Πρόβλημα με εμφάνιση FoE

nouliadis

Καμένος Χρήστης
καλημέρα παιδιά.τις τελευταίες μέρες δεν μου φορτώνει κανονικά το παιχνίδι με αποτέλεσμα από το κομπιούτερ να μην μπορώ να μπω στην εκστρατεία συντεχνίας καθόλου και τα γραφικά να μην εμφανίζονται σωστά.έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;αν όχι τι μπορεί να συμβαίνει;
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Aν εχεις και αλλου προβλημα, καρτα γραφικων δες....
Αν ειναι μονο στο ΦοΕ, μαλλον εχεις φορτωσει ολες τις επιλογες...θα προτεινα να απενεργοποιησεις τα animation απο τις ρυθμισεις και βλεπεις....
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
το εκανα αυτο και δυστυχως τιποτα.δεν εχω πουθενα αλλου προβλημα μονο στο foe.δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
το εκανα αυτο και δυστυχως τιποτα.δεν εχω πουθενα αλλου προβλημα μονο στο foe.δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει...
Καλημερα ειδικη στους υπολογιστες δεν ειμαι μεν ..αλλα εχω την εμπειρια του ''ατζαμη''
πηγαινετε στις ρυθμισεις του παιχνιδιου ελεγχτε εαν ειναι ενεργοποιημενη η εκδοση του HTML5 και το animation εαν ναι απενεργοποιηστε τα
και δοκιμαστε να συνδεθειτε στο φοε δια μεσου αλλου περιηγητη κατα προτιμηση
opera 'η maxthon ( προσοχη να ειναι και ως κυριαχος στις ρυθμισεις του υπολογιστη σας)
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Σωστο αυτο που λεει η Ταλα (ή η Μαντα?)....;)
Εγω παντωας για χρονια εμπαινα με firefox...πριν κανενα χρονο μου εκανε κολληματα....
αλλαξα σε Οpera και παω σφαιρα....
 

DeletedUser30097

Guest
Σωστο αυτο που λεει η Ταλα (ή η Μαντα?)....;)
Εγω παντωας για χρονια εμπαινα με firefox...πριν κανενα χρονο μου εκανε κολληματα....
αλλαξα σε Οpera και παω σφαιρα....
Χμμμ κι εσύ ...Βρούτε; :p
Για δοκίμασε τον waterfox ή, ακόμη καλύτερα, τον firefox quantum.:cool:
Μπορεί γνώμη ν' αλλάξεις.:)
Άσε που θα γλιτώσεις και τις ...κλήσεις από τους διαδικτυακούς τροχονόμους. :confused:
Όχι γιατί «σφαίρα» δε θα πηγαίνεις, μα, αντίθετα, γιατί θα πηγαίνεις ακόμη πιο γρήγορα και δε θα μπορούν να σε φτάσουν για να στην δώσουν!!:D:D:D
 

furfante

Ενεργό Μέλος
Χμμμ κι εσύ ...Βρούτε; :p
Για δοκίμασε τον waterfox ή, ακόμη καλύτερα, τον firefox quantum.:cool:
Μπορεί γνώμη ν' αλλάξεις.:)
Άσε που θα γλιτώσεις και τις ...κλήσεις από τους διαδικτυακούς τροχονόμους. :confused:
Όχι γιατί «σφαίρα» δε θα πηγαίνεις, μα, αντίθετα, γιατί θα πηγαίνεις ακόμη πιο γρήγορα και δε θα μπορούν να σε φτάσουν για να στην δώσουν!!:D:D:D

:p:p:p:p:p
 

Timothy Leary

Μέλος
Καλησπέρα παιδιά, έχω κι εγώ κάποια προβλήματα με τα γραφικά αυτές τις μέρες και δεν νομίζω ότι είναι θέμα ρυθμίσεων ή browser...
https://imgur.com/78eJoJX


αλλά το αποκορύφωμα είναι το σημερινό σε κόκκινο κύκλο και δεν έχει να κάνει με γραφικά...
https://imgur.com/a/wSUyPDj
που είναι το 64?
 

DeletedUser29206

Guest
Με την τελευταία αναβάθμιση στα κινητά κάποια νούμερα δεν παρουσιάζονται στοιχισμένα στο κέντρο
 
Κορυφή