Συζήτηση Νέο Κέντρο Μηνυμάτων

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
συμπληρώνω... η στήλη "κρυφό " τι νόημα έχει; κρυφό από ποιον; από μένα; αν καθίσει κάποιος στον υπολογιστή μου ή πάρει το κινητό μου δεν θα μπορεί να δει και τα κρυφά; θα μπορεί... άρα ποιο το νόημα να είναι κρυφά τα μηνύματα αν δεν υπάρχει η επιλογή να κλειδώνουν με κωδικό ή με πιν; κοντά στο νου κι η γνώση παιδιά... αυτά

Το "κρυφό" έχει την έννοια του να κρύψεις μηνύματα που δε θέλεις να βλέπεις. Κάτι σαν προσωρινή αγνόηση.
Τσακώθηκες π.χ. μαζί μου και δε θέλεις να βλέπεις τι σου στέλνω...
Αν μπεις στη wiki εδώ μπορείς να διαβάσεις περισσότερα σχετικά με το νέο κέντρο μηνυμάτων.

Σίγουρα οι αλλαγές μπορεί να μην αρέσουν στους περισσότερους όταν έχουν μάθει σε ένα συγκεκριμένο στυλ και μοτίβο...
Διορθώσεις και βελτιώσεις θα γίνουν κι άλλες στο μέλλον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vulder

finrοd

Banned
Πρώτη εντύπωση: Κουραστικό.
Λέτε να βρήκαν τρόπο να μειώσουν το φορτίο των διακομιστών κι από τα μηνύματα; Κουραστικό Κέντρο Μηνυμάτων, συνεπώς λιγότερα μηνύματα μέσω αυτού, συνεπώς λιγότερες απαιτήσεις από τους διακομιστές τής εταιρείας.
Ας πάνε να συνενοούνται μέσω άλλων εφαρμογών. Τ' απολύτως αναγκαία πλέον εδώ.
Πρώτη, όμως, εντύπωση. Θα του δώσω την ευκαιρία που δικαιούται. Τα ξαναλέμε.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Το "κρυφό" έχει την έννοια του να κρύψεις μηνύματα που δε θέλεις να βλέπεις. Κάτι σαν προσωρινή αγνόηση.
Τσακώθηκες π.χ. μαζί μου και δε θέλεις να βλέπεις τι σου στέλνω...
Αν μπεις στη wiki εδώ μπορείς να διαβάσεις περισσότερα σχετικά με το νέο κέντρο μηνυμάτων.

Σίγουρα οι αλλαγές μπορεί να μην αρέσουν στους περισσότερους όταν έχουν μάθει σε ένα συγκεκριμένο στυλ και μοτίβο...
Διορθώσεις και βελτιώσεις θα γίνουν κι άλλες στο μέλλον.
Καλημερα
ειλικρινα δεν μπορω τι νοημα εχει και τι προσφερει ..το κρυφο
οκ τσακωθηκα με καποιον
-καλα μεταξυ μας μεις το γνωστο τριο στο τσεπακι εχουμε τον καβγα και την ...μυγα στα σπαθια μας-

τι νοημα εχει το κρυφο ? αφου εαν δεν θελω να το βλεπω ...αποχωρω και τελος
ετσι κι αλλιως δεν μπορω να το ''κοινοποιησω'' μια συζητηση σε τριτα ατομα
οποτε τι μου προσφερει το κρυφο
εκτος του οτι μπορει πατησω καταλαθος το εν λογω κουμπακι και να χασω απο το ''οπτικο μου πεδιο'' καποιο σημαντικο μνμ
ενω ο εταιρος συνομιλητης ...συνεχιζει την μονοπλευρη συζητηση θεωρωντας οτι τον ακουω εγραφως ορατα
 
  • Like
Αντιδράσεις: vulder

finrοd

Banned
Έστω η ενότητα «Κοινωνικά». Έστω χώροι συζήτησης που το θέμα τους αδιάφορο είναι. Έστω ότι δεν επιθυμείς ν' αποχωρήσεις. Το μεταφέρεις στα κρυφά αποσυμφορίζοντας την ενότητα.
Το ίδιο για κάθε χώρο συζήτησης σ' οποιαδήποτε ενότητα που ήσσονος ή ελάσσονος ενδιαφέροντος σου είναι.
Προσωπικά έτσι χρησιμοποιώ αυτή τη δυνατότητα.
Κάτι σαν παρακλάδι, σαν υποενότητα των τριών ενοτήτων που υπάρχουν.
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Ενα παράδειγμα χρήσης του κρυφού:
Έχω κυκλικά συνεισφοράς πόντων σε ΜΚ, έχω και ομαδικά ποντοδοσίας, όλα συντεχνιακά. Κάποιοι θέλουν μόνο τα κυκλικά, οπότε κάνουν κρυφές τις ποντοδοσίες, άλλοι το αντίστροφο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Razzi

drouli

Νέο Μέλος
Καλησπέρα , εκανα έγγραφη λόγω του νέου κέντρου μηνυμάτων .

Δεν έχω άποψη για τις νέες δυνατότητες γιατί προς το παρόν μου ειναι ιδιαίτερα κουραστικό για τα ματια Εστω και να προσπαθήσω να διαβάσω .

Υπάρχει δυνατότητα για όσους έχουν θέματα με την όραση να επιστρέψουμε στο προηγούμενο ;


Μιλάω για την εκδοση σε ταμπλετ . Τους τελευταίους μηνες σπάνια μπαίνω απο υπολογιστή ώστε να σωθεί κάπως η κατασταση .
 
Κορυφή