Επιλυμένο Προβλημα με καταθεση ποντων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25588
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aketilenios

Μέλος
Φαίνεται ξεκάθαρα στη φώτο 12. Το εικονίδιο κατάθεσης δεν είναι πλέον πορτοκαλί, άρα έχει επιλέξει τους πόντους, έχει πατήσει κατάθεση και έχει κολλήσει. Απλά το θέμα είναι να αποδείξεις ότι δεν ξαναμπηκες να ξανακάνεις κατάθεση και τους υπόλοιπους και είναι σφάλμα του παιχνιδιού. Μάλλον μόνο με βίντεο έστω από κινητό
 

finrοd

Banned
Φαίνεται ξεκάθαρα στη φώτο 12. Το εικονίδιο κατάθεσης δεν είναι πλέον πορτοκαλί, άρα έχει επιλέξει τους πόντους, έχει πατήσει κατάθεση και έχει κολλήσει. Απλά το θέμα είναι να αποδείξεις ότι δεν ξαναμπηκες να ξανακάνεις κατάθεση και τους υπόλοιπους και είναι σφάλμα του παιχνιδιού. Μάλλον μόνο με βίντεο έστω από κινητό
Δεν χρειάζεταια αυτό που προτείνεις.
1. Φαίνεται καθαρά το πόσους πόντους έβαλε, (2.318 στο πεδίο γραμμένοι, με πατημένο ήδη το κουμπί).
2. Φαίνεται καθαρά το ότι κόλλησε, από το χρώμα κι από τ' ότι δεν τον εμφανίζει στον πίνακα συμμετεχόντων.
3. Φαίνεται καθαρά το ότι οι πόντοι, αν και κόλλησε, έχουν μπει. (φαίνεται στην επικεφαλίδα όπου γράφει 2.566/4.884, δηλαδή 248 του κατόχου συν τους 2.318 που έχει συνεισφέρει).
Ουδεμία άλλη απόδειξη χρήζει. Καραμπινάτο είναι.
Όταν ξαναμπαίνει, μετά την ανανέωση, τον εμφανίζει στον πίνακα συμμετεχόντων, αλλά με τους διπλούς πόντους και, φυσικά, το επίπεδο ολοκληρωμένο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser25588

Guest
Καλησπερα,..... Ξαναέφαγα ζημια με τους ποντοςυ που τοςυ βαζει 2 φορες.... ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ.....
σας παραθετω 2 εικονες.... η μια ειναι τι μπηκαν οι ποντοι και η δευτερη εικονα δειχνει πως καταθετω τους ποντους που παταω παντα επιβεβαιωση.

ποιο πανω γραφατε οτι φταιει η συνδεση. τοτε μου το εκανε στο μαγαζι. σημερα ημουν στο σπιτι. δεν γιενται να φταινε οι συνδεσεις.
μου ειπατε οτι διπλοπατιεται το κουμπι.... και εγω ρωταω πως γινεται οταν σου βγαζει επιβεβαιωση ποντων και πατας οκ να διπλοβαζει τους ποντους ενω εσυ εχεις γραψει το σωστο ποσο......

και εδω ερχομαστε στο οτι υπερχει μπαγκ στο παιχνιδι..... Παρακαλω πολυ ψαξτε το γιατι εχει φτασει η ζημια της αποθηκης στους 8.500 ποντους.... δεν ειναι κατασταση αυτη
 

Συνημμένα

  • ζζ.png
    ζζ.png
    855 KB · Προβολές: 10
  • ζχ.png
    ζχ.png
    320,4 KB · Προβολές: 10

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα,..... Ξαναέφαγα ζημια με τους ποντοςυ που τοςυ βαζει 2 φορες....
σας παραθετω 2 εικονες.... η μια ειναι τι μπηκαν οι ποντοι και η δευτερη εικονα δειχνει πως καταθετω τους ποντους που παταω παντα επιβεβαιωση.
Επειδή δεν κατάφερα να βγάλω άκρη από τις εικόνες που παραθέτεις ανέτρεξα στο τελευταίο ποστ όπου φαίνονται οι πόντοι που επιλέγεις να βάλεις και αυτοί που μπαίνουν τελικά (#14). Εκεί με μεγάλη μου έκπληξη διαπίστωσα ότι σου χρεώνονται ΜΟΝΟ οι πόντοι που όρισες να μπουν, άρα, από ό,τι αντιλαμβάνομαι (σωστά ή λανθασμένα δεν ξέρω), δεν έχεις ζημία.
 

DeletedUser25588

Guest
Επειδή δεν κατάφερα να βγάλω άκρη από τις εικόνες που παραθέτεις ανέτρεξα στο τελευταίο ποστ όπου φαίνονται οι πόντοι που επιλέγεις να βάλεις και αυτοί που μπαίνουν τελικά (#14). Εκεί με μεγάλη μου έκπληξη διαπίστωσα ότι σου χρεώνονται ΜΟΝΟ οι πόντοι που όρισες να μπουν, άρα, από ό,τι αντιλαμβάνομαι (σωστά ή λανθασμένα δεν ξέρω), δεν έχεις ζημία.


δεν προλαβα να βγαλω φωτο ξανα οταν κολησε γιατι τα πηρα και πατησα ανανεωση να δω αν το ξανακανει..... δεν γινεται ποιο απλα να σας το εξηγησω. εχω παραθεσει ποιο πανω σε αλλα μηνυματα φωτογραφιες τι συμβαινει οταν κολαει και μετα βαζει 2 φορες τους ποντους. πλεον δεν δεχομαι με το νεο συστημα να συμβαινει το ιδιο λαθος και να λενε οτι δεν υπαρχει μπαγκ. δεν γινεται να πατας σωστα το ποσο μετα να πατας επιβεβαιωση κατοπιν οκ και να σου κολαει το παιδνιδι και να σου τους εχει βαλει διλπους τους ποντοςυ... ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΑΓΚ.
 

finrοd

Banned
Με «ξένα κόλυβα κηδεία κάνει» το σύστημα. Τα λατρεύω κάτι τέτοια, σαν τα κόλυβα δεν είναι δικά μου!
Να με συμπαθάς φίλε, αλλά έχει και την αστεία του πλευρά, σαν δεν είσαι αυτός που τους πόντους χάνει.
Αρχίνα πάλι να συνεισφέρεις τους πόντους σε δύο δόσεις. Τους μισούς, απ' όσους πρέπει, στην πρώτη και τους άλλους μισούς στη δεύτερη.
Ρίξε και κανένα ευχέλαιο, αν θρησκευόμενος είσαι. Δαιμόνια, ίσως, τον Η/Υ σου έχουν ζώσει! ;-)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή