ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32599
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32599

Guest
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.....ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΑΠΛΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Κ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΩΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΙΜΟ ΜΕΣΑΙΩΝΑ Κ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ 4 ΩΡΕΣ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΣΤΡΑΤΟ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΗΤΤΑ ΧΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ....ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ PC ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ 24 ΩΡΩΝ ΣΤΕΝΕΥΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.....Κ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Eχει δικαιο ο ανωθεν μου, νεος παικτης του ΦοΕ... ολοι οσοι ασχολουμαστε και ειμαστε σε μεγαλυτερες εποχες, εχουμε ξεχασει ποσο δυσκολη ηταν η αρχη και στο θεμα που θετεις, δλδ του στρατου, αλλα και σε σφυρακια και νομισματα γενικα...και σε εποχες μαλιστα που τα ζητουμενα απο το παιχνιδι δεν εχουν καμμια σχεση με τα σημερινα...
Μια καλη ιδεα θα ηταν να μπορουσε να αλλαξει ο χρονος παραγωγης στους στρατωνες μεχρι καποια εποχη μικρη...πχ Υστερος Μεσσαιωνας...
μετα απο την εποχη αυτη να ηταν οπως τωρα...αυτο θα βοηθουσε πολλους "αρχαριους" παικτες να μην σαλταρουν και τα παρατανε πριν ανοιξουν ολο το παιχνιδι και δουνε ολο το ενδιαφερον του...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.....ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΑΠΛΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ Κ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΩΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΙΜΟ ΜΕΣΑΙΩΝΑ Κ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ 4 ΩΡΕΣ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΣΤΡΑΤΟ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΗΤΤΑ ΧΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ....ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ PC ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ 24 ΩΡΩΝ ΣΤΕΝΕΥΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.....Κ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

Θα σε συμβουλευα να μπεις σε Συντεχνια...οσο μεγαλυτερη σε επιπεδο τοσο καλυτερα οσο αφορα το χρονο παραγωγης στρατιωτικων μοναδων...αυτο γιατι τα μελη μιας Συντεχνιας απολαμβανουν καποια μπονους, μεταξυ των οποιων ειναι και ο μικροτερος χρονος παραγωγης Στρατιωτικων μοναδων...
Επισης αν εισαι ενεργος και βασικο μελος στη Συντεχνια σου, καποιοι μεγαλυτεροι Συντεχνοι, σιγουρα θα σε βοηθησουν να στησεις ΑΛΚΑΤΡΑΖ, πραγμα που θα σου επιτρεψει να εχεις αρκετες μοναδες, εκτος απο αυτες των στρατωνων σου...
Γενικα, προχωρα και μη σκας...σε λιγο χρονο θα εισαι υπεραυταρκης σε στρατο νομιζω...;)
 

DeletedUser32599

Guest
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΩΣ 24ΩΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ Κ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΩΡΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΘΑΡΕΣ (ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ) ΟΠΟΤΕ ΔΝ ΧΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΜΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ Κ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ Η ΠΡΟΟΔΟΣ Κ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ..ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Η ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗΣ ΠΟΡΩΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΔΟΜΗΜΕΝΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΘΕΜΑ...ΤΕΣΠΑ (ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΣΥΡΙΚΝΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΡΑΤΩΝΕΣ ΝΑ ΧΤΙΖΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ)>>>>>>ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ<<<<<<<<<<<
 

furfante

Ενεργό Μέλος
Ετσι οπως ειναι δομημενο το παιχνιδι... το Αλκατραζ ειναι απαραιτητο απο πολυ μικρες εποχες.......
μια πιο αναλογικη κατανομη του χρονου παραγωγης των μοναδων ανα εποχη παντως θα ηταν ευπροσδεκτη......
 
Κορυφή