Νέο Μεγάλο Κτίριο: Ο Πύργος τους Γαλατά!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

zaver

Νέο Μέλος
Καλημέρα & καλή εβδομάδα.
Πως θα βρούμε - πάρουμε σχέδια γιά το νέο ΜΚ Ο Πύργος τους Γαλατά;
Ευχαριστώ
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα ...αντε παλι εγω θα σωσω την τιμη ...του ΦΟΕ
Λοιπον φοεκιτακια μου επικρατει ενας πανικος στους απανταχου σερβερς σχετικα με τον Πυργο του Γάλατα
γιατι υπαρχει ενα ..πεπλο σιωπης να το πω? σχετικα με την ευρεση των σχεδιων του
Παμε λοιπον στις αποκλειστικες ..οδηγιες που θα σας δωσει γνωστη δισχιδης κομπανια (ταλα μαντα -ε καλα και Πουπουλενιος)
μετα την ..βολτα που εκαναν στις απανταχου πολεις (και σερβερς)
Τα σχεδια θα τα βρειτε απο μια σειρα ειδικων αποστολων
θα ειναι στο τμημα με τις αλλες αποστολες ιστοριας

Τωρα πως ενεργοποιουνται οι αποστολες ?

1 προυποθεση να εχετε ανοιξει την τεχνολογια στην εποχη του σιδηρου στρατιωτικες τακτικες
2 προυποθεση να σας λεηλατησουν
μολις μαζεψετε τον ...κεραυνο αυτοματα ενεργοποιουνται οι αποστολες
εμφανιζεται η Βασιλισσα Τευτα ..και αρχιζει τα ..κανε αυτο κανε το αλλο

ασχετο ...το ζησαμε και αυτο αδελφια μου δηλ να παρακαλαμε να μας ...λεηλατησουν
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
ενεργοποιείται άμεσα με τον πρωτο κεραυνο-λεηλασια? απο ποτε αρχισε να ισχυει? ρωταω καθοτι σε λεηλασια(-ιες) συντεχνου (χθες και προχθες) δεν του εχει εμφανιστει (παραμενει η αποστολη ιστοριας και οι επαναλαμβανόμενες και οχι αυτη η ειδικη αποστολη )
 

xlntstay

Ενεργό Μέλος
δεν ειναι καιρος και οι συντονιστες να δωσουν μια ΣΑΦΗ απαντηση...δεν καταλαβαινω γιατι δεν δινουν πληροφοριες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: zaver

xlntstay

Ενεργό Μέλος
εαν καταλαβα επισης...καθε φορα που σε λεηλατουν εμφανίζεται η αποστολη...οποτε για συλλογη σχεδιων πρεπει να μας λεηλατουν συνεχως...σωστα???
 

Dimonius

Νέο Μέλος
Καλησπέρα κι από εμένα.Ούτε και σε μένα άνοιξε η αποστολή.Είπα σε γείτονες να μου κάνουν λεηλασίες,τα μάζεψα αλλά τίποτα.Παίζει ρόλο το κτήριο ή κάτι άλλο σ αυτά που λεηλατούν;Υλικά,φπ,εποχή κτηρίου.....!!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
εαν καταλαβα επισης...καθε φορα που σε λεηλατουν εμφανίζεται η αποστολη...οποτε για συλλογη σχεδιων πρεπει να μας λεηλατουν συνεχως...σωστα???

Kαλησπερα οχι μονο μια φορα χρειαζεται να μαζεψετε το αστροπελεκι
για να εμφανιστει η βασιλισσα τευκα με την σειρα των αποστολων
τα επομενα αστροπελεκια ειναι θεμα .... καλης γειτονιας
 

finrοd

Banned
Βρε παιδιά, υπάρχει θέμα συζήτησης για το συγκεκριμένο Μεγάλο Κτίριο ΕΔΩ. Ας μεταφερθούν εκεί οι υπάρχουσες δημοσιεύσεις. Κι εγώ πολλές απορίες έχω για το συγκεκριμένο ΜΚ και μου 'ναι δύσκολο ν' αναζητώ απαντήσεις σε μύρια νήματα για το ίδιο θέμα.
Δυστυχώς, δεν έχει δημιουοργηθεί και λήμμα στην η-ΦοΕπαίδεια για τον «Πύργο τού Γαλατά».
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή