Νυχτεριδες κι αραχνες

  • Δημιουργός θέματος Ghnutoc
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Το ειδαμε και αυτο σημερα. Μερα ανακοχης και ηρεμιας λογω του γνωστου γεγονοτος, μην τα ξαναλεμε, βγηκαν καποιοι να κανουν πλακιτσα, γραφοντας στα παλια τους τα παπουτσια καποια πραγματα που ολοι σεβομαστε. Θαυμαστε την εξυπναδα και το χιουμορ του harry potter lego. Δημιουργει συντεχνια με ονομα Guardian Angels, προφανως με διαφορετικη γραμματοσειρα και αρχιζει να κανει μαχες στο χαρτη της προοδευτικης, προφανως για να δημιουργησει εντυπωσεις και να σπιλωσει τους Guardian Angels. Αλλα το εξυπνο πουλι απ τη μυτη πιανεται...

http://prntscr.com/3kga1o

Μετα γυρισε στη φωλια του

http://prntscr.com/3khcyj

ΥΓ Παρατηρειστε την διαφορα στους ποντους ποιοι τους εχουν, αρα ποιοι κανουν μαχες αυτες τις μερες..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser744

Guest
Δηλαδη η Guardian Angels χθες στις 3μιση το πρωι, που πηρε 2 τομεις με τη γνωστη μουφα Guardian Grante που ειχε 3 παικτες μεσα, και για τις αναγκες της επιδρομης της, την επανδρωσε με αλλους 4 "ενεργους" λογαριασμους, τι ακριβως σεβαστηκε?
Α, και για να μην το ξεχασω, τους "ενεργους" παικτες που μετακινησε, τους πηρε απο την Guardian Elite, που τους ειχε "παρκαρισμενους"....
 

DeletedUser27758

Guest
Καταρχήν να σας ενημερώσω ότι η κοινότητα των GUARDIAN στον Α κόσμο εδώ και 2 χρόνια είχε 5 συντεχνίες, που ξέρω ότι το γνωρίζετε και εσείς όπως και όλος ο Α κόσμος.

1.GUARDIAN ANGELS
2.GUARDIAN ANGELS south
3.GUARDIAN ANGELS north
4.GUARDIAN ABGELS east
5.GUARDIAN ANGELS west

και όλες είναι με το ίδιο σύμβολο
άρα...

η GUARDIAN ANGELS ΔΕΝ έχει "μουφες"...

έχει 150 μέλη και όπως καταλαβαίνετε δεν χωράνε όλα τα μέλη σε μία συντεχνία.

Με αυτές τις 5 συντεχνίες κλείσαμε τον "πρώτο" κύκλο του παιχνιδιού ( πριν αρχίσει η μάχη των συντεχνιών )

Στην εξέλιξη του παιχνιδιού τα 150 μέλη που αποκαλέσατε "μούφα"... βρίσκονται στις εξής συντεχνίες σας ενημερώνω...

1.GUARDIAN ANGELS
2.GUARDIAN BLACK
3.GUARDIAN elite
4.GUARDIAN GRANTE

Aκόμα σας παρακαλώ διαβάστε το προφίλ της συντεχνίας GUARDIAN ANGELS που λέμε ότι
για τον γνωστό λόγο έχουμε 3 μέρες ανακωχή...
ΑΛΛΑ
Θα υπερασπιστούμε τους τομείς που έχουμε και αυτό κάναμε...
ΔΕΝ χτυπήσαμε κανέναν- καμία άλλη συντεχνία.

Πήραμε απλώς τους τομείς μας στις 3.30 πμ ( αλήθεια υπάρχει κάποιο πρόβλημα και σ΄άυτο ? )

και καταλήγω...

η κίνηση-σκέψη του εν λόγο παίκτη συνιστά :
1.παραποιηση δεδομένων &
2.συκοφαντική δυσφήμιση γιατί σπιλώνει την φήμη της.
 

DeletedUser744

Guest
ειναι εμφανες οτι δημιουργησατε 4 συντεχνιες επειδη οπως ειπατε, "δε χωρατε" και οι 150,
απο τις παρακατω οθονες των 2 απο τις 3 θυγατρικες σας:)
http://prntscr.com/3ki5f1 ("θυγατρικη" των 3 ατομων)
http://prntscr.com/3ki57w ("θυγατρικη" των 6 ατομων)
Παρ ολα αυτα, ειστε σαφως ελευθερος να με καταγγειλετε τεκμηριωμενα στη Διαχειριση του παιχνιδιου:)
Καλο σας βραδυ:)
 

DeletedUser27758

Guest
http://prntscr.com/3kiacz
66

http://prntscr.com/3kiahv
43

απλή αριθμητική είναι...

θέλετε να σας πώ που ειναι οι υπόλοιποι μεχρι τους 150?

δεν θα το κάνω...

αλλά εδω είναι το θέμα αλλο - είστε εκτός θέματος ...όχι μονο αναξιόπιστη όπως σας απέδειξα...

τώρα αν θελετε να σας ρωτάμε πως να μοιράσουμε τους GUARDIAN...να το κάνουμε

και επίσης να σας ρωτάμε και τι ωρα θα χτυπάμε...
 

DeletedUser744

Guest
Το θεμα ηταν ο σεβασμος και περι αυτου τοποθετηθηκα εξ αρχης. Μαλλον εσεις ειστε εκτος θεματος:)
Δε σας ζητησα να με ρωτησετε ουτε για τον επιμερισμο των παικτων σας, ποσο μαλλον για το ποτε θα χτυπατε...:)

Οσο για τους χαρακτηρισμους σας για το προσωπο μου, καλο θα ειναι να μην τους συνεχισετε.
Παρ ολα αυτα, οπως σας ειπα και παραπανω, ειστε ελευθερος να προβειτε σε οποιαδηποτε τεκμηριωμενη καταγγελια.
 

DeletedUser27444

Guest
Όταν μιλάμε για σεβασμό θα πρέπει πρώτα να ξέρουμε τι σημαίνει αυτή η ριμάδα η λέξη!!!
Κάποιοι που είναι κλέφτες, ψεύτες και πάρα πολλά άλλα... που δεν αφορούν αυτό εδώ το θέμα συζήτησης... είναι πάνω απ'όλα ντροπιαστικό να αναφέρονται σε θέματα ηθικής... έχετε κάνει τόσα πολλά, σας μαθαίνουν όλοι σιγά σιγά... έχει φτάσει το καράβι (της κρουαζιέρα σας) στην κορυφή του Έβερεστ και ακόμα το τραβάς... εύχομαι να το πας και στο φεγγάρι!!!
 

DeletedUser744

Guest
μολις αισθανθειτε πληρεις απο χαρακτηρισμους, κλειδωστε και το θεμα, περι σεβασμου της ανακωχης...:)

καλη μερα και καλη εβδομαδα!
 

DeletedUser2140

Guest
Καλησπέρα σας. Αγαπητέ Ghnutoc, ως μέλος της ομάδας διαχείρισης του παιχνιδιού θα έπρεπε να φροντίζεται να διαφυλάσσεται καλύτερα την θέση σας και το κύρος αυτής με το να κρατιέστε μακριά από συντεχνιακές αντιπαραθέσεις. Φυσικά, το ότι γράφεται σαν παίκτης και όχι σαν διαχειριστής δεν μειώνει στο ελάχιστο το ολίσθημα σας και παρακαλώ μην κάνετε τον κόπο να το αναφέρετε σε πιθανή απάντηση. Η γυναίκα του καίσαρα δεν πρέπει μόνο να είναι τίμια. Πρέπει και να φαίνεται.
Γράφεται μέρα ανακωχής και ηρεμίας. Αλήθεια, υπήρχε κάποιος κανόνας του παιχνιδιού γι’ αυτό; Αν υπήρχε, ζητώ προσωπικά συγνώμη γιατί μου διέφυγε. Εάν όμως δεν υπήρχε, γιατί ακριβώς μας εγκαλείτε; Μήπως γράψαμε στο προφίλ μας ότι συμμετέχουμε σε κάτι και δεν το τηρήσαμε; Δεν το νομίζω. Πρακτικά αγαπητέ θα μπορούσα να κάνω μάχες σε όλο τον server. Δεν το έκανα αλλά δεν θα δώσω και λόγο γι’ αυτό.
Το λυπηρό γεγονός για τον συμπαίκτη tzoutzouko το πληροφορήθηκα, όπως όλοι νομίζω την προηγούμενη Κυριακή. Και αν δεν κάνω λάθος, την ίδια μέρα μια συντεχνία χτύπησε την συντεχνία όπου ανήκε ο tzoutzoukos και τους πήρε και τομέα. Δεν είδα να σχολιάσετε τότε. Γιατί άραγε; Μια εβδομάδα μετά κάποιοι αποφασίζουν και ζητάνε ανακωχή; Το τριήμερο των εκλογών; Θα μπορούσατε να το καθυστερήσετε λίγο ακόμα… Έρχεται το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος ή ο Δεκαπενταύγουστος.
Αν θες να τιμήσεις κάτι αγαπητέ, το κάνεις επιτόπου όταν το μαθαίνεις. Όχι εκ των υστέρων. Αν βέβαια θεωρήσουμε ότι τιμούμε κάποιον με αποχή από τις «πολύνεκρες» μάχες μας…. Εγώ τουλάχιστον, άναψα ένα κερί στην μνήμη ενός νέου ανθρώπου που έφυγε πρόωρα. Πιστεύω ότι ήταν το καλύτερο που θα μπορούσα να κάνω.
Όσο για τα υπόλοιπα και το τι είναι «θυγατρική» συντεχνία, «ακαδημία» κλπ ευαγή ιδρύματα, συγνώμη αλλά δεν θα μπω καν στην διαδικασία να σχολιάσω. Για να το κάνω θα πρέπει να αγνοήσω τις αρχές της κοινής λογικής και αυτό ούτε μπορώ ούτε και θέλω να το κάνω. Τόσο απλά.-
 

DeletedUser

Guest
παιδιά παρεκτρέπεστε όλοι σα

Παιδιά παρεκτρέπεστε όλοι σας

Νομίζω (με εντολή του δημιουργού) το θέμα πρέπει να κλειδωθεί,
δεν είναι σωστό να ξεκινάτε προπαγάνδα με αφορμή ένα τόσο σοβαρό θέμα,

Δεν διαβάζουν όλοι το φόρουμ, αλλά και να το διάβαζαν η συμφωνία ήταν άτυπη και κανένας δεν ήταν υποχρεωμένος να την ακολουθήσει.

Αν χάθηκαν και κάποιοι τομείς δεν είναι άξιο λόγου ούτε να το αναφέρετε σε βάρος μιας τόσο λεπτής κατάστασης!!!

Παρακαλώ να ανοιχτεί άλλο θέμα σε προπαγανδιστικό χαρακτήρα και πάμε εκεί να ''δουλέψουμε'' ο ένας τον άλλον και να περάσουμε καλά...

Αλλά παρακαλώ ΣΤΑΜΑΤΉΣΤΕ ΑΥΤΉΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΤΗΤΑ.
 

DeletedUser

Guest
Τα ζητηματα που εθεσα ειναι 2.

Το ανηθικο και οχι παρανομο θεμα της τελεσης μαχων αυτες τις μερες, λογω του γεγονοτος που ολοι μαθαμε μεσω του post του Vampire το Σαββατο και οχι μια βδομαδα πριν

και

το ανηθικο (unfair) και οχι παρανομο θεμα του να φτιαχνει καποιος συντεχνια με ιδιο ονομα αλλης συντεχνιας και να δημιουργει λανθασμενες εντυπωσεις στην κοινοτητα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27758

Guest
καλησπέρα σας… αγαπητέ κύριε

Μας μιλάτε για τις διαδικασίες, επί της διαδικασίας, «τον τύπο» , τους «τύπους» και όχι για την ουσία…
Δεν σας εγκάλεσε κανείς γιατί δεν κάνατε ανακωχή – που σωστά δεν υπάρχει καμία υποχρέωση σεβασμού στην ανθρώπινη ζωή – δεν παραβήκατε αυτόν τον κανόνα… μην «ταράζεστε» … αν και όπως και στην ζωή έτσι και σε ένα παιχνίδι δεν υπάρχουν μόνο οι έγγραφοι κανόνες αλλά και οι «άγραφοι» που πολλές φορές έχουν μεγαλύτερη αξία και ισχύ.
Όταν βέβαια ο καιροσκοπισμός φτάνει στο σημείο όχι μόνο να επικαλείται τους κανόνες… που δεν παρέβη… τάχα μου …τάχα μου , να εγκαλεί ο ίδιος και να του έρχεται στο μυαλό η γυναικά του καίσαρα …αλλά δεν σταματάει εκεί… συνεχίζει και με έναν παράξενο… τρόπο σχεδόν αμφίσημο συσχετίσει την απώλεια ενός ανθρώπου, που ήταν μαζί μας μέχρι πριν λίγο καιρό …με τα 3 μέρα που έρχονται… ( Αγ. Πνεύματος κτλ )
Με πολύ διακριτικό αλλά πραγματικά ύπουλο τρόπο μας λέει και ότι αυτός είναι η πρώτη συντεχνία και πολεμά …και δεν «καταλαβαίνει» και τίποτα… κοιτά μόνο τους κανόνες και προχώρα και ότι η πλειοψηφία του Α κόσμου… βρήκε αφορμή αυτό το γεγονός για να κάνει μια ανακωχή…
Αλλά δεν σας εγκαλούμε ούτε και γι’αυτό…
Σας εγκαλούμε γιατί ο παίκτης σας Ηarry Potter Lego ειδικά μέσα σε αυτό το 3ημερο που θα το δεχθώ …μονομερώς κάποιες συντεχνίες δήλωσαν –ανακοίνωσαν ανακωχή…
Αυτός «ντύθηκε» GUARDIAN ANGELS και χτύπησε συντεχνία GUARDIAN…
Πέρα από τα μικροκέρδη( το έκανε για τους βαθμούς κτλ ) …που δεν θα κουβεντιάσω εδώ πέτυχε.. και αυτό είχε στόχο να
1. Να διασύρει την τιμή , την ακεραιότητα και την υπόληψη μας ως άτομα και ως συντεχνία. Γι’αυτό χτύπησε ύπουλα, υποδυόμενος τον GUARDIAN ANGELS
2. Παραποίησε δεδομένα , σκέφτηκε και αυτό δείχνει προ-μελέτη.
3. Είναι προσβολή στην μνήμη ενός ανθρώπου.
Αυτό είναι το θέμα κύριε μου… σε αυτό έχετε να δώσετε κάποια απάντηση?
Μην «πετάτε» την μπάλα στην εξέδρα… δεν είναι όλα παιχνίδι…
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2140

Guest
Καλησπέρα σας.
Αγαπητέ Ghnutoc, μιας και επανήλθατε απλά θα σας ενημερώσω ότι δεν σας έχει ορίσει κανείς κριτή του τι είναι ηθικό και ανήθικο. Καλό θα ήταν λοιπόν να μην προσβάλλεται άτομα/παίκτες με βάση τις προσωπικές σας απόψεις.
Το μάθατε αλήθεια τότε; Με εκπλήσσεται φίλε μου!!! Μου ήρθαν πάνω από 10 μηνύματα εκείνη την Κυριακή αλλά σ’ εσάς κανένα; Στο εξής θα σας προωθώ ότι μαθαίνω προσωπικά!
Δεν είναι σωστό να υπάρχει τέτοια καθυστέρηση ενημέρωσης μέλους της ομάδας διαχείρισης.
Όσο για το «ανήθικο» του ονόματος (πάλι προσωπική άποψη), προσωπικά θα το χαρακτήριζα χαριτωμένο αστείο. Εξάλλου σκεφτείτε ποιος είναι αυτός που πρώτος είχε την φαεινή ιδέα με τα ίδια ονόματα/διαφορετικές γραμματοσειρές. Αν δεν τον γνωρίζεται, στείλτε μου μήνυμα να σας ενημερώσω… Ας προσέχατε!!!
Όσον αφορά τον επίσης αγαπητό Pan Scarlo, η ελληνική γλώσσα είναι πράγματι εξαιρετική!!! Αρκεί να την γνωρίζεις, να παρατηρείς τι γράφει ο άλλος και τα συμπεράσματα βγαίνουν μόνα τους. Με κοινή λογική.
Σε αυτό που γράφεται για σεβασμό στην ανθρώπινη ζωή, δεν θ’ απαντήσω… Προφανώς διαβάζεται άλλο βιβλίο, οπότε δεν με αφορά.
Περί άγραφων και κοινώς αποδεκτών κανόνων, μάλλον εννοείτε εντός της συντεχνίας σας. Να σας θυμίσω λοιπόν ότι εγώ δεν είμαι μέλος αυτής ούτε και ο Harry Potter.
Η άποψη σας, λυπάμαι που σας ενημερώνω, δεν δεσμεύει τον server. Θα το θέλατε αλλά δυστυχώς δεν συμβαίνει…. Λυπάμαι….
Απώλεια ανθρώπου με τα τριήμερα και καιροσκοπισμός… Μην εμπλέκετε την ανθρώπινη απώλεια με τις επιδιώξεις σας….. Παρακαλώ λίγη ντροπή πάνω σ’ αυτό!!!
Εγώ δεν επεδίωξα τίποτα…. Εσείς;
Με «πολύ διακριτικό αλλά πραγματικά ύπουλο τρόπο» λέω ότι είμαστε η πρώτη συντεχνία.
ΠΟΥ το λέω αυτό; ΠΩΣ; Η απάντηση μου βρίσκεται στο αρχικό σχόλιο περί ελληνικής γλώσσας και κατανόησης αυτής αγαπητέ. Ποτέ δεν είχα θέμα με πρωτιές. Άλλοι το έχουν αναρτημένο στο προφίλ της συντεχνίας τους και μάλιστα χωρίς να ισχύει κιόλας!!! Πραγματικά θλιβερό….
Όσο για τα συμπεράσματα σας στο τέλος, σας παραπέμπω στα σχόλια προς το μέλος της συντεχνίας σας, και της διαχείρισης, Ghnutoc. Οτιδήποτε άλλο απλά περιττεύει. Η τιμή και η υπόληψη σας από άλλα κινδυνεύει αγαπητέ… Όπως είχε πει και ο Κύριος μας, διυλίζεται τον κώνωπα και καταπίνεται την κάμηλον.
Για εμένα προσωπικά το θέμα εξαντλήθηκε προ πολλού. Δεν πρόκειται να γράψω τίποτε άλλο. Απλά παρακαλώ μην μας απασχολείται με θλιβερούς μονολόγους άνευ ουσίας.
 

DeletedUser

Guest
Αγαπητέ Ghnutoc, μιας και επανήλθατε απλά θα σας ενημερώσω ότι δεν σας έχει ορίσει κανείς κριτή του τι είναι ηθικό και ανήθικο. Καλό θα ήταν λοιπόν να μην προσβάλλεται άτομα/παίκτες με βάση τις προσωπικές σας απόψεις.
Το μάθατε αλήθεια τότε; Με εκπλήσσεται φίλε μου!!! Μου ήρθαν πάνω από 10 μηνύματα εκείνη την Κυριακή αλλά σ’ εσάς κανένα; Στο εξής θα σας προωθώ ότι μαθαίνω προσωπικά!
Δεν είναι σωστό να υπάρχει τέτοια καθυστέρηση ενημέρωσης μέλους της ομάδας διαχείρισης.
Όσο για το «ανήθικο» του ονόματος (πάλι προσωπική άποψη), προσωπικά θα το χαρακτήριζα χαριτωμένο αστείο.

Κριτες του τι ειναι ηθικο και τι ανηθικο ειμαστε ολοι μας απο τη φυση μας, δεν μας οριζει καποιος.
Προς θεου δεν προσεβαλα ποτε κανεναν, παρα εξεφρασα τον θαυμασμο μου για τον φιλο σου. Αλλωστε πως θα μπορουσα να επικρινω κατι τοσο χαριτωμενο?
Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση που δεσμευτηκες να μου προσφερεις προσωπικα απο δω και στο εξης. Αναμενω με αγωνια τα πρωτα μηνυματα.
Τελος μην κρινεις ειρωνικα την ομαδα διαχειρισης και την καθυστερημενη ενημερωση της, γιατι ειμαστε ανθρωποι, δεν ειμαστε θεοι να γνωριζουμε τα παντα οταν αυτα συμβαινουν..
 

DeletedUser378

Guest
καλησπερα
τους δικου σας συμμαχους που βαρεσαν γιατι δεν λετε τιποτα ?
η για τους δικους σας επιτρεποταν να βαρεσουν ?
 

DeletedUser28080

Guest
καλησπερα σε ολους.....σας χαιρετω ολους για να μην το παω ονομαστικα

ξερετε τι δεν αρεσει μαλλον σε ολους σας....οτι κοροιδευεστε μεταξι σας....κ ειναι κριμα να ανακατευετε ανθρωπους που ''εφυγαν''

κανεις δεν κρινει κανεναν...αλλα καποια πραγματα ειναι φανερα....μπροστα στα ματια μας...διαβαζω για ''1η συντεχνια'' αληθεια??
διαβαζω για ''δεν ενδιαφερωμαστε για την προσωπικη μας καταταξη'' αληθεια??......το πως γινατε 1η συντεχνια..ολοι το γνωριζουν πλεον...με ''ζαβολιες''...το ''δεν ενδιαφερομαστε για την προσωπικη καταταξη ''....το βλεπουμε καθε μερα...

κ ειδου η αποδειξη
http://prntscr.com/3l0a9c

http://prntscr.com/3l0aml
http://prntscr.com/3l0axh

δεν εχω τιποτα με ολα τα παιδια εδω.....δικαιωμα του καθενος να κανει οτι θελει...κ να ανεβαινει οπως θελει..αλλου ειναι το κακο...ειστε ευχαριστημενοι με το ειδος παιχνιδιου που κανετε?...νοιωθετε μαχητες αχτυπητοι??....κ ολες οι μαχες σας ηταν σκληρες κ αξιες...δυσκολες αλλα σπασατε ολες της αμυνες κ μπηκατε θριαμβευτικα στης πολεις των αντιπαλλων ??.....η απαντηση ειναι ΜΙΑ

ΟΧΙ
οσες μαχες κ να κανετε ..ας πουμε εναν αριθμο...50,000 μαχες......θα γνωριζουμε ολοι το πως της κανατε...με μηδενικη αμυνα κ με στρατους των 8 αλεξιπτωτιστων....[ναι κ αυτο το ειδα :)] κ για να μη λετε οτι μονο εγω τα βλεπω θα τολμησω να στειλω ενα παραπονο ενος φιλου...[μανο συγνωμη εκ των πρωτερων]

αλλα πιστευω οτι αν θες να το δουν ολοι κ οχι μονο στην γειτονια....νομιζω οτι καλως πρατω

http://prntscr.com/3l0ie5
βλεπετε σας πηραν χαμπαρι ολοι....

''τι σε νοιαζει εσενα ρε μεγαλε'' θα μου γραψετε....δεν με νοιαζει αλλα μην κοροιδευεστε ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΤΙ ΩΡΑ....Κ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ Κ ΣΚΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ.....

απλα το παιχνιδι ''χαλασε'' πλεον ....δεν το βλεπετε?
κριμα παντως γιατι καποια παιδια τα γνωριζω με το μικρο τους ονομα....πολυ κριμα..[να γιατι με νοιαζει]

αυτα τα ολιγα.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28080

Guest
και κατι αλλο πριν κλεισω τον υπολογηστη....
θελετε να μαθετε ολοι σας ποιες ειναι η καλυτερεσ συντεχνιεσ? που πολεμανε στα ισια?....
θα σας της πω εγω....που ειμαι δικαιος κ δεν με με νοιαζει αν χασω φιλους ..η δεν με ξανακαλεσουν ποτε..στην ομαδα τους

η πρωτη κ καλυτερη ειναι η .....αβατον χωρις συμμαχους....[ετσι πρεπει να ειναι καποια ομαδα για να μπορει να κατακτα τα παντα στο διαβα της.χωρις να σπαει συμμαχιες]

η δευτερη [με μεγαλη διαφορα λογο του οτι αργησε να μπει στον πολεμο των συντεχνιων αλλα πιστευω οτι θα ξανακερδισει το ''χαμενο'' εδαφος επειδη ειναι η πολυπληθεστερη συντεχνια στον ελληνικο σερβερ , ] ημουν μελος της για λιγο χρονικο διαστημα.
ειναι η ........guardian angels

αυτες οι δυο κ καμια αλλη....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28566

Guest
για τον φιλο μου τον amr9 http://prntscr.com/3l2e83
οσο για τα ηθικα θεματακια λογω τζουτζουκου αν το παιχνιδι ειχε παλικαρια στην διαχειρηση ως ελαχιστο φορο τιμης προς το παλικαρι που εφυγε τοσο νωρις απο κοντα μας και που εχει προσφερει τοσα πολλα στο παιχνιδι ας εκλειναν τον σερβερ για 3 μερες ,ολα τα αλλα ειναι υποκρισιες αφου ολοι κανανε μαχες σε γειτονιες και λεηλατουσαν ασυστολα.
 

DeletedUser29141

Guest
Καλησπερες και απο εμενα!
Εχω 450 prtscn...
Δεν ανεβαζω κανενα...
Απλα υπενθυμιζω...Σε καποιους καλους παικτες!
Να σεβαστουν οσους σεβονται...
Και οταν ειπαν 2-3 σντεχνιες κατι...Για το χειροτερο που μπορει να συμβει σε εναν συμπαικτη μας...Να ηρεμησουμε...Και να χαλαρωσουμε...Πρεπει να το κανουμε!
Σε τελικη αναλυση...Ολοι θα παρουμε αυτο μας αξιζει...Ειτε εδω(στο παιχνιδι) ....Ειτε στη ζωη....Οποτε ....Χαλαρα!
Και μην χαλαμε τους χαρακτηρες μας για ενα παιχνιδι!

Υ.Γ .........Εγω χαλαστηκα....Λεηλατω...Α σ υ σ τ ο λ α μετα απο 2 χρονια στο παιχνιδι....
Και δυστυχως προσεβαλα μια κυριουλα!....Πραγμα που δεν θα εκανα ποτε...
Αλλα ειπαμε .... Οτι αξιζεις το παιρνεις!

Καλη συνεχεια να εχουμε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή