Μεχρι ποτε θα συμβαινουν αυτα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30573
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31290

Guest
Καλημερα!! Πιστευεις δηλαδη οτι αυτοι που σας βαζουν πολιορκια ειναι γρηγοροτεροι απο σας και γιαυτο το λογο σε πεταει το συστημα??
Εξηγησε μου σε παρακαλω κατι .... Ειμαστε 10 ατομα και ειναι 10 ατομα, μας βαζουν πολιορκια, εχουμε να κανουμε 10 μαχες και εχουν να κανουν 80 μαχες ....εμεις Γιατι δε μπορουμε να σπασουμε μια πολιορκια ή την σπαμε μετα απο 2 λεπτα, με τα κοπων και βασανων γιατι μας εχει πεταξει το συστημα, εχει κολησει η εικονα, μας βγαζει σε ασχετους τομεις ενω οι αλλοι εχουν κανει ηδη 40 μαχες??
Η Μονη εξηγηση που μπορω να δωσω ειναι, εκεινοι να εχουν "σουπερ ντουπερ γουαου" υπολογιστες και συνδεση ιντερνετ ενω εμεις δεν εχουμε .....οποτε μας "τρωει το συστημα" :D !!

Ελα ομως που τα ματια μου και σε συνεχεια ο εγκεφαλος μου "πασχιζει" να δεχτει οτι αυτο που βλεπει δεν ειναι "αληθινο"!!!

Εχε υπομονη, ισως αλλαξει κατι o_O!!

:)
γιατι εμεις που την ωρα που συνομιλουμε και λεμε περι ανεμων και υδατων . ενω πριν απο λιγο κοιταγαμε τον ''χαμο στους χαρτες''..... και επειδη δεν θελαμε να στραβωθουμε και ολας . ας γυρησουμε πισω στης πολεις μας . και μεχρι να γραψω ''πωπω παλι βρεχει'' βλεπω μηνυμα συντεχνου... ''ρε μας χτυπησαν ! και το κατεκτησαν και ολας !!!!!!!!!!!!!'' .... εμεις τι να πουμε τοτε μου λες ?? και να σκεφτει κανεις οτι οι τομεις μας δεν εχουν την ιδιαιτερη ισχυ σε δυναμη ακομα μικρουλα ειναι η συντεχνια. και οπως λες και συ με τα κοπων και βασανων την φτασαμε στο 25ο επιπεδο αλλα παρ ολο που δεν εχει δυναμη σαν τομεας π.χ 50% . τα ειχαμε ολα γεματα............ και ρωταω εγω .....πως γινεται να μας περνουν τομεις σε χρονο μηδεν ??????????????
κατι δεν παει καλα.......αλλα εγω και εσυ φιλη -συμπαιχτρια ειμαστε παιχτες που περναμε την ωρα μας ευχαριστα εδω οπότε μπαινουμε οταν εχουμε χρονο . δεν μπορουμε να πουμε τι δεν παει καλα.....αλλοι ειναι αρμοδιοι να το κοιτανε αυτο
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ελπιζω κατι να φτιαξει προς το καλυτερο αυτη την φορα και να ειναι το τελευταιο που θα φτιαχτει.:D

:)
 

nikosch

Banned
http://prntscr.com/aud0pw
Η εικονιζόμενη πολιορκία, δεν μπήκε ποτέ από την συντεχνία REVOLUTION!!!
γιατι ειναι REVOLUTON η συντεχνια απατσι ειναι κ βαζει πολιορκιες σε ολους τους διπλανους τομεις αλλαζοντας το ονομα και βαζοντας το ιδιο σημα σαν μια φτηνη απομιμηση μονο κ μονο για να μας χτυπησουν αλλες συντεχνιες επειδη αυτοι δεν μπορουν.
http://prntscr.com/aujdfw
 

DeletedUser31103

Guest
καλημερα σημερα γραφτηκα στο φορουμ μονο και μονο για ενα προβλημα που αντιμετωπιζω εγω και καποιοι συντεχνοι μου...δεν γνωριζω αν ειναι προβλημα συνδεσης η προβλημα καποιας αναβαθμησης ή λογο οτι το παιχνιδι με τα τοσα extra εχει βαρυνει πολυ...στους χαρτες συντεχνιας στις 20:00 που γινετε ο Ημερήσιος προϋπολογισμός και μετα,κολαει υπερβολικα σε σημειο που δεν σε αφηνει να κανεις μαχες ουτε και να υπερασπιστεις τους τομεις σου...γνωριζοντας οτι ειστε ομαδα διαχειρησης του παιχνιδιου θα ηθελα να σας παρακαλεσω αν μπορειτε ή να κοιταξετε το προβλημα ή να το μεταφερεται στους αρμοδιους για την επιλυση του..θα σας παρακαλουσα να μου δωσετε μια απαντηση γι αυτο το ζητημα και την εξελιξη του.....
 

DeletedUser29206

Guest
καλημερα σημερα γραφτηκα στο φορουμ μονο και μονο για ενα προβλημα που αντιμετωπιζω εγω και καποιοι συντεχνοι μου...δεν γνωριζω αν ειναι προβλημα συνδεσης η προβλημα καποιας αναβαθμησης ή λογο οτι το παιχνιδι με τα τοσα extra εχει βαρυνει πολυ...στους χαρτες συντεχνιας στις 20:00 που γινετε ο Ημερήσιος προϋπολογισμός και μετα,κολαει υπερβολικα σε σημειο που δεν σε αφηνει να κανεις μαχες ουτε και να υπερασπιστεις τους τομεις σου...γνωριζοντας οτι ειστε ομαδα διαχειρησης του παιχνιδιου θα ηθελα να σας παρακαλεσω αν μπορειτε ή να κοιταξετε το προβλημα ή να το μεταφερεται στους αρμοδιους για την επιλυση του..θα σας παρακαλουσα να μου δωσετε μια απαντηση γι αυτο το ζητημα και την εξελιξη του.....
Αυτό το πρόβλημα το έχουμε όλοι και είναι παλιό. Όλοι παραπονιόνται γιατί κανείς δε μπορεί να κάνει μάχες κλπ όπως είπες και εσύ παραπάνω. Είναι πολύ σοβαρό και δεν το ρυθμίζουν. Θα πάρει πολύ καιρό μέχρι να το συνειδητοποιήσουν. Σε αυτό το θέμα δεν είσαι ο πρώτος μα φυσικά ούτε και ο τελευταίος που έχει παραπονεθεί.
 
Κορυφή