Ιδέα Οι Προτάσεις σας για την αναβάθμιση στην 1,209

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Και επειδη κανεις δεν λεει τιποτε, ουτε κανει, να εντοπιστουν οι χρηστες bots και να κλειδωθουν!!
Αυτες ειναι παραβασεις των κανονων και οχι αν μιλησαμε λιγο εντονα σε καποιο ρουμ!!
Ολος ο σερβερ βοα !!
καλη σας μερα!!

Πραγματι. Καποιοι δεν αναφερουν τα σφαλματα που εντοπιζουν. Επισης λενε συκοφαντιες και ψεμματα για αλλους παικτες, σε φασεις που δεν υπαρχει αντιλογος. Και δεν ειναι μονο αυτα, ειπαν τα ψεμματα τοσες φορες που εφτασαν σε σημειο να τα πιστευουν και οι ιδιοι, ενω ξερουν οτι ειναι ψεμματα. Και για να μην εκτεθουν σε οσους τους εχουν πιστεψει, κανουν τα παντα για να αποκρυψουν την αληθεια.. και το ψεμα συνεχιζει να μεγαλωνει. Απο το σημειο αυτο και μετα, το μονο που μπορουν να πουν ειναι "χαχαχαχα", "πες του ταδε να πει το ταδε" και γενικολογες συζητησεις. Κανενα στοιχείο, καμια στηριξη οσων λενε. Μονο προσβολες, υβρεις και ανοησιες για να μην υπαρχει τροπος να φανει η αληθεια. Εδω ομως δεν ειναι παγκοσμιο chat που γραφεις "χαχαχαχα" και "προσβολες" και χανονται οι αναρτησεις των αλλων. Εδω μπορει ο καθενας να ανατρεξει σε παλιοτερα ποστ. Υπαρχουν ολα και ο καθενας μπορει να τα διαβασει.

Ποιο πανω αναρτησα μερος απο παλιες μου αναφορες, με οσα bug εχω εντοπισει και αναφερει κατα καιρους. Μεσα σ αυτα, ειναι κι αυτα που ψευδως με κατηγορουν οτι δεν εχω αναφερει. Ανατρεξτε στα ποστ και θα βρειτε δεκαδες bug που εχουν αναφερθει.
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Δειτε λοιπον τους "τιμιους" παικτες που "δεν ξερουν κατι", που κατηγορουν αλλους για χρηση και μη αναφορα bug. Αυτοι που παιρνουν πινακακι σε αλλους τομεις, που κολλανε τους χαρτες που οι 2 παικτες κανουν μαχες με το χερι (ας γελασουμε), που, που, που, που...... Αυτοι που ειναι σε συντεχνια 7 ατομων, με 2 παικτες εποχη σιδηρου. Αυτοι ειναι που με ψεμματα κατηγορουν οτι χρησιμοποιουμε bug και δεν τα εχουμε αναφερει, ενω υπαρχουν οι αναρτησεις μας εδω και 2 χρονια.

Δειτε τι κανουν αυτοι οι "τιμιοι" παικτες... που μας εγκαλουν κιολας...

Εμεις τα αναφεραμε αυτα τα bug. Υπαρχουν οι αναρτησεις. Και σαν συντεχνια οχι μονο δεν τα χρησιμοποιουμε αλλα απεχουμε απο τις μαχες ΣεΣ μεχρι να διορθωθουν. Για να μας πουν λοιπον κι αυτοι... αφου τα ηξεραν, γιατι δεν τα ανεφεραν ως ωφειλαν ;;
 
Τελευταία επεξεργασία:

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Και για να μην ξεφευγουμε....
Θα επιμεινω στην πρόταση που εχει γινει και παλαιοτερα. Την προταση που ανηρτησε κι αλλος φιλος και θα λυσει πολυ μεγαλο αριθμο σφαλματων στις μαχες ΣεΣ. Μπορει να μην αρεσει σε καποιους γιατι εκμεταλλευονται το bug και παιζουν συνεχεια μ αυτο, αλλα ετσι θα γινει το παιχνιδι πιο δικαιο και πιο ανταγωνιστικο.

Η αρχικη κατασταση ολων των τομεων να ειναι με γκρι βελακι κι αν ο τομεας ειναι ελευθερος μετα να γινεται πορτοκαλι.

Ετσι δεν θα μπορει κανενας να παρει πινακακι σε διπλανο τομεα ή σε αλλον ή σε τομεα που ειναι υπο πολιορκια ή που ανηκει σε αλλον ή που εχει χορηγηθει νωριτερα κλπ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
Εσυ και κανα δυο αλλοι... σταματησατε να παιζετε η φαγατε μπαν ;
Ρωταω, γιατι κανουν επιθεσεις στη γειτονια οι συμπαικτες και βρισκουν τις πολεις αμαζευτες.

Αληθεια θελω να πειτε... εστω για μια φορα... Τι εγινε ;
σε ενδιαφερει τοσο πολυ να μαθεις τι εγινε?χαχαχ οσο για το μπαν που λες εγω προσωπικα καθε εβδομαδα τρωω μπαν για συμπεριφορα επειδη κατι μαγκες σαν και σενα που δεν μπορουν να με αντιμετωπισουν αλλιως θελουν απλα να με βγαλουν εκτος παιχνιιδιου αλλα οσο εχω ορεξη εδω θα ειμαι να σε γλενταωω και μπορεις να ρωτησεις και τον σταρλετ για οσα λεω εδω δημοσιως αν τολμας αν εγω ειμαι ο ψευτης ή εσυ
τολμας? ή απλα παιζεις με τις λεξεις για αλλη μια φορα?
τελος το κλεινω εδω εγω για να μην σπαμαρω αλλα το συγκεκριμενο θεμα
οποτε θες ξερεις που θα με βρεις να σε γλεντησω
 

lewnidaszn

Banned
και οσον αφορα τα bug που λες ειλικρινα κλαιω ειστε τραγικοι δεν ντρεπεστε κιολας ειστε οι πρωτοι που τα χρησιμοποιετε και οι μοναδικοι
σταματησες τον σεσ γιατι δεν μπορεις πολυ απλα να παιξεις σε ξεφτιλισαμε στα ισια σου κοψαμε το παιχνιδι πολυ απλα
 

lewnidaszn

Banned
και τι ειναι το πινακακι που λες και ξαναλες? για πες μας και εμας να μαθουμε γιατι φαινεται οτι ξερεις πολυ καλα και το χρησιμοποιεις χρονια
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Ρωτα τον ταδε και ρωτα τον αλλον... τι ειναι το πινακακι και οτι να ναι... Δεν εχεις τι να πεις περα απο ψεματα, χαχαχα και ασχετοσηνες, αερολογιες και συκοφαντιες.

Μονο που θα πρεπει να απαντησεις γιατι δεν ξερουμε αν αληθευει... Σε γενικο chat αναφερθηκε οτι φαγατε ban σε 3 κοσμους γιατι κανατε χρηση παρανομου λογισμικου και εκμεταλλευθηκατε bug του παιχνιδιου. Ειναι αληθεια ; Γιατι αν αληθευει, ειναι πλεον αποδεδειγμενο οτι εσεις παιζετε με bug και παρανομο λογισμικο, και απλως προσπαθειτε να καλυφθειτε με αερολογιες, χαχαχαχα, χαλβαδες, γλεντια και ψεμματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
χαχαχαχαχαχα εσυ που τα ξερεις ολα αυτα? θα πρεπει να μας πει η διαχειρηση πως μαθαινεις ολες αυτες τις πληροφοριες μαλλον υπαρχει διαρροη χααχαχα αρεεεε κολεκτακο ολο αερολογιες εισαι
σου ξαναλεω ρωτα τον πρωην συντεχνο σου τον σταρλετ που ηταν και σινυδρυτης σου αν οσα λεω ειναι ψεματα
τολμας?
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Οσα λες ειναι ψεματα και δεν χρειαζεται να ρωτησουμε κανεναν.
Υπαρχουν οι αναρτησεις πιο πανω με τα αποδεικτικα και τις αναφορες που εκανα απο το 2019.

Αλλα... Δεν μου απαντησες αν εχετε φαει ban για τα bug και το παρανομο λογισμικο, οπως γραφουν στο γενικο chat.
Υπαρχει ενα βιντεο που ειναι εδω πιο πανω.

Προσεξε τι θα απαντησεις γιατι μετα θα ξερουν ολοι, ακομη και συ, με ποιους γελαει ολο το ΦΟΕ.
Την σιωπή σου θα την λαβουμε ως θετικη απαντηση. Διέψευσε τις φημες αν εισαι μαγκας.

Και παλι η ιδια προταση... Η αρχικη κατασταση ολων των τομεων να ειναι με γκρι βελακι κι αν ο τομεας ειναι ελευθερος μετα να γινεται πορτοκαλι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
εγω σου λεω κατι συγκεκριμενο και εσυ τα δικα σου φωναξε τον σταρλετ να μας πει και μετα ελα να μιλησουμε αν δεν τολμας γιατι το foexyz θα μαθευτει τοτε κρυψου στη τρυπα σου
ααααα και παιξε με κανεναν διπλο και μετα ελα να μιλησεις για εμας και μας κατηγορεις για κατι που εκανες εσυ πανω στον σεσ στους φοινιξ και σας εκραξαν δημοσιως στην γενικη συνομιλια του δ
ή παλι λεω ψεματα?
 

finrοd

Banned
Καλό το ταινιάκι!
Έχω κι εγώ ένα-δυο, με εσωτερική καταγραφή των όσων στην οθόνη τού Η/Υ διαδραματίζονται.
Είναι μερικών ετών βέβαια...
Αφορούν διεκδίκηση τομέα τής Ρο από την Μπράδερ.
Αν σας φαίνεται «περίεργη» η εναλλαγή των πολιορκιών στο παρόν ταινιάκι, τότε εκεί θα σας φανεί πολύ πιο περίεργη η πολλαπλή συμπλήρωση αμυντικών θέσεων στο απειροελάχιστο χρονικό διάστημα από τη μια πολιορκία στην άλλη.
Τέλος πάντων. Αυτά ας τα βλέπουν στην ΙΝΝΟ. Ας μεταφερθούν δηλαδή. Όχι ότι δεν τα ξέρουν. Τα πάντα, κατ' εμέ, στην ΙΝΝΟ ξέρουν. Το θέμα είναι αν τα «στραβά» μάτια κάνουν. Κι αν τα κάνουν, γιατί τα κάνουν.
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
εγω σου λεω κατι συγκεκριμενο και εσυ τα δικα σου φωναξε τον σταρλετ να μας πει και μετα ελα να μιλησουμε αν δεν τολμας γιατι το foexyz θα μαθευτει τοτε κρυψου στη τρυπα σου
ααααα και παιξε με κανεναν διπλο και μετα ελα να μιλησεις για εμας και μας κατηγορεις για κατι που εκανες εσυ πανω στον σεσ στους φοινιξ και σας εκραξαν δημοσιως στην γενικη συνομιλια του δ
ή παλι λεω ψεματα?

Σου απαντησα πιο πανω. Λες ψεματα. Υπαρχουν τα στοιχεια των αναφορων που εχω κανει απο το 2019. Τι να κανουμε... Υπαρχουν οι παλιες αναρτησεις. Εδω δεν ειναι τσατ για να χανονται. Μπορει να σε ενοχλει, αλλα, εχουν αναφερθει τα Bug εδω και 2 χρονια.

Εσυ ομως δεν απαντας Ισχυουν οσα εγραψαν στο κεντρικο ;... Φαγατε μπαν για εκμεταλλευση bug και χρηση παρανομου λογισμικου ;;
Προσεξε τι θα απαντησεις γιατι μετα θα ξερουν ολοι, ακομη και συ, με ποιους γελαει ολο το ΦΟΕ.
Την σιωπή σου θα την λαβουμε ως θετικη απαντηση. Διέψευσε τις φημες αν εισαι μαγκας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
και εγω σου λεω κατι συγκεκριμενο ρωτα τον σταρλετ εδω δημοσιως να μας πει ποιος λεει ψεματα πολυ απλα
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
και εγω σου λεω κατι συγκεκριμενο ρωτα τον σταρλετ εδω δημοσιως να μας πει ποιος λεει ψεματα πολυ απλα
Μου λες κατι που στο εχω απαντησει πιο πανω με αποδεικτικα στοιχεια. Εκτος αν δεν τα βλεπεις και πρεπει να σου τα στειλω.

Εσυ ομως δεν απαντας. Ισχυουν οσα εγραψαν στο κεντρικο ;... Φαγατε μπαν για εκμεταλλευση bug και χρηση παρανομου λογισμικου ;;
Προσεξε τι θα απαντησεις γιατι μετα θα ξερουν ολοι, ακομη και συ, με ποιους γελαει ολο το ΦΟΕ.
Την σιωπή σου θα την λαβουμε ως θετικη απαντηση. Διέψευσε τις φημες αν εισαι μαγκας.
 

lewnidaszn

Banned
πρωτα απο ολα σε ποιο κεντρικο εγραψαν κατι τετοιο? δευτερον δεν απαντας σε κατι εγω σου λεω ευθεως ρωτα πρωην σινυδρυτη σου τον σταρλετ να μας πει ποιος λεει ψεματα αλλα φοβασαι και πολυ μαλιστα
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Δεν εχεις τι να πεις. Απορριπτεις ολα τα στοιχεια που υπαρχουν εδω για να πεις τι ; Ρωτα τον "ταδε" για να σε διαψευσει ή να σε επιβεβαιωσει ; Δεν μπορεις εσυ να μας πεις ; Ενα στοιχειο βρε αδερφε. Τιποτα ; Μονο χαλβα, γκιουβετσι, ετσι και κοκορετσι ; Τον "ταδε" που αναφερεις δεν τον φτανεις ουτε στο μικρο του δαχτυλακι. Ειναι μαγκας και εχει μιλησει και εχει κανει αναφορες και για bug και προτασεις... Εσυ μηδεν.

Για πες μας ... Ειναι απλο... Αν φαγατε ban για εκμεταλλευση bug και χρηση παρανομου λογισμικου τοτε ειστε ψευτομαγκες που το παιζετε παικταραδες με λαμογιες και τσαμπα ασχολουμαστε μαζι σας. Αν δεν φαγατε να το διαψευσεις, για να δουμε ποιος λεει αληθεια.... Οι φημες στα chat ή εσυ ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

lewnidaszn

Banned
χαχαχαχα ρε γιατι δεν τον ρωτας τι φοβασαι? δεν εχω να διαψευσω κατι μας βλεπετε στον σεσ σε ολους τους κοσμους αν αυτο σου λεει κατι ;)
 

lewnidaszn

Banned
σου λεω ευθεως ρωτα τον σταρλετ να μας πει ποιος λεει ψεματα αλλα δεν το κανεις
 

GKCollect

Ενεργό Μέλος
χαχαχαχα ρε γιατι δεν τον ρωτας τι φοβασαι? δεν εχω να διαψευσω κατι μας βλεπετε στον σεσ σε ολους τους κοσμους αν αυτο σου λεει κατι ;)

Δεν φαγατε μπαν λοιπον. Ολα ΟΚ αφου το γραφεις δημοσια..,. εδω θα ειναι για να φαινεται.
Τωρα πες οτι θελεις. Ξερουν ολοι ποιος λεει ψεματα και ποιος οχι.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή