Ιδέα ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Φυσικα και δεν βοηθανε οι επιθεσεις στην ομαδα διαχειρησης και φυσικα βεβαια εφ οσον ειμαστε ανθρωποι με αδυναμιες δεν κανουν ολοι για διαχειριστες...προσωπικα δεν εχω παραπονο....επισης αντιλαμβανομαι οτι δεν ειναι εύκολο να γινονται αντιληπτοι ολοι οι λοξοδρομουντες...αν και το foe helper επειδη σε δευτερολεπτα στελνει μαζικο αιτημα για 80 γειτονες και δεκαδες Μ/Κ ....αφηνει ιχνος....για αυτο εγραψα βιαστηκα κι εγω ποσο δυσκολο ειναι και τι ανατρεπει στο παιχνιδι...να ειχαμε το δικαίωμα να μπαινουμε για ποντοδοσια στα μ/κ μονο αν ειμαστε στη μπαρα φιλων....αυτο θα βοηθαγε βρε αδερφε και σε μια κατεύθυνση λιγο πιο ηθικη...που βεβαια οι γερμανοι σχεδιασαν το παιχνιδι κατα τη δικη τους φιλοσοφια που εμεις ως Ελληνες την ξερουμε καλα...
 

Zeus

Νέο Μέλος
Φυσικα και δεν βοηθανε οι επιθεσεις στην ομαδα διαχειρησης και φυσικα βεβαια εφ οσον ειμαστε ανθρωποι με αδυναμιες δεν κανουν ολοι για διαχειριστες...προσωπικα δεν εχω παραπονο....επισης αντιλαμβανομαι οτι δεν ειναι εύκολο να γινονται αντιληπτοι ολοι οι λοξοδρομουντες...αν και το foe helper επειδη σε δευτερολεπτα στελνει μαζικο αιτημα για 80 γειτονες και δεκαδες Μ/Κ ....αφηνει ιχνος....για αυτο εγραψα βιαστηκα κι εγω ποσο δυσκολο ειναι και τι ανατρεπει στο παιχνιδι...να ειχαμε το δικαίωμα να μπαινουμε για ποντοδοσια στα μ/κ μονο αν ειμαστε στη μπαρα φιλων....αυτο θα βοηθαγε βρε αδερφε και σε μια κατεύθυνση λιγο πιο ηθικη...που βεβαια οι γερμανοι σχεδιασαν το παιχνιδι κατα τη δικη τους φιλοσοφια που εμεις ως Ελληνες την ξερουμε καλα...
μπερδευεις τα extensions...
αλλο addin συμπεριφερεται με τον τροπο που περιεγραψες
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
καλησπερα στην ομαδα ηρθε η ωρα μετα απο διαστειμα 1 ετους περιπου να ξαναγραψω για την αθλιοτητα που επικρατη στο παιχνιδι που αντι να ασχολουντε με τα σφαλματα και να φτιαξουν ενα αξιοπρεπες παιχνιδι αποκκλειουν επιλεκτηκα λογαρισμους για το foehellper αν το λεω σωστα μια και το χρησιμοποιουν το 80% των παικτων επηδει και μονο ειναι αντιπαλοι των διαχειριστων στης συντεχνιες ποτε θα πρεπει να καταλαβει οτι ειναι αδιανοητο παικτες του παιχνιδιου να ειναι και διαχειριστες η εταιρια; και εγω να ειμουν διαχειριστης θα εκλεινα ολους τους αντιπαλους αυτοι ειμαστε και δεν αλλαζουμε ας τα αλλαξουν οι υπευθηνοι ΞΕΦΤΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
αντε τα λεμε σε κανα χρονο παλι απο εδω για τι ετσι δουλευουν οι αξιοτημοι !!!!!!!!!!!διαχειριστες

Εγώ από νομίζω ότι έχει απαντηθεί από τους διαχειριστές εδώ στο φόρουμ αν δεν κάνω λάθος και παρακαλώ να μας πουν ξανά γι' αυτό το θέμα.
Ο λόγος είναι ότι η χρήση του foe helper είναι καθαρά συμβουλευτική δεν προσφέρει τίποτα παραπάνω η χρήση του δεν αδικεί τούς άλλους παίκτες μπορούν να το έχουν όλοι είναι δωρεάν και δεν δημιουργεί κανένα ανταγωνισμό η χρήση του προγράμματος αυτού.
Το μόνο που έχει να κάνει με μάχες είναι να σε προειδοποιεί αν έχεις μόνο κακοποιούς και στα ΠΜΣ δεν έχει εφαρμογή στης διαπραγματεύσεις
στην ζούγκλα που έχει τα βγάζει όλα λάθος και αν το χρησιμοποιείς την πάτησες χαμένος θα είσαι.

Το χρησιμοποιώ το foe helper και εγώ ένα μήνα τώρα και μπορώ να πω ότι έχω βάλει μία τάξη
στον τρόπο που παίζω γιατί είναι το μόνο που κάνει.
Όσο για τα άλλα προγράμματα είναι σίγουρα παράνομα.

Παρακαλώ τους διαχειριστές να μας απαντήσουν αν είμαστε παράνομοι όσοι το έχουμε η όχι για να το αφαιρέσουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Μια μικρή παρέμβαση για να έχουν γνώση οι φύλακες.

Από τη στιγμή που υπάρχουν εφαρμογές που διαβάζουν ΑΜΕΣΑ τα δεδομένα από το παιχνίδι, μπορούν να φτιαχτούν κι άλλες εφαρμογές που να διαβάζουν ΑΜΕΣΑ κι άλλα δεδομένα από το παιχνίδι. Αυτό το περίπλοκα απλό, σημαίνει ότι... δεν σκοτώνουν τα όπλα, αλλά αυτοί που τα χρησιμοποιούν.

Όλα καλά με το FOE Helper... αλλά... αν αποφασίσεις να ανοίξεις τον ασκό του Αιόλου, θα πρέπει να έχεις υπολογίσει ότι μπορεί να χρειαστεί να μαζέψεις θύελλες.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Εχεις δικιο για το helper στο μυαλο μου ειχα το pouer foe που ειναι αυτο που περγραφω...στελνει μαζικα μυνηματα στο server και αφηνει ιχνος οποτε οι τεχνικοι αν ηθερλαν μπορουν να εντοπισουν το χρηστη....τωρα αν καποιος ξερει απο puthon μπορει να φτιαξει σωρο εφαρμογες που διαβαζουν την οθονη...εκει δεν υπαρχει ιχνος αλλα αυτο βοηθαει σε πολεμο σε μαζεματα ...οχι στο να δειχνει ποια μ/κ γειτονων η φιλων κλεβονται...
 

Bowery King

Νέο Μέλος
Εχεις δικιο για το helper στο μυαλο μου ειχα το pouer foe που ειναι αυτο που περγραφω...στελνει μαζικα μυνηματα στο server και αφηνει ιχνος οποτε οι τεχνικοι αν ηθερλαν μπορουν να εντοπισουν το χρηστη....τωρα αν καποιος ξερει απο puthon μπορει να φτιαξει σωρο εφαρμογες που διαβαζουν την οθονη...εκει δεν υπαρχει ιχνος αλλα αυτο βοηθαει σε πολεμο σε μαζεματα ...οχι στο να δειχνει ποια μ/κ γειτονων η φιλων κλεβονται...
Αυτό κάνει το FoE Helper. Απλός διαβάζει τα δεδομένα, που στέλνει ο σέρβερ έτσι και αλλιώς. Δεν δίνει κανένα πλεονέκτημα. Επίσης, οι developers του FoEHelper, επειδή είναι και αυτοί Γερμανοί, δουλεύουν στενά με την Inno για να μην είναι παράνομο. Επίσημα η Inno δεν το επιτρέπει άλλα δεν το απαγορεύει κιόλας. Μπείτε να διαβάσατε το Forum του Γερμανικού σέρβερ καθώς και το Forum του FoE Helper και θα καταλάβετε. Στις Τεχνολογίες το καινούργιο στοιχείο, που σου λέει τι υλικά χρειάζεσαι ανά εποχή, είναι αρχική ιδέα του FoE Helper και μετά η Inno το ενσωματώσε στο παιχνίδι. Γενικά οτιδήποτε μόνο "ακούει" και δεν "στέλνει" στο σέρβερ request, είναι δύσκολο, αλλά όχι αδύνατο, να σε πιάσουν. Τα άλλα bots, στέλνουν requests και κινήσεις, οπότε λογικό να σηκώσει red flags και να σου "τσιμπήσουν" το λογαριασμό.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Αυτό κάνει το FoE Helper. Απλός διαβάζει τα δεδομένα, που στέλνει ο σέρβερ έτσι και αλλιώς. Δεν δίνει κανένα πλεονέκτημα. Επίσης, οι developers του FoEHelper, επειδή είναι και αυτοί Γερμανοί, δουλεύουν στενά με την Inno για να μην είναι παράνομο. Επίσημα η Inno δεν το επιτρέπει άλλα δεν το απαγορεύει κιόλας. Μπείτε να διαβάσατε το Forum του Γερμανικού σέρβερ καθώς και το Forum του FoE Helper και θα καταλάβετε. Στις Τεχνολογίες το καινούργιο στοιχείο, που σου λέει τι υλικά χρειάζεσαι ανά εποχή, είναι αρχική ιδέα του FoE Helper και μετά η Inno το ενσωματώσε στο παιχνίδι. Γενικά οτιδήποτε μόνο "ακούει" και δεν "στέλνει" στο σέρβερ request, είναι δύσκολο, αλλά όχι αδύνατο, να σε πιάσουν. Τα άλλα bots, στέλνουν requests και κινήσεις, οπότε λογικό να σηκώσει red flags και να σου "τσιμπήσουν" το λογαριασμό.
το helper Αδερφέ δεν δειχνει τα μ/κ των γειτονων οπως το power...to helper ειναι αθωο οντως....το power στελνει request μαζικα και ειναι αξιο απορίας που δεν το βλεπουν...εχω τσεκαρει 3 γειτονες που μολις ανοιξω μ/κ την πεφτουν....και μην νομιζεις δεν τιμωρουνται ουτε για 24 ωρες...αλλιως θα την εκοβαν τη συνήθεια ...αυτο που εντυπωσιαζει εμε ειναι που εμεις ξερουμε και η ομαδα δ δεν γνωριζει....τες πα 7 χρονια εδω εχω συνηθισει...απλα αναβεζω λιγο πιεση οταν συμβαινει...μετα ομως βρισκω τα ισια μου...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Το έχουμε πει πάρα πολλές φορές. Δε συνιστούμε τη χρήση οποιουδήποτε εξωτερικού εργαλείου που δεν έχει σχέση με την εταιρεία μας.
Από τους κανόνες δεν επιτρέπεται η χρήση οποιουδήποτε εξωτερικού προγράμματος και είναι υποχρέωση κι ευθύνη σας σαν παίκτες να παίζετε σύμφωνα με τους κανόνες του παιχνιδιού.
Δε φέρουμε καμία ευθύνη αν οι προγραμματιστές αυτών των προγραμμάτων αλλάξουν τη λειτουργία τους. Αυτό θα οδηγήσει σε άμεσο αποκλεισμό σας είτε προσωρινό ή μόνιμο.
Για να εξασφαλίσουμε ότι τα εργαλεία εντοπισμού μας θα συνεχίσουν να είναι αξιόπιστα δε μπορούμε να σας δώσουμε καμία επιπλέον πληροφορία.

το συγκεκριμένο νήμα έχει να κάνει με προτάσεις για βελτιώσεις του παιχνιδιού, για αυτό παρακαλώ να μείνετε σε αυτό το θέμα. Δε θα δοθεί καμία άλλη απάντηση σε ότι αφορά τη χρήση πρόσθετων.
 

nikosch

Banned
το helper Αδερφέ δεν δειχνει τα μ/κ των γειτονων οπως το power...to helper ειναι αθωο οντως....το power στελνει request μαζικα και ειναι αξιο απορίας που δεν το βλεπουν...εχω τσεκαρει 3 γειτονες που μολις ανοιξω μ/κ την πεφτουν....και μην νομιζεις δεν τιμωρουνται ουτε για 24 ωρες...αλλιως θα την εκοβαν τη συνήθεια ...αυτο που εντυπωσιαζει εμε ειναι που εμεις ξερουμε και η ομαδα δ δεν γνωριζει....τες πα 7 χρονια εδω εχω συνηθισει...απλα αναβεζω λιγο πιεση οταν συμβαινει...μετα ομως βρισκω τα ισια μου...
τιποτα δεν ειναι αθωο φιλε μου και ολα απαγορευονται, μεσα σε 10 μερες το πολυ εχω φαει 2 μπαν, το 1ο για χελπερ
το 2ο επειδη ετσι γουσταρουν προφανως κ μαλιστα 24ωρο
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Το έχουμε πει πάρα πολλές φορές. Δε συνιστούμε τη χρήση οποιουδήποτε εξωτερικού εργαλείου που δεν έχει σχέση με την εταιρεία μας.
Από τους κανόνες δεν επιτρέπεται η χρήση οποιουδήποτε εξωτερικού προγράμματος και είναι υποχρέωση κι ευθύνη σας σαν παίκτες να παίζετε σύμφωνα με τους κανόνες του παιχνιδιού.
Δε φέρουμε καμία ευθύνη αν οι προγραμματιστές αυτών των προγραμμάτων
αλλάξουν τη λειτουργία τους. Αυτό θα οδηγήσει σε άμεσο αποκλεισμό σας είτε προσωρινό ή μόνιμο.
Για να εξασφαλίσουμε ότι τα εργαλεία εντοπισμού μας θα συνεχίσουν να είναι αξιόπιστα δε μπορούμε να σας δώσουμε καμία επιπλέον πληροφορία.

το συγκεκριμένο νήμα έχει να κάνει με προτάσεις για βελτιώσεις του παιχνιδιού, για αυτό παρακαλώ να μείνετε σε αυτό το θέμα. Δε θα δοθεί καμία άλλη απάντηση σε ότι αφορά τη χρήση πρόσθετων
.

Ευχαριστούμε πάρα πολύ Ειρήνη για την άμεση <<έμμεση>> απάντηση καλά θυμόμουνα
ότι έχετε απαντήσει για τη χρήση του foe helper .


Αυτό κάνει το FoE Helper. Απλός διαβάζει τα δεδομένα, που στέλνει ο σέρβερ έτσι και αλλιώς. Δεν δίνει κανένα πλεονέκτημα. Επίσης, οι developers του FoEHelper, επειδή είναι και αυτοί Γερμανοί, δουλεύουν στενά με την Inno για να μην είναι παράνομο. Επίσημα η Inno δεν το επιτρέπει άλλα δεν το απαγορεύει κιόλας. Μπείτε να διαβάσατε το Forum του Γερμανικού σέρβερ καθώς και το Forum του FoE Helper και θα καταλάβετε.
O Bruce-Lee έχει δίκιο σε αυτό το έχω ψάξει και εγώ συνεργάζονται και δεν το κρύβουν καθόλου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα τελικα ειμαι η μονη που δεν ειχα ακουσει για αυτα τα βοηθητικα ....
ομως θελω να κανω καποιες επισημανσεις ετσι ωστε να μην θεωρηθει οτι κρυβομαστε ολοι πισω απο το δακτυλο μας
( ...και μεταξυ μας αντε εαν ειναι του πουπουλενιου μπορει και να χωρεσωω εαν ομως ειναι της μαντας ...που να χωρεσω)

Λοιπον αφου διαβασα τα εδω μνμ εβαλα ως αναζητηση στο crhome το εν λογω προγραμμα για να δω τι παιζει
και μου το εμφανισε ως επισημη επεκταση του chrome (επισημα προτεινομενο περιηγητη απο την ΙΝΝΟ )
και δεν μου φαινεται η ΙΝΝΟ να εχει καταγγειλει/ απαγορευσει /μπλοκαρει στο crhome αυτη την επεκταση
η εικονα που εμφανιζει στην επισκοπηση ειναι η ιδια με το φοε αρα θα μπορουσε η ιννο να τους παρει ..και τα εσω κατωφορια ως αποζημειωση για υποκλοπη πνευματικης περιουσιας


και οχι αδελφια μου δεν θα σταματισει η '''πουαρο μαντα'' εδω
εψαξε και πιο εν τω βαθει
Οριστε η αποδειξη της νομιμοτητας της
Επισημα η ΙΝΝΟ συνομιλει και συνεργαζεται μαζι τους
γιατι εαν δηλωνουν ψευδως αυτα
τοτε θα ειχε ηδη κατεβει αυτος ο ιστοτοπος με παρεμβαση της ΙΝΝΟ


για κερασακι των συμπερασματων θα σας δειξω και μια συνομιλια ενος απο τους υπευθυνους του εν λογω προγραμματος με εναν παιχτη
(εχω βαλει αυτοματο μεταφραστη ετσι ωστε να μπορειτε ολοι να διαβασετε την συνομιλια)


Η ΙΝΝΟ λοιπον επρεπε εκτος των καταγγελιων για τους πιο πανω ιστοτοπους
θα επρεπε να ανεφερε στους κανονες οτι απογορευει και τις επισημες επεκτασεις του chrome και γενικα των χψ ιντρ περιηγητων
και ασφαλως να ενημερωσει τους παιχτες για τις ενεργειες της σχετικα με τις καταγγελιες
πριν αρχισει να μοιραζει (εαν οντως μοιρασε) τιμωριες για αυτο το προγραμμα /επεκταση (αναφερομαι αποκλειστικα για το συγκεκριμενο προγραμμα)

Ακολουθει ...ασχετο επι προσωπικου
Πες μου.... Ποιος θα καταλάβαινε τι θέλει να πει ο zachos από πάνω έτσι όπως το έγραψε, αν δεν έπαιζε. Κανείς.

Καλησπερα ....ελα τωρα ιρις μου που εσυ ειδικα η γαλη σκαλωσες στο μνμ του Ζαχαρια μας

Δωστε μας το δικαιωμα να μπαινουν στα μ/κ μονο απο τη μπαρα φιλων...ποσο δυσκολο ειναι?
δηλ τι δεν καταλαβες
οτι ''ζητησε'' να γινονται χορηγοι στα μκ μονο οσοι ειναι στην μπαρα των φιλων δηλ ζητησε να υλοποιηθει η προταση της γνωστης παρεας σχετικα με τους χορηγους των ΜΚ
εαν ομως οντως ...σκαλωσες
τοτε αρχισε να ψαχνεις τροπο να μας καλοπιασεις
...γιατι εμμεσως πλην σαφως αποκαλυψες οτι δεν διαβαζεις τα ταλια σεντονακια που γραφει η πιο ΕΝΔΟΞΗ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ΚΛΠ παρεα του Ελληνικου Φορουμ
 
Τελευταία επεξεργασία:

GKCollect

Ενεργό Μέλος
Μια πολύ καλή αναβάθμιση (διόρθωση), που δεν φαίνεται αλλά είναι εξαιρετικά σημαντική και θα διορθώσει πληθώρα bug στο παιχνίδι, είναι να αλλάξει η αρχική (default) κατάσταση των τομέων στους χάρτες ΣεΣ. Με λίγα λόγια... πως πρέπει να γίνει... Όταν εισερχόμαστε σε έναν τομέα στους χάρτες ΣεΣ να δείχνει γκρι βελάκι και ανάλογα την κατάσταση του τομέα να παραμένει γκρι ή να αλλάζει σε πορτοκαλί και όχι το αντίστροφο που ισχύει σήμερα (σήμερα είναι πάντα πορτοκαλί, γίνεται έλεγχος της κατάστασης και αλλάζει σε γκρι ή παραμένει πορτοκαλί).

Μπορεί να φαίνεται μικρό ή ακόμη και περίεργο αλλά αν διορθωθεί αυτή η λεπτομέρεια, θα αλλάξει εντελώς η κατάσταση στους χάρτες ΣεΣ. Τότε πραγματικά θα γίνονται μάχες με ίσες ευκαιρίες για όλους και όχι αυτό που γίνεται τα τελευταία 2 χρόνια, που υπάρχουν εξυπνάκηδες που εκμεταλλεύονται τα Bug που δημιουργεί αυτή λεπτομέρεια.

Επίσης, κάποια στιγμή καλό θα ήταν να αλλάξουν λίγο και τα γραφικά στους χάρτες ΣεΣ. Τα σπαθάκια που κινούνται, οι μάχες, οι άμυνες κλπ. Και αυτό θα αλλάξει πολύ τα δεδομένα για όλους και θα κάνει το παιχνίδι ακόμη πιο ενδιαφέρον και ελκυστικό.

Ας μην ξεχνάμε ότι οι "παλαιότεροι παίκτες" είναι που ασχολούνται με ΣεΣ. Και αυτοί είναι που "τραβάνε" τους νεότερους, πολλοί απ αυτούς "ρίχνουν" χρήμα. Οι περισσότεροι απ αυτούς είναι που ξοδεύουν διαμάντια στα πεδία κλπ. Αν δεν γίνει κάτι για τους παλιότερους, το παιχνίδι θα καταντήσει "φάρμα", με αποτέλεσμα να χάσουν όλοι... και η εταιρία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vulder

Μέλος
Καλημέρα σας,
πρόταση λοιπόν για μια επόμενη αναβάθμιση είναι να καταγράφεται στα πεδία ποιος έκανε την τελευταία μάχη και κατακτήθηκε ο τομέας γιατί πολλές παρεξηγήσεις έχουν προκύψει από αυτό...στον ΣΕΣ άλλωστε φαίνεται στο αρχείο κάτι τέτοιο γιατί όχι και στα πεδία λοιπόν;
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Σωστός ο vulder επισης ενα φιλτρο που να μπορουμε να αλλαξουμε κτηρια premium σε κατωτερη εποχη??Τι να κανουμε δεν εχουν ολες οι συντεχνειες παραγωγες σε εποχες τοσο παλιες....ενα φιλτρο θα βοηθαγε...
 

nikosch

Banned
Το έχουμε πει πάρα πολλές φορές. Δε συνιστούμε τη χρήση οποιουδήποτε εξωτερικού εργαλείου που δεν έχει σχέση με την εταιρεία μας.
Από τους κανόνες δεν επιτρέπεται η χρήση οποιουδήποτε εξωτερικού προγράμματος και είναι υποχρέωση κι ευθύνη σας σαν παίκτες να παίζετε σύμφωνα με τους κανόνες του παιχνιδιού.
Δε φέρουμε καμία ευθύνη αν οι προγραμματιστές αυτών των προγραμμάτων αλλάξουν τη λειτουργία τους. Αυτό θα οδηγήσει σε άμεσο αποκλεισμό σας είτε προσωρινό ή μόνιμο.
Για να εξασφαλίσουμε ότι τα εργαλεία εντοπισμού μας θα συνεχίσουν να είναι αξιόπιστα δε μπορούμε να σας δώσουμε καμία επιπλέον πληροφορία.

το συγκεκριμένο νήμα έχει να κάνει με προτάσεις για βελτιώσεις του παιχνιδιού, για αυτό παρακαλώ να μείνετε σε αυτό το θέμα. Δε θα δοθεί καμία άλλη απάντηση σε ότι αφορά τη χρήση πρόσθετων.
δεν συνιστουμε!!!! χαχα
Πειτε στον κοσμο ξεκαθαρα οτι μπαναρετε αβερτα οποιον το χρησιμοποιει ή καλυτερα και οποιον δεν το χρησιμοποιει!
Εφοσον το προσθετο ειναι απενεργοποιημενο και ΔΕΝ εχει προσβαση στο παιχνιδι πως ειναι δυνατον αυτο να επηρεαζει τη λειτουργια του παιχνιδιου, να εντοπιζεται και να μπαναρεται ο χρηστης???
Δεν το κατεχω, δεν εχω ιδιαιτερες γνωσεις αλλα θελω μια εξηγηση πανω σ αυτο...
Επισης να βγειτε κ να γραψετε δημοσια οτι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ, το δεν συνιστουμε και δε φερουμε καμια ευθυνη το λιγοτερο ειναι αστεια.
7ημερες μπαν γιατι ετσι γουσταρετε κ με δικια σας ευθυνη!
Θα περιμενω την απαντηση σας οπως και την αμεση αρση του αποκλεισμου που ΠΑΡΑΝΟΜΑ αυτος εχει γινει.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
παιδια ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει με αυτο το προγραμμα
δεν μπορει να εγινε αποκλεισμος μονο για την χρηση του συγκεκριμενου προγραμματος γιατι δεν απαγορευεται απο την ιννο
οριστε η νεα αποδειξη
εχθες υπηρξε ενα προβλημα στον σερβερ βετα δεν μπορουσε να φορτωσει το παιχνιδι σε οσους επαιζαν απο υπολογιστες
οριστε μια αναφορα στο φορουμ
διαβαστε με προσοχη την αναφορα του σφαλματος και τι απαντησε ο υπευθυνος της ιννο


ο παιχτης στο τμημα του περιηγητη αναφερει οτι εχει αυτη την επεκταση
βλεπετε πουθενα να του αναφερουν οτι απαγορευετε 'η οτι εχει ΄΄φαει΄΄ ποινη αποκλεισμου?
εκτος εαν συνεχισατε να χρησιμοποιειτε με δικη σας ευθυνη την παλια εκδοση που περιειχε καποια τμηματα τα οποια στην πορεια ανακαλεσε ο σχεδιατης του προγραμματος
και εδω θα πρεπει να παραδεχτουμε οτι η ιννο δεν εχει ευθυνη και ενεργησε σωστα
για να πουμε και του ..''στραβου το δικιο''
δεν μπορουσε να κανει ενημερωσει η ιννο εντος του φοε
γιατι το προγραμμα δεν ανηκει σε αυτην και δεν ειπε ποτε σε καμμια επισημη ανακοινωση οτι της ανηκει 'η οτι προτεινει την χρηση του
ομως απευθυνθηκε η ιννο και ενημερωσε τους σχεδιαστες ιδιοκτητες του εν λογω προγραμματος για το ποια σημεια δεν τα θεωρουσε ....''.νομιμα''
και αυτοι με την σειρα τους εκαναν αλλαγες και εβγαλαν ανακοινωση στην ιστοσελιδα τους
για μενα λοιπον οσοι τιμωρηθηκαν πριν την διορθωση 'η οσοι τιμωρηθηκαν ενω ειχαν την νεα εκδοση
ειναι εμμεσο λαθος εκ μερους της ιννο
γιατι θα επρεπε να τιμωρει μονο οσους συνεχισαν την χρηση της παλαιας εκδοσης
μετα την παρεμβαση της στους σχεδιαστες του προγραμματος αυτου
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikosch

Banned
παιδια ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει με αυτο το προγραμμα
δεν μπορει να εγινε αποκλεισμος μονο για την χρηση του συγκεκριμενου προγραμματος γιατι δεν απαγορευετε απο την ιννο
οριστε η νεα αποδειξη
εχθες υπηρξε ενα προβλημα στον σερβερ βετα δεν μπορουσε να φορτωσει το παιχνιδι σε οσους επαιζαν απο υπολογιστες
οριστε μια αναφορα στο φορουμ
διαβαστε με προσοχη την αναφορα του σφαλματος και τι απαντησε ο υπευθυνος της ιννο


ο παιχτης στο τμημα του περιηγητη αναφερει οτι εχει αυτη την επεκταση
βλεπετε πουθενα να του αναφερουν οτι απαγορευετε 'η οτι εχει ΄΄φαει΄΄ ποινη αποκλεισμου?
εκτος εαν συνεχισατε να χρησιμοποιειτε με δικη σας ευθυνη την παλια εκδοση που περιειχε καποια τμηματα τα οποια στην πορεια ανακαλεσε ο σχεδιατης του προγραμματος
ξεκαθαρα για φοε χελπερ το μπαν και μαλιστα απενεργοποιημενο, ψαχνομουν να βρω τι συμβαινει γιατι ουτε κ εγω μπορουσα να το χωνεψω κ εφοσον δεν ηταν σε λειτουργια (καιρο τωρα)ουτε καν μου ειχε περασει απ το μυαλο να το κανω απεγκατασταση μιας κ πιστευα πως δεν επηρεαζει , επισης το χρησιμοποιει ολο το φοε.
Μετα απο 10 μηνυματα στη διαχειριση μου απαντησαν οτι ειναι προσθετο απο chrome store.
Δεν υπαρχει περιπτωση να τ αφησω ετσι παντως ακομα κ αν χρειαστει να παρατησω το παιχνιδι δεν μου καιγεται καρφι.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ξεκαθαρα για φοε χελπερ το μπαν και μαλιστα απενεργοποιημενο, ψαχνομουν να βρω τι συμβαινει γιατι ουτε κ εγω μπορουσα να το χωνεψω κ εφοσον δεν ηταν σε λειτουργια (καιρο τωρα)ουτε καν μου ειχε περασει απ το μυαλο να το κανω απεγκατασταση μιας κ πιστευα πως δεν επηρεαζει , επισης το χρησιμοποιει ολο το φοε.
Μετα απο 10 μηνυματα στη διαχειριση μου απαντησαν οτι ειναι προσθετο απο chrome store.
Δεν υπαρχει περιπτωση να τ αφησω ετσι παντως ακομα κ αν χρειαστει να παρατησω το παιχνιδι δεν μου καιγεται καρφι.
εσυ ποια εκδοση χρησιμοποιησες ?
ασχετο ακρη δεν θα βρεις ευκολα με τον αποκλεισμο
εγω εφαγα περισυ τα χριστουγεννα οριστικο ..αποκλεισμο απο τον βετα
χωρις να μπορω να στειλω αιτημα για 3 μερες
γιατι ειχα γραψει καλα χριστουγεννα σε 8 διαφορετικες γλωσσες στην γενικη συνομιλια .
.και καποιοι ..φιλατοι (απο που αραγε?) βρηκαν ευκαιρια να κανουν αναφορα με την αιτιολογια ..οτι εγραψα... κατ επαναληψη μεγαλο υβριστικο μνμ σε αλλη γλωσσα και μου δωσαν οριστικο αποκλεισμο χωρις να δουν ποιες ηταν οι ..υβρεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikosch

Banned
εσυ ποια εκδοση χρησιμοπιησες ?
δεν εχω ιδεα,ουτε που θυμαμαι, οποια κ αν ηταν την εχω απενεργοποιησει απ το πρωτο 2ωρο μπαν που ειχα φαει, δεν πρεπει να εχει περασει ουτε μηνας.
Και αν κοιταξεις παραπανω εχω γραψει αυτο εδω:
-τιποτα δεν ειναι αθωο φιλε μου και ολα απαγορευονται, μεσα σε 10 μερες το πολυ εχω φαει 2 μπαν, το 1ο για χελπερ
το 2ο επειδη ετσι γουσταρουν προφανως κ μαλιστα 24ωρο -
Αποδειξη κιολας οτι δεν ηξερα πως εφαγα μπαν 24ωρο εφοσον στη διαχειριση δεν σου δινουν πληροφοριες, εχεις αγνοια και απλα περιμενεις μεχρι να φας το επομενο, δεν ξερουν, δεν απαντουν αλλα τα μπαν τα ριχνουν σε οποιους αυτοι θελουν γιατι σε αλλους που εχουν κανει παπαδες εδω μεσα και δεν θα επρεπε να παιζουν καν εκει δεν ανοιγει μυτη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή