Μη αποστολή προσωπικών μηνυμάτων

MarkDr

Καμένος Χρήστης
3 φορές τις τελευταίες 4 ημέρες, ενώ έχω γράψει πμ και πατάω αποστολή, αυτό δεν στέλνετε ποτέ και με πηγαίνει στην αρχική σελίδα των μηνυμάτων σαν να πατάω ακύρωση αντί για αποστολή.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Πατάω απευθείας στο avatar του παίκτη και επιλέγω το "Γράψε μήνυμα".
Δεν το έκανε παλαιότερα, τώρα 3-4 ημέρες μου το κάνει.
Ειδικά την πρώτη φορά έγραψα και έστειλα (τουλάχιστον προσπάθησα) 3 φορές μέχρι να το στείλει!!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Πατάω απευθείας στο avatar του παίκτη και επιλέγω το "Γράψε μήνυμα".
Δεν το έκανε παλαιότερα, τώρα 3-4 ημέρες μου το κάνει.
Ειδικά την πρώτη φορά έγραψα και έστειλα (τουλάχιστον προσπάθησα) 3 φορές μέχρι να το στείλει!!!
Καλησπερα εδω και καιρο το κανει ομως δεν εμφανιζεται πολυ συχνα
οντως ειναι προβλημα να εχεις γραψει ενα μεγαλο μνμ και να πρεπει να το ξαναγραψεις παλι απο την αρχη
για αυτο εγω τα μεγαλα μνμ πρωτα τους κανω αντιγραφη και μετα τα στελνω ..εαν δεν .παει τουλαχιστον δεν τα ξαναγραφω απλως ανοιγω νεο και παταω επικολληση
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα εδω και καιρο το κανει ομως δεν εμφανιζεται πολυ συχνα
οντως ειναι προβλημα να εχεις γραψει ενα μεγαλο μνμ και να πρεπει να το ξαναγραψεις παλι απο την αρχη
για αυτο εγω τα μεγαλα μνμ πρωτα τους κανω αντιγραφη και μετα τα στελνω ..εαν δεν .παει τουλαχιστον δεν τα ξαναγραφω απλως ανοιγω νεο και παταω επικολληση
Καλησπέρα αγαπητή Τάλα
Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα...
Τώρα πλέον κι εγώ αυτό κάνω.
Ειδικά την 1η φορά που μου το έκανε και αναγκάστηκα να το γράψω 3 φορές κόντεψα να σπάσω το ποντίκι από τα νεύρα μου γιατί νόμιζα ότι κουνούσε τον κέρσορα μόνο του!!!
 
Κορυφή