Ποσοστά (τελείως) εκτός ΟΡΙΩΝ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Κοίτα σκορπιέ τον finrod τον ήξερες; Ήταν από τους πιο ενεργούς εδώ, αν όχι ο πιο ενεργός. Κι αυτοί(η ομάδα διαχείρισης) τον απέβαλλαν. Γιατί; Ουδείς γνωρίζει, αφού σε ερώτησή μου σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ, όπως προτείνει κι ο φίλος μας Σέργιος παραπάνω, η απάντηση που έλαβα ήταν:Στιγμιότυπο οθόνης 2021-12-11 160639.png
Φυσικά ο λόγος ήταν απλός και προφανής: Έλεγε την αλήθεια έξω από τα δόντια, χωρίς όμως να προσβάλλει κανέναν κι αγωνιζόταν για την βελτίωση του ΣεΣ. Γι'αυτό φαντάζομαι και δεν μου απάντησαν... Τι να μου πουν, ότι " πάντα η γνώμη του ήταν αντίθετη με της εταιρίας, οπότε μας υποχρέωσαν να τον αποβάλλουμε";
Όπως βλέπεις η ελευθερία λόγου μόνο που δεν ισχύει εδώ πέρα(καλά και στην κοινωνία...) και σε αποβάλλουν εύκολα. Δεν χρειάζεται να δώσουν εξηγήσεις πουθενά. Έτσι κι έρθει η άνωθεν εντολή... Τελείωσες! Έτσι θα σε συμβούλευα πως το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να λες τη γνώμη σου χωρίς πολλά πολλά κεφαλαία. Γενικά πιο ήπια. Και να μην ξεχνάς ότι θα πετύχεις περισσότερα αν δεν πάρεις αποβολή.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Έλεγε την αλήθεια έξω από τα δόντια, χωρίς όμως να προσβάλλει κανέναν


Αυτο το εκλαμβανω μονο ως πλακα ή αν γραφηκες στο φορουμ χθες και δεν εχεις διαβασει ποτε τα μηνυματα του. Ειχε κραξει, προσβαλλει, βρισει πολυ κοσμο και φυσικα και απλους παικτες και οχι μονο τους διαχειριστες. Ηταν ο ορισμος του πρηχτη καθως σχολιαζε παντου και παντα και επεμενε μεχρι τελικης πτωσεως και εκανε flame σχεδον ολα τα Thread που εγραφε.

Αν ειχε καποιο δικιο (λεω αν) και καποια λογικη σκεψη χανοταν μεσα στον κυκεωνα των μηνυματων που εστελνε καθημερινως.

Και φυσικα αποβληθηκε ολοσωστα (ολες τις φορες) καθως ειχε παραβιασει πολλες πολλες πολλες φορες τους κανονες του φορουμ. Και δεν πηρε μονο δευτερη ευκαιρια αλλα και 3η και 4η και νομιζω συνολικα 6-7 φορες του επετραπη να ξαναφτιαξει λογαριασμο (με παραλλαγμενα ονοματα) οπου εκανε ξανα τα ιδια και τα ιδια.

Οποιος εχει διαφωνιες με το παιχνιδι ας το λεει κοσμια και ας λεει την αποψη του (οπου ζητειται παντα σε ολα τα εβεντ και σε ολες τις αναβαθμισεις) μηπως διορθωθουν καποια πραγματα. Αν συνεχισετε και εχετε διαφωνιες τοτε παιξτε κανα αλλο να τελειωνει η υποθεση. Καταναλωτες πελατες ειμαστε και αν ενα προιον δεν μας ικανοποιει πια δεν το αγοραζουμε.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Η Κοινότητα του φόρουμ δεν είναι μέρος για συζήτηση σχετικά με τις ενέργειες και τους ελέγχους των διαχειριστών του παιχνιδιού,για οτιδήποτε θέλετε επικοινωνήστε με το κέντρο υποστήριξης εντός του παιχνιδιού,όπως επίσης για οποιοδήποτε θέμα η πρόβλημα έχετε με τους συντονιστές του φόρουμ επικοινωνήστε μαζί τους με προσωπικό μήνυμα.

αυτο ειναι λαθος..η κοινοτητα του φορουμ θα επρεπε να ειναι το μερος για συζητηση των ποινων. θα υπηρχε μια διαφανεια κ εμπιστοσυνη στην ομαδα υποστηριξης.
συν οτι θα εβλεπαν ολοι μα ολοι απο τι ποινες κινδυνευουν οι παιχτες που παρακαμπτουν τους κανονες.
τωρα συμβαινει το εξης.
εγω μπορει να εχω 10 διπλους. 10 μποτ κ να φαω 1 μηνα μπαν.
ο σερτζιο κοκε μπορει να εχει κ αυτος 10 διπλους 10 μποτ κ να φαει μονιμο μπαν.
το εχουμε δει να συμβαινει.
στα δικα μου ματια το ιδανικο σεναριο ειναι το παραπανω..
ανακοινωση ποινων καθημερινα.
πχ. 11\12/21 μητσος νικαια7 10 ημερες μπαν γιαυτο κ γιαυτο.
σερτζιο κοκε μονιμο γιαυτο κ γιαυτο.
θα σας εμπιστευομασταν 100%.
τωρα δεν σας εμπιστευομαστε. δεν βλεπουμε τιποτα με καλο ματι κ ουτε προκειται.
 

Jonathan Wick

Ενεργό Μέλος
αυτο ειναι λαθος..η κοινοτητα του φορουμ θα επρεπε να ειναι το μερος για συζητηση των ποινων. θα υπηρχε μια διαφανεια κ εμπιστοσυνη στην ομαδα υποστηριξης.
συν οτι θα εβλεπαν ολοι μα ολοι απο τι ποινες κινδυνευουν οι παιχτες που παρακαμπτουν τους κανονες.
τωρα συμβαινει το εξης.
εγω μπορει να εχω 10 διπλους. 10 μποτ κ να φαω 1 μηνα μπαν.
ο σερτζιο κοκε μπορει να εχει κ αυτος 10 διπλους 10 μποτ κ να φαει μονιμο μπαν.
το εχουμε δει να συμβαινει.
στα δικα μου ματια το ιδανικο σεναριο ειναι το παραπανω..
ανακοινωση ποινων καθημερινα.
πχ. 11\12/21 μητσος νικαια7 10 ημερες μπαν γιαυτο κ γιαυτο.
σερτζιο κοκε μονιμο γιαυτο κ γιαυτο.
θα σας εμπιστευομασταν 100%.
τωρα δεν σας εμπιστευομαστε. δεν βλεπουμε τιποτα με καλο ματι κ ουτε προκειται.

+100000000
Συμφωνω
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
αυτο ειναι λαθος..η κοινοτητα του φορουμ θα επρεπε να ειναι το μερος για συζητηση των ποινων. θα υπηρχε μια διαφανεια κ εμπιστοσυνη στην ομαδα υποστηριξης.
συν οτι θα εβλεπαν ολοι μα ολοι απο τι ποινες κινδυνευουν οι παιχτες που παρακαμπτουν τους κανονες.
τωρα συμβαινει το εξης.
εγω μπορει να εχω 10 διπλους. 10 μποτ κ να φαω 1 μηνα μπαν.
ο σερτζιο κοκε μπορει να εχει κ αυτος 10 διπλους 10 μποτ κ να φαει μονιμο μπαν.
το εχουμε δει να συμβαινει.
στα δικα μου ματια το ιδανικο σεναριο ειναι το παραπανω..
ανακοινωση ποινων καθημερινα.
πχ. 11\12/21 μητσος νικαια7 10 ημερες μπαν γιαυτο κ γιαυτο.
σερτζιο κοκε μονιμο γιαυτο κ γιαυτο.
θα σας εμπιστευομασταν 100%.
τωρα δεν σας εμπιστευομαστε. δεν βλεπουμε τιποτα με καλο ματι κ ουτε προκειται.

Η πολιτική της εταιρίας είναι να μην ανακοινώνονται οι ποινές. Αυτό θα αλλάξει μόνο όταν θα δοθεί η εντολή από την εταιρία.
Το ότι δε μας εμπιστεύεστε έχει να κάνει με τον τρόπο που αντιμετωπίζετε την Ομάδα Υποστήριξης εσείς οι ίδιοι και ότι εμπιστεύεστε τους παίκτες που είναι πιο κοντά σας.

Δεν υπάρχει περίπτωση να ανακοινωθεί έστω και μία ποινή, αν δεν αλλάξει η πολιτική της εταιρίας. Ο κάθε παίκτης που τιμωρείται μπορεί να ενημερώσει τους συμπαίκτες του αν θέλει.

Από εκεί και μετά, οι τελικοί κριτές για την ορθή τήρηση των κανόνων είναι η ομάδα διαχείρισης οι συζητήσεις σχετικά με τις αποφάσεις της απαγορεύονται. Έχετε ξεφύγει από το θέμα. Περαιτέρω μηνύματα εκτός θέματος θα λάβουν αρχικά προειδοποιήσεις.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Δόθηκε προειδοποίηση για σχόλια εκτός θέματος
Από εκεί και μετά, οι τελικοί κριτές για την ορθή τήρηση των κανόνων είναι η ομάδα διαχείρισης οι συζητήσεις σχετικά με τις αποφάσεις της απαγορεύονται.
Γιατί απαγορεύονται οι συζητήσεις σχετικά με τις αποφάσεις τών διαχειριστών? Δεν έχουμε κρίση- άποψη- γνώμη γιά την τήρηση τών κανόνων αν δεν είναι για όλους μάς στα ίδια μέτρα κ ίδια σταθμά?
Διαχειριστές σε ένα "δωρεάν" Ιντερνετικό παιχνιδι είστε..δεν είστε το ανώτατο δικαστήριο.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Δόθηκε προειδοποίηση για σχόλια εκτός θέματος
Εμενα παντως θα μου αρεσε να υπαρχει εστω λιστα τιμωριων ωστε να ξερουμε ποιοι τιμωρηθηκαν και για ποιο λογο. Το ειχαμε ξαναναφερει εδω μεσα και πριν χρονια και νομιζω πολλοι το θελουμε.

Οποτε Ειρηνη μου καταλαβαινω και σεβομαι την απαντηση σου αφου η εταιρια εχει τον τροπο λειτουργιας της αλλα δεν εναι κακο νομιζω να το δωσεις σαν επιθυμια των παικτων ή σαν προταση για τυχον επομενες αναβαθμισεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή