Χαρακτηριστικό Μικρές Προκλήσεις

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Rival.png

Χαίρεται Αντίπαλοι!

Μπροστά σου στέκεται ο αξιότιμος Βαρόνος Αλάρικ Άιρονσουλ, κυβερνήτης αυτών των εδαφών και κύριος όλων όσων ερευνάτε. Τολμάτε να αποδείξετε την αξία σας; Ανακτήστε το ιερό τεχνούργημα. Αλλά αμφιβάλλω πολύ. Φύγετε, λοιπόν!

Είναι η τύχη με το μέρος σας? Οι προκλήσεις μου σας περιμένουν. Αν καταφέρετε να τις κερδίσετε με κάποιο θαύμα, σας περιμένουν πολλές ανταμοιβές.
Ωστόσο, η ολοκλήρωση των Αποστολών δεν είναι ένα απλό παιδικό παιχνίδι.
Ο χρόνος είναι λίγος, δεν θα με νικήσετε ποτέ! Η σημερινή μέρα σηματοδοτεί την πρώτη μου εμφάνιση, αλλά μην φοβάστε, θα επιστρέψω ξανά! Αυτή τη φορά το επίκεντρό μου είναι οι Εκστρατείες Συντεχνίες για μια αξιοσημείωτη διάρκεια 2 ημερών!



Ακούτε αυτό το γέλιο; Εγώ είμαι, διασκεδάζω με τις μάταιες προσπάθειές σας.

Με εκτίμηση
Βαρόνος Αλάρικ Άιρονσουλ


Αγαπητοί Βασιλιάδες και Βασίλισσες,

Σήμερα σας παρουσιάζουμε ένα νέο χαρακτηριστικό: Μικρές Προκλήσεις !

Αν αναζητάτε για μια συναρπαστική πρόκληση μέσα στο παιχνίδι, αυτή είναι η τέλεια ευκαιρία να δοκιμάσετε τις ικανότητές σας και να κερδίσετε επιπλέον ανταμοιβές. Ο Βαρόνος Αλάρικ Άιρονσουλ θα είναι ο αντίπαλός σας, παρέχοντας αποστολές που πρέπει να λύσετε σε σύντομο χρονικό διάστημα 2 έως 3 ημερών. Καθώς προχωράτε και ολοκληρώνετε με επιτυχία τις αποστολές, θα ανταμείβεστε ανάλογα. Όσο περισσότερες αποστολές ολοκληρώσετε, τόσο καλύτερες θα είναι οι ανταμοιβές. Όμως, προσέξτε, οι προκλήσεις θα γίνονται όλο και πιο δύσκολες όσο προχωράτε.

image-2023-11-14_13-16-19.png


Αυτές οι μίνι προκλήσεις δεν θα είναι διαθέσιμες μόνο μεταξύ των εκδηλώσεων, αλλά και κατά τη διάρκειά τους. Παρακολουθήστε τις επερχόμενες προκλήσεις κατά την επόμενη εκδήλωση!

Ανυπομονούμε να ακούσουμε τις σκέψεις σας για αυτή τη συναρπαστική προσθήκη εδώ.

Ευχαριστούμε για τα σχόλια σας κι ελπίζουμε να απολαύσετε τις Μικρές Προκλήσεις!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αγαπητοί Βασιλιάδες και Βασίλισσες,


Προέκυψε ένα πρόβλημα με την προγραμματισμένη ενεργοποίηση των προκλήσεων. Έτσι θα μετακινήσουμε την ενεργοποίηση της πρώτης πρόκλησης κατά μία εβδομάδα.

Η πρώτη πρόκληση θα ξεκινήσει στις 28 Νοεμβρίου μαζί με την Εκστρατεία Συντεχνίας και θα τρέχει μέχρι τις 30 Νοεμβρίου 8:30π.μ.

Λυπούμαστε για την οποιαδήποτε αναστάτωση προκάλεσε αυτό το σφάλμα κι ελπίζουμε να συνεχίσετε να απολαμβάνετε τις προκλήσεις του Βαρόνου Αλάρικ Άιρονσουλ την επόμενη εβδομάδα.

Με εκτίμηση
Η Ομάδα του Forge of Empires.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή