Συζήτηση Παράλογο μπαν παικτών

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

The Predator

Μέλος
Αυτή την στιγμή που μιλάμε έχω παρατηρήσει προσωπικά μέσω κλήσης skype μπαν σε πάνω από 20 παίκτες στον Ελληνικό σέρβερ, ισχυρίζοντας παράνομο μποτ ενώ δεν στέκει. Έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος κτ αντίστοιχο, γτ εμένα μου φαίνεται ότι η εταιρεία το μόνο π θέλει είναι να το παρατήσουμε όλοι το παιχνίδι
 

nikosch

Banned
Αυτή την στιγμή που μιλάμε έχω παρατηρήσει προσωπικά μέσω κλήσης skype μπαν σε πάνω από 20 παίκτες στον Ελληνικό σέρβερ, ισχυρίζοντας παράνομο μποτ ενώ δεν στέκει. Έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος κτ αντίστοιχο, γτ εμένα μου φαίνεται ότι η εταιρεία το μόνο π θέλει είναι να το παρατήσουμε όλοι το παιχνίδι
6 μέλη απ' τη συντεχνία μας και τουλάχιστον άλλα 6 από αρβαχαλ γνωρίζω ότι έχουν φάει Μπαν.
Οι άνθρωποι είναι για γέλια, προσωπικά έφαγα μόνιμο και το παράδοξο είναι ότι τις τελευταίες μέρες παίζω από κινητό λόγω διακοπών.
Ας μας το κόψουν,κακό δικό τους αλλά το σίγουρο είναι ότι εγώ θα τους ξεφτιλισω πρώτα.
 

nikosch

Banned
Μπαναραν συμπαίκτη που είχε 1.5 μήνα εκτός παιχνιδιού και μπήκε χτες να διαπιστωσει ότι είναι τιμωρημένος για 3 μέρες χαχα μιλάμε για τόσο ρομπες
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
οταν χρησιμοποιειτε αυτα τα παρανομα λογισμικα-μποτ-σκριπτακια που χρησιμοποει κ ο φιλος σας ο σπακης κ μπορειτε κ σπατε πολιορκιες σε τομεις που δεν ειναι ζωνη προσγειωσης η δεν εχετε κανεναν παραπλευρο τομεα,τι ακριβως περιμενετε να συμβει?
μπορειτε να λετε εσεις περι κινητων κ διακοπων κ οτι θελετε..
τα περαστικα μου να εχετε κ καλα να παθετε. παραδειγματικη τιμωρια. ευγε σε διαχειριση.
 

nikosch

Banned
οταν χρησιμοποιειτε αυτα τα παρανομα λογισμικα-μποτ-σκριπτακια που χρησιμοποει κ ο φιλος σας ο σπακης κ μπορειτε κ σπατε πολιορκιες σε τομεις που δεν ειναι ζωνη προσγειωσης η δεν εχετε κανεναν παραπλευρο τομεα,τι ακριβως περιμενετε να συμβει?
μπορειτε να λετε εσεις περι κινητων κ διακοπων κ οτι θελετε..
τα περαστικα μου να εχετε κ καλα να παθετε. παραδειγματικη τιμωρια. ευγε σε διαχειριση.
Είσαι τόσο άρρωστος εσύ και φυσικά θα υποστηρίξεις ότι σε βολεύει,φαντάσου πόνο που έχεις χαχα
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Πόνο έχεις έσυ που δεν νιώθεις νά παιξεις το παιχνιδι χωρίς Σκριπτακι ρε φαρμα. Άραξε τώρα. Κλαψου με φθηνές δικαιολογίες 5 χρόνου κ όλοι εμείς θά γελάμε μαζί σου. ( κ μέ τον σπακη βέβαια..)
 

nikosch

Banned
Πόνο έχεις έσυ που δεν νιώθεις νά παιξεις το παιχνιδι χωρίς Σκριπτακι ρε φαρμα. Άραξε τώρα. Κλαψου με φθηνές δικαιολογίες 5 χρόνου κ όλοι εμείς θά γελάμε μαζί σου. ( κ μέ τον σπακη βέβαια..)
Το φάρμα καραμέλα το έχεις κάνει κακομοίρη αλλά με τόσο κομπλεξικο άτομο δεν περιμένω και κάτι άλλο παρά απ' το να βγάζει τοοοσο πόνο.
Λοιπόν μιτσοκομπλεξ7 το αν έπαιζα η όχι από κινητό μπορεί να το διαπιστώσει εύκολα η διαχείριση.
Φιλάκια κουρτινατε και καλό είναι τ απωθημένα σου να μη τα βγάζεις στο παιχνίδι και σε άτομα που δεν έχεις ανταλλάξει ούτε κουβέντα μαζί τους.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
αφου εισαι τι να πω ψεμματα? δεν νιωθετε ρε το παιχνιδι. χωρις μποτ δεν παιζετε καν το παιχνιδι..μυρωδιαδες ειστε.
ποτε επαιξες εσυ κ το συναφι σου χωρις μποτ? ποτε.
αραξε τωρα με κανα πακμαν κ καλα ειναι.
εξω τα λαμογια απο το φοε. απλα πραματα.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Επειδη εχει ξεφυγει η κατασταση ειλικρινα
δεν ξερω ποιοι και ποτε κανουν χρηση αυτων των εξτρα προγραμματων
και τι τελικα εκλαμβανει ως παρανομο προγραμμα η ιννο
εγω τουλαχιστον ξερω 1 δικο μου που δεν εχει κανενα μποτακι και τιμωρηθηκε
απο το πρωι ψαχναμε μπας και εχε καποιος περιηγητης ενεργοποιησει αυτοματα καποιο προγραμμα εν αγνοια του
μπορει να ειναι στα πλαισια .. καποιου νεου κολπου μετρανο
τι θε να πει η ποιητρια
ισως οι γνωστοι θεοι εχουν φτιαξει ενα νεο μποτακι ... που μπερδευει το συστημα ως προς τον κατοχο του
φυσικα πολυ τυχη και πολυ μαντεψια πεφτει στο φοε
γιατι ενω εφαγαν αποκλεισμο οι δικοι μου τυχαια μετα απο τοσο καιρο αποφασισαν οι γνωστοι θεοι με τα 300 χερια να μας κτυπησουν
λες και ηξεραν οτι ημουν εντελως μονη ... δεν μιλαω και μαζι τους να μου πουν τους αριθμους του τζοκερ
ελεος πια μην υποτιματε τουλαχιστον την νοημοσυνη μου ...
μου θυμιζει την ιστορια την δικη μου περισυ τα Χριστουγεννα ......
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Σας ενημερώνουμε ότι το φόρουμ δεν είναι χώρος συζήτησης αποκλεισμών σύμφωνα με τους κανόνες το θέμα κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή