ΠεΠ ΜΑΧΕΣ

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Ηταν τελικα θεμα χρονου?? να δουμε και στον ΠεΠ σε 40'' 160 μαχες....ρε τι μου θυμιζει αυτο....αντε να απαξιωσουμε και αυτο το κομματι του παιχνιδιου οπως τον ΣεΣ
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
γιατι ειναι δυσκολο αυτο;5 πολιορκητικα στους διπλανους τομεις,βαρανε 20 ατομα χωρις φθορα και γινονται ευκολα οι μαχες.μην βλεπουμε παντου φαντασματα ρε παιδια.
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
γιατι ειναι δυσκολο αυτο;5 πολιορκητικα στους διπλανους τομεις,βαρανε 20 ατομα χωρις φθορα και γινονται ευκολα οι μαχες.μην βλεπουμε παντου φαντασματα ρε παιδια.
κατι τετοια ακουγαμε και στο ΣεΣ.....και τελικα ολοι ξεραμε τι γινοτανε...λεω γινοτανε γιατι απο το 15 εχω να μπω στο χαρτη ΣεΣ..ολοι εχουμε δει πως δουλευουν τα cliker....Ασε που τυχαινει να ξερω ποσοι ειμαστε εμεις και δεν βγαινουν τα κουκια...εκτος κι οι απεναντι ηταν 40 κι εμεις οι δεκα ειχαμε παρκινσον
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
κατι τετοια ακουγαμε και στο ΣεΣ.....και τελικα ολοι ξεραμε τι γινοτανε...λεω γινοτανε γιατι απο το 15 εχω να μπω στο χαρτη ΣεΣ..ολοι εχουμε δει πως δουλευουν τα cliker....Ασε που τυχαινει να ξερω ποσοι ειμαστε εμεις και δεν βγαινουν τα κουκια...εκτος κι οι απεναντι ηταν 40 κι εμεις οι δεκα ειχαμε παρκινσον

σου εξηγω αλλα δεν θελεις να καταλαβεις.οι μαχες απο το 0-20 φθορα γινονται πανευκολα και μαλιστα χωρις να χασεις ή να αλλαξεις καν στρατο.φαντασου λοιπον να βαρας ενα τομεα με 5 πολιορκητικα χωρις φθορα.θα εισαι παντα στο 0 φθορα.πατας το αυτοματη μαχη συνεχεια.αν μαζευτουν 20 ατομα μονο απο τη συντεχνια λοιπον σε 40" θελεις να μου πεις οτι δεν μπορουν να κανουν 8 (!!!!!!!!!) μαχες ο καθενας;
εγω ετσι μπορω να σου κανω 20 μαχες στα 40 δευτερολεπτα....
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
σου εξηγω αλλα δεν θελεις να καταλαβεις.οι μαχες απο το 0-20 φθορα γινονται πανευκολα και μαλιστα χωρις να χασεις ή να αλλαξεις καν στρατο.φαντασου λοιπον να βαρας ενα τομεα με 5 πολιορκητικα χωρις φθορα.θα εισαι παντα στο 0 φθορα.πατας το αυτοματη μαχη συνεχεια.αν μαζευτουν 20 ατομα μονο απο τη συντεχνια λοιπον σε 40" θελεις να μου πεις οτι δεν μπορουν να κανουν 8 (!!!!!!!!!) μαχες ο καθενας;
εγω ετσι μπορω να σου κανω 20 μαχες στα 40 δευτερολεπτα....
κι εσυ δεν καταλαβαινεις οτι εχω την εμπειρια και να δω αν συνετρεχαν οι λογοι που αναφερεις....δεν ηταν ετσι το θεμα...και ξαναλεω ειμαι στο φοε απο το 13 κατι ξερω απο μαχες....κι επισης τα πεδια τα γνωριζω πολυ καλα καθως τα λατρεψα απο την πρωτη στιγμη για ενα και μονο λογο...το 4ωρο....διοτι οσα κλικερ και να πεσουν στο 4ωρο χανεται ο θησαυρος ..και τελος το σεναριο που περιγραφεις που για χθες δεν ισχυει...ειναι πολυ ιδανικο και δεν μπορει να ισχυει συνεχεια...ο καιρος θα δειξει οπως και στον ΣεΣ ΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΠΩς....ΚΑΜΑΡΩΝΑΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΕς..
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
ενταξει..οκ..φταινε τα κλικερ..ειναι πολυ δυσκολο να βρεθουν 20 ατομα στη συντεχνια να βαρανε ενα τομεα με 5 πολιορκητικα.πολυ σπανιο....λες και δεν μπορεις να τους οργανωσεις.να βγαλειςμια ανακοινωση που να λεει οτι "ελατε ολοι παιδια στις 14.37 να παρουμε ενα τομεα".....
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
δεν θελω να σε απογοητευσω...αλλα παραπαιζει οχι απλα παιζει κλικερ..
ο φιλος πιο πανω καλα το ειπε.
τα πεδια θα απαξιωθουν ειναι θεμα χρονου.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα επειδη υπαρχουν και αυτοι ποιυ δεν ειναι χθεσινοι
καλο θα ηταν να λεμε πραγματα που ισχυουν στην πραξη και οχι στην θεωρια
γιατι υπαρχουν και νεοτεροι παιχτες που ακουγοντας καποια πραγματα απογοητευονται
Οντως μπορει να κανουν 20 παιχτες σε 40'' 160 μαχες στα Πεδια Μαχων υπο προυποθεσεις φυσικα
1 αυτοι οι 20 -30 να ..ειναι χωρισμενοι σε 4-5..οικογενιακες ομαδες και με 2 κλικ ..γινονται πχ 10 μαχες
2 να εχουν φορεσει ...χνουδωτα μποτακια στους υπολογιστες τους για να μην ..κρυωνουν
Ας παμε να πουμε δημοσια λοιπον το τι ισχυει στην πραξη
Δεν ειναι κρυφο οτι εαν 'πεσουν'' πολλοι συγχρονως παιχτες (>10 ειναι ο μαγικος αριθμος ) σε εναν τομεα ..θα ''παγωνε'' το παιχνιδι σε καποιους απο αυτους αρα θα επρεπε να κανουν ανανεωση
και ειλικρινα ποσες πιθανοτητες υπαρχουν και οι συγκεκριμενοι 20 (ολοι) να εχουν ..υπολογιστες προδιαγραφων ..NASA..για να μην εμπειριαζονται
ομως για χαρη της συζητησης θα το δεχτω και αυτο
Παμε λοιπον στα αλλα ..χαρακτηριστικα μιας μαχης ΠΜ
απο την δικη μου εμπειρια σας λεω οτι σε 40'' δεν μπορει να γινουν 160 μαχες ακομη και εαν ειναι μεσα 30 ατομα με λαπτοπ NASA
εαν παιζουν χωρις εχτρα προγραμματα
Εχει χρονομετρισει καποιος ποση ωρα μεσολαβει απο την μια μαχη στην αλλη -φυσιολογικα-
μην ξεχνατε οτι στα πεδια ..μετα απο καθε μαχη εμφανιζεται ..και η καρτα του εχτρα δωρου
και μην τολμησει κανεις να με αμφισβητησει
...γιατι εγω μαζι με κατι φιλους απο Ρωσια Ρουμανια Αμερικη
ενα βραδυ αρχισαμε τις παραλληλες χρονομετρησεις (οπως εχουμε κανει το ιδιο και στον ΣεΣ)
μεχρι και ..σημαδια στην οθονη του υπολογιστη εβαλαν τα παιδια .. για να εξαντλησουμε ολες ..τις νομιμες πιθανοτητες ..της ''γρηγοραδας''

Για να ξεκαθαρισω δε τα πραγματα ετσι ωστε για να μην αιωρουνται ...ετσι καποια πραγματα
στα Πεδια Μαχων ακομη και επιλεγοντας αυτοματη μαχη ..ΤΑ ΚΟΥΚΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ
ᾱλλο ειναι κανω 8 μαχες συνεχομενες σε εναν τομεα στον ΣεΣ μαζι με αλλους 20 συμπαιχτες μου και αλλο 8 μαχες στα Πεδια Μαχων μαζι με αλλους 20
γιατι για καθε μια μαχη στα Πεδια χρειαζεται ο παιχτης να κανει κλικ 3-5 φορες ...ετσι ειναι το φυσιολογικο
-στα οποια μεσολαβει και ενας χρονος για την εμφανιση του μνμ του συστηματος
ειτε για επιστροφη στον χαρτη ειτε για το κερδισμενο δωρο ειτε για το δευτερο κυμα μαχης ενιοτε και ολων αυτων διαδοχικα εμφανιζομενων στην δια μαχη
αρα για 160 μαχες θα χρειαστουν περιπου 650 κλικ ..συν οτι θα εμφανιστουν το λιγοτερο 100 εχτρα μνμ απο το συστημα
αντε λοιπον
εγω να δεχτω οτι σε 40'' μπορει καποιοι να κανουν 32 κλικ μα ελα που δεν μπορει να τα κανουν ...συνεχομενα -δηλ χωρις απωλεια χρονου
γιατι μεσολαβουν..και τα... καρτελακια
Προσωπικα φυσικα θεωρω οτι ειναι δικαιωμα τους να ..παιζουν με οτι αορατο δεκανικι υπαρχει αφου δεν μπορει να ανιχνευτει
αρα αλλος ειναι στα δικα μου ματια ο ..φταιχτης
Ομως να μην προσπαθουμε να το ..βγαλουμε και φυσιολογικο
Δεν πιστευω δε οτι θα απαξιωθουν ..ευκολα τα ΠΜ
αφου ολοι ειναι .κερδισμενοι ..
οι μεν παιχτες
ολο και κατι κερδιζουν ποντους υλικα --(ασχετως εαν αλλοι κερδιζουν λιγα και αλλοι παρα πολλα )
ολοι κανουν ..μαχες --(αλλοι 80 αλλοι 800)

η δε ιννο κερδιζει ..απο το γρηγορο κτισιμο μκ αρκετα
και οι παιχτες ..δεν φωναζουν πια για τον ΣεΣ

ασχετο
την φθορα γιατι την αναφερετε δεν καταλαβα ?...αφου αρκετοι εχουν φτασει στον ουρανο τα ΜΚ.. ποσο δυσκολο ειναι να κανουν μαχες με τριβη 40-50
για αυτους το ιδιο ευκολα κανουν μαχες και με 0 και με 50 τριβη
 
Τελευταία επεξεργασία:

nouliadis

Καμένος Χρήστης
η φθορα ειναι το σημαντικοτερο.γιατι αν εισαι με φθορα 0 και εχεις επιθεση 700% τοτε κάνεις μαχες χωρις καν να αλλαζεις μοναδες.εγω εχω λαπτοπ 5ετιας και οταν εχει πολιορκητικα μπορω να κανω μονος μου 10+ μαχες σε 40".το σεναριο ειναι απολυτα λογικο και βγαινει.
οποτε συμφωνουμε οτι διαφωνουμε.
 

finrοd

Banned
και οι παιχτες ..δεν φωναζουν πια για τον ΣεΣ
Ποιός για τον ΣεΣ δεν φωνάζει; χαχαχαχαχα
Σιγά τώρα μην συγκρίνουμε το μουφα παιχνίδι που προσφέρουν τα ΠΜΣ, (μια ακόμη ζούγκλα είναι για μένα, όπως το 'χε πρωτοπεί κι ο Άγγελος), με το διαμάντι που λέγεται ΣεΣ.
Είσαι και παλαιά στο παιχνίδι που να πάρει....
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
η φθορα ειναι το σημαντικοτερο.γιατι αν εισαι με φθορα 0 και εχεις επιθεση 700% τοτε κάνεις μαχες χωρις καν να αλλαζεις μοναδες.εγω εχω λαπτοπ 5ετιας και οταν εχει πολιορκητικα μπορω να κανω μονος μου 10+ μαχες σε 40".το σεναριο ειναι απολυτα λογικο και βγαινει.
οποτε συμφωνουμε οτι διαφωνουμε.
Καλημερα ΚαληΕ βδομαδα
αφου ισχυριζεστε οτι εχετε υπολογιστη ..5 ετιας (=καρτα γραφικων και επεξεργαστη 5ετια ) και μπορειτε να κανετε μαζι με αλλους 19 παιχτες συγχρονως μαχες σε 40 δευτερα στον ιδιο τομεα την ιδια χρονικη στιγμη
ειμαι υποχρεωμενη να το αποδεχτω

Και ..μια ασχετη συμβουλη
μην παιζετε και οι 20 αλλο τυχερο παιγνιο ..κλεισατε απο τυχη
γιατι αυτο σημαινει οτι
1 για εναν μαγικο λογο σε σας (τους 20) δεν υπερφορτωνεται σε κανεναν ο υπολογιστης/το παιχνιδι
(λογω πολλαπλων συγχρονως μαχων στο ιδιο σημειο την ιδια ωρα )

2 παραλληλα ειστε τυχεροι /ατυχοι και οι 20
ατυχοι ως προς τα εχτρα δωρα αφου μαλλον ..δεν κερδιζει κανενας στον εν λογω τομεα εχτρα δωρα
τυχεροι γιατι ετσι δεν εμφανιζεται το εχτρα μνμ του κερδισμενου δωρου

3 συγχρονως εχετε πετυχει εναν τομεα που δεν εχει ουτε μια μαχη με δευτερο κυμα

Τι να πω ...μετα απο αυτα ολα ειναι πιθανα
ΛΕΤΕ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ..ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΝΑ
ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΑΣ ΛΑΠΤΟΠ ?

Ποιός για τον ΣεΣ δεν φωνάζει; χαχαχαχαχα
Σιγά τώρα μην συγκρίνουμε το μουφα παιχνίδι που προσφέρουν τα ΠΜΣ, (μια ακόμη ζούγκλα είναι για μένα, όπως το 'χε πρωτοπεί κι ο Άγγελος), με το διαμάντι που λέγεται ΣεΣ.
Είσαι και παλαιά στο παιχνίδι που να πάρει....

Αγαπημενε μου finrod γενικα το ειπα
ασφαλως και καποιοι εξακολουθουμε να ....ριχνουμε ''πυρινα βελη'' σχετικα με τον ΣεΣ (λιγοι μεν αλλα με καρδια λιονταριου)

...και αντε μια πολυ αποκλειστικη πριβε πληροφορια
κατι ''μου λεει'' οτι αυτη την φορα η διαμαρτυρια παιχτων απο τους αλλους σερβρς σχετικα με τον ΣεΣ ισως ειναι .. πιο ουσιαστικα αποτελεσματικη
 

finrοd

Banned
να δουμε και στον ΠεΠ σε 40'' 160 μαχες...
Για τον τύπο να ξεκαθαρίσουμε τα της ορολογίας:
Ο όρος ΠεΠ, (Παίκτης εναντίον Παίκτη), αναφέρεται στη συνολική μαχητική δράση τού κάθε παίκτη, η δε καταγραφή των επιτευγμάτων αυτής καταγράφεται στα Τουρνουά Πύργων Εποχών τής κάθε γειτονιάς και αποτελεί μέρος τής καταγραφής τής συνολικής δραστηριότητας του κάθε παίκτη στη Γενική κατάταξη, (εκεί μαζί με τους πόντους κατάταξης π' αποκομίζει η κάθε πόλη λόγω εποχής, ΜΚ και επιπέδου τους, λοιπών κτισμάτων, δωρεάς αγαθών κτλ.

Ο όρος ΠΜΣ, (Πεδίο Μάχης Συντεχνιών), αναφέρεται σε συγκεκριμένο σκέλος τού παιχνιδιού, όπου αντιμάχονται οι συντεχνίες.

Σαφώς κι οι μάχες που ένας παίκτης πραγματοποιεί στο ΠΜΣ, προσμετρούνται στην άμιλλά του με τους λοιπούς παίκτες, μαζί με τις μάχες στον Χάρτη ΣεΣ, στην Εκστρατεία τής Συντεχνίας, στον Χάρτη τής Ηπείρου, στη Γειτονιά, στις διάφορες αποστολές, μη αποτελώντας, αυτές και μόνο αυτές οι μάχες στο ΠΜΣ, το κριτήριο ανάδειξης νικητή στήν όποιου είδους άμιλλα π' αφορά το «Παίκτης εναντίον Παίκτη».

Επί τής ουσίας τώρα:
Πέρα και ξέχωρα από τη βαθμοθηρία, το ουσιαστικό πεδίο αναμέτρησης παίκτη εναντίον παίκτη, το άμεσα διαδραστικό παιχνίδι μεταξύ τους δηλαδή, λαμβάνει χώρα στον Χάρτη ΣεΣ και ΜΟΝΟ στον Χάρτη ΣεΣ.
Ο παίκτης είναι αυτός που στρατό θα βάλει στις άμυνες. (και σαφώς θα πρέπει να 'χει φροντίσει για τις εφεδρείες του)
Ο παίκτης είναι αυτός που την σύνθεση της κάθε αμυντικής 8άδας θ' αποφασίσει.
Ο παίκτης είναι αυτός που την πολιορκία πρέπει να βάλει και για την ανανέωσή της, πριν προλάβει ο αντίπαλος να προσθέσει άμυνες στον τομέα ή να βάλει πολιορκία αν πρόκειται για τομέα που δεν ανήκει σε κάποια από τις αντιμαχόμενες συντεχνίες, οφείλει να φροντίζει.
Ο παίκτης είναι αυτός που προτεραιότητα στις εποχές θα δώσει, τους ελιγμούς θα σχεδιάσει, την τακτική θα καθορίσει, έτσι ώστε η συντεχνία του ν' αποκτήσει το στρατηγικό πλεονέκτημα έναντι της αντιπάλου της.

Στο ΠΜΣ δεν υπάρχουν αυτά.Καρικατούρα το ΠΜΣ τού ΣεΣ.
Εκεί παίζεις με το μηχάνημα. Όχι με τον αντίπαλο παίκτη διαμέσου τού μηχανήματος και του λογισμικού του.
Οι ίδιες κι απαράλλαχτες μάχες. Το ίδιο κι απαράλλαχτο αποτέλεσμα. Βαρεμάρα.
Γνωρίζω πλέον πολύ καλά όλες τις μάχες, τις αντίπαλες συνθέσεις, τα πεδία διεξαγωγής τους, ποιο ν' αποφεύγω και ποιο να προτιμώ, το ως που φτάνω τη φθορά με σύνθεση επιθετικού στρατού από καθαρόαιμες και μόνο μονάδες, ως που τη φτάνω με μικτή σύνθεση καθαρόαιμων και κακοποιών, ως που τη φτάνω αν αποφασίσω να 'χω απώλειες μονάδων...
Το 'χω ξαναγράψει: η Λογική των ηλεκτρονικών παιχνιδιών τού τέλους τής 10ετίας του 1970 διέπει το ΠΜΣ.
Εξάλλου κι η ίδια η ΙΝΝΟ εξ' αρχής το γνώριζε πως το ΠΜΣ υστερεί έναντι του ΣεΣ, υπολείπεται η ποιότητα του έναντι αυτής τού ΣεΣ, και φρόντισε να το διανθίσει με τις ανταμοιβές. Μόνο και μόνο γι' αυτές κάνω μάχες στο ΠΜΣ. Βαρετές μάχες. Μόνη απολαβή τους το ότι χρησιμοποιώ τις ανταμοιβές για να 'ναι η πόλη μου πιο ανταγωνιστική στον ΣεΣ. Καμμία ψυχαγωγία κι ούτε ίχνος αδρεναλίνης στις μάχες στο ΠΜΣ.

Αυτά φίλε μου, κάπως βιαστικά κι ίσως γι' αυτό ελλειπή στο να δείξουν το μέγεθος τής αξίας τού ΣεΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Για τον τύπο να ξεκαθαρίσουμε τα της ορολογίας:
Ο όρος ΠεΠ, (Παίκτης εναντίον Παίκτη), αναφέρεται στη συνολική μαχητική δράση τού κάθε παίκτη, η δε καταγραφή των επιτευγμάτων αυτής καταγράφεται στα Τουρνουά Πύργων Εποχών τής κάθε γειτονιάς και αποτελεί μέρος τής καταγραφής τής συνολικής δραστηριότητας του κάθε παίκτη στη Γενική κατάταξη, (εκεί μαζί με τους πόντους κατάταξης π' αποκομίζει η κάθε πόλη λόγω εποχής, ΜΚ και επιπέδου τους, λοιπών κτισμάτων, δωρεάς αγαθών κτλ.

Ο όρος ΠΜΣ, (Πεδίο Μάχης Συντεχνιών), αναφέρεται σε συγκεκριμένο σκέλος τού παιχνιδιού, όπου αντιμάχονται οι συντεχνίες.

Σαφώς κι οι μάχες που ένας παίκτης πραγματοποιεί στο ΠΜΣ, προσμετρούνται στην άμιλλά του με τους λοιπούς παίκτες, μαζί με τις μάχες στον Χάρτη ΣεΣ, στην Εκστρατεία τής Συντεχνίας, στον Χάρτη τής Ηπείρου, στη Γειτονιά, στις διάφορες αποστολές, μη αποτελώντας, αυτές και μόνο αυτές οι μάχες στο ΠΜΣ, το κριτήριο ανάδειξης νικητή στήν όποιου είδους άμιλλα π' αφορά το «Παίκτης εναντίον Παίκτη».

Επί τής ουσίας τώρα:
Πέρα και ξέχωρα από τη βαθμοθηρία, το ουσιαστικό πεδίο αναμέτρησης παίκτη εναντίον παίκτη, το άμεσα διαδραστικό παιχνίδι μεταξύ τους δηλαδή, λαμβάνει χώρα στον Χάρτη ΣεΣ και ΜΟΝΟ στον Χάρτη ΣεΣ.
Ο παίκτης είναι αυτός που στρατό θα βάλει στις άμυνες. (και σαφώς θα πρέπει να 'χει φροντίσει για τις εφεδρείες του)
Ο παίκτης είναι αυτός που την σύνθεση της κάθε αμυντικής 8άδας θ' αποφασίσει.
Ο παίκτης είναι αυτός που την πολιορκία πρέπει να βάλει και για την ανανέωσή της, πριν προλάβει ο αντίπαλος να προσθέσει άμυνες στον τομέα ή να βάλει πολιορκία αν πρόκειται για τομέα που δεν ανήκει σε κάποια από τις αντιμαχόμενες συντεχνίες, οφείλει να φροντίζει.
Ο παίκτης είναι αυτός που προτεραιότητα στις εποχές θα δώσει, τους ελιγμούς θα σχεδιάσει, την τακτική θα καθορίσει, έτσι ώστε η συντεχνία του ν' αποκτήσει το στρατηγικό πλεονέκτημα έναντι της αντιπάλου της.

Στο ΠΜΣ δεν υπάρχουν αυτά.Καρικατούρα το ΠΜΣ τού ΣεΣ.
Εκεί παίζεις με το μηχάνημα. Όχι με τον αντίπαλο παίκτη διαμέσου τού μηχανήματος και του λογισμικού του.
Οι ίδιες κι απαράλλαχτες μάχες. Το ίδιο κι απαράλλαχτο αποτέλεσμα. Βαρεμάρα.
Γνωρίζω πλέον πολύ καλά όλες τις μάχες, τις αντίπαλες συνθέσεις, τα πεδία διεξαγωγής τους, ποιο ν' αποφεύγω και ποιο να προτιμώ, το ως που φτάνω τη φθορά με σύνθεση επιθετικού στρατού από καθαρόαιμες και μόνο μονάδες, ως που τη φτάνω με μικτή σύνθεση καθαρόαιμων και κακοποιών, ως που τη φτάνω αν αποφασίσω να 'χω απώλειες μονάδων...
Το 'χω ξαναγράψει: η Λογική των ηλεκτρονικών παιχνιδιών τού τέλους τής 10ετίας του 1970 διέπει το ΠΜΣ.
Εξάλλου κι η ίδια η ΙΝΝΟ εξ' αρχής το γνώριζε πως το ΠΜΣ υστερεί έναντι του ΣεΣ, υπολείπεται η ποιότητα του έναντι αυτής τού ΣεΣ, και φρόντισε να το διανθίσει με τις ανταμοιβές. Μόνο και μόνο γι' αυτές κάνω μάχες στο ΠΜΣ. Βαρετές μάχες. Μόνη απολαβή τους το ότι χρησιμοποιώ τις ανταμοιβές για να 'ναι η πόλη μου πιο ανταγωνιστική στον ΣεΣ. Καμμία ψυχαγωγία κι ούτε ίχνος αδρεναλίνης στις μάχες στο ΠΜΣ.

Αυτά φίλε μου, κάπως βιαστικά κι ίσως γι' αυτό ελλειπή στο να δείξουν το μέγεθος τής αξίας τού ΣεΣ.
Πραγματι ετσι ειναι αλλα......δεν ομως εξασφαλισε η inno τον καθαρο και τιμο ανταγωνισμο και φυσικα απαξιωθηκε το ΣεΣ ΚΑΙ στο λεω εγω που μεχρι το 15 εφαγα απειρες ωρες και λογω ανεργιας πανω στο χαρτη...αλλα οταν πια οι μποτες οι δερματινες μετραγαν μόνο.... για την ψυχικη μου ηρεμια .δεν τον ξανα ανοιξα....αστο εχει η inno για να ικανοποιουνται οι πελατες....χαιρομαι που βρεθηκε η λυση με τα πεδια μαχης...και δεν διαφωνω οτι δεν εχει την ομορφια του σεσ...εχει ομως τα δωρα κι εγω το φτωχαδακι τα θελω ...οποτε ολοι μας ειμαστε με το χαμογελο στα χειλη και ειναι η πρωτη φορα που η εταιρια κινηθηκε εξυπνα...
 
Κορυφή