Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

talamanta

Καμένος Χρήστης
Ειλικρινά μου κίνησες την περιέργεια. Τι χαρακτηριστικά θα έχει η μονάδα που θεωρείς ότι λείπει από το παιχνίδι;

ΜΦΧ
Γιώργης.

Καλα αφηστε με να ''μαντεψω'' βαση των 1.2.3.4 επιλογων

θα εχει βαθμολογικα χ5 της αξιας του nr 4
θα εχει την ..επιθετικη -αμυντικη ''δυσκολια'' των nr 2 & nr3
θα ειναι μπαλαντερ για ολες τις εποχες
και τελος το κτηριο τους θα ειναι 2χ2 δεν θα θελει αναβαθμιση οπως το nr1
παραλληλα θα δινει και επιπλεον μπονους του επιθετικου και αμυντικου στρατου μας πχ + 20% επιθεση +30 αμυνα

Και τοτε θα ξαναβρουμε ολοι την χαρα της ζωης στον φοεκικο χαρτη
.... γιατι μια αγωνια την ειχαμε με τον αργο ρυθμο βαθμολογικης αναρριχησης των γνωστων εκλεκτων τσοκαροφορων μεγαλογαιοκτημονων του φοε

ασχετο
ξερω μετα απο αυτο το μνμ θα εχω νεους μουσαφιριδες
για να τους διευκολυνω λοιπον τους δηλωνω οτι εχω και μερικα οικοπεδακια στην σιδηρου
..ελατε σερβιρω φρεσκο λεμοντσελο και περγαμοντο
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannouli

Μέλος
Καλησπερα . Ωραιες οι προτασεις που γινονται αλλα νομιζω οτι το βασικο σκελος του παιχνιδιου ειναι ο ΣεΣ . Εαν δεν υπηρχε ο ΣεΣ τουλαχιστον οι μισοι παικτες θα ειχαμε παρατησει το παιχνιδι. Και εκει δεν εχει γινει τιποτε εδω και παραααα παραααα παρααα πολυ καιρο . Και οχι μονο δεν εχει γινει τιποτε αλλα ουτε καποια βελτιωση στον σερβερ δεν εχει γινει . Κολαει απιστευτα οταν μπαινουν πολλοι παικτες για μαχες. Χρειαζεται να πατησεις 3 και 4 και παραπανω φορες πανω σε καποιον τομεα για να ανοιξει για να μπορεσεις να κανεις μαχες. Και μην μου πει κανεις οτι εχει σχεση ο υπολογιστης που εχει ο καθενας γιατι ο δικος μου ειναι ισως καλυτερος απο το 90% + των παικτων που παιζουν, Αρα δεν ειναι θεμα μηχανηματος αλλα σερβερ. Ωραιοι οι οικισμοι, μια χαρα οι βικινξ, ωραιοτατοι , οι Αιγυπτιοι ή οι Περσες ή οτι αλλο βαλετε στο μελλον αλλα πρεπει να διορθωσετε πρωτα το ΣεΣ. Αυτη ειναι η γνωμη μου.
Να εχετε ολοι ενα ομορφο βραδυ.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα . Ωραιες οι προτασεις που γινονται αλλα νομιζω οτι το βασικο σκελος του παιχνιδιου ειναι ο ΣεΣ . Εαν δεν υπηρχε ο ΣεΣ τουλαχιστον οι μισοι παικτες θα ειχαμε παρατησει το παιχνιδι. Και εκει δεν εχει γινει τιποτε εδω και παραααα παραααα παρααα πολυ καιρο . Και οχι μονο δεν εχει γινει τιποτε αλλα ουτε καποια βελτιωση στον σερβερ δεν εχει γινει . Κολαει απιστευτα οταν μπαινουν πολλοι παικτες για μαχες. Χρειαζεται να πατησεις 3 και 4 και παραπανω φορες πανω σε καποιον τομεα για να ανοιξει για να μπορεσεις να κανεις μαχες. Και μην μου πει κανεις οτι εχει σχεση ο υπολογιστης που εχει ο καθενας γιατι ο δικος μου ειναι ισως καλυτερος απο το 90% + των παικτων που παιζουν, Αρα δεν ειναι θεμα μηχανηματος αλλα σερβερ. Ωραιοι οι οικισμοι, μια χαρα οι βικινξ, ωραιοτατοι , οι Αιγυπτιοι ή οι Περσες ή οτι αλλο βαλετε στο μελλον αλλα πρεπει να διορθωσετε πρωτα το ΣεΣ. Αυτη ειναι η γνωμη μου.
Να εχετε ολοι ενα ομορφο βραδυ.


επιτελους αλλος ενας βλεπει οτι βλεπω κ το γραφει! :)))))
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
προτασεις σεσ Νο 2352.( η λαμψη μπροστα μου μινι σειρα...:p )

συμφωνω με τον vagkif..ο σεσ ισως ειναι η μεγαλυτερη ασχολια στους ενεργους παιχτες..
για πολλοστη φορα θα προτινω τα παρακατω.

1) χαρτης ολων τον εποχων! καταργηση!
2) χαρτες αρκτικου-ωκαιανιου-εικονικου στην θεση του.
3) λογω μεγαλων αποθεματων σε πολυπληθης συντεχνιες μηδενισμος των συκεκριμενων αγαθων απο τις αποθηκες.
4) θολος-ατομιο-παρατηρητηριο.. 20χ5 αγαθα σε ολα τα επιπεδα.απο το 1 εως το 80 τα αγαθα να παραμενουν 20.χ5 για να μπορουμε να παιξουμε σε νεους χαρτες απο την αρχη κ επι ισοις ορους απαντες.
5) και φυσικα τις δεκαδες διορθωσεις σφαλματων σε σεσ που εχουμε στειλει κατα καιρους κ δεν διορθωνονται με τιποτα!


καλως η κακως εδω κ 2 χρονια ο σεσ πατωσε εγινε βαρετος μονοτονος.τα ιδια κ τα ιδια λογο του χαρτη ολων των εποχων.
οι συντεχνιες και τα μελη τους βρισκουν κινητρα μεσα απο ομαδικο παιχνιδι.
το ομαδικο παιχνιδι ειναι αλληλοβοηθεια σε ολα τα επιπεδα.
θελει μια συντεχνια αν κατακτησει τομεις σε εικονικο μελλον?? δουλεια ολοι.παραγωγες αγαθων-στατευματα κτλ.
τωρα (εδω κ χρονια δηλ) απλα μαζευουμε θολους..
ποιος σας ειπε οτι μας αρεσει αυτο το στασιμο παιχνιδι?κανεις.

ριζικη αναρδιαθωση σε σεσ οχι αυριο..τωρα για να ζωντανεψει λιγο το παιχνιδι.

αυτα τα ολιγα..:))))

υ.γ οχι αλλα εβεντ..15 εβεντ κ ιστοριες τον χρονο!
ειπαμε για να ειναι σπανια τα δωρα οχι καθε λιγο κ λιγακι δωρα ναους ευχες κτλ.χανουν την αξια τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα /Καλησπερα ..αναλογα απο ποια χωρα ο αναγνωστης ('η ο λαθροαναγνωστης ) ''ορει'' παει και ο χαιρετισμος
ξερω μιλαμε για πολυ ευγενεια η μαντα σημερα
(μεταξυ μας ολιγον ..υποπτη την ''κοβω'' την τοση ευγενεια της κρατηστε μικρο καλαθι για τα υπολοιπα λαλουμενα της)

Στην αρχη που ειχε πρωτο εμφανιστει ο χαρτης ολων των εποχων ... ημουν διχασμενη (οκ το ακουσα το ..για νεο μας το λες αυτο)
Φυσικα απο την αρχη υπηρχαν στους απανταχου σερβερς φωνες που μιλουσαν για το κυκνειο ασμα του ΣεΣ και μαλιστα καποιοι χρεωναν στην ΙΝΝΟ ..εμμεση σκοπημοτητα για τον τροπο λειτουργιας του
ετσι ωστε σιγα σιγα με δικης μας βουληση (λογω πληξης απογοητευσης κλπ) να ξεχαστει το τμημα του ΦΟΕ που λεγεται ΣεΣ
και να αρχισουμε να βρισκουμε την χαρα της φοεκικης ζωης σε αλλα νεοφερτα τμηματα
ισως γιατι δεν μπορουσαν οι προγραμματιστες να ενταξουν τον ΣεΣ στην εφαρμογη των κινητων/ταβλετ
Εγω ομως θεωρησα τοτε οτι ηταν καλος ετσι
δηλ για μια μεταβατικη περιοδο μεχρι να σχεδιαστουν σωστα οι χαρτες των μεγαλυτερων εποχων
και οτι οι ηταν υπερβολικα..κακοπροαιρετες αυτες οι φωνες
..ομως οι μηνες περνουσαν οι εποχες αλλαζαν αλλα ο ..τραμπακουλας σταθερος
καμμια αλλαγη συνταρακτικη δεν γινοταν στον ΣεΣ
αντιθετως ολο και ''βαλτωνε'' πιο πολυ ο χαρτης και ως δια μαγειας ακουγοντουσαν και φωνες για οριστικη καταργηση ολοκληρου του ΣεΣ
Εγω προσωπικα κατα διαστηματα ..μιλουσα επανεφερνα το θεμα ξανα στην επιφανεια αλλα ποιος μου εδινε σημασια ? πολλες φορες ''απατα'' πηγαιναν τα εδω μνμ μου
Λοιπον για να μην κουραζομαστε και για ξεκαθαρισουμε τα πραγματα βαση ρεαλισμου και της πολυετης πλεον εμπειριας μου .. απο την συνεχη μαχη με τον ..εαυτο μου
( για να διατηρω μια σπιθα ελπιδας ζωντανη οτι συντομα θα υπηρχε μια νεα ανασα ζωης στον ΣεΣ)
Ο τωρινος ΣεΣ δεν μπορει να αλλαξει σημαντικα και ουτε μπορει να επεκταθει
Το ειχαν αναφερει-δηλωσει απο την πρωτη στιγμη της εμφανιση του χαρτη ολων των εποχων (οτι ειναι το τελευταιο κομματι στον ΣεΣ)
..απλως εμεις δεν το ειχαμε παρει ποτε στα σοβαρα
Αρα η μορφη του χαρτη ολων των εποχων δεν μπορει να αλλαξει δεν μπορει πχ να κοπει σε 2-3 μερη-
Ομως τα βασικα λαθη που απο την αρχη επρεπε να τα ειχαμε αξιολογισει πιο σοβαρα και να θεταμε απο τοτε βετο ειναι :

- στις στρατιωτικες μοναδες που χρησιμοποιουνται στον χαρτη ολων των εποχων δεν θα επρεπε να υπηρχαν στρ μοναδες της εποχης του χαλκου
βαση ποιας λογικης μπηκε η δυνατοτητα με τα ακοντια ... του χαλκου ? και εμεις το δεχτηκαμε..χαρουμενοι
υπηρχε χαρτης εποχης χαλκου και δεν τον ειχαμε δει?
τοτε να βαζαμε κανεναν στρατιωτη λιθινης εποχης να το απογειωναμε
θα μου πει καποιος και οι τυμπανιστες οι κακοποιοι κλπ?
οχι δεν ειναι το ιδιο
γιατι τουλαχιστον οι τυμπανιστες και οι κακοποιοι δεν ...γινονται σε χρονο σχεδον 0
και τα κτηρια τους δεν μπορουν να στηνονται και να γκρεμιζονται σε χρονο 0
γιατι κυριως το γκρεμισμα τους ...εχει σημαντικο κοστος

- δεν μπηκε ποτε επισημο χρονικο min οριο ολοκληρωσης μιας μαχης
εδω φανταζομαι οτι δεν θελετε να σας αναλυσω το γιατι θα επρεπε να ειχε μπει

- για ποιον λογο υπηρχε διαφορετικη ωρα ημερησιου υπολογισμου μεταξυ των κοσμων του ιδιου σερβερ
ξερετε τι μου ''λεει'' πλεον η ...''διαισθηση'' μου?
για να προλαβαινουν οι ιδιοι επαγγελματιες σταχτομπουτες να ''χανουν'' το γοβακι τους σε ολους τους κοσμους την καταλληλη στιγμη
-ορα ωρα αιχμης 8μμ-
..και παραλληλα ως δια μαγειας να γινονται ''κολοκυθες'' οι τριγυρω τους αντιπαλοι

ουτε λογος φυσικα για κοινη ωρα σε ολους τους σερβερς
..οταν τολμισαν να το κανουν .. μια μερα κρατησε η ''αντισταση'' ...κοντρα στους διηπειρωτικους επαγγελματιες του ειδους

Αυτα ομως μπορουν να αλλαξουν και τωρα χωρις να υπαρξει προβλημα ..με προυποθεση η ιννο να στοχευει στην βιωσιμοτητα του ΣεΣ


Παμε τωρα σχετικα με τους χαρτες των υπολοιπων εποχων (που λειπουν)
Η λυση ειναι ενας νεος χαρτης ανεξαρτητος ο οποιος να εχει τις υπολοιπες εποχες
οπως εγινε με τον χαρτη των ηπειρων
να εχει χωρο και για επομενες μελλοντικες εποχες
να ειναι σχεδιασμενος απο την αρχη σωστα και να βασιζεται στο ιδιο προγραμμα

Α και ο χαρτης ολων των εποχων ..ας γινει αδελφια μου και επισημα χαρτης της εποχης του χαλκου
Ας γινει ουσιαστικα ενα ειδος εκπαιδευτικης εισαγωγης στο ΣεΣ για τους νεους παιχτες
..να μην πανε χαμενα και τα ακοντια που τον εχουν γεμισει -σας το ειπα μεγαλη καρδια η μαντα σημερα-
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser32026

Guest
να κανω μια ερωτηση?
υπαρχει περιπτωση μελλοντικα να φαινονται ποια ατομα ειναι online στην συντεχνεια που ειμαστε?
πιστευω θα γινοταν καλυτερη η επικοινωνια μεταξυ μας
ευχαριστω πολυ και καλο μηνα ευχομαι σε ολους
 

DeletedUser31290

Guest
τωρα οτι και να πω χαμενος κοπος
με την εκδοση του HTML5 ολα πανε μια αιωνιοτητα και μια μερα............μαχες.......απαπαπαπαπα
ταβερνα?........απαπαπαπαπα
και μην μου πειτε παρε εναν αλλο υπολογηστη. καρτα γραφικων και λοιπα.......γιατι τα λεφτα πανε σε σημαντικοτερα πραγματα
ισως καποια στιγμη σε καποια αναβαθμηση. να πηγαινει σφαιρα.....εως τοτε φαρμελαντ......
οσο για την μοναδα φιλε μου.αυτο ας μας το κανουν σορπραιζ οι σχεδιαστες......
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Συμφωνεί κανείς με την ύπαρξη ενός "μαγικού φίλτρου" που θα εφαρμόζεται σε ναό γνώσης, μιας και έχουμε αρκετούς από δαύτους, και αντί για νομίσματα θα μας δίνει προμήθειες;
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
μια προταση.
στα τουρνουα εκτος των μεταλλιων να μπουν σαν επαθλα αγαθα-πακετα-κιτ κτλ.

υ.γ αρκει να γινει κατι με τους πρωταθλητες κ τις ψευτομαχες γιατι οπως δουλευει ο σεσ μαλλον εκει θα το ριξουμε ολοι καποια στιγμη..πρωταθλητομαχιες..

υ.γ2 και οχι αλλα εβεντ ημαρτον πια
 

DeletedUser29206

Guest
Συμφωνώ με το να αλλάξουν οι ανταμοιβές στα τουρνουά γιατί έχουν αλλοιωθεί και η συμμετοχή είναι σχεδόν ανούσια. Για την ακρίβεια εγώ από σπόντα συμμετέχω.
Θα διαφωνήσω με το δεύτερο (Υ. Γ. 1), ο ΣεΣ έχει ήδη καταντήσει έτσι.
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Μήπως να βγαινε και κιτ συρρίκνωσης κρήνης νεότητας όπως πηγαδιού ευχών;
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Μήπως να βγαινε και κιτ συρρίκνωσης κρήνης νεότητας όπως πηγαδιού ευχών;

Η Λογικη θα ελεγε οτι το ιδιο ΚΙΤ θα επρεπε να συρικνωνει και το πηγαδι αλλα και τη κρηνη, αφου προκειτε για πανομοιοτυπο κτισμα, με τα ιδια χαρακτηριστικα... 3 λεξουλες παραπανω στη επεξηγηση και μια προσθεση τυπου στη κρηνη....
Οικονομια στα ΚΙΤ, αλλα οχι στις λεξεις....;)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα παιδια
ε ας ξανασκεφτουμε την διατυπωση της ιδεας πριν την μεταφερει η ιρις
το υπολοιπο μνμ θα το πω (εγγραφως ορατα) με σιγανη λαλια για να μην μας ακουσουν οι εξ αλλοδαπων

λατρεμενα μου φοεκιτακια λεω μην τους βαζουμε ιδεες
γιατι δεν το εχουν σε πολυ να το υλοποιησουν με τα ..συνηθη ομως συνακολουθουμενα κομματακια
Μετα οπως το ''κοβω'' θα αρχισουν στις εκδηλωσεις και στα μπαουλακια της ημερησιας προκλησης κλπ
να μας δινουν ως πιθανη επιλογη και 1/19 κομματακι απο το νεο κιτ
οχι αλλου ειδους κιτ γιατι αυτοματα ..φτιαχνουν και τα αντιστοιχα κομματακια
και μετα αντε να βρουμε ολοκληρο κτηριο
..ντουμπες θα κανουμε εαν μας τυχαινει σπιτακι κανονικο της εποχης μας
..γιατι για αλλου ειδους ειδικα κτηρια χωρο στα μπαουλα δεν θα εχει.. μονο κομματακια απο κιτ
και πιο πριβε μνμ για τα ματια της ιρις μονο
ιρις σε παρακαλω πολυ κανε πως δεν ειδες την ιδεα αυτη .. μην τους την πεις
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα παιδια
ε ας ξανασκεφτουμε την διατυπωση της ιδεας πριν την μεταφερει η ιρις ...

χαχαχαχα! Τι θα έλεγες να την μεταφέρει μαζί με την απαίτηση να μη μας τα δίνουν κομματάκι κομματάκι, αλλά όμορφα ολόκληρα, όπως παλιά; Μάλιστα ας ξεκινήσει με το τελευταίο ;):p
 

DeletedUser29206

Guest
Είναι καιρός οι ημερήσιες προκλήσεις να αλλάξουν κυρίως ως προς τις ανταμοιβές!
Τα δώρα τόσα τα ημερήσια όσο και το τελικό σεντούκι είναι σχετικά παλιά.
Τα ημερήσια δεν ανανεώνονται και δεν μπαίνουν τα νέα σετ κτιρίων
Το τελικό σεντούκι δίνει δώρα τα οποία είναι βασικά, παρ' όλο που πολλές πόλεις να μην τα χρειάζονται πια, αλλά καλό είναι να υπάρχουν σε περίσσεια. Το θέμα είναι ότι οι πιθανότητες δεν μας ευνοούν για το τελικό σεντούκι και κερδίζουμε τις περισσότερες φορές τους 50 forge πόντους. Οι πόντοι δεν είναι κακοί αλλά οι ποσότητά τους δε συμβιβάζεται με το κόπο μας, θα έλεγα δηλαδή 100 τουλάχιστον να γίνουν.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα παιδια
ε ας ξανασκεφτουμε την διατυπωση της ιδεας πριν την μεταφερει η ιρις
το υπολοιπο μνμ θα το πω (εγγραφως ορατα) με σιγανη λαλια για να μην μας ακουσουν οι εξ αλλοδαπων

λατρεμενα μου φοεκιτακια λεω μην τους βαζουμε ιδεες
γιατι δεν το εχουν σε πολυ να το υλοποιησουν με τα ..συνηθη ομως συνακολουθουμενα κομματακια
Μετα οπως το ''κοβω'' θα αρχισουν στις εκδηλωσεις και στα μπαουλακια της ημερησιας προκλησης κλπ
να μας δινουν ως πιθανη επιλογη και 1/19 κομματακι απο το νεο κιτ
οχι αλλου ειδους κιτ γιατι αυτοματα ..φτιαχνουν και τα αντιστοιχα κομματακια
και μετα αντε να βρουμε ολοκληρο κτηριο
..ντουμπες θα κανουμε εαν μας τυχαινει σπιτακι κανονικο της εποχης μας
..γιατι για αλλου ειδους ειδικα κτηρια χωρο στα μπαουλα δεν θα εχει.. μονο κομματακια απο κιτ
και πιο πριβε μνμ για τα ματια της ιρις μονο
ιρις σε παρακαλω πολυ κανε πως δεν ειδες την ιδεα αυτη .. μην τους την πεις


1000 ποντους στοιχημα οτι η ιρις μας εχει συνδεδεμενους με καιρο! και μαλιστα με απευθειας πτηση...ισως τσαρτερ δεν ξερω...:p
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Προταση για Βελτιωση της Αποθηκης μας....

Για την κατανοηση αυτου που θελω να πω, θα βαλω ενα κουιζ....ο πρωτος που θα απαντησει κερδιζει απο μενα 10 ποντους -αν ειναι φιλος μου- στον C...αν απαντησει πρωτος μελος της διαχειρησης θα σπαταλησω 10 διαμαντια σε κατι...;):cool:
Παμε λοιπον:

"Εστω οτι θελω να βαλω στη πολη μου 10 επιπλεον Πυργους Φωτιας ωστε να βελτιωσω την αμυνα μου για καποιο διαστημα...
Οι Πυργοι βρισκονται στην 21η σελιδα της Αποθηκης μου, σε συνολο 36 σελιδων...
Ποσα "κλικ" θα χρειαστω για να βαλω ολους τους Πυργους?"
Δευτερευουσα ερωτηση ανευ δωρου απαντησης:
"Και ποση ωρα?"

** Υ.Γ... Στο κεντρο κατω στην αποθηκη εχει εναν μετρητη σελιδων...πχ 8/25...
σε αυτο το μετρητη μπορω να επεμβω και να γραψω εναν αριθμο...γιατι αραγε?
Η ερωτηση αυτη ειναι προς τη διαχειρηση και θελω απαντηση παραυτα, σε λογικα πλαισια... δεν ειναι κουιζ και δεν δινω μπονους απαντησης...:D
 

DeletedUser29206

Guest
Υπάρχουν τρεις τρόποι να πας με κλικ, είτε από την αρχή (20 κλικ) είτε από το τέλος (15 κλικ)
Για αυτό λοιπόν υπάρχει και η αναζήτηση και γράφεις ένα «πύρ» και στο βγάζει αμέσως
Η ιδέα να αλλάζουμε σελίδες πληκτρολογώντας δεν είναι κακή αλλά είναι λιγότερο αποδοτική απ' ότι η αναζήτηση
γιατί δε ξέρεις σίγουρα που βρίσκεται το κάθε κτίριο ή πακέτο.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Υπάρχουν τρεις τρόποι να πας με κλικ, είτε από την αρχή (20 κλικ) είτε από το τέλος (15 κλικ)
Για αυτό λοιπόν υπάρχει και η αναζήτηση και γράφεις ένα «πύρ» και στο βγάζει αμέσως
Η ιδέα να αλλάζουμε σελίδες πληκτρολογώντας δεν είναι κακή αλλά είναι λιγότερο αποδοτική απ' ότι η αναζήτηση
γιατί δε ξέρεις σίγουρα που βρίσκεται το κάθε κτίριο ή πακέτο.
Καλησπερα στο 3 'η δεν πολυ ισχυει το αμεσως
1 πρεπει να το γραψει σωστα δηλ με τονισμο
και
2 ισχυει μονο εαν δεν εχεις αλλα κτηρια που να αρχιζουν απο πύρ
ασε που εγω πχ εχω αλλες 2 σελιδες μονο με κτηρια που αρχιζουν απο πύρ
http://prntscr.com/myu3b6
και παλι το ζητουμενο ειναι ο χρονος που ξοδευεις για να βρεις και τοποθετησεις 5-10 κλπ ιδια κτηρια απο την αποθηκη σου
σε βαζει να κανεις την διαδικασια για καθε ενα απο την αρχη
θα μπορουσαν να ειχαν εφαρμοσει σε ολα τα ιδια αντικειμενα της αποθηκης την ιδια διαδικασια (και ευκολια) που εχουν τα κιτ αυτοβοηθειας

http://prntscr.com/myu9f9
καπως ετσι
http://prntscr.com/myualk
 
  • Like
Αντιδράσεις: dio21
Κορυφή