Πρόβλημα στο παιχνίδι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser630
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
«Φυλλομετρητές βασισμένοι στο Chrome».
Αμετάφραστο κείμενο

Ευχαριστώ για τη μετάφραση :)
Έχει διορθωθεί το κείμενο.

hmmm και diokomo θα φροντίσω να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες, ωστόσο μιας και δε δουλεύει για το λογαριασμό σας έτσι κι αλλιώς...
κάντε κι εσείς καμιά δοκιμή από flash σε HTML5 και αντίστροφα ;)
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εχετε παρατηρησει οτι στο φορουμ στις ημερομηνιες γραφει αντι για τον μηνα Μαρτιο την λεξη "παραμορφωνω" ?? Πηγαινετε σε αυτο το θεμα στην προηγουμενη σελιδα και θα καταλαβετε τι εεννοω.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Και αυτό έχει διορθωθεί και θα αλλάξει στη επόμενη ενημέρωση μεταφράσεων του φόρουμ :)

edit: βασικά διορθώθηκε αμέσως :p
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Πολυ ωραια! Πιο πολυ γελαγα παρα το θεωρουσα προβλημα αλλα καλο ειναι που φτιαχτηκε!

Εγώ που στην αρχή νόμιζα ότι το έβαζε ο finrod σαν τίτλο στα μηνύματα του και δε μπορούσα να καταλάβω τι ήθελε να πει?
 

finrοd

Banned
και δε μπορούσα να καταλάβω τι ήθελε να πει
Αφού «το 'χεις», τα «ξενυχιάσματα» τι τα θες; χαχαχα
Για τ' άτομα που ίσως να μην το κατάλαβαν, εγώ το εισέπραξα ως: μόρφωση, διαμόρφωση, ...παραμόρφωση, με προεκτάσεις και προς τη διαστρέβλωση! :)
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Τι δεν καταλαβαινετε ρε????
Μαρτιος = παραμορφονω....
τοσο δυσκολο ειναι δλδ???
τωρα που το διορθωσαν με τι θα γελαμε?

ΥΓ...ΞΑΝΑΛΕΩ .... δεν λειτουργει το auto-save στο φορουμ...
θα μου γυρισουν τα μυαλα αν ξαναγραψω απο την αρχη κανενα μνμ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

finrοd

Banned
τωρα που το διορθωσαν με τι θα γελαμε?
Μη σκας βρε. Εδώ είμαι. Ένθερμος θιασώτης κι υποστηριτής αυτού που η λαϊκή θυμοσοφία μάς κληρονόμησε κι αμέσως αναγράφω: «Γέλαγαν οι άλλοι με μένα, γέλαγα κι εγώ μ' αυτούς».
Μη σκας.
Ψυχή βαθιά. Λεβεντιά και χαμόγελα ποτέ στη ράτσα μας δεν έλλειψαν.

ΥΓ
Σαν χρόνο βρεις, ρίξε άλλη μια ματιά σε ΑΥΤΟ. Διόρθωσα μια της μνήμης μου πλάνη, τρεις κι όχι δύο φορές λέει ο Φέρμας την συγκεκριμένη έκφραση, προσθέτοντας κι ακόμη ένα απόσπασμα από την ταινία, που πολλά σε «δεύτερη», ας πούμε, ανάγνωση λέει.
Διόλου τυχαίο το όνομα «Άρης». Διόλου τυχαίο το ότι, στην επόμενη φράση του, σε λεβεντιά, και σε χαμόγελο αναφέρεται.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Ας επιστρέψουμε στο αρχικό θέμα αυτής της δημοσίευσης που είχε να κάνει με τη συνεχή διακοπή των συνεδριών.
Αυτό το σφάλμα διορθώνεται λοιπόν στην επόμενη αναβάθμιση (θα ακολουθήσει αναλυτική ανακοίνωση μέσα στην ημέρα),
άρα το θέμα μπορεί να κλείσει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή