Παίκτες στην Παγκόσμια Κατάταξη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29206
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29206

Guest
Οι παίκτες που έχουν διαγραφτεί από το παιχνίδι (είτε επειδή δεν παίζουν πια είτε έχουν «φάει» μόνιμο αποκλεισμό) διαγράφονται αυτομάτως και από την παγκόσμια κατάταξη;
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Και απο την καταταξη τους στα ΜΚ που συμμετεχουν ακομα....
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Οι παίκτες που έχουν διαγραφτεί από το παιχνίδι (είτε επειδή δεν παίζουν πια είτε έχουν «φάει» μόνιμο αποκλεισμό) διαγράφονται αυτομάτως και από την παγκόσμια κατάταξη;
Και απο την καταταξη τους στα ΜΚ που συμμετεχουν ακομα....
..το χερι σας στην φωτια μην το βαζετε .... ως προς το πρωτο σκελος
Ασχετο
Μην ξεχνατε τους δυο ατυπους νομους της ζωης
1-στην τελικη ευθεια τα παντα μπορουν να ....''ανατραπουν''
2- τα παραθυρακια των εκαστοτε νομων ''υπαρχουν'' για να ερμηνευονται κατα το δοκουν οι νομοι
και εμμεσως πλην σαφως να νομιμοποιουν τις εξαιρεσεις
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Το θεμα ειναι να μπορουμε να διαγραψουμε εμεις απο τις σελιδες των ΜΚ που συνησφεραμε, οσους εχουν στρατοπαιδευσει εκει, και ειναι ανενεργοι πλεον...
μονο με το να τους κλεισουμε επιπεδο για να φυγουν απο εκει, μπορουμε να απαλλαγουμε απο αυτους, αλλα βγαινει λιγο ακριβα η φαση....;)
 

DeletedUser29206

Guest
Το θεμα ειναι να μπορουμε να διαγραψουμε εμεις απο τις σελιδες των ΜΚ που συνησφεραμε, οσους εχουν στρατοπαιδευσει εκει, και ειναι ανενεργοι πλεον...
μονο με το να τους κλεισουμε επιπεδο για να φυγουν απο εκει, μπορουμε να απαλλαγουμε απο αυτους, αλλα βγαινει λιγο ακριβα η φαση....;)
Σε εμένα μέχρι στιγμής δεν έχει τύχει να παρατήσει το παιχνίδι κάποιος την ώρα που του βάζω πόντους σε κάποιο μεγάλο κτίριό του. Ωστόσο έχω άτομα που τους έχω βάλει κάποιους forge πόντους σε παρατηρητήριο αλλά δεν το έχουν ανεβάσει. Τι να κάνεις...; Αυτές οι σελίδες θα μείνουν για πάντα.
 
Κορυφή