Συζήτηση Νέο Μεγάλο Κτίριο: Ο Πύργος τους Γαλατά!

DeletedUser

Guest
«[...]για όλους/ες υπάρχει ήλιος[...]»

Όπως έχω αποδεχτεί ότι θα χτίσω Μ.Κ. του Αιώνιου Μέλλοντος σε δύο χρόνια από τώρα... ε ας αργήσει και ο Πύργος του Γαλατά, δεν χάθηκε και ο κόσμος. Έστειλα και 'γω χθες με χαρά στις γειτονιές να με λεηλατήσουν μπας και ανοίξουν οι αποστολές σχεδίων... και κάποιοι καλοί πολιτισμένοι γείτονες προτίμησαν αντί να λεηλατήσουν τους σιδηρουργούς που πρόσφερα ως οικοδεσπότης, να «λεηλατήσουν» Μ.Κ. μου «κλέβοντας» θέσεις συμπαικτών/ριών μου. Οπότε καλύτερα να το χτίσω του χρόνου τον Πύργο του Γαλατά LOL


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Σε κάποια αναζήτηση κάποιος έγραφε ότι η ενεργοποίηση γίνετε μόνο στην πρώτη λεηλασία που ακολουθεί το ξεκλείδωμα των "Στρατιωτικών Τακτικών" οπότε μετά μόνο από νέο παίχτη.
...ευχαριστω για το κοπλιμαν αλλα μεταξυ μας νεα παιχτη δεν με λες


«[...]για όλους/ες υπάρχει ήλιος[...]»

Όπως έχω αποδεχτεί ότι θα χτίσω Μ.Κ. του Αιώνιου Μέλλοντος σε δύο χρόνια από τώρα... ε ας αργήσει και ο Πύργος του Γαλατά, δεν χάθηκε και ο κόσμος. Έστειλα και 'γω χθες με χαρά στις γειτονιές να με λεηλατήσουν μπας και ανοίξουν οι αποστολές σχεδίων... και κάποιοι καλοί πολιτισμένοι γείτονες προτίμησαν αντί να λεηλατήσουν τους σιδηρουργούς που πρόσφερα ως οικοδεσπότης, να «λεηλατήσουν» Μ.Κ. μου «κλέβοντας» θέσεις συμπαικτών/ριών μου. Οπότε καλύτερα να το χτίσω του χρόνου τον Πύργο του Γαλατά LOL


μην κλαις η θεια ταλα ολο και κατι θα κανειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
.....αντι-προταση
εγω πουλαω τον Γαλατα μαζι με την αγελαδα ....δωρο μια καρδαρα και βιβλιο με οδηγιες για καλο αρμεγμα
 

finrοd

Banned
Σεμνό το γραφικό τού ΜΚ «Πύργος Γαλατά». Δεν επισκιάζει τα διπλανά κτίσματα, ούτε και «βγάζει» μάτι.
Μια παρατήρηση μόνο ή, ορθότερα, πρώτη αίσθηση:
Πολύ χαμηλές οι αποδόσεις του, πενιχρή η προσαύξησή τους ανά επίπεδο, ιδίως αν γίνει σύγκριση με τις αποδόσεις των Μεγάλων Κτιρίων που συνεπικουρούν τη λεηλασία. Ακόμη και στο επίπεδο συσχετισμού φορτζ πόντων ανά επίπεδο προς απόδοση επιπέδου. Αίσθηση όμως, ακόμη,της πρώτης ματιάς. Σαν υπάρξουν τα πλήρη δεδομένα και τα βάλουμε κάτω, συγκρίνοντάς τα, τότε θα φανεί αν η αίσθηση συνάδει με την πραγματικότητα.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kalhmera στο παντελως ασχετο
Χρονια Πολλα σε καποιον απο τους ..γραφοντες για την χθεσινη γιορτη του
 

finrοd

Banned
Υπάρχει το ενδεχόμενο να σκεφτούν στην ΙΝΝΟ η απόδοση του Πύργου Γαλατά σε ακατέργαστα αγαθά να γίνει "Χ" ποσότητα επί 5 ακατέργαστα αγαθά ανά 24ωρο, όπως, για παράδειγμα, συμβαίνει με το Παρατηρητήριο;
Δηλαδή "Χ" ποσότητα από κάθε αγαθό τής προπαραπροηγούμενης εποχής τής κάθε πόλης.
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Μου έκαναν λεηλασίες 4 φορές δεν έβγαλε τίποτα στις αποστολές
πήρα σχέδια και είναι στην απογραφή ούτε τώρα
έκανα την ιστορική αποστολή μήπως τη βγάλει μετά
όχι δεν εμφανίζεται η κυρία Τεύκα την έκανε με ελαφρά μάλλον

η μου την πήραν μαζί με τα κλοπιμαία....LOL :imp: :-1:
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Το 'πε η ...Θεία Τάλα!!! :)
Καλημερα Χρονια Πολλα
ακολουθει πριβε ασχετο
και συ ηταν αναγκη να κανεις κοπια
δεν μπορουσε να το γραψεις χειρογραφα ..κανοντας φυσικα ενα μικρο ορθογραφικο λαθακι στα εγραφως ορατα λογια μου?
δηλ να παρελειπες ενα γραμμα και να εβαζες αλλου τον τονο..... (Θεία=Θεά)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
...Τα τελευταια νεα του Γαλατα
Παιδια αλλαξε το συστημα τις προτιμησεις του
( οχι δεν αναφερομαι στο στιλ της καρδαρας του γαλατα της παλε ποτε γειτονιας ή στα λιπαρα του γαλατος που πουλαει )
Πλεον ενεργοποιειται η αποστολη της βασιλισσας Τευκας ευκολα
ακομη και εαν εχεις βρει σχεδια απο χορηγιες ή ακομη και εαν τον εχεις κτισει
Μετα το μαζεμα του κοκκινου κεραυνου αρχιζει να ζηταει η Τευκα τα διαφορα (εδω κατα την γνωμη μου ισχυη η προτιμηση της σε λεηλατημενο κομματι απο καποιο σετ)
φυσικα εαν τον εχετε ηδη κτισει δεν ..θα μπορειτε να κτισετε και εναν δευτερο ( ειπωθηκε και αυτο για εαν φεγγαρι στο βετα)

απλως θα σας δωσει επιπλεον σχεδια για ξεκλειδωμα αλλου επιπεδου
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
...Τα τελευταια νεα του Γαλατα
Παιδια αλλαξε το συστημα τις προτιμησεις του
( οχι δεν αναφερομαι στο στιλ της καρδαρας του γαλατα της παλε ποτε γειτονιας ή στα λιπαρα του γαλατος που πουλαει )
Πλεον ενεργοποιειται η αποστολη της βασιλισσας Τευκας ευκολα
ακομη και εαν εχεις βρει σχεδια απο χορηγιες ή ακομη και εαν τον εχεις κτισει
Μετα το μαζεμα του κοκκινου κεραυνου αρχιζει να ζηταει η Τευκα τα διαφορα (εδω κατα την γνωμη μου ισχυη η προτιμηση της σε λεηλατημενο κομματι απο καποιο σετ)
φυσικα εαν τον εχετε ηδη κτισει δεν ..θα μπορειτε να κτισετε και εναν δευτερο ( ειπωθηκε και αυτο για εαν φεγγαρι στο βετα)

απλως θα σας δωσει επιπλεον σχεδια για ξεκλειδωμα αλλου επιπεδου

Ευχαριστούμε πάρα πολύ τη Τάλα και τη Μάντα και φυσικά τον Πουπουλένιο για τη προσπάθεια τους να μας βοηθήσουν. :)
Μήπως αυτό πρέπει να τελειώσει από την εταιρία το αν έχεις, να κάνεις αυτό και εκείνο. :imp:
Είναι στην απογραφή ο γαλατάς η τον έχεις κτίσει βγαίνει η κυρία Τεύκα. :check_mark::+1:
Ποια είναι τέλος πάντων η κυρία και τη ψάχνουμε όλοι. :-1:
Απαιτούμε να τη φέρουν αλυσοδεμένη στη πόλη μας. :smiling_imp:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή