Επιλυμένο ΣΦΑΛΜΑΤΑ...μκρα ή μεγαλα...!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dio21

Καμένος Χρήστης
Στη προεπισκοπηση των ποντων ενος ΜΚ...
ενω εισαι στο τρεχον επιπεδο, αν γυρισεις ενα επιπεδο πισω για να δεις κατι , και ξαναγυρισεις στο τρεχον, επανω στη μπαρα, σου κραταει σαν συνολο ποντων αυτο του προηγουμενου επιπεδου....
Κατα σειρα με φοτο, δλδ τα παρακατω....





Μεγαλο μπερδεμα...!!!!
 

finrοd

Banned
dio_gb.png

Χμμ, πέρα από τ' ότι είναι ανέφικτο να 'χουν μπει 2.147 φορτζ πόντοι σ' επίπεδο π' ολοκληρώνεται με 2.141, βλέπω ότι τ' αρνητικό πρόσημο πλήν, (-), απουσιάζει στο πεδίο αναγραφής των φορτζ πόντων ενώ, αντιθέτως, εμφανίζεται στο πεδίο αναγραφής των απαιτούμενων διαμαντιών για την άμεση ολοκλήρωση του επιπέδου. Μείον τριακόσια, (-300), γράφει εκεί.
Τρέχα, πάτησέ το, κι έλα να μας πεις αν σου 'δωσε «ρέστα», αν τα διαμάντια σου αυξήθηκαν. :)
Α, πάρε κι ένα αποτύπωμα από τυχόν μήνυμα που θα σου βγάλει. Σαν προγραμμάτιζα, προ αμνημονεύτων ετών, σε Dbase4, κάθε που παρόμοιες «εξυπνάδες» έκανα, μου πέταγε στην οθόνη το κλασικό «divide overflow», (διηρημένη υπερχείλιση, κι ότι απ' αυτό καταλαβαίνεις), αν κι εγώ κατανοούσα πλήρως ότι πάλι «πατάτα» έκανα! χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31374

Guest
Ειρήνη και οι φλόγες τελετουργίας αρρώστησαν μετά την αναβάθμιση.:oops:

floges.png
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
MarkDr κάνε μία αίτηση για να μπορέσω να το αναφέρω

* Cobra: πολλά υγρά και ανάπαυση :p
Έχουμε κάνει κάποιες αλλαγές σε 3 κτίρια στην τελευταία αναβάθμιση, τις οποίες είχαμε σκοπό να ανακοινώσουμε με τις επερχόμενες αλλαγές στις Εκστρατείες Συντεχνίας.
Άλλαξε ο σχεδιασμός 3 κτιρίων και μέσα σε αυτά είναι και η φλόγα τελετουργίας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31374

Guest
MarkDr κάνε μία αίτηση για να μπορέσω να το αναφέρω

* Cobra: πολλά υγρά και ανάπαυση :p
Έχουμε κάνει κάποιες αλλαγές σε 3 κτίρια στην τελευταία αναβάθμιση, τις οποίες είχαμε σκοπό να ανακοινώσουμε με τις επερχόμενες αλλαγές στις Εκστρατείες Συντεχνίας.
Άλλαξε ο σχεδιασμός 3 κτιρίων και μέσα σε αυτά είναι και η φλόγα τελετουργίας.
Τα έκανα γιατρέ άλλα έτσι μένουν άρρωστες δεν μου αρέσουν καθόλου πες άλλο γιατρικό.:rolleyes:
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

finrοd

Banned
Άνοιγμα του μενού κατασκευής - διαγραφή :p
Ριζική αντιμετώπιση. Πονάει κεφάλι, κόβει κεφάλι. Ωχ τι με περιμένει πάλι!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Σαν τον Γιωρίκα από τ' ανέκδοτο είμαι κι εγώ: Εκει που βάδιζε είδε μια μπανανόφλουδα στα τρία μέτρα εμπρός του και μονολόγησε, φτου να πάρει πάλι θα ...πέσω!

Πάμε στο κύριο:
Επισυνάπτω μία εικόνα η οποία περιέχει τρία αποτυπώματα από καρτέλα Μεγάλου Κτιρίου στο οποίο συμμετείχα:
gb_fp_pba.jpg

Στο πρώτο αποτύπωμα φαίνεται η καρτέλα τού ΜΚ στ' αμέσως επόμενο επίπεδο, (14ο),απ' αυτό που ολοκληρώθηκε.
Προσέξτε τούς φορτζ πόντους που χρειάζονται για να ολοκληρωθεί.

Στο δεύτερο αποτύπωμα φαίνεται η καρτέλα τού ΜΚ στ' αμέσως προηγούμενο επίπεδο, (13ο), απ' αυτό της πρώτης εικόνας.
Τα στοιχεία, (α/α, ονόματα συμμετεχόντων και ανταμοιβές), έχουν απαλειφθεί από εμένα.
Προσέξτε το σύνολο των φορτζ πόντων που τοποθετήθηκαν για να ολοκληρωθεί.

Στο τρίτο αποτύπωμα φαίνεται, πάλι, η καρτέλα τού ΜΚ στο 14ο επίπεδο.
Προσέξτε το πόσοι πόντοι αναγράφει πλεόνι ότι απαιτούνται για την ολοκλήρωσή του. Αυτό συνέβει σαν επέστρεψα από το προηγούμενο επίπεδο, (13ο), στο τρέχον επίπεδο του ΜΚ.

Επίσης, σαν εμφανίζουμε τις καρτέλες των ήδη ολοκληρωμένων επιπέδων, στην αναγραφή των πόντων του επιπέδων, αν κι ολοκληρωμένα, ΔΕΝ γράφει, πχ, 1.304/1.304 αλλά 0/1.304 ενώ οι φορτζ πόντοι έχουν ήδη μπει και οι 1.304 έχουν καλυφθεί.

Έχει αναφερθεί, αλλά το προσθέτω, αν σε κάτι χρήσιμο μπορεί να φανεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dio21

Καμένος Χρήστης

Στο κυκλικο εντος Συντεχνιας που εχουμε για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον.....
Κανενας απο τους Συντεχνους δεν διεγραψε κανενα μνμ... οι ανταλλαγες εκτελεστηκαν κανονικα, εγω τις πηρα....
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής

Στο κυκλικο εντος Συντεχνιας που εχουμε για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον.....
Κανενας απο τους Συντεχνους δεν διεγραψε κανενα μνμ... οι ανταλλαγες εκτελεστηκαν κανονικα, εγω τις πηρα....
Καλησπέρα σας,στην αναβάθμιση 1.191 διορθώθηκε ένα σφάλμα για τις φορητές συσκευές,όπου οι Προσφορές της Αγοράς που είχαν επισυναφθεί σε ένα μήνυμα και είχαν γίνει δεκτές, εμφανιζόταν ως διαγραμμένα μηνύματα στο Κέντρο Μηνυμάτων.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
να ξεκινησω να γραφω για τα νεα σφαλματα που εχουν ερθει σε σεσ απο την χθεσινη αναβαθμιση-υποβαθμιση?
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
καλημερα. για πιο λογο μας κλεινετε τις αιτησεις νταηλικη στην υποστηριξη? θελετε να γραφουμε τα σφαλματα η οχι?
θελετε μηπως να μην στελνει κανεις σφαλματα για ζειτε στο ροζ συννεφακι σας οτι το παιχνιδι πηγαινει μια χαρα? η για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο κ να μην εχετε ενα σωρο μηνυματα να ασχοληθειτε?
το παιχνιδι μου φαινεται το θελουν καλυτερο ΜΟΝΟ οι παιχτες.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Η αίτηση σου αγαπητέ Μητσε έκλεισε γιατί το συγκεκριμένο σφάλμα αναφέρθηκε στους τεχνικούς, όπως σου απάντησα πριν την κλείσω.
Για κάθε νέο σφάλμα θα πρέπει να κάνεις νέα αίτηση και κάθε φορά που θα το μεταφέρουμε στους τεχνικούς μας θα κλείνει.
Αυτή είναι η διαδικασία.
Νταηλικι δε πουλήσαμε ποτέ σε παίκτες που σέβονται κι εκτιμούν το παιχνίδι και αφιερώνουν χρόνο για να μας μεταφέρουν τα παράπονα τους και να αναφέρουν προβλήματα του παιχνιδιού, ώστε να τα διορθώσουμε και να κάνουμε την εμπειρία σας καλύτερη.
Γνωρίζεις ότι είμαστε πάντα εδώ και ακούμε όλα έχετε να μας πείτε. Κάποια ίσως θέλουν περισσότερο χρόνο για να διορθωθούν, ενώ κάποια άλλα διορθώνονται στην ερχόμενη αναβάθμιση.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Επανερχομαι στο θεμα....

Παιζω απο PC-laptop....δεν ειδα διορθωση εγω...
εκτος και αν εννοητε αυτο....
αυτο ειναι στο κεντρο μνμτων , οκ...
στο ιδιο μνμ αν μπεις μεσα, ακομα αυτο βλεπεις...

υπαρχει περιπτωση να διορθωσαν μονο το ενα?
για ξαναπειτε τους....
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Επανερχομαι στο θεμα....

Παιζω απο PC-laptop....δεν ειδα διορθωση εγω...
εκτος και αν εννοητε αυτο....
αυτο ειναι στο κεντρο μνμτων , οκ...
στο ιδιο μνμ αν μπεις μεσα, ακομα αυτο βλεπεις...

υπαρχει περιπτωση να διορθωσαν μονο το ενα?
για ξαναπειτε τους....

Επειδή δε μπορώ να θυμάμαι όλες τις αιτήσεις απ' έξω, κάνε σε παρακαλώ άλλη μια να το δούμε (του Μήτσου ήταν φρέσκια :p)
Αν δεν έκανες βέβαια, θα έπρεπε να είχες κάνει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή