Νέες Ερωτήσεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser410
  • Ημερομηνία έναρξης

nouliadis

Καμένος Χρήστης
αγαπητη lolitaki,
χωρις καμμια δοση ειρωνιας μιας και ο γραπτος λογος ειναι παρεξηγησιμος γιατι δεν μπορει κανεις να καταλαβει το υφος και τον τροπο του γραφοντος.στον τελευταιο διαγωνισμο city planner contest στην τελευταια θεση βρεθηκα εγω με 4 likes.στην αμεσως προηγουμενη θεση που κερδιζε τα διαμαντια ισοψηφισαν με 5 likes o shadow king και ο mitsosnikaia 7.η διαφορα μας ηταν το ενα και μοναδικο like που εκανες και στους 2. ξαναλεω λοιπον χωρις καμμια δοση ειρωνιας οτι ειναι σιγουρα θεμιτο να σου αρεσανε καλυτερα οι πολεις τους (και μενα μου αρεσανε) απο την δικη μου μιας και ημουν σε φαση αναδιοργανωσης τοτε.εχεις σιγουρα καθε δικαιωμα να εχεις γνωμη και αποψη και αισθητικη.απλως ξερω οτι σε διαγωνισμους που διοργανωνουν εταιρειες απαγορευεται σε μελη των εταιρειων μεχρι και σε β βαθμο συγγενειας να συμμετεχουν. αυτο ρωταω ο ερμος.γιατι και το like φυσικα επηρεασε το αποτελεσμα.
τωρα βεβαια θα μου πεις....και τι θελεις τωρα;τα 150 διαμαντια περιπου (500/3);Προς Θεου οχι.δεν θα ηθελα να ριξω τους δυο προαναφερθεντες συμμετεχοντες και δεν θελω τα διαμαντια.απλα μια απορια διατυπωσα.αυτα με καθε καλη διαθεση και προαιρεση.τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους.
Σταθης.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα σε όσους διαγωνισμούς έχω κάνει , αν προσέξεις πάντα πατάω λαικ σε όλους ανεξαιρέτως όχι για να δείξω ότι μου αρέσει το ποστ τόσο , όσο για την συμμετοχή σαν ευχαριστώ . Από παράλειψη και πάνω στη βιασύνη μου θα ξέχασα να πατήσω λαικ σεε σένα. Σου ζητάω συγγνώμη θα δω πως θα επανορθώσω .Όσο για την συμμετοχή , το δικό μου λαικ γινόταν σε όλους χωρίς εξαιρέσεις γι'αυτό και δεν άλλαζε το αποτέλεσμα.Ετυχες μάλλον σε αστοχία δικιά μου γιατί το τσεκαρα κιόλας να δω αν είχα κάνει σε ολους.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα σε όσους διαγωνισμούς έχω κάνει , αν προσέξεις πάντα πατάω λαικ σε όλους ανεξαιρέτως όχι για να δείξω ότι μου αρέσει το ποστ τόσο , όσο για την συμμετοχή σαν ευχαριστώ . Από παράλειψη και πάνω στη βιασύνη μου θα ξέχασα να πατήσω λαικ σεε σένα. Σου ζητάω συγγνώμη θα δω πως θα επανορθώσω .Όσο για την συμμετοχή , το δικό μου λαικ γινόταν σε όλους χωρίς εξαιρέσεις γι'αυτό και δεν άλλαζε το αποτέλεσμα.Ετυχες μάλλον σε αστοχία δικιά μου γιατί το τσεκαρα κιόλας να δω αν είχα κάνει σε ολους.

καλησπερα.δεν πειραζει.δεν τρεχει τιποτα.να σου πω την αληθεια ειχα μια υποψια οτι εκ παραδρομης δεν εκανες και σε ευχαριστω που μου το επιβεβαιωσες και απο εδω.μου φανηκε και μενα παραξενο να συμμετειχαν 5 παικτες και να εκανες 4 likes.
ξαναλεω λοιπον οτι δεν πειραζει και ηταν ωραιο που απλα διαγωνιστηκα.συγχαρητηρια για τους διαγωνισμους που διοργανωνετε και μας δινετε την ευκαιρια να κερδισουμε και κατι.τα λεμε στον επομενο διαγωνισμο και ευχομαι να μην σε προσβαλλα ή ενοχλησα με οποιονδηποτε τροπο.την καληνυχτα μου.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Όχι βέβαια και ευχαριστώ για την επισήμανση να είμαι πιο προσεκτική την επόμενη φορά.Καλη συνέχεια και τα ξαναλέμε σύντομα!
 

DeletedUser29206

Guest
Έχει απόλυτο δίκιο και δεν το πρόσεξα ούτε εγώ.
Τουλάχιστον σε τέτοιους διαγωνισμούς καλύτερα να μην υπάρχει αυτή η έμμεση συμμετοχή από διαχειριστή εκτός και αν επιθυμεί να αφήσει από 1 like σε όλους τους συμμετέχοντες.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
αγαπητη lolitaki να κανω μια ερωτηση.στον τελευταιο διαγωνισμο με 4 likes ισοβαθμισανε στην τελευταια θεση οι great alexander a,katkat,crazyhos και εγω.αλλα περιεργως μονο εγω δεν αναφερομαι στους νικητες.μηπως εγινε κατι που δεν καταλαβαινω;

αυτοι οι διαγωνισμοι με τα likes δεν με πανε καθολου τελικα...;):):):):)
 
Τελευταία επεξεργασία:

MarkDr

Καμένος Χρήστης
αγαπητη lolitaki να κανω μια ερωτηση.στον τελευταιο διαγωνισμο με 4 likes ισοβαθμισανε στην τελευταια θεση οι great alexander a,katkat,crazyhos και εγω.αλλα περιεργως μονο εγω δεν αναφερομαι στους νικητες.μηπως εγινε κατι που δεν καταλαβαινω;

αυτοι οι διαγωνισμοι με τα likes δεν με πανε καθολου τελικα...;):):):):)
Τώρα μόλις έψαχνα σε ποιο post να το αναφέρω.
Κανονικά πρέπει να πάρεις κι εσύ διαμάντια μιας και ισοβαθμείς με τα υπόλοιπα άτομα!!!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Τώρα μόλις έψαχνα σε ποιο post να το αναφέρω.
Κανονικά πρέπει να πάρεις κι εσύ διαμάντια μιας και ισοβαθμείς με τα υπόλοιπα άτομα!!!

αυτοι οι διαγωνισμοι με τα likes δεν με πανε ρε φιλε καθολου.τους δημιουργω προβλημα.χαχαχα.
μηπως να μην συμμετεχω στον επομενο;
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Χαχαχαχα Τι να σου πω???
Ίσως αν δεν πάρεις μέρος να σε βγάλουν και 1ο νικητή!!!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Χαχαχαχα Τι να σου πω???
Ίσως αν δεν πάρεις μέρος να σε βγάλουν και 1ο νικητή!!!

υπαρχουν 2 λυσεις.
1).Δεν συμμετεχω και δεν δημιουργειται προβλημα.
2).Μου δινουν αυτοματα την τελευταια θεση που οδηγει στα διαμαντια πριν ανακοινωθει ο διαγωνισμος και ετσι δεν συμμετεχω και δεν υπαρχουν παρεξηγησεις και ακουσια λαθη.διαλεγετε και παιρνετε παιδια.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
αγαπητη lolitaki να κανω μια ερωτηση.στον τελευταιο διαγωνισμο με 4 likes ισοβαθμισανε στην τελευταια θεση οι great alexander a,katkat,crazyhos και εγω.αλλα περιεργως μονο εγω δεν αναφερομαι στους νικητες.μηπως εγινε κατι που δεν καταλαβαινω;

αυτοι οι διαγωνισμοι με τα likes δεν με πανε καθολου τελικα...;):):):):)
ευχαριστω για την επισημανση μου ειχε ξεφυγει 1 λαικ ( !!!) οποτε διορθωθηκε!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
ευχαριστω για την επισημανση μου ειχε ξεφυγει 1 λαικ ( !!!) οποτε διορθωθηκε!

ευχαριστω.δεν υπαρχει προβλημα απλα λεω την επομενη φορα να τα παρω προκαταβολικα να γλυτωνουμε χρονο.τι λες;:)
να μην σε κουραζω κιολας για αυτο το λεω.εσενα σκεφτομαι.;)
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
ευχαριστω.δεν υπαρχει προβλημα απλα λεω την επομενη φορα να τα παρω προκαταβολικα να γλυτωνουμε χρονο.τι λες;:)
να μην σε κουραζω κιολας για αυτο το λεω.εσενα σκεφτομαι.;)
Αχαχα αμέ !!!! Ετοιμάσου έρχεται διαγωνισμός έκπληξη!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
και ποτε θα μας πιστωθουν τα διαμαντια;να βαλω καμμια επεκταση ρε παιδια....
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
και ποτε θα μας πιστωθουν τα διαμαντια;να βαλω καμμια επεκταση ρε παιδια....
Μην βιάζεσαι!!! Χτες το επισημάναμε, μέχρι να πάει το lolitaki στην τράπεζα να αλλάξει την κατάθεση, (είχε και κίνηση), μέχρι να πιστωθούν στο λογαριασμό σου (πέφτει και Σ/Κ).... Από την άλλη εβδομάδα... :D:D:D
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Μην βιάζεσαι!!! Χτες το επισημάναμε, μέχρι να πάει το lolitaki στην τράπεζα να αλλάξει την κατάθεση, (είχε και κίνηση), μέχρι να πιστωθούν στο λογαριασμό σου (πέφτει και Σ/Κ).... Από την άλλη εβδομάδα... :D:D:D

σε ευχαριστω για αυτο το ενθαρρυντικο και ακρως ανεβαστικο μηνυμα.:)
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα βρε αγόρια μου!!!
Έχει σταλθεί το έμβασμα , βάλτε λίγο χρονοκαθυστερηση να τσεκαριστει από την τράπεζα της Ελλάδος και θα πιστωθούν στον λογαριασμό σας πολύ σύντομα!!
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Καλό σαββατοκύριακο κάπου εδώ τριγύρω θα είμαι αν με χρειαστείτε!
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα βρε αγόρια μου!!!
Έχει σταλθεί το έμβασμα , βάλτε λίγο χρονοκαθυστερηση να τσεκαριστει από την τράπεζα της Ελλάδος και θα πιστωθούν στον λογαριασμό σας πολύ σύντομα!!
Ο πληθυντικός να υποθέσω ότι είναι απλά πληθυντικός ευγενείας, επειδή εγώ δεν είχα πάρει μέρος οπότε δεν περιμένω μου να πιστωθεί τίποτα. Απλά νοιάζομαι για τον συνάνθρωπο-συμπαίκτη φοεκικό. :D:D:D
 
Κορυφή