.
Έχει κάνει από την αρχή του παιχνιδιού 666 αναφορές bugs που δεν τον βόλευαν, ποιος άλλος το έχει κάνει αυτό?
Ποιος άλλος προστατεύει τους πελάτες τους με αυτό τον τρόπο? Πείτε μου έναν, έναν έτσι απλά για το γαμώτο.
Μάλιστα για να διασφαλίξει την ποιότητα των υπηρεσιών του, κάνει τις αναφορές απευθείας στον CEO της ΙΝΝΟ, γιατί ως γνωστόν και οι διαχειριστές είναι παίχτες και έχουν συμφέροντα κύριες και κύριοι!!!
Και ο φτωχός πλην τίμιος ικανότατος κλικεράκιας GKCollect δεν έπαιξε ποτέ σε συντεχνία που είχε διαχειριστή μέλος της γιατί οι διαχειριστές είναι σαν τους δημοσιογράφους και τον σαμποτάρουν χαχαχα
 

finrοd

Banned
ε αφου δεν ειναι διαθεσιμη τι την πατας κ εσυ ολη την ωρα?χαχαχαχαχαχα
Ε, είπα μπας και μου «κάτσει» κάποιο καλό μπαγκ και το ...αξιοποιήσω.
Φαντάσου να το «κλίκαρα» συνέχεια και να αυτό να μου έδινε συνέχεια ανταμοιβές!!!! χαχαχαχα
Αλλά ΙΝΝΟ είναι αυτή. Ούτε ένα ...καλό και χρήσιμο μπαγκ δεν μπορεί να φτιάξει!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή