Ποιος θα τερματίσει πρώτος τη Ζώνη Αστεροειδών?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager

SAAB%20Logo.png

“I know the sky is not the limit because there are footprints on the Moon
— and I made some of them!”

"Ξέρω ότι ο ουρανός δεν είναι το όριο, γιατί υπάρχουν πατημασιές στο Φεγγάρι και κάποιες είναι δικές μου!"

Buzz Aldrin

Ice.png


Αγαπητοί μου Βασιλιάδες και Βασίλισσες...
ένας διαγωνισμός διαφορετικός από τους άλλους μόνο για τους εξερευνητές του διαστήματος !

Με την έναρξη της Διαστημικής Εποχής: Ζώνη Αστεροειδών
ξεκινάει και ο δικός σας αγώνας για την ολοκλήρωση της.


Ο Διαγωνισμός είναι απλός:
Νικητές θα είναι 2
1. αυτός που θα καταφέρει να ολοκληρώσει πρώτος όλες τις τεχνολογίες της εποχής με χρήση Διαμαντιών

(όχι απαραίτητα όλες τις τεχνολογίες με Διαμάντια, αλλά να έχει χρησιμοποιήσει έστω κι ένα)
2. αυτός που θα καταφέρει να τις ολοκληρώσει χωρίς τη χρήση Διαμαντιών.

Ο Διαγωνισμός ξεκινά 23 Απριλίου, με το άνοιγμα της νέας εποχής
και λήγει μόλις πάρουμε τα δύο πρώτα επιβεβαιωμένα μηνύματα, από οποιοδήποτε κόσμο.
Αυτό που πρέπει να κάνετε είναι να δημοσιεύσετε ένα στιγμιότυπο οθόνης που να δείχνει
ότι έχετε ολοκληρώσει όλες τις τεχνολογίες, καθώς και τον κόσμο που παίζετε.

Ice.png

Οι νικητές θα πάρουν από 1000 Διαμάντια!

(για τους παίκτες σε μικρότερες εποχές, μη γκρινιάζετε... έχουμε κι άλλους διαγωνισμούς :p )
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Θαυμάσιο. Να και κάτι το διαφορετικό. Εκπληκτική η ιδέα τού θέματος του διαγωνισμού, εξ ου και η επιδοκιμασία!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ...
Γιωργο μου δεν θελω να σου χαλασω τον ενθουσιασμο ως προς το ... κενοτομα ιδεα
αλλα ειναι παλιο ..εθιμικο του φοε
απλως ειχε ..ξεχαστει τα 2? τελευταια χρονια
 

finrοd

Banned
Ναι, ε; Μου διέφυγε τελείως. Ιδέα δεν έχω ότι κατά το παρελθόν έχουν υπάρξει ίδιοι με τούτον διαγωνισμοί.
Καινούργιο για μένα το θέμα του, αλλά έστω κι αν δεν είναι καινοτομία, εξακολουθώ να το θεωρώ θαυμάσιο κι εκπληκτική την ιδέα του.
Αν μάλιστα είχαμε και την ανάρτηση ενός πίνακα με την παγκόσμια κατάταξη των παικτών που πρώτοι ολοκληρώνανε τις νέες εποχές, θα είχε άλλη αίγλη. Δεν είναι και λίγο να είσαι παγκόσμια ο πρώτος που ολοκλήρωσε τις τεχνολογίες τής εκάστοτε νέας εποχής στο παιχνίδι, αυτός που το κατάφερε στο συντομότερο χρόνο από τη στιγμή που η νέα εποχή ήταν διαθέσιμη στον διακομιστή του λογαριασμού του.
Όπως καταλαβαίνεις δεν είναι τα διαμάντια το έπαθλο που έχει την αξία αλλά το «επίτευγμα» αυτό καθ'αυτό. Όπως το ν' ανεβαίνεις στη κορφή ενός βουνού, διακινδυνεύοντας πολύ, μόνο και μόνο για ν' αφήσεις το χνάρι σου πάνω της, μόνο και μόνο γιατί υπάρχει, μόνο και μόνο για την πρόκληση.
Πολλά πάλι έγραψα. Χρόνια Σου Πολλά κι όπως τα επιθυμείς!

ΥΓ (αργοπορημένο...)
Γιατί να μην επεκταθεί και στους «Οικισμούς»; Οι πρώτοι που θα τους ολοκληρώσουν για πρώτη φορά. Θα μπορούσε...
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Brisgard

διαμαντια σε πετρες για παγο (ειδικο αγαθο) όχι σε ερευνες.


υ.γ ευχαριστούμε τον φοβερο κ τρομερο φωστηρα από την εταιρια που σκεφτηκε αυτή την καταπληκτικη επαναλμβανομενη αποστολή https://prnt.sc/s4tsge χαχαχαχαχαχαχ
βγηκε η υποτιθεμενη πιο δυσκολη εποχη σε 5 ημερες μαζεύοντας 50.000 νεα αγαθα χωρις να χτισω κανενα κτιριο παραγωγης στην αποικια μου.
ευγε! χαχαχαχα
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Από ότι φαίνεται έχουμε τον πρώτο νικητή!!!
Ολοκλήρωσε το δέντρο τεχνολογιών χωρίς Διαμάντια
:)
 

finrοd

Banned
Brisgard

διαμαντια σε πετρες για παγο (ειδικο αγαθο) όχι σε ερευνες.


υ.γ ευχαριστούμε τον φοβερο κ τρομερο φωστηρα από την εταιρια που σκεφτηκε αυτή την καταπληκτικη επαναλμβανομενη αποστολή https://prnt.sc/s4tsge χαχαχαχαχαχαχ
βγηκε η υποτιθεμενη πιο δυσκολη εποχη σε 5 ημερες μαζεύοντας 50.000 νεα αγαθα χωρις να χτισω κανενα κτιριο παραγωγης στην αποικια μου.
ευγε! χαχαχαχα
Από ότι φαίνεται έχουμε τον πρώτο νικητή!!!
Ολοκλήρωσε το δέντρο τεχνολογιών χωρίς Διαμάντια
:)

Σε καλή μεριά και καλώς ξανάρθες!
Αχ, τι σου κάνουν τα διαμάντια ...διαμαντόπιστε!!
Για τον ΣεΣ βρε, για τον έρμο τον ΣεΣ τίποτις; Ντιπ από ...Ξανθόπουλο δεν έχεις μέσα σου; :p:D:D:D
Πρόσεξε το σηματάκι στην πάνω αριστερή γωνία τής εικόνας: τον δαφνοστεφανομένο νεανία. Για Χάρη σου. Εύγε βρε φίλε!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αδερφέ μπράβο σου είσαι άπαιχτος, εγώ στην θέση σου θα έπαιζα και κανένα τζόκερ. Ξεκινάμε 50000 αγαθά δια των 35 τεμαχίων η αποστολή μας κάνει 1429 αποστολές και αν το δεις το δεις αναλογικά με τις μάχες σου αυτό το διάστημα τότε έχεις το πιο τυχερό Φρόντενακ σε όλους τους σέρβερ!!!! Τέτοιο Φρόντενακ ούτε ο Γκαστόνε!! Συγχαρητήρια και καλοφάγωτα τα διαμαντάκια και πάντα επιτυχίες!!! Άντε και στα δικά μας τώρα παιδιά, πάμε δυνατά έχουμε αρκετό δρόμο. Ντου ντου :p
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ο MAC-MAR έχει τελειώσει την εξερεύνηση της εποχής στις 2020-05-08 18:21:23
ενώ ο tedyboy στις 2020-05-08 18:42:18

δε ξέρω ποιος από τους δύο είναι ο Χάρης, αλλά από ότι φαίνεται ο MAC-MAR τελείωσε πρώτος
και είναι ο δεύτερος νικητής του διαγωνισμού μας :)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα .... δωρο για το ποιος θα τερματησει τελευταιος υπαρχει?
γιατι βασικα με κοβω να τελειωνω σε κατι μηνες ομως λεω να κρατησω σταθερα το 18:21:.....2021
αλλωστε ειναι και το σωστο
γιατι η μαντα ως γνωστη γαλη θα επικαλεστει τοτε την σοφη ...κατ Ματθαιον ρηση
Ουτως εσονται οι εσχατοι πρωτοι
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή