ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31161
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31161

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΕΝΑ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΎΨΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
ΤΑ ΜΝΜ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΚΙΝΗΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΡΟΝΤΕ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΤΗ ΓΡΑΦΗ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥΣ
 

DeletedUser

Guest
Η Συντεχνία Etherium Brisgard Dinegu με 20 και 21 αντίστοιχα μέλη έχουμε σοβαρό πρόβλημα στην συνεννόηση λόγω αυτού.
Παρακαλούμε τους υπεύθυνους της υποστήριξης να ενδιαφερθούν άμεσα διότι δεν θα μπορέσουμε να παίξουμε ομαδικά όπως απαιτείται από τους κανόνες!!
Ευχαριστούμε !!!
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΕΝΑ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΎΨΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
ΤΑ ΜΝΜ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΜΕΣΩ ΚΙΝΗΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΡΟΝΤΕ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΤΗ ΓΡΑΦΗ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΟΥΣ
Να συμπληρώσω από την δεύτερη σειρά κειμένου και μετά οι λέξεις χάνονται πλήρως!
 

DeletedUser31866

Guest
Καλημερα σας οντω το προβλημα ειναι πολυ σοβαρο. Και στη δικη μας συντεχνια εχει αναφερθει απο την αρχη της εβδομαδας. Παρακαλουμε να ενδιαφερθουν οι αρμοδιοι και να διορθωθει αμεσα. ( μεχρι να διορθωθει σας συμβουλευω να κανετε αντιγραφει επικολληση το μηνυμα στη μπαρα για να το βλεπετε ολοκληρο)
 

DeletedUser26712

Guest
Η Συντεχνία "300" με 17 μέλη έχουμε σοβαρό πρόβλημα στην συνεννόηση λόγω αυτού του προβλήματος.
Παρακαλούμε τους υπεύθυνους της υποστήριξης να ενδιαφερθούν άμεσα για την επίλυση του προβλήματος.
Ευχαριστούμε.
 

DeletedUser31055

Guest
Είναι γνωστό ότι υπάρχουν προβλήματα και σας ευχαριστούμε που μας ενημερώνετε ώστε να τα αναφέρουμε.
Σκεφτείτε όμως ότι δεν είναι εύκολο να διορθωθεί ένα Bug. Όλο το παιχνίδι αποτελείται από κώδικες οι οποίοι εξαρτώνται ο ένας από τον άλλον. Αν αλλάξει κάτι σε μια μεριά επηρεάζει κάποιο άλλο κομμάτι του κώδικα αρά και του παιχνιδιού. Οι τεχνικοί μας, κάνουν ό,τι καλύτερο μπορούν.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση!
 

DeletedUser30983

Guest
Messages corrupted on apps - 2
3 weeks since messages corrupted on apps report had been confirmed and forwarded but the problem has not fixed.
There have been at least three updates since it was reported.
Το πρόβλημα έχει αναφερθεί εδώ και 3 εβδομάδες στο beta αλλά προς το παρών δεν έχει λυθεί. Μόνο η πρώτη γραμμή εμφανίζεται σε κάθε μήνυμα.
 

DeletedUser31055

Guest
Λυπούμαστε που αντιμετωπίζετε διάφορα προβλήματα παίζοντας Forge Of Empires.

Έχουμε ενημερώσει τους τεχνικούς και αναμένουμε τη σύντομη επίλυση του θέματος.
Ζητάμε την κατανόησή σας και σε περίπτωση που έχετε περαιτέρω προβλήματα μη διστάσετε να επικοινωνήσετε ξανά με το κέντρο υποστήριξης.
 

DeletedUser30472

Guest
Καλησπερα σας.
Η συντεχνια ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ εχει το ιδιο προβλημα με τα μηνυματα απο κινητο.
 

DeletedUser31479

Guest
Καλησπερα σας !
Μετά την τελευταία αναβάθμιση στο κινητό εχουμε πρόβλημα με την ολοκληρωμένη αναγνωση των μηνυμάτων καθώς κόβονται οι σειρές και προσπαθούμε να μαντέψουμε τα υπόλοιπα γραφόμενα,
Δυστυχώς αυτο το πρόβλημα είχε υπάρξει και πριν μερικούς μήνες και είχε δημιουργήσει και τότε πάλι σοβαρά προβλήματα στην επικοινωνία μας μέσα στο παιχνίδι.
Θα σας παρακαλεσουμε να επιδιορθωθεί σύντομα. Ευχαριστούμε !
Με εκτίμηση
pretty snail
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Οι τεχνικοί μας έχουν ήδη ενημερωθεί και αναμένουμε τη διόρθωση του προβλήματος με την επόμενη αναβάθμιση
 

DeletedUser31687

Guest
Καληερα ειμασται η συντεχνεια GREGENESIS και θελουμε να δειτε το σφαλμα με τα μυνηματα απο κινητα που δεν ερχοντε με την σωστη σειρα.
 

DeletedUser29206

Guest
Μήπως θα διαφημίσω και εγώ την συντεχνία μου;
 

DeletedUser29206

Guest
Το έκανε ένας-δύο, οκ. Άμα ο καθένας λέει τη συντεχνία του δε νομίζω να μην κάνουν διαφήμιση. Άμα ήταν αίτημα θα λέγανε: "έχουμε πρόβλημα επικοινωνίας με την συντεχνία μου". Ανάφερες εσύ πρώτος την συντεχνίας σου και αμέσως οι υπόλοιποι να αναφέρουν την δικιά τους.
 

DeletedUser

Guest
Το έκανε ένας-δύο, οκ. Άμα ο καθένας λέει τη συντεχνία του δε νομίζω να μην κάνουν διαφήμιση. Άμα ήταν αίτημα θα λέγανε: "έχουμε πρόβλημα επικοινωνίας με την συντεχνία μου". Ανάφερες εσύ πρώτος την συντεχνίας σου και αμέσως οι υπόλοιποι να αναφέρουν την δικιά τους.
Αυτό γίνετε επειδή γράφουμε όσοι είμαστε αρχηγοί ή ηγετικά στελέχη συντεχνιών και αφορά πολλά άτομα και μιλάμε εκ μέρους των παικτών μας!!
 
Κορυφή